[Etapa 3]Victoria Branesti - Universitatea Craiova

Ultimul sezon in Liga I, inainte de dezafiliere.

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce rezultat obtinem la Buzau?

Poll ended at 08 Aug 2010, 00:01

Victorie
37
79%
Egal
2
4%
Infrangere
8
17%
 
Total votes: 47

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

[Etapa 3]Victoria Branesti - Universitatea Craiova

Mesaj de AdrianR » 31 Iul 2010, 23:59

Imagine VSImagine
Vineri 6 August 2010 Stadion Crang Buzau ora 21:45
Last edited by AdrianR on 01 Aug 2010, 00:01, edited 1 time in total.
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Avatar utilizator
robert
fanatic
fanatic
Mesaje: 1099
Membru din: 11 Mai 2009, 18:37

Re: Victoria Branesti - Universitatea Craiova

Mesaj de robert » 01 Aug 2010, 00:01

eu mizez pe o victorie ................

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Re: Victoria Branesti - Universitatea Craiova

Mesaj de AdrianR » 01 Aug 2010, 00:05

Dupa meciul din seara asta e clar ca vom avea un meci greu, in conditiile in care jucatorii nostrii sunt demoralizati si cu greu isi vor reveni! De aceea, am rugamintea la baietii din Craiova, care pot si vor, sa mearga la primul antrenament al echipei in numar mare sa-i imbarbateze pe baieti! Au nevoie de sprijinul nostru! Numai impreuna vom invinge sistemul ticalos!
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Avatar utilizator
anakin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1196
Membru din: 04 Iul 2007, 02:18

Re: Victoria Branesti - Universitatea Craiova

Mesaj de anakin » 01 Aug 2010, 00:08

Sper sa se adune repede baietii si sa trateze meciul cu seriozitate.. Sa nu uitam totusi ca suntem abia la inceput si campionatul e lung.. Asta e.. cu viciere de rezultat sau nu, am pierdut si trebuie sa mergem mai departe si sa castigam celelalte partide. Iar in meciul asta alt rezultat in afara de victorie e inacceptabil. Am urmarit Branesti-ul etapa trecuta cu Gaz Metan si mi se pare cea mai slaba echipa din campionat pana acum.

Capul sus si hai sa luam punctele ! Hai Craiova ! ucv
"Universitatea Craiova este una singură, echipa cu leul pe stemă." - Ilie Balaci

"Pentru mine există doar echipa care are stema cu leul pe tricouri, asta este echipa mea de suflet." - Aurel Țicleanu

whiteLion
suporter
suporter
Mesaje: 794
Membru din: 23 Sep 2008, 09:20

Re: Victoria Branesti - Universitatea Craiova

Mesaj de whiteLion » 01 Aug 2010, 00:11

3 puncte si facem ....9..... scuze 4
... însă eu sînt Ilie Balaci şi visez ca într-o zi să mă bat alături de FC Universitatea Craiova cu Dinamo şi Steaua. Acolo vreau eu să ajung, să umplem stadionul , că acolo e locul echipei FC Universitatea Craiova ...

iuli

Re: Victoria Branesti - Universitatea Craiova

Mesaj de iuli » 01 Aug 2010, 00:12

AdrianR scrie:Dupa meciul din seara asta e clar ca vom avea un meci greu, in conditiile in care jucatorii nostrii sunt demoralizati si cu greu isi vor reveni! De aceea, am rugamintea la baietii din Craiova, care pot si vor, sa mearga la primul antrenament al echipei in numar mare sa-i imbarbateze pe baieti! Au nevoie de sprijinul nostru! Numai impreuna vom invinge sistemul ticalos!
primul care trebuie sa fie constient de asta ar fi ochelaristul,sa priceapa ca acum e momentul ca echipa sa revina la Craiova si faca pace cu cei care sufera:suporterii.

