[Amical]Universitatea - Sportklub Bischofshofen (IV,Austria)

Ultimul sezon in Liga I, inainte de dezafiliere.

Moderator: grup_moderatori

iuli

Re: [Amical]Universitatea - Sportklub Bischofshofen (IV,Aust

Mesaj de iuli » 03 Iul 2010, 22:30

JustME scrie:
iuli scrie: iti dai prea multa importanta,nu se victimizeaza nimeni.
nu, nu tie vad ca iti dau prea multa importanta nu mie
iuli scrie: cat despre iubirea feerica,ti-o recomand.preferabil cu o persoana de sex diferit de tine.
ai vazut si tu la altii. nu ? ca sincer nu te suspectez ca ai fi capabil de asa ceva
esti plictisitor,sincer
cate odata sint uimit cu ce personaje pot intra in conflict,am scazut standardele rau.

JustME

Re: [Amical]Universitatea - Sportklub Bischofshofen (IV,Aust

Mesaj de JustME » 03 Iul 2010, 22:32

da, ai dreptate si eu sunt uimit de standardele tale scazute. dar hai sa nu ne mai plictisim reciproc si sa nu-i mai plcitisim nici pe ceilalti utilizatori. din punctul meu de vedere discutia e terminata dar daca mai ai sa imi comunici ceva trebuie sa specific un mic amanunt: nu ma intereseaza

iuli

Re: [Amical]Universitatea - Sportklub Bischofshofen (IV,Aust

Mesaj de iuli » 03 Iul 2010, 22:33

JustME scrie:da, ai dreptate si eu sunt uimit de standardele tale scazute
promit ca le remediez,urgent.

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Amical]Universitatea - Sportklub Bischofshofen (IV,Aust

Mesaj de blixa » 03 Iul 2010, 22:38

mai, discutia asta nu e asa simpla. de ce nu ar avea voie sa faca misto? a fost organizat ceva serios si nu au participat? nu si-au luat tricouri, nu si-au luat bilete, nu si-au luat abonamente? nu avem de unde sti ca un om doar ar sta pe margine si ar chibita daca s-ar face acel "ceva", care nu e niciodata definit.
nu cred ca oamenii doar stau si ranjesc pe aici.
S-a rupt Brazda.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Amical]Universitatea - Sportklub Bischofshofen (IV,Aust

Mesaj de manex » 03 Iul 2010, 23:14

iti zic eu, blixa: nu, unii de aici nu cumpara nimic ca ii baga banii in buzunar lui miti. si multi dau lectii.
Am zis!!

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Amical]Universitatea - Sportklub Bischofshofen (IV,Aust

Mesaj de blixa » 03 Iul 2010, 23:22

ma, asta nu inseamna ca nu au cumparat cand au considerat ei ca merita. si asta inseamna ca in momentul in care s-ar face acel "ceva" ar actiona. e un mod de protest. acum cei care vor banii inapoi pe abonamente trebuie condamnati, pentru ca nu numai ca nu-i baga nbani in buzunar, dar si "scot", nu?
pana se va face ceva unitar, fiecare actioneaza cum considera ca-i mai bine. iar aici discutam, ca asta-i rostul acestui loc.
S-a rupt Brazda.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Amical]Universitatea - Sportklub Bischofshofen (IV,Aust

Mesaj de manex » 03 Iul 2010, 23:35

pai..cam asa e: cumpar cind am chef.in fine. e discutie cam fara rost. hai sa vedem cele 3000 de tricouri cit tin. daca nu se vind, o sa vina iti si o sa zica:"v-am adus tricouri, ca ati urlat un an si acum nu le cumparati".
Am zis!!

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Amical]Universitatea - Sportklub Bischofshofen (IV,Aust

Mesaj de blixa » 04 Iul 2010, 00:00

nu "cand am chef".poti s-o iei asa: " cand consider ca lucurile pe care le fac au sens". eu zic ca daca nu te grabesti nu prinzi tricouri.
S-a rupt Brazda.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Amical]Universitatea - Sportklub Bischofshofen (IV,Aust

Mesaj de manex » 04 Iul 2010, 01:06

sint cit se poate de serios: nu o sa prind. cele cu dananae, costea, prepe se vor vinde primele.
Am zis!!

