Universitatea - Otelul

Moderator: grup_moderatori

Închis

Pronostic Universitatea - Otelul

Poll ended at 22 Mai 2010, 15:50

1
21
42%
X
12
24%
2
17
34%
 
Total votes: 50

Avatar utilizator
David
fanatic
fanatic
Mesaje: 3199
Membru din: 04 Aug 2009, 05:20

Re: Universitatea - Otelul

Mesaj de David » 23 Mai 2010, 20:23

da' voi chiar nu v-ati dat seama ca otelu' a fost cumsecade cu noi ?
nu cred ca pentru bani sau pentru 6 p. la anu' dar intr-o astfel de situatie cu otelu' avand nevoie de victorie ( peste 1 an , 2 , 3 ... 7 ) o sa fim si noi prietenosi cu ei... :)(

ozzy

Re: Universitatea - Otelul

Mesaj de ozzy » 23 Mai 2010, 20:25

DoRyN scrie:Vezi aici stimulentul alb-albaştrilor pentru meciul Universitatea Craiova-Oţelul Galaţi :lol: :lol: :lol:
Bai frate, esti culmea...tu crezi ca eu am banii mititelului sa-mi permit sa schimb chilotii de trei ori pe zi?

Avatar utilizator
elseven
junior
junior
Mesaje: 42
Membru din: 28 Oct 2008, 00:30

Re: Universitatea - Otelul

Mesaj de elseven » 23 Mai 2010, 21:06

ozzylica...fanatismul tau e pt altceva, nicidecum pt Stiinta sau fotbal. Nu sunt nici pro si nici contra unui presedinte bai necretin! Prea putin ma intereseaza cine este presedintele unei echipe bai dobi, iat daca un presedinte afecteaza integritatea sau prestanta echipei mele favorite sunt altii care sunt indreptatiti sa-i atraga atentia sau sa-l inlature, nu ghibiti ca tine! Ti-am zis, fa-i ce vrea sufletul tau cu echipa ta de pe FIFA 2009 sau 10, lasa-l pe mititelu sau care drac' o mai fi!
STIINTA FOREVER!!!!!

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Re: Universitatea - Otelul

Mesaj de Perspico » 23 Mai 2010, 21:32

elseven scrie:ozzylica...fanatismul tau e pt altceva, nicidecum pt Stiinta sau fotbal. Nu sunt nici pro si nici contra unui presedinte bai necretin! Prea putin ma intereseaza cine este presedintele unei echipe bai dobi, iat daca un presedinte afecteaza integritatea sau prestanta echipei mele favorite sunt altii care sunt indreptatiti sa-i atraga atentia sau sa-l inlature, nu ghibiti ca tine! Ti-am zis, fa-i ce vrea sufletul tau cu echipa ta de pe FIFA 2009 sau 10, lasa-l pe mititelu sau care drac' o mai fi!
Elseven, tu esti fata, parca, nu? Esti cumva in perioada aia delicata a lunii? Sau sunt pur si simplu istericale?
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

Avatar utilizator
copaceljr
fanatic
fanatic
Mesaje: 1106
Membru din: 07 Apr 2009, 19:13

Re: Universitatea - Otelul

Mesaj de copaceljr » 23 Mai 2010, 21:35

Perspico scrie:
elseven scrie:ozzylica...fanatismul tau e pt altceva, nicidecum pt Stiinta sau fotbal. Nu sunt nici pro si nici contra unui presedinte bai necretin! Prea putin ma intereseaza cine este presedintele unei echipe bai dobi, iat daca un presedinte afecteaza integritatea sau prestanta echipei mele favorite sunt altii care sunt indreptatiti sa-i atraga atentia sau sa-l inlature, nu ghibiti ca tine! Ti-am zis, fa-i ce vrea sufletul tau cu echipa ta de pe FIFA 2009 sau 10, lasa-l pe mititelu sau care drac' o mai fi!
Elseven, tu esti fata, parca, nu? Esti cumva in perioada aia delicata a lunii? Sau sunt pur si simplu istericale?
Nu conteaza daca e fata sau baiat, uita-te la localitate. incepura severinenii sa ne sara in cap ca din cauza noastra s-a mutat echipa, ei sunt suporteri adevarati...
Noi 40.000 la un meci, voi intr-un campionat.

