[Amical] Universitatea Craiova - CSM Rm. Valcea

Ultimul sezon in Liga I, inainte de dezafiliere.

Moderator: grup_moderatori

gabimilo1
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 8
Membru din: 27 Aug 2010, 09:12

Re: [Amical] Universitatea Craiova - CSM Rm. Valcea

Mesaj de gabimilo1 » 28 Ian 2011, 12:15

Am si eu o intrebare...Cine ar fi suficient de bogat ca sa cumpere un club ca acesta si suficient de nebun sa cheltuie enorm ca sa ...CE??? Sa ne batem la retrogradare, sa nu jucam nimic nici cind avem in fata echipe precum Branesti(la intimplare, caci nu am nimic cu ei).Multa lume vrea sa plece Mititelu dar nimeni nu are o solutie viabila...Sanse sa scoti banii mai tirziu sint aproape nule cu lotul pe care il avem..., biletele la meciuri nu pot fi prea scumpe ca nu mai vine nimeni...asa ca va fi numai de cheltuit.Cine e dispus?!?
Altfel, e usor:"Sa plece Mititelu!".In vara a fost la fel: sa vina Piti, ca o sa facem si o sa dregem... e! a venit! si ce am facut?De doua luni numai in scandaluri o tinem si mai raminem si fara jucatori...Iar in clasament- locul 10; ca joc zero barat.
Daca ar veni Tiriac cu 1 miliard de euro o sa jucam precum Barcelona ?! Se va transforma Dina in Mesi? Nu!Jucatorii vor fi la fel de puturosi si indolenti pe teren si se vor gindi cum sa puna osul cit mai putin si sa ia cit mai multi euroi.Iar noi si presa ne vom gindi cum sa-l tirim si pe tiriac in noroi...
Vorba unui coleg forumist: SA NE-AJUTE DUMNEZEU! desi mie imi e tare teama ca jocurile sint facute pentru anul asta.Mititelu s-a apucat acum sa se certe si cu Dragomir, ca nu era destul scandal, dar de!, cind e sa se-aleaga praful...

White&Blue
suporter
suporter
Mesaje: 628
Membru din: 28 Aug 2006, 21:01

Re: [Amical] Universitatea Craiova - CSM Rm. Valcea

Mesaj de White&Blue » 28 Ian 2011, 13:19

[smile35] zero barat ca joc?e clar...ne meritam soarta...cand in sfarsit jocul placea ochiului si dadea semne de schimbare in conditiile in care aveam 2 absente mari in lot(Iliev si F.Costea)mai sunt unii care spun ca jocul era 0 barat...pai ce jucam noi inainte de Piturca?eram cumva Barcelona de a stricat Piturca jocul?inainte sa vina Piturca jocul era mult mai slab si haotic,ce putea face avand in vedere ca a preluat echipa in timpul campionatului?...dar imi dau seama ca degeaba ma agit,booveanul e mai tare ca orice parlamentar,poate sa impuste si suporteri pe strada ca un pixel albastru va rezolva tot!

DoRyN

Re: [Amical] Universitatea Craiova - CSM Rm. Valcea

Mesaj de DoRyN » 28 Ian 2011, 20:22

@gabimilo1, aici se discuta despre meci, sunt alte subiecte unde se discuta pe temele abordate de tine.

Te rog sa citesti regulamentul forumului !

gabimilo1
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 8
Membru din: 27 Aug 2010, 09:12

Re: [Amical] Universitatea Craiova - CSM Rm. Valcea

Mesaj de gabimilo1 » 29 Ian 2011, 21:18

Ok, scuze pentru off topic.M-a luat pasiunea pe dinainte.

Închis