[Etapa 4] Universitatea Craiova - FC Timisoara

Ultimul sezon in Liga I, inainte de dezafiliere.

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte obtinem in meciul cu banatenii?

Poll ended at 16 Aug 2010, 14:51

3
32
59%
1
7
13%
0
15
28%
 
Total votes: 54

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Etapa 4] Universitatea Craiova - FC Timisoara

Mesaj de manex » 25 Aug 2010, 22:41

alex.p scrie:
manex scrie:mda.
Dar de ce nu isi face si altii asociatie? Ei au o asociatie, nu vin intr-o deplasare, dar trebuie sa raspunda pentru ce fac cei care merg? E ilogic.
trebuie sa mearga toata asociatia in deplasare? daca din ...50 cit sint ei, merg 10...se pune? e o discutie foaaarte lunga. si nu e aici locul de discutat.pt mine e clar: aso este de fapt sezione, nici o legatura cu suporterii olteni. pe mine nu ma reprezinta.
o sa fie si alta asociatie. sper.
Am zis!!

Avatar utilizator
FanStiinta
fanatic
fanatic
Mesaje: 1806
Membru din: 05 Mai 2005, 18:53

Re: [Etapa 4] Universitatea Craiova - FC Timisoara

Mesaj de FanStiinta » 27 Aug 2010, 13:02

manex scrie:
alex.p scrie:
manex scrie:mda.
Dar de ce nu isi face si altii asociatie? Ei au o asociatie, nu vin intr-o deplasare, dar trebuie sa raspunda pentru ce fac cei care merg? E ilogic.
trebuie sa mearga toata asociatia in deplasare? daca din ...50 cit sint ei, merg 10...se pune? e o discutie foaaarte lunga. si nu e aici locul de discutat.pt mine e clar: aso este de fapt sezione, nici o legatura cu suporterii olteni. pe mine nu ma reprezinta.
o sa fie si alta asociatie. sper.
ar fi culmea sa te reprezinte pe tine..

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Etapa 4] Universitatea Craiova - FC Timisoara

Mesaj de manex » 27 Aug 2010, 15:51

FanStiinta scrie:ar fi culmea sa te reprezinte pe tine..
hai sa iti vind un pont: la unele deplasarai, le stii alea cu citiva insi? ei, la alea am participat si eu, si daca vrei sa o iei asa, si eu am reprezentat aso. (metaforic vorbiond :)( ) nu aso pe mine. dar, ca de obicei, trebuie sa te bagi in seama.
Am zis!!

Închis