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: Victoria Branesti - Universitatea Craiova

Mesaj de DarkComy » 01 Aug 2010, 00:16

VICTORIA.... ce nume imputit si asta. 3 etape - 3 echipe ale sistemului. Sa ma [cenzurat] in ea de tara si in el de fotbal
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Re: Victoria Branesti - Universitatea Craiova

Mesaj de AdrianR » 01 Aug 2010, 00:23

iuli scrie:primul care trebuie sa fie constient de asta ar fi ochelaristul,sa priceapa ca acum e momentul ca echipa sa revina la Craiova si faca pace cu cei care sufera:suporterii.
eu n-am zis nimic de mititelu, chiar nu puteti sa-l scoateti din aceasta ecuatie?
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

whiteLion
suporter
suporter
Mesaje: 794
Membru din: 23 Sep 2008, 09:20

Re: Victoria Branesti - Universitatea Craiova

Mesaj de whiteLion » 01 Aug 2010, 00:51

AdrianR scrie:
iuli scrie:primul care trebuie sa fie constient de asta ar fi ochelaristul,sa priceapa ca acum e momentul ca echipa sa revina la Craiova si faca pace cu cei care sufera:suporterii.
eu n-am zis nimic de mititelu, chiar nu puteti sa-l scoateti din aceasta ecuatie?
apreciez asta apld
... însă eu sînt Ilie Balaci şi visez ca într-o zi să mă bat alături de FC Universitatea Craiova cu Dinamo şi Steaua. Acolo vreau eu să ajung, să umplem stadionul , că acolo e locul echipei FC Universitatea Craiova ...

Avatar utilizator
Andy-
membru
membru
Mesaje: 236
Membru din: 27 Mai 2009, 15:58

Re: Victoria Branesti - Universitatea Craiova

Mesaj de Andy- » 01 Aug 2010, 01:05

Victorie neaparat, sa spargem gheata!
Tmtagadam.

Imagine

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: Victoria Branesti - Universitatea Craiova

Mesaj de PocoLoco » 01 Aug 2010, 01:07

Neapărat victorie.
Dacă nu vom reveni cu 3 puncte de la Buzău, deja vom pierde contactul cu grupul fruntaş şi va fi foarte greu să mai revenim.

Avatar utilizator
alfyyy
senior
senior
Mesaje: 387
Membru din: 26 Iul 2010, 16:25

Re: Victoria Branesti - Universitatea Craiova

Mesaj de alfyyy » 01 Aug 2010, 09:45

Meciul cu Branestiul va fi primul dintr-o serie impresionanta de victorii :) :)-
Forza Stiinta ! usteag usteag usteag
Only God Can Judge Me !

sorin107

Re: Victoria Branesti - Universitatea Craiova

Mesaj de sorin107 » 01 Aug 2010, 10:36

eu as juca altfel la meciul asta, trebuie schimbat ceva pe faza de atac, tinand cont ca am avea toti jucatorii valizi. am 2 variante de ekipa. n-are ce sa mai caute dina in ekipa, fmm ca e inexistent. prepelita a fost [*****] in banda dreapta, face faza defensiva ca un salahor, dar nu vezi o sclipire de la el, nu-si asuma o responsabilitate. l-as juca in centru.

acelasi sistem: 4-2-3-1

lung - dananae, gaman, iliev, lopes - barboianu/dilevski, prepelita - wobay, gargorov, gangioveanu - m. costea

sau

lung - dananae, gaman, iliev, lopes - barboianu/dilevski, prepelita - wobay/gangioveanu, gargorov, m. costea - piturca

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: Victoria Branesti - Universitatea Craiova

Mesaj de alex.p » 01 Aug 2010, 11:21

Sorine, uita-te ce pasa ii da Dina lui Costea la faza golului 2, cel anulat, din meciul de aseara. El nu are ce cauta varf, dar ar putea juca la mijloc.

lung - dananae, gaman, iliev, lopes/ciuca - dilevski, prepelita - wobay, dina, gargorov - costea

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: Victoria Branesti - Universitatea Craiova

Mesaj de DarkComy » 01 Aug 2010, 11:28

alex.p scrie:Sorine, uita-te ce pasa ii da Dina lui Costea la faza golului 2, cel anulat, din meciul de aseara. El nu are ce cauta varf, dar ar putea juca la mijloc.

lung - dananae, gaman, iliev, lopes/ciuca - dilevski, prepelita - wobay, dina, gargorov - costea
EXACT!!! Asta mi se pare si mie foarte bine...cu Dina central si Wobay si Gargarov pe benzi (toti 3 in spatele lui Nila)
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Închis