[Etapa 7] Pandurii Tg.Jiu - Universitatea Craiova

Ultimul sezon in Liga I, inainte de dezafiliere.

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem?

Poll ended at 13 Sep 2010, 10:46

1
12
20%
x
9
15%
2
38
64%
 
Total votes: 59

JustME

Re: [Etapa 7] Pandurii Tg.Jiu - Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 14 Sep 2010, 18:23

Krizalid scrie:ba da mai taci , astia ca tine de il pupa toata ziua , deasta joaca asa ..nu stie iasa pe o centrare , iar la suturi habar are sa respinga in tusa .. cu timisoara da ala sut si respinnge la zic in 10 m ..lasao draq ,,se respinge in lateral nu la adversar ..
ce-ai bah putza asa ar trebui sa fac ? sa tac ? jura-te sa mori in [cenzurat]. atata timp cat dreptul la libera exprimare e totusi garantat prin constitutie cred ca pot sa imi exprim parerile .. inclusiv daca nu-ti plac tie. woooow :o eh uite ca nu tac bah si o sa indraznesc, sa-mi fie cu iertare, sa imi sustin ideiile atata timp cat am argumente. cand nu o sa mai am argumente probabil o sa incep si eu si eu cu tampenii d-astea gen "taci ba"

hai ceau :-)

JustME

Re: [Etapa 7] Pandurii Tg.Jiu - Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 14 Sep 2010, 18:27

alfyyy scrie: Ba pokemonule , bati campii , esti aerian , parasuta cu elice ce esti, nu te mai baga cu mine-n seama daca coeficientul tau de inteligenta este foarte scazut.
:laughing: :laughing: :laughing:

da da evident eu bat campii :lol: bine a zis, cine a zis, cand a zis ca in ultima vreme s-au inscris pe forum o gramada de hei-rup-isti. pustiule pe viitor te rog sa iti controlezi limbajul ca nu esti pe tarlaua lu tac-tu. intelegi ? o sa ignor "epitelele" alea pe care mi-le adresasi asta pt ca momentan sunt intr-o pasa buna. daca se repeta s-ar putea sa ne certam. am impresia ca in ultima vreme am fost prea indulgenti si voi astia noi pe forum incepeti sa confundati bunatata cu prostia si nu e bine

sorin107

Re: [Etapa 7] Pandurii Tg.Jiu - Universitatea Craiova

Mesaj de sorin107 » 14 Sep 2010, 18:55

ba mancav-as, ati aparut toti prescolarii pe forumu' asta ba. si in afara ca nu realizati ca maine incepe scoala, postati si mult si complet aiurea. vorbiti dar nu comunicati nimic. ce-aveti ba cu silvica ba? in afara eventual de golul 3 unde-a ramas tintuit pe linia portii (luati in calcul si eroarea de marcaj a lui iliev) nu a avut absolut nicio vina ieri. primul gol a fost luat din 5 metri, nu ai timp de reactie. putea sa aiba si noroc sa i se loveasca de picior mingea respectiva. golul lui dananae. al 2-lea la fel, greseala dananae la faultul ala, eroare de marcaj dorel stoica. unde vedeti voi ba greseala?

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [Etapa 7] Pandurii Tg.Jiu - Universitatea Craiova

Mesaj de stuparu_alexandru » 14 Sep 2010, 18:59

stai sa treaca 2-3 luni sa vezi cum nu mai posteaza nimeni. din pacate, or sa vina altii
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Re: [Etapa 7] Pandurii Tg.Jiu - Universitatea Craiova

Mesaj de Perspico » 14 Sep 2010, 19:05

Hai, mah, care faceati calcule pentru Europa? :o: :o: :o:
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

Termopan
senior
senior
Mesaje: 488
Membru din: 28 Mai 2010, 09:53

Re: [Etapa 7] Pandurii Tg.Jiu - Universitatea Craiova

Mesaj de Termopan » 14 Sep 2010, 19:06

sorin107 scrie:in afara eventual de golul 3 unde-a ramas tintuit pe linia portii (luati in calcul si eroarea de marcaj a lui iliev) nu a avut absolut nicio vina ieri. primul gol a fost luat din 5 metri, nu ai timp de reactie. putea sa aiba si noroc sa i se loveasca de picior mingea respectiva.
io zic ca doar la primul gol a gresit, putea sa iasa putin din poarta sau sa nu sara aiurea, da asta nu e o vina prea mare, mult mai vinovata era apararea, iar la golul 3 chiar mi s`a parut ca s`a desfasurat faza foarte repede si nu vad ce putea sa faca... oricum silvica nu e oliver kahn sa mi`i sperie pe atacanti doar ca arata ca vikingu plecat dupa prada de dimineata...
SIEG HEIL il muce!!!

