[Amical] Universitatea Craiova - Mlada Boleslav

Ultimul sezon in Liga I, inainte de dezafiliere.

Moderator: grup_moderatori

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Amical] Universitatea Craiova - Mlada Boleslav

Mesaj de manex » 06 Feb 2011, 15:50

sorin107 scrie:
manex scrie:acum chiar jucam frumos: combinativ,merg pasele. se vede ca acum, jucatorii de pe teren, se cunosc.

tu pe ce program te uiti?
trecind peste obiceiul de a contrazice pe oricine nu e cu tine, tie ti s-a parut ca am jucat mai prost in repriza a doua?
Am zis!!

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Amical] Universitatea Craiova - Mlada Boleslav

Mesaj de manex » 06 Feb 2011, 15:52

deci: atit de multi destepti pe KB patrat nu am mai vazut de mult.
Am zis!!

blakjak
senior
senior
Mesaje: 414
Membru din: 14 Dec 2006, 14:49

Re: [Amical] Universitatea Craiova - Mlada Boleslav

Mesaj de blakjak » 06 Feb 2011, 15:53

David scrie:facuram ma egal cu unii mai buni decat noi ? facuram !
suntem neinvinsi in amicale ? suntem !
suntem la doar 10 puncte de europa league ? suntem !
avem de luat 80 milioane de euro in urmatoarele luni ? avem !
ce mai vreti mai mult ?! :lol:
mm stoica,porcea si toti spionii erau pishati,de spaima cand au vazut jocul nostru de CL...
ACOLO,DOMNESTE MINCIUNA,AMATORISMUL...SI NU ESTE BINE!!!mititelu=UN DERBEDEU,UN BANDIT SI UN TARANOI!!!

Avatar utilizator
David
fanatic
fanatic
Mesaje: 3199
Membru din: 04 Aug 2009, 05:20

Re: [Amical] Universitatea Craiova - Mlada Boleslav

Mesaj de David » 06 Feb 2011, 15:56

manex scrie:deci: atit de multi destepti pe KB patrat nu am mai vazut de mult.
ba , chiar ca sunt nerecunoscatori... tocmai acu' incep sa te-nteleg ! :)-
noi avem , suntem si facem o grama' de lucruri si lor tot nu le convine... :cool:
niciodata nu mi-au placut oamenii pretentiosi ! :lol:

Avatar utilizator
anakin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1196
Membru din: 04 Iul 2007, 02:18

Re: [Amical] Universitatea Craiova - Mlada Boleslav

Mesaj de anakin » 06 Feb 2011, 15:59

Nu am jucat rau, dar nici stralucit.. In prima repriza au fost mult peste noi aia.. In repriza a doua i-au lasat balamalele, dar nici noi n-am reusit mare lucru, doar o dominare sterila.. Mi-a placut Zoro. Se vede ca e un castig pentru echipa.. Daca ramanea si Iliev, aveam aparare beton acum.. Puteam sa-l vindem pe Gaman linistiti.. Dar deh.. cand patronul e sarac, ce strategie sa faci..

Multe schimbari, cativa jucatori tineri promitatori.. una peste alta, un meci de pregatire reusit.. Sa vedem in continuare.

P.S. F. Costea mi se pare ceva mai gras si mai lent decat acum un an.. Tehnica i-a ramas, dar parca fizic e cu 25-30% sub potentialul lui.

M. Costea e acelasi.. Se cam sparge in scheme.. Cateodata ii iese, dar tot e prea putin. Trebuie sa invete sa fie mai altruist.

Dananae mai slab decat acum un an..
Last edited by anakin on 06 Feb 2011, 16:06, edited 2 times in total.
"Universitatea Craiova este una singură, echipa cu leul pe stemă." - Ilie Balaci

"Pentru mine există doar echipa care are stema cu leul pe tricouri, asta este echipa mea de suflet." - Aurel Țicleanu

nicky
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 7
Membru din: 04 Feb 2011, 21:58

Re: [Amical] Universitatea Craiova - Mlada Boleslav

Mesaj de nicky » 06 Feb 2011, 16:01

Astia de la Digi is tampiti? Am pierdut meciul pt ca se anuntase ora 16.00. Oricum felicitari baietilor pentru rezultat. FORTZA STIINTA!!!

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Amical] Universitatea Craiova - Mlada Boleslav

Mesaj de manex » 06 Feb 2011, 16:02

asta e si concluzia mea: meci reusit. ma asteptam ca dupa ce s-a schimbat apararea sa o luam rau. se pare ca busu poate juca titular. wendell nu pare o solutie pentru postul de titular, dar poate e de vina faptul ca nu vorbeste limba romana. mihai costea cred ca o sa isi revina in scurt timp.
Am zis!!

blakjak
senior
senior
Mesaje: 414
Membru din: 14 Dec 2006, 14:49

Re: [Amical] Universitatea Craiova - Mlada Boleslav

Mesaj de blakjak » 06 Feb 2011, 16:03

DECI:manex,cred ca ar trebui sa-i dai un telefon lui [miti] si sa-l feliciti pt jocul prestat de brelianti....aaaaaa era sa uit sa-i transmiti din partea nepriceputilor si muuulta muuuuuuiiiiiiiiiieeee :-x [miti] :-x [miti] :-x
ACOLO,DOMNESTE MINCIUNA,AMATORISMUL...SI NU ESTE BINE!!!mititelu=UN DERBEDEU,UN BANDIT SI UN TARANOI!!!

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Amical] Universitatea Craiova - Mlada Boleslav

Mesaj de manex » 06 Feb 2011, 16:03

nicky scrie:Astia de la Digi is tampiti? Am pierdut meciul pt ca se anuntase ora 16.00. Oricum felicitari baietilor pentru rezultat. FORTZA STIINTA!!!
si nu dadusi si tu deloc pe digi pina acum? sau aici?
Am zis!!

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Amical] Universitatea Craiova - Mlada Boleslav

Mesaj de manex » 06 Feb 2011, 16:07

blakjak scrie:DECI:manex,cred ca ar trebui sa-i dai un telefon lui [miti] si sa-l feliciti pt jocul prestat de brelianti....aaaaaa era sa uit sa-i transmiti din partea nepriceputilor si muuulta muuuuuuiiiiiiiiiieeee :-x [miti] :-x [miti] :-x
deci(in cazul in care ironