[Amical]Universitatea Craiova - Shinnik Yaroslavl

Ultimul sezon in Liga I, inainte de dezafiliere.

Moderator: grup_moderatori

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Amical]Universitatea Craiova - Shinnik Yaroslavl

Mesaj de DarkComy » 04 Feb 2011, 21:57

Acu ca am vazut rezumatul de pe editie, pot sa spun sincer ca daca aia ar fi avut portar in meciul asta, nu am fi batut. Portarul ala e vinovat la 3 din cele 4 goluri ale noastre (n-am pus la socoteala autogolul)
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

nicky
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 7
Membru din: 04 Feb 2011, 21:58

Re: [Amical]Universitatea Craiova - Shinnik YarosB lav

Mesaj de nicky » 04 Feb 2011, 22:06

Bravoo batetii!!! Suntem alaturi de voi orice s-ar intampla ! Ardealul va sustine !!!

rhadookoo
suporter
suporter
Mesaje: 706
Membru din: 29 Oct 2008, 23:46

Re: [Amical]Universitatea Craiova - Shinnik Yaroslavl

Mesaj de rhadookoo » 04 Feb 2011, 22:22

Heei-ruup, heei-ruup!

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Amical]Universitatea Craiova - Shinnik Yaroslavl

Mesaj de manex » 04 Feb 2011, 22:47

numa destepti p-aci, domne, numa destepti.
Am zis!!

blue_lions
fanatic
fanatic
Mesaje: 2964
Membru din: 26 Oct 2007, 05:25

Re: [Amical]Universitatea Craiova - Shinnik YarosB lav

Mesaj de blue_lions » 05 Feb 2011, 02:17

nicky scrie:Bravoo batetii!!! Suntem alaturi de voi orice s-ar intampla ! Ardealul va sustine !!!
:laughing: :laughing:

'Nainte, 'nainte spre marea Unire
Hotarul nedrept sa-l zdrobim
Sa trecem Carpatii, ne trebuie Ardealul
De-o fi se ne-ngropam de vii
steagucv
Oltenia, provincia latina, a lui Mihai, al nostru, cel viteaz.

blue_lions
fanatic
fanatic
Mesaje: 2964
Membru din: 26 Oct 2007, 05:25

Re: [Amical]Universitatea Craiova - Shinnik Yaroslavl

Mesaj de blue_lions » 05 Feb 2011, 02:25

DarkComy scrie:Acu ca am vazut rezumatul de pe editie, pot sa spun sincer ca daca aia ar fi avut portar in meciul asta, nu am fi batut. Portarul ala e vinovat la 3 din cele 4 goluri ale noastre (n-am pus la socoteala autogolul)
Am vazut si eu...la aia juca cumva Tibi Lung??

Zoro si brazilianu' daca se adapteaza repede ( adica in mai putin de 3 luni, cand o sa devina liberi) o sa fie doi jucatori foarte utili. Mimi Costea, ca de obicei m-a scos din minti la golul lui Gangio iar Dorel imperial :)(
Oltenia, provincia latina, a lui Mihai, al nostru, cel viteaz.

Avatar utilizator
jianu_max
fanatic
fanatic
Mesaje: 1305
Membru din: 14 Apr 2006, 01:47

Re: [Amical]Universitatea Craiova - Shinnik Yaroslavl

Mesaj de jianu_max » 05 Feb 2011, 10:56

am o propunere.de ce nu va reorientati voi, baietii fondatori ai campaniei "NIMENI LA MECI"? alegeti, dragii mei,alta echipa. stiti care e durerea?ca inafara de a sta pe net si a eticheta pe cei ca mine (cei care sunt langa echipa mereu, indiferent de patron,lot etc) drept sustinatori ai lui mititelu, nu faceti NIMIC. recunosc, am crezut in piturca mult pana la un moment dat, recunosc ca am crezut si in vrajelile lui mititelu pana acum vreo 2 ani.....acum nu ii mai pot suporta pe nemernici , pe niciunul dintre ei...dar niciodata nu pot reactiona in stilul vostru....voi cu asta va ocupati....sunteti ANTI voi, sunteti REVOLUTIONARI....
la primul amical. pe care nici macar nu l-ati vazut, ati luat foc....nu va suparati, dar pare ca asteptati motive....pare ca va doriti ca zoro asta sa fie un urias lent, nefolositor....inteleg ca il urati pe mititelu, si eu simt la fel., dar va doriti sa mearga rau echipei doar pt ca este a lui????nu va pot intelege
sunt mai mult decat perfect, sunt OLTEAN

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Amical]Universitatea Craiova - Shinnik Yaroslavl