ozzy

Re: Universitatea - Otelul

Mesaj de ozzy » 23 Mai 2010, 21:56

elseven scrie:ozzylica...fanatismul tau e pt altceva, nicidecum pt Stiinta sau fotbal. Nu sunt nici pro si nici contra unui presedinte bai necretin! Prea putin ma intereseaza cine este presedintele unei echipe bai dobi, iat daca un presedinte afecteaza integritatea sau prestanta echipei mele favorite sunt altii care sunt indreptatiti sa-i atraga atentia sau sa-l inlature, nu ghibiti ca tine! Ti-am zis, fa-i ce vrea sufletul tau cu echipa ta de pe FIFA 2009 sau 10, lasa-l pe mititelu sau care drac' o mai fi!
Daca citeai atent, vedeai ca mi-am dat seama din prima ca esti cretin, nu mai trebuia sa insisti

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Re: Universitatea - Otelul

Mesaj de Perspico » 23 Mai 2010, 21:59

copaceljr scrie:Nu conteaza daca e fata sau baiat, uita-te la localitate. incepura severinenii sa ne sara in cap ca din cauza noastra s-a mutat echipa, ei sunt suporteri adevarati...
Acum sa nu exageram si sa diferentiem suporterii Universitatii aiurea. Stiu ca fata venea constant de la Severin la Craiova la fiecare meci al Stiintei. Mie mi se pare un efort in plus fata de efortul unuia care sta in Craiova.
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

Avatar utilizator
copaceljr
fanatic
fanatic
Mesaje: 1106
Membru din: 07 Apr 2009, 19:13

Re: Universitatea - Otelul

Mesaj de copaceljr » 23 Mai 2010, 22:01

Perspico scrie:
copaceljr scrie:Nu conteaza daca e fata sau baiat, uita-te la localitate. incepura severinenii sa ne sara in cap ca din cauza noastra s-a mutat echipa, ei sunt suporteri adevarati...
Acum sa nu exageram si sa diferentiem suporterii Universitatii aiurea. Stiu ca fata venea constant de la Severin la Craiova la fiecare meci al Stiintei. Mie mi se pare un efort in plus fata de efortul unuia care sta in Craiova.
Tot respectul celor care veneau din Severin la meciurile din Craiova, si nu numai. Dar problema este ca in ultima vreme au inceput sa vina pe forumuri sa ne acuze ca am distrus echipa.
Noi 40.000 la un meci, voi intr-un campionat.

Avatar utilizator
Ionut_Blue_Lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 3150
Membru din: 12 Mar 2006, 14:00

Re: Universitatea - Otelul

Mesaj de Ionut_Blue_Lion » 23 Mai 2010, 22:14

cred ca e foarte clar cine si`a batut joc..din cauza lipsei de bani..

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: Universitatea - Otelul

Mesaj de PocoLoco » 23 Mai 2010, 23:38

Imagine

Avatar utilizator
copaceljr
fanatic
fanatic
Mesaje: 1106
Membru din: 07 Apr 2009, 19:13

Re: Universitatea - Otelul

Mesaj de copaceljr » 23 Mai 2010, 23:43

PocoLoco scrie:Imagine
Felicitari baietilor apld , cred ca sunt din Sezione din ce am inteles :-)

P.S. La nici 30 de secunde dupa ce afisasera mesajele au venit jandarmii la ei si le-au luat mesajele :eek:
Noi 40.000 la un meci, voi intr-un campionat.

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: Universitatea - Otelul

Mesaj de PocoLoco » 23 Mai 2010, 23:45

Din Sezione si B26. Au fost si niste baieti din Motru si Severin.

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Re: Universitatea - Otelul

Mesaj de AdrianR » 24 Mai 2010, 00:13

PocoLoco scrie:Imagine
jenant! asta e tot ce pot baietii astia? :-D :-D :-D
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9786
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Universitatea - Otelul

Mesaj de manex » 24 Mai 2010, 00:29

"porcule"? cred ca s-au gindit mult la aia. si mai ales la "vinde , pleaca, mori" . probabil le-au luat din ghencea de la prietenii lor, nu s-au mai chinuit sa scrie altele.
Am zis!!

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Re: Universitatea - Otelul

Mesaj de omaciu » 24 Mai 2010, 01:50

Cel mai tare a fost un banner anul trecut care scria pe el "Te urasc!" ...very effective :)(

Închis