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Amical]Universitatea - Sportklub Bischofshofen (IV,Aust

Mesaj de DarkComy » 04 Iul 2010, 01:24

manex scrie:sint cit se poate de serios: nu o sa prind. cele cu dananae, costea, prepe se vor vinde primele.
Eu vreau cu Oblemenco tricou si abia apoi, daca nu gasesc o sa iau cu vreun jucator. Macar stiu ca Oblemenco nu are cum sa ne tradeze
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Re: [Amical]Universitatea - Sportklub Bischofshofen (IV,Aust

Mesaj de Perspico » 04 Iul 2010, 01:40

manex scrie:sint cit se poate de serios: nu o sa prind. cele cu dananae, costea, prepe se vor vinde primele.
Tu oricum iti doresti unul cu "Adrian Mititelu" si de-astea cred ca vor mai ramane. :cool:
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

Avatar utilizator
ionut_u48
suporter
suporter
Mesaje: 994
Membru din: 25 Noi 2009, 22:29

Re: [Amical]Universitatea - Sportklub Bischofshofen (IV,Aust

Mesaj de ionut_u48 » 04 Iul 2010, 10:33

DarkComy scrie:
manex scrie:sint cit se poate de serios: nu o sa prind. cele cu dananae, costea, prepe se vor vinde primele.
Eu vreau cu Oblemenco tricou si abia apoi, daca nu gasesc o sa iau cu vreun jucator. Macar stiu ca Oblemenco nu are cum sa ne tradeze
subscriu usteag

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Amical]Universitatea - Sportklub Bischofshofen (IV,Aust

Mesaj de manex » 04 Iul 2010, 12:26

Perspico scrie:
manex scrie:sint cit se poate de serios: nu o sa prind. cele cu dananae, costea, prepe se vor vinde primele.
Tu oricum iti doresti unul cu "Adrian Mititelu" si de-astea cred ca vor mai ramane. :cool:
stii ce misto era daca nu o dadeai pe asta? partea haioasa e ca, poate peste citiva ani, ala micu a lu miti ar putea ajunge sa joace pentru echipa mare. naiba stie daca are sau nu talent, daca va ajunge pe bune sa joace sau impins de ta-su. probabilitatea ca el sa joace e destul de mare. la fel de mare este ca numele lui sa fie pe un tricou. tricou pe care, prin cine stie ce mijloace, ar putea sa il imbrace ala mic al tau. poate chiar ii va place de jiji jr si te va bate la cap sa ii iei si lui unu, ca "ia uite cit suflet pune".eeee, atunci as vrea sa te vad.eu, deocamdata, sint linistit: nu s-a scos nici un tricou cu miti pe spate. :)(
Am zis!!

iuli

Re: [Amical]Universitatea - Sportklub Bischofshofen (IV,Aust

Mesaj de iuli » 04 Iul 2010, 12:43

manex scrie:
Perspico scrie:
manex scrie:sint cit se poate de serios: nu o sa prind. cele cu dananae, costea, prepe se vor vinde primele.
Tu oricum iti doresti unul cu "Adrian Mititelu" si de-astea cred ca vor mai ramane. :cool:
stii ce misto era daca nu o dadeai pe asta? partea haioasa e ca, poate peste citiva ani, ala micu a lu miti ar putea ajunge sa joace pentru echipa mare. naiba stie daca are sau nu talent, daca va ajunge pe bune sa joace sau impins de ta-su. probabilitatea ca el sa joace e destul de mare. la fel de mare este ca numele lui sa fie pe un tricou. tricou pe care, prin cine stie ce mijloace, ar putea sa il imbrace ala mic al tau. poate chiar ii va place de jiji jr si te va bate la cap sa ii iei si lui unu, ca "ia uite cit suflet pune".eeee, atunci as vrea sa te vad.eu, deocamdata, sint linistit: nu s-a scos nici un tricou cu miti pe spate. :)(
manex:ala nu v-a ajunge niciodata fotbalist,nu creste intr-un mediu care sa-l indrepte spre performanta.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Amical]Universitatea - Sportklub Bischofshofen (IV,Aust

Mesaj de manex » 04 Iul 2010, 12:51

nu ma pronunt, ca nu l-am vazut jucind.dar ce ar insemna?aaa??? LOOOL
Am zis!!

Închis