Mesaj de blixa » 05 Feb 2011, 14:52

jianu_max scrie:am o propunere.de ce nu va reorientati voi, baietii fondatori ai campaniei "NIMENI LA MECI"? alegeti, dragii mei,alta echipa. stiti care e durerea?ca inafara de a sta pe net si a eticheta pe cei ca mine (cei care sunt langa echipa mereu, indiferent de patron,lot etc) drept sustinatori ai lui mititelu, nu faceti NIMIC. recunosc, am crezut in piturca mult pana la un moment dat, recunosc ca am crezut si in vrajelile lui mititelu pana acum vreo 2 ani.....acum nu ii mai pot suporta pe nemernici , pe niciunul dintre ei...dar niciodata nu pot reactiona in stilul vostru....voi cu asta va ocupati....sunteti ANTI voi, sunteti REVOLUTIONARI....
la primul amical. pe care nici macar nu l-ati vazut, ati luat foc....nu va suparati, dar pare ca asteptati motive....pare ca va doriti ca zoro asta sa fie un urias lent, nefolositor....inteleg ca il urati pe mititelu, si eu simt la fel., dar va doriti sa mearga rau echipei doar pt ca este a lui????nu va pot intelege
pai probabil ca, daca fcopilul tau ar fi dependent, tu i-ai cumpara droguri. cam asa e si cu campania asta "Nimeni la meci". nu e necesar sa intelegi. nici noi nu intelgem cum crezi tu ca esti langa echipa dand credit unui management defectuos si prelungind agonia. asta e: sunt doua tabere, doua atitudini. iar "revolutionarii", cei "anti" isi au rostul lor intr-o societate.
S-a rupt Brazda.

FreakBoy

Re: [Amical]Universitatea Craiova - Shinnik Yaroslavl

Mesaj de FreakBoy » 05 Feb 2011, 15:01

blixa scrie:
jianu_max scrie:am o propunere.de ce nu va reorientati voi, baietii fondatori ai campaniei "NIMENI LA MECI"? alegeti, dragii mei,alta echipa. stiti care e durerea?ca inafara de a sta pe net si a eticheta pe cei ca mine (cei care sunt langa echipa mereu, indiferent de patron,lot etc) drept sustinatori ai lui mititelu, nu faceti NIMIC. recunosc, am crezut in piturca mult pana la un moment dat, recunosc ca am crezut si in vrajelile lui mititelu pana acum vreo 2 ani.....acum nu ii mai pot suporta pe nemernici , pe niciunul dintre ei...dar niciodata nu pot reactiona in stilul vostru....voi cu asta va ocupati....sunteti ANTI voi, sunteti REVOLUTIONARI....
la primul amical. pe care nici macar nu l-ati vazut, ati luat foc....nu va suparati, dar pare ca asteptati motive....pare ca va doriti ca zoro asta sa fie un urias lent, nefolositor....inteleg ca il urati pe mititelu, si eu simt la fel., dar va doriti sa mearga rau echipei doar pt ca este a lui????nu va pot intelege
pai probabil ca, daca fcopilul tau ar fi dependent, tu i-ai cumpara droguri. cam asa e si cu campania asta "Nimeni la meci". nu e necesar sa intelegi. nici noi nu intelgem cum crezi tu ca esti langa echipa dand credit unui management defectuos si prelungind agonia. asta e: sunt doua tabere, doua atitudini. iar "revolutionarii", cei "anti" isi au rostul lor intr-o societate.
parca Lapusneanu a mai spus ceva de genul...

Avatar utilizator
jianu_max
fanatic
fanatic
Mesaje: 1305
Membru din: 14 Apr 2006, 01:47

