[Amical] Universitatea Craiova - CSM Rm. Valcea

Ultimul sezon in Liga I, inainte de dezafiliere.

Moderator: grup_moderatori

rhadookoo
suporter
suporter
Mesaje: 706
Membru din: 29 Oct 2008, 23:46

Re: [Amical] Universitatea Craiova - CSM Rm. Valcea

Mesaj de rhadookoo » 23 Ian 2011, 21:40

Destabilizatorul, angajatul lui netoiu si camataru, trimisul lui piti si al lui solomon, pus de familia voinea sa instige ca sa bage la gazeta ca a fost injurat marele patron. Huoo! :)(
Last edited by rhadookoo on 23 Ian 2011, 22:12, edited 1 time in total.

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Re: [Amical] Universitatea Craiova - CSM Rm. Valcea

Mesaj de BluBoy » 23 Ian 2011, 22:07

un rezultat bun, avand in vedere ce echipa am avut. Eu zic ca in retur nu avem mai mult de 4 victorii
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

blakjak
senior
senior
Mesaje: 414
Membru din: 14 Dec 2006, 14:49

Re: [Amical] Universitatea Craiova - CSM Rm. Valcea

Mesaj de blakjak » 23 Ian 2011, 22:14

ticleanu dupa meci:" :la echipa toate merg struna!" :hmm :mincinos
ACOLO,DOMNESTE MINCIUNA,AMATORISMUL...SI NU ESTE BINE!!!mititelu=UN DERBEDEU,UN BANDIT SI UN TARANOI!!!

iuli

Re: [Amical] Universitatea Craiova - CSM Rm. Valcea

Mesaj de iuli » 23 Ian 2011, 22:22

Craiova va avea mereu tineri valorosi,s-a vazut si azi.Cand a intrat pustimea,am egalat si am dominat jocul.Napoli e un antrenor care poate sa scoata ceva din ei.
Problema noastra este mititelu,el nu suporta sa conceapa cineva ca,in afara de el,altcineva are merite la echipa.Si de aici incepe circul.....
Mediocritatea este tot ce poate obtine acest club sub conducerea lui.

Avatar utilizator
mancini
membru
membru
Mesaje: 258
Membru din: 13 Aug 2007, 16:12

Re: [Amical] Universitatea Craiova - CSM Rm. Valcea

Mesaj de mancini » 24 Ian 2011, 10:25

Din cauza terenului impracticabil,nu a fost un meci din care sa tragi concluzii mari.Tinerii din repriza a 2 a au bagat mai mult osul si s-a vazut in desfasurarea jocului.Mi-a placut cum s-a miscat Dina.
usteag
CU STIINTA PANA LA MOARTE

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Re: [Amical] Universitatea Craiova - CSM Rm. Valcea

Mesaj de AdrianR » 24 Ian 2011, 10:43

foarte nostimi baietii de la gazeta de sud, cica au fost doar 50 de spectatori :lol:
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Cossmin
junior
junior
Mesaje: 25
Membru din: 24 Ian 2011, 02:11

Re: [Amical] Universitatea Craiova - CSM Rm. Valcea

Mesaj de Cossmin » 24 Ian 2011, 12:53

Tinand cont de terenul impracticabil cred ca per-total ca angajament a fost bine pentru toti jucatorii cu un plus pentru tinerii intrari in repriza a 2 a care au ceva de demonstrat . Chiar daca e situatia critica in momentul asta putem alinia un 11 decent zic eu , poate mai avem nevoie de un inchizator si un fundas stanga ( poate se intoarce W.Lopez ) in rest cu chiu cu vai ne-am putea descurca , chiar daca n-o sa luam licenta cu siguranta din cauza lui Mititelu

Cl@udiu
membru
membru
Mesaje: 104
Membru din: 07 Oct 2010, 14:13

Re: [Amical] Universitatea Craiova - CSM Rm. Valcea

Mesaj de Cl@udiu » 24 Ian 2011, 13:44

Da, tata, bravo! Tocmai de aceea ne bucura faptul ca Iliev si Gargorov sunt si ei istorie pt. Craiova, Dananae si F. Costea sunt si ei pe tava in vitrina de vanzare, dar lotul nu arata rau...e chiar decent =)))

