[Etapa 2]Steaua - Universitatea

Ultimul sezon in Liga I, inainte de dezafiliere.

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cu cate puncte ne intoarcem din Ghencea?

Poll ended at 31 Iul 2010, 20:37

3
18
31%
1
25
42%
0
16
27%
 
Total votes: 59

Avatar utilizator
ady1948
suporter
suporter
Mesaje: 813
Membru din: 04 Apr 2010, 21:17

Re: [Etapa 2]Steaua - Universitatea

Mesaj de ady1948 » 02 Aug 2010, 16:03

Si in sfarsit filmuletul care elucideaza mare "mister".("baietii" shit de la sud steaua au reusit sa intre peste noi,ne-au batut si capturat steaguri-[vezi forumu lor])
" ACEASTA NU ESTE CRAIOVA NOASTRA ! "

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: [Etapa 2]Steaua - Universitatea

Mesaj de blue_titan » 02 Aug 2010, 16:13

ady1948 scrie:Si in sfarsit filmuletul care elucideaza mare "mister".("baietii" shit de la sud steaua au reusit sa intre peste noi,ne-au batut si capturat steaguri-[vezi forumu lor])
da, ne-au dat foc, ne-au trimis acasa.. .s-au spart geamuri, morti, raniti :lol:

nu a fost nimic! decat ce se vede

Avatar utilizator
LUTU
suporter
suporter
Mesaje: 988
Membru din: 16 Sep 2003, 18:48

Re: [Etapa 2]Steaua - Universitatea

Mesaj de LUTU » 02 Aug 2010, 16:58

blue_titan scrie:
ady1948 scrie:Si in sfarsit filmuletul care elucideaza mare "mister".("baietii" shit de la sud steaua au reusit sa intre peste noi,ne-au batut si capturat steaguri-[vezi forumu lor])
da, ne-au dat foc, ne-au trimis acasa.. .s-au spart geamuri, morti, raniti :lol:

nu a fost nimic! decat ce se vede
ma si speriasem :lol:
astia de la sud sunt aia care-l injurau nonstop pe becali, interzisii... acum s-au dus sa-l pupe [ka] [lb]
ROMANI PRIN NASTERE,
OLTENI PRIN GRATIE DIVINA!

Avatar utilizator
ady1948
suporter
suporter
Mesaje: 813
Membru din: 04 Apr 2010, 21:17

Re: [Etapa 2]Steaua - Universitatea

Mesaj de ady1948 » 02 Aug 2010, 17:30

LUTU scrie:
blue_titan scrie:
ady1948 scrie:Si in sfarsit filmuletul care elucideaza mare "mister".("baietii" shit de la sud steaua au reusit sa intre peste noi,ne-au batut si capturat steaguri-[vezi forumu lor])
da, ne-au dat foc, ne-au trimis acasa.. .s-au spart geamuri, morti, raniti :lol:

nu a fost nimic! decat ce se vede
ma si speriasem :lol:
astia de la sud sunt aia care-l injurau nonstop pe becali, interzisii... acum s-au dus sa-l pupe [ka] [lb]

da nicuninsemn al vreunei brigazi d-ale noastre? sau "greii sudului si nordlui" n-au facut deplasarea?am vazut la tv multe imagini si nu prea am vazut :)(
" ACEASTA NU ESTE CRAIOVA NOASTRA ! "

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [Etapa 2]Steaua - Universitatea

Mesaj de stuparu_alexandru » 02 Aug 2010, 17:36

inseamna ca e primul tau meci de cand s-au mutat la severin de-l vezi :-)
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
ady1948
suporter
suporter
Mesaje: 813
Membru din: 04 Apr 2010, 21:17

Re: [Etapa 2]Steaua - Universitatea

Mesaj de ady1948 » 02 Aug 2010, 17:40

stuparu_alexandru scrie:inseamna ca e primul tau meci de cand s-au mutat la severin de-l vezi :-)
pai la severin am mai vazut :laughing:
" ACEASTA NU ESTE CRAIOVA NOASTRA ! "

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [Etapa 2]Steaua - Universitatea

Mesaj de stuparu_alexandru » 02 Aug 2010, 18:14

ady1948 scrie:
stuparu_alexandru scrie:inseamna ca e primul tau meci de cand s-au mutat la severin de-l vezi :-)
pai la severin am mai vazut :laughing:

pai la severin nu vine nici dracu :). iar in deplasari nu se mai iau bannere ca protesteaza, asta din cate stiu eu
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: [Etapa 2]Steaua - Universitatea

Mesaj de PocoLoco » 02 Aug 2010, 18:15

ady1948 scrie:

da nicuninsemn al vreunei brigazi d-ale noastre? sau "greii sudului si nordlui" n-au facut deplasarea?am vazut la tv multe imagini si nu prea am vazut :)(
Din campionatul trecut, de la meciul de acasă cu Rapid, brigăzile nu-şi mai pun bannerele pe gard. Nici la meciurile care s-au juca pe Oblemenco, nici la cele din deplasare.