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Re: [Etapa 7] Pandurii Tg.Jiu - Universitatea Craiova

Mesaj de Perspico » 14 Sep 2010, 19:06

sorin107 scrie:ba mancav-as, ati aparut toti prescolarii pe forumu' asta ba. si in afara ca nu realizati ca maine incepe scoala [...]
Aloooooooooooo, scoala a inceput ieri! :cool:
Last edited by Perspico on 14 Sep 2010, 19:38, edited 1 time in total.
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

OVI2806
fanatic
fanatic
Mesaje: 1293
Membru din: 07 Oct 2007, 11:15

Re: [Etapa 7] Pandurii Tg.Jiu - Universitatea Craiova

Mesaj de OVI2806 » 14 Sep 2010, 19:25

unii zic ca silviu e vinovat la golul 1 altii la 2 si altii la 3 :lol: toti jucatorii au fost penibili ieri, singurii vinovati sunt ei inclusiv Silviu Lung care se lipeste de linia portii, nu stiu ce dracu au dar cateodata parca nu mai stiu sa de a cu piciorul in minge

whiteLion
suporter
suporter
Mesaje: 794
Membru din: 23 Sep 2008, 09:20

Re: [Etapa 7] Pandurii Tg.Jiu - Universitatea Craiova

Mesaj de whiteLion » 14 Sep 2010, 19:31

sunt singurul care a observat ca ne-a batut aproape aceeasi echipa cu acelasi scor ca si in retur 1-3 sau 3-1, ma rog ..... ?
pacat de suporteri .... de mult nu a mai fost asa de unita galeria ...
Last edited by whiteLion on 14 Sep 2010, 19:44, edited 1 time in total.
... însă eu sînt Ilie Balaci şi visez ca într-o zi să mă bat alături de FC Universitatea Craiova cu Dinamo şi Steaua. Acolo vreau eu să ajung, să umplem stadionul , că acolo e locul echipei FC Universitatea Craiova ...

Avatar utilizator
robert
fanatic
fanatic
Mesaje: 1099
Membru din: 11 Mai 2009, 18:37

Re: [Etapa 7] Pandurii Tg.Jiu - Universitatea Craiova

Mesaj de robert » 14 Sep 2010, 19:35

whiteLion scrie:sunt singurul care a observat ca ne-a batut aproape aceeasi echipa cu acelasi scor ca si in retur 1-3 sau 3-1, ma rog .....
pacat de suporteri .... de mult nu a mai fost asa de unita galeria ...
tot veni vorba de galerie nu are nimeni poze de la meci ?

Avatar utilizator
Alishor
suporter
suporter
Mesaje: 774
Membru din: 10 Sep 2010, 14:06

Re: [Etapa 7] Pandurii Tg.Jiu - Universitatea Craiova

Mesaj de Alishor » 14 Sep 2010, 19:41

lasa ca asa trebuie sa fim mereu de acu' inainte, sa fim langa echipa usteag
5 septembrie 1948... Legenda incepe

Avatar utilizator
Ovidiu*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2410
Membru din: 19 Aug 2006, 13:14

Re: [Etapa 7] Pandurii Tg.Jiu - Universitatea Craiova

Mesaj de Ovidiu* » 14 Sep 2010, 19:47

Ma uitai astazi la goluri inca o data si ca o parere personala nu cred ca avea timp sa iasa pe centrari.Un portar mare il face apararea.In fine, fiecare cu ale lui.
The problem of putting your foot on a lion's neck is, you can never let it up.

Avatar utilizator
robert
fanatic
fanatic
Mesaje: 1099
Membru din: 11 Mai 2009, 18:37

Re: [Etapa 7] Pandurii Tg.Jiu - Universitatea Craiova

Mesaj de robert » 14 Sep 2010, 19:51

Ovidiu* scrie:Ma uitai astazi la goluri inca o data si ca o parere personala nu cred ca avea timp sa iasa pe centrari.Un portar mare il face apararea.In fine, fiecare cu ale lui.
eu cred ca o mare parte din vina ii apartine lu' Silvica la golul 3 am vazut astazi fazele si zic ca decat la asta are o parte din vina ca a stat pe linia porti .............dar oricum toti sunt vinovati pentru jocul foarte slab prestat ieri

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Etapa 7] Pandurii Tg.Jiu - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 14 Sep 2010, 19:56

Perspico scrie:Hai, mah, care faceati calcule pentru Europa? :o: :o: :o:
io.
fii antena: daca cistigam tot , sau..macar 23 de puncte, pina la finalul turului, puteam lua campionatul. :)(
Am zis!!

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Etapa 7] Pandurii Tg.Jiu - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 14 Sep 2010, 19:57

Perspico scrie:
sorin107 scrie:ba mancav-as, ati aparut toti prescolarii pe forumu' asta ba. si in afara ca nu realizati ca maine incepe scoala [...]
Aloooooooooooo, scoala a inceput ieri! :cool:
:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: el are scutire pina pe 15 :laughing: :laughing:
Am zis!!

Închis