[Amical]Universitatea - Sportklub Bischofshofen (IV,Austria)

Ultimul sezon in Liga I, inainte de dezafiliere.

Moderator: grup_moderatori

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Amical]Universitatea - Sportklub Bischofshofen (IV,Aust

Mesaj de blixa » 03 Iul 2010, 18:29

nu e misto. e amaraciune.
ideea e ca vin titluri de-astea:" alb-albastrii au facut instructie...". am facut instructie pe dracu. la asa titlu, ce vrei sa raspundem?
e absolut irelevant acest scor.
S-a rupt Brazda.

JustME

Re: [Amical]Universitatea - Sportklub Bischofshofen (IV,Aust

Mesaj de JustME » 03 Iul 2010, 18:33

hai vere nu-l mai suparati pe manex ca poate pune mana pe telefon si ne spune lu' adi :-D acu' vad ca nici caterinca nu mai avem voie sa facem, cica uram [rolleyes]

forza severinu' :up:

iuli

Re: [Amical]Universitatea - Sportklub Bischofshofen (IV,Aust

Mesaj de iuli » 03 Iul 2010, 21:16

JustME scrie:hai vere nu-l mai suparati pe manex ca poate pune mana pe telefon si ne spune lu' adi :-D acu' vad ca nici caterinca nu mai avem voie sa facem, cica uram [rolleyes]

forza severinu' :up:
caterinca face orice fraier,ceva constructiv e mai greu......
si forumul asta e plin de caterincosi.
aici esti prost daca iubesti echipa neconditionat,esti omul lui Miti,sluga,sclav.
cu ce sinteti voi diferiti de ochelarist?aplicati aceeasi teorema:cine nu-i cu mine,e impotriva mea.

nyk_sorin
fanatic
fanatic
Mesaje: 2857
Membru din: 14 Aug 2006, 15:49

Re: [Amical]Universitatea - Sportklub Bischofshofen (IV,Aust

Mesaj de nyk_sorin » 03 Iul 2010, 21:25

iuli scrie:
JustME scrie:hai vere nu-l mai suparati pe manex ca poate pune mana pe telefon si ne spune lu' adi :-D acu' vad ca nici caterinca nu mai avem voie sa facem, cica uram [rolleyes]

forza severinu' :up:
caterinca face orice fraier,ceva constructiv e mai greu......
si forumul asta e plin de caterincosi.
aici esti prost daca iubesti echipa neconditionat,esti omul lui Miti,sluga,sclav.
cu ce sinteti voi diferiti de ochelarist?aplicati aceeasi teorema:cine nu-i cu mine,e impotriva mea.

in primul rand care echipa?
si-n al doilea, e problema ta daca prin "iubire neconditionata" intelegi sa te duci sa sustii circul de la severin.

iuli

Re: [Amical]Universitatea - Sportklub Bischofshofen (IV,Aust

Mesaj de iuli » 03 Iul 2010, 21:32

nyk_sorin scrie:
iuli scrie:
JustME scrie:hai vere nu-l mai suparati pe manex ca poate pune mana pe telefon si ne spune lu' adi :-D acu' vad ca nici caterinca nu mai avem voie sa facem, cica uram [rolleyes]

forza severinu' :up:
caterinca face orice fraier,ceva constructiv e mai greu......
si forumul asta e plin de caterincosi.
aici esti prost daca iubesti echipa neconditionat,esti omul lui Miti,sluga,sclav.
cu ce sinteti voi diferiti de ochelarist?aplicati aceeasi teorema:cine nu-i cu mine,e impotriva mea.

in primul rand care echipa?
si-n al doilea, e problema ta daca prin "iubire neconditionata" intelegi sa te duci sa sustii circul de la severin.
este ca si tu ti-ai dorit sa retrogradeze sezonul trecut?
parerea despre mutarea la Severin mi-am spus-o cu orice ocazie, nu mai repet.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9785
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Amical]Universitatea - Sportklub Bischofshofen (IV,Aust

Mesaj de manex » 03 Iul 2010, 22:02

dar daca iubesc echipa si nu ma duc la severin? crezi ca e ok? sa stiu si eu unde ma incadrez.
Am zis!!