Re: [Amical]Universitatea Craiova - Shinnik Yaroslavl

Mesaj de jianu_max » 05 Feb 2011, 15:29

blixa scrie:
jianu_max scrie:am o propunere.de ce nu va reorientati voi, baietii fondatori ai campaniei "NIMENI LA MECI"? alegeti, dragii mei,alta echipa. stiti care e durerea?ca inafara de a sta pe net si a eticheta pe cei ca mine (cei care sunt langa echipa mereu, indiferent de patron,lot etc) drept sustinatori ai lui mititelu, nu faceti NIMIC. recunosc, am crezut in piturca mult pana la un moment dat, recunosc ca am crezut si in vrajelile lui mititelu pana acum vreo 2 ani.....acum nu ii mai pot suporta pe nemernici , pe niciunul dintre ei...dar niciodata nu pot reactiona in stilul vostru....voi cu asta va ocupati....sunteti ANTI voi, sunteti REVOLUTIONARI....
la primul amical. pe care nici macar nu l-ati vazut, ati luat foc....nu va suparati, dar pare ca asteptati motive....pare ca va doriti ca zoro asta sa fie un urias lent, nefolositor....inteleg ca il urati pe mititelu, si eu simt la fel., dar va doriti sa mearga rau echipei doar pt ca este a lui????nu va pot intelege
pai probabil ca, daca fcopilul tau ar fi dependent, tu i-ai cumpara droguri. cam asa e si cu campania asta "Nimeni la meci". nu e necesar sa intelegi. nici noi nu intelgem cum crezi tu ca esti langa echipa dand credit unui management defectuos si prelungind agonia. asta e: sunt doua tabere, doua atitudini. iar "revolutionarii", cei "anti" isi au rostul lor intr-o societate.
blixa, te intreb ceva : tu nu o sa ai emotii la meciurile craiovei???nu o sa ai insomnie inaintea meciului cu steaua????
sunt mai mult decat perfect, sunt OLTEAN

rhadookoo
suporter
suporter
Mesaje: 706
Membru din: 29 Oct 2008, 23:46

Re: [Amical]Universitatea Craiova - Shinnik Yaroslavl

Mesaj de rhadookoo » 05 Feb 2011, 17:00

Tu mai ai emotii la meciurile cu steaua? Ca in ultimii ani rezultatul se cam stie dinainte.

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Amical]Universitatea Craiova - Shinnik Yaroslavl

Mesaj de blixa » 05 Feb 2011, 17:29

jianu_max scrie: blixa, te intreb ceva : tu nu o sa ai emotii la meciurile craiovei???nu o sa ai insomnie inaintea meciului cu steaua????
nu. pentru ca eu cred ca o sa retrogradam. nu zic ca n-o sa ma uit la meciuri la teveu. si sigur n-o sa vreau sa piarda. insa de aici pana la emotii... nu am avut emotii de multe ori la meciurile Stiintei in ultimul timp. in meciurile cu Dinamo stiu ca am avut.
desi zic ca echipa se numeste FC Mititelu, m-as bucura pt baieti sa castige, desi nu mai vad niciun sens. E o contradictie, dar asta e.
Si, drept sa fiu, simteam doar bucurie cand juca Universitatea, nu aveam emotii la toate meciurile. Doar cand exista o miza reala.
S-a rupt Brazda.

Avatar utilizator
jianu_max
fanatic
fanatic
Mesaje: 1305
Membru din: 14 Apr 2006, 01:47

Re: [Amical]Universitatea Craiova - Shinnik Yaroslavl

Mesaj de jianu_max » 05 Feb 2011, 17:47

blixa scrie:
jianu_max scrie: blixa, te intreb ceva : tu nu o sa ai emotii la meciurile craiovei???nu o sa ai insomnie inaintea meciului cu steaua????
nu. pentru ca eu cred ca o sa retrogradam. nu zic ca n-o sa ma uit la meciuri la teveu. si sigur n-o sa vreau sa piarda. insa de aici pana la emotii... nu am avut emotii de multe ori la meciurile Stiintei in ultimul timp. in meciurile cu Dinamo stiu ca am avut.
desi zic ca echipa se numeste FC Mititelu, m-as bucura pt baieti sa castige, desi nu mai vad niciun sens. E o contradictie, dar asta e.
Si, drept sa fiu, simteam doar bucurie cand juca Universitatea, nu aveam emotii la toate meciurile. Doar cand exista o miza reala.
acum mai vii de acasa....
sunt mai mult decat perfect, sunt OLTEAN

Avatar utilizator
evo_dk
suporter
suporter
Mesaje: 665
Membru din: 08 Mai 2006, 13:58

Re: [Amical]Universitatea Craiova - Shinnik Yaroslavl

Mesaj de evo_dk » 06 Feb 2011, 12:21

Bun, sa persupunem ca Zoro e bun, corect, e util pana la vara, W. Lopez la fel.

Ce facem cu Zoro dupa ce i expira imprumutul? Crezi ca sta ala pe mierle fierte cu 50k-70k? De unde are sa-i dea 200k pe sezon?

PS: Amicalul e irelevant, intr-un meci oficial portarul ala era scos in suturi si nu mai pupa primul 11, se facea scriitor...
suporter independent, Ex-HC...

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Amical]Universitatea Craiova - Shinnik Yaroslavl

Mesaj de manex » 06 Feb 2011, 12:36

poate zoro va aprecia faptul ca joaca inloc s afrece banca e rezerve pe la echipa lui, poate va aprecia fanii.....si poate va ramine.
Am zis!!

Închis