[Etapa 19] Universitatea Craiova - Steaua

Ultimul sezon in Liga I, inainte de dezafiliere.

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem in meciul cu Steaua ?

batem
48
47%
egal
15
15%
pierdem
39
38%
 
Total votes: 102

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Etapa 19] Universitatea Craiova - Steaua

Mesaj de blixa » 05 Mar 2011, 13:09

pana acum: nimeni nu poate ramane restant mai mult de doua luni si-aveam si-un link "dovada". acum vorbim de 5 ani. atata timp cat e vorba de o directie guvernamentala, plata gazelor habar n-avem noi la ce nivel se stabileste. stiu firme private care n-au platit de 5-6 luni si le vine gazul pe conducta, la fel de constant ca flatulentele lui Perspico pe forum.
si daca Mititelu e de 5 ani la club, de ce detine Brandul "FC Universitatea Craiova" si Stema, inca din 1999-2000?
S-a rupt Brazda.

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Re: [Etapa 19] Universitatea Craiova - Steaua

Mesaj de Perspico » 05 Mar 2011, 13:21

Bah, daca n-ai urmarit de unde a inceput discutia si te arunci ca gaina la scuipat, iti fac un rezumat: unul a spus ca peste 5 ani vine piturca si-i plateste iar gazele lui Mititelu (idi.otenia asta a sustinut-o de nenumarate ori iubitul tau Satana), iar eu ti-am dat un link catre site-ul alora de la Distrigaz. Puteai sa citesti si sa nu te mai faci atat de ras, cum te-ai facut cu dezlegarile alea care, in opinia ta, nici nu existau.
Nu ma intereseaza de cand sustine Mititelu ca are brand-ul, stema sau ghetele lui Oblemenco, nu mai arunca fumigene, am pus o intrebare simpla: e sau nu e Mititelu patron de 5 ani la club, ca, daca nu, inseamna ca piturca e mai tampit decat il credeam, iar cei care il cred ... beep ... beep.
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Etapa 19] Universitatea Craiova - Steaua

Mesaj de blixa » 05 Mar 2011, 13:27

Ba patratel, omul a intrebat doar daca s-au platit gazele daca e cald inauntru. reciteste. iar 5 ani, 5 luni, e totuna daca regulamentar e 2 luni. pricepi, patrauleo?

cat despre dezlegari, doica batrana si acra, tu n-ai capacitatea sa intelegi ce am scris eu. daca erai destept iti puneai intrebarea simpla: ba, daca le-a emis, de ce nu le-a anulat in secunda cand si-a dat seama ca e "lucrat". si-atunci te-ai fi intrebat: astea chiar au fost date in alb, sau completate? nu cumva a inceput sa chiraie abia cand si-a dat seama ca nu-i iese banu'? ca e tras pe sfoara asa cum tragea si el fiscul?

cat despre facutul de ras, sincer, ca spui tu asta e un compliment. cine are minte, nu rade de ce spun ci isi pune intrebari.
e sau nu brandul lui Mititelu din 2000? poate ai sa afli lucruri grave daca iti pui intrebarile adevarate si nu pe-alea pe care vrea Mititelu sa ti le pui.
S-a rupt Brazda.

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Re: [Etapa 19] Universitatea Craiova - Steaua

Mesaj de BluBoy » 05 Mar 2011, 13:34

da` tabela ? unde e tabela ? cred c-au furat-o aia la granita sa se joaca cu playstation-ul conectat la ea
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Închis