Mergem sa il rugam pe nea' Adi sa se suie pe masina sa il aplaudam? In sfarsit culegem roadele mandatului sau: rusine, haos, milogeala!
Piturca: "Suporterii Stiintei sunt unici!"

rhadookoo
suporter
suporter
Mesaje: 706
Membru din: 29 Oct 2008, 23:46

Re: [Amical] Universitatea Craiova - CSM Rm. Valcea

Mesaj de rhadookoo » 24 Ian 2011, 15:02

Pentru ultima oara:
EXTRACOMUNITARII NU AU DREPT DE JOC! LOPEZ NU VA JUCA PENTRU NOI IN VIITORUL APROPIAT!

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Amical] Universitatea Craiova - CSM Rm. Valcea

Mesaj de DarkComy » 24 Ian 2011, 15:14

rhadookoo scrie:Pentru ultima oara:
EXTRACOMUNITARII NU AU DREPT DE JOC! LOPEZ NU VA JUCA PENTRU NOI IN VIITORUL APROPIAT!
Corect.

David Lopes nu are drept dar Walter Lopez are (are si cetatenie spaniola)
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

rhadookoo
suporter
suporter
Mesaje: 706
Membru din: 29 Oct 2008, 23:46

Re: [Amical] Universitatea Craiova - CSM Rm. Valcea

Mesaj de rhadookoo » 24 Ian 2011, 15:33

Imi cer scuze, nu stiam ca Lopez ar avea drept de joc.

leutuvalcean
membru
membru
Mesaje: 266
Membru din: 21 Mai 2006, 01:52

Re: [Amical] Universitatea Craiova - CSM Rm. Valcea

Mesaj de leutuvalcean » 24 Ian 2011, 16:05

AdrianR scrie:foarte nostimi baietii de la gazeta de sud, cica au fost doar 50 de spectatori :lol:
Dupa parerea mea au fost cam 700-800.
Forza Craiova
100% oltean

Cossmin
junior
junior
Mesaje: 25
Membru din: 24 Ian 2011, 02:11

Re: [Amical] Universitatea Craiova - CSM Rm. Valcea

Mesaj de Cossmin » 24 Ian 2011, 16:23

Cl@udiu scrie:Da, tata, bravo! Tocmai de aceea ne bucura faptul ca Iliev si Gargorov sunt si ei istorie pt. Craiova, Dananae si F. Costea sunt si ei pe tava in vitrina de vanzare, dar lotul nu arata rau...e chiar decent =)))

Mergem sa il rugam pe nea' Adi sa se suie pe masina sa il aplaudam? In sfarsit culegem roadele mandatului sau: rusine, haos, milogeala!
Te inteleg ca esti suparat dar nu e nevoie sa fii ironic . Daca nu pleaca Mititelu si ramane lotul asta de jucatori ce-o sa faci in retur ? O sa tii cu steaua ca au facut transferuri mai multe ? Toata lumea e nemultumita de stadiul in care a ajuns clubul din cauza unui tampit ca Mititelu dar pana la urma iubim Universitatea nu FC Mititelu SA :-)

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Re: [Amical] Universitatea Craiova - CSM Rm. Valcea

Mesaj de BluBoy » 24 Ian 2011, 23:19

tocmai pentru ca iubim Universitatea Craiova trebuie sa realizam ca atat timp cat mai ramane zdreanta asta la echipa nu avem nicio sansa la iubirea noastra. de aceea primul lucru pe care trebuie sa-l facem e sa nu ne mai ducem la meci si sa ne indemnam toti cunoscutii sa faca asta
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Cossmin
junior
junior
Mesaje: 25
Membru din: 24 Ian 2011, 02:11

Re: [Amical] Universitatea Craiova - CSM Rm. Valcea

Mesaj de Cossmin » 25 Ian 2011, 00:00

BluBoy scrie:tocmai pentru ca iubim Universitatea Craiova trebuie sa realizam ca atat timp cat mai ramane zdreanta asta la echipa nu avem nicio sansa la iubirea noastra. de aceea primul lucru pe care trebuie sa-l facem e sa nu ne mai ducem la meci si sa ne indemnam toti cunoscutii sa faca asta
Nu avem norocul sa scapam asa usor de el din pacate ..

Închis