JustME

Re: [Amical]Universitatea - Sportklub Bischofshofen (IV,Aust

Mesaj de JustME » 03 Iul 2010, 22:04

da Iuli ai dreptate, mea culpa. ramaneti voi cu el lider maximo si cu restul profesionistilor din club, iubiti-va si faceti lucruri constructive nu caterinca precum orice fraier. ramaneti voi cu ei faceti o pereche perfecta o:

iuli

Re: [Amical]Universitatea - Sportklub Bischofshofen (IV,Aust

Mesaj de iuli » 03 Iul 2010, 22:05

JustME scrie:da Iuli ai dreptate, mea culpa. ramaneti voi cu el lider maximo si cu restul profesionistilor din club iubiti-va si faceti lucruri constructive nu caterinca precum orice fraier. ramaneti voi cu ei faceti o pereche perfecta o:
cine nu e cu mine,e impotriva mea o:

JustME

Re: [Amical]Universitatea - Sportklub Bischofshofen (IV,Aust

Mesaj de JustME » 03 Iul 2010, 22:10

o daaaaaaa victimizeaza-te la maximum, cred ca poti si mai mult de atat. in fine hai ca nu vreau sa fiu eu ala rau negativist care sa strice idila si peisajul asta feeric plin de iubire. sa fie iubrie, multa, multa iubire

bafta

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9785
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Amical]Universitatea - Sportklub Bischofshofen (IV,Aust

Mesaj de manex » 03 Iul 2010, 22:10

JustME scrie:da Iuli ai dreptate, mea culpa. ramaneti voi cu el lider maximo si cu restul profesionistilor din club, iubiti-va si faceti lucruri constructive nu caterinca precum orice fraier. ramaneti voi cu ei faceti o pereche perfecta o:
pai asta intelegeti voi. faceti caterinca cita vreti. dar cind e de facut ceva, orice pt echipa asta...sinteti in protest.
Am zis!!

JustME

Re: [Amical]Universitatea - Sportklub Bischofshofen (IV,Aust

Mesaj de JustME » 03 Iul 2010, 22:17

manex scrie: pai asta intelegeti voi. faceti caterinca cita vreti. dar cind e de facut ceva, orice pt echipa asta...sinteti in protest.
prietene citezi mesajul meu si vb la plural ? cred ca ai o mare, mare problema. oricum manex orice discutie cu tine e pierdere de timp din start, treaba asta e destul de clara pt mine. fa tu, drege tu, implica-te tu :-) eu mi-am spus destul de clar punctul de vedere daca l-ai inteles bine daca nu sa fii sanatos. chiar n-am nici timp nici chef sa stau sa iti explic pe litere.

iuli

Re: [Amical]Universitatea - Sportklub Bischofshofen (IV,Aust

Mesaj de iuli » 03 Iul 2010, 22:17

JustME scrie:o daaaaaaa victimizeaza-te la maximum, cred ca poti si mai mult de atat. in fine hai ca nu vreau sa fiu eu ala rau negativist care sa strice idila si peisajul asta feeric plin de iubire. sa fie iubrie, multa, multa iubire

bafta
iti dai prea multa importanta,nu se victimizeaza nimeni.
cat despre iubirea feerica,ti-o recomand.preferabil cu o persoana de sex diferit de tine.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9785
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Amical]Universitatea - Sportklub Bischofshofen (IV,Aust

Mesaj de manex » 03 Iul 2010, 22:20

JustME scrie:
manex scrie: pai asta intelegeti voi. faceti caterinca cita vreti. dar cind e de facut ceva, orice pt echipa asta...sinteti in protest.
prietene citezi mesajul meu si vb la plural ? cred ca ai o mare, mare problema. oricum manex orice discutie cu tine e pierdere de timp din start, treaba asta e destul de clar pt mine. fa tu, drege tu, implica-te tu :-) eu mi-am spus destul de clar punctul de vedere daca l-ai inteles bine daca nu sa fii sanatos. chiar n-am nici timp nici chef sa stai sa iti explic pe litere.
pai sinteti destui, de aia vorbesc la plural. si eu mi-am spus punctul de vedere, la fel ca si tine. nu pot sa fiu de acord cu ce ziceti, cum nici voi cu ce zic eu. asa ca..facem trafic. :)(
Am zis!!

JustME

Re: [Amical]Universitatea - Sportklub Bischofshofen (IV,Aust

Mesaj de JustME » 03 Iul 2010, 22:21

iuli scrie: iti dai prea multa importanta,nu se victimizeaza nimeni.
nu, nu tie vad ca iti dau prea multa importanta nu mie
iuli scrie: cat despre iubirea feerica,ti-o recomand.preferabil cu o persoana de sex diferit de tine.
ai vazut si tu la altii. nu ? ca sincer nu te suspectez ca ai fi capabil de asa ceva

nyk_sorin
fanatic
fanatic
Mesaje: 2857
Membru din: 14 Aug 2006, 15:49

Re: [Amical]Universitatea - Sportklub Bischofshofen (IV,Aust

Mesaj de nyk_sorin » 03 Iul 2010, 22:26

manex scrie:dar daca iubesc echipa si nu ma duc la severin? crezi ca e ok? sa stiu si eu unde ma incadrez.
te incadrezi in marea familie de Booveni
asa vazui ca scrisesi pe alt topic, ca daca e atacat mititelu trebuie sa ne unim, sa fim toti o familie.
justme, esti de rea-credinta!!!!manex stie ce e mai bine pentru echipa!!!timpul o sa-i dea dreptate!!!!111

Închis