Avatar utilizator
ady1948
suporter
suporter
Mesaje: 813
Membru din: 04 Apr 2010, 21:17

Re: [Etapa 2]Steaua - Universitatea

Mesaj de ady1948 » 02 Aug 2010, 18:30

PocoLoco scrie:
ady1948 scrie:

da nicuninsemn al vreunei brigazi d-ale noastre? sau "greii sudului si nordlui" n-au facut deplasarea?am vazut la tv multe imagini si nu prea am vazut :)(
Din campionatul trecut, de la meciul de acasă cu Rapid, brigăzile nu-şi mai pun bannerele pe gard. Nici la meciurile care s-au juca pe Oblemenco, nici la cele din deplasare.

ma refer la tricouri si stegulete mai mici, de pilda la meciul cu tzfere cand neau batut cu 3-2 au purtat tricourile si au avut 2-3 japoneze

nu ma refeream la banner
" ACEASTA NU ESTE CRAIOVA NOASTRA ! "

Avatar utilizator
Ovidiu*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2410
Membru din: 19 Aug 2006, 13:14

Re: [Etapa 2]Steaua - Universitatea

Mesaj de Ovidiu* » 02 Aug 2010, 19:18

Vorbesti prostii.La meciul cu CFR am stat cu ei si n-a avut nimeni nicio japoneza.Cat despre tricouri, au fost vreo 2 care au venit in tricourile de brigada, in rest toti au fost imbracati normal.
The problem of putting your foot on a lion's neck is, you can never let it up.

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Re: [Etapa 2]Steaua - Universitatea

Mesaj de Perspico » 02 Aug 2010, 20:03

stiinta4ever scrie:
A si era sa uit....Perspico l-am vazut aseara pe destinatarul scrisorii tale la meci la oficiala cu varu' viktor....iar dupa meci zicea ceva gen rezultat meritat, atmosfera misto, etc. Bine ca n-ai apucat sa-i trimiti scrisoarea aia....caracter infect si lista continua cu neagoe, dorel, costesin(pe care l-am vazut bucurandu-se dupa meci de parca ii nascuse nevasta) si altii si altii....Caracterul omului se vede in situatii de genul celei de aseara...eu unul nu vreau sa mai aud vreodata de ei!!!!
Pai si cu cine ai fi vrut sa stea cu Mititelu si cu Craioveanu? Ce ar trebui, sa se prefaca (,) ca nu-l cunoaste pe partenerul sau de afaceri si poate chiar prieten? Eu nu l-am auzit in niciun caz spunand ca a fost un rezultat meritat. Si despre atmosfera... tie cum ti se pare ca a fost? Hai sa ne pastram obiectivitatea, oricat am fi de patimasi.
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9734
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Etapa 2]Steaua - Universitatea

Mesaj de manex » 02 Aug 2010, 20:15

craioveanu a fost obiectiv. asta nu ii stirbeste din dragostea sa pentru craiova.
Am zis!!

Avatar utilizator
stiinta4ever
suporter
suporter
Mesaje: 803
Membru din: 20 Mar 2009, 02:14

Re: [Etapa 2]Steaua - Universitatea

Mesaj de stiinta4ever » 02 Aug 2010, 20:47

Perspico scrie:
stiinta4ever scrie:
A si era sa uit....Perspico l-am vazut aseara pe destinatarul scrisorii tale la meci la oficiala cu varu' viktor....iar dupa meci zicea ceva gen rezultat meritat, atmosfera misto, etc. Bine ca n-ai apucat sa-i trimiti scrisoarea aia....caracter infect si lista continua cu neagoe, dorel, costesin(pe care l-am vazut bucurandu-se dupa meci de parca ii nascuse nevasta) si altii si altii....Caracterul omului se vede in situatii de genul celei de aseara...eu unul nu vreau sa mai aud vreodata de ei!!!!
Pai si cu cine ai fi vrut sa stea cu Mititelu si cu Craioveanu? Ce ar trebui, sa se prefaca (,) ca nu-l cunoaste pe partenerul sau de afaceri si poate chiar prieten? Eu nu l-am auzit in niciun caz spunand ca a fost un rezultat meritat. Si despre atmosfera... tie cum ti se pare ca a fost? Hai sa ne pastram obiectivitatea, oricat am fi de patimasi.
Daca e partener(inca) cu ism sau cum le zice la banditii aia de verii lui jiji tu cam ce crezi ca s-ar intampla in urmatoarele 5 minute dupa ce-ar pune mana pe echipa? Unde ar zbura 3 sferturi din jucatori? Oricum ar fi spus n-a zis nimic de golul anulat si nu parea prea afectat....atmosfera a fost de vis, mai aveam putin si-mi comandam tricou cu stoaia....hai sa fim seriosi....
There are two primary choices in life: to accept conditions as they exist, or accept the responsibility for changing them.

Avatar utilizator
Nea Marin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1742
Membru din: 20 Mai 2006, 14:03

Re: [Etapa 2]Steaua - Universitatea

Mesaj de Nea Marin » 02 Aug 2010, 21:12

FanStiinta scrie:
Nea Marin scrie:Dar de idolul Craioveanu ce mai ziceti, fratilor? ce limbi le tragea si asta oilor comuniste ca e meritul lor ca au intors rezultatul... m-am lamurit si cu asta... pt. ce-o fi facut-o, a fost o limba gratuita sau adulmeca vreun post in stana/ oricum e penibil.
suflete de sclavi... :-x
:-x craioveanu, comentatoru impartial al pooly
taci in [****] ca vorbesti numai prostii
Tinere, asa sa vorbesti cu cine vrei, dar nu cu mine. Nu-ti raspund la fel pt ca nu ma cobor la nivelul asta. Daca si noi ne injuram intre noi, ce sa mai asteptam de la brutar si de la altii...
Vino cu argumente, nu cu initiale. Eram asa de nervos dupa meci si declaratiile oilor ca poate am cam luat-o pe campii cand am vazut si declaratia (trunchiata, dar orisicat...) a lui Craioveanu...
Deocamdata atat.
STIINTA SUNTEM NOI !

Avatar utilizator
ulrichh
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 7
Membru din: 28 Mar 2010, 20:22

Re: [Etapa 2]Steaua - Universitatea

Mesaj de ulrichh » 02 Aug 2010, 22:06

[youtube][/youtube]
nimeni la meci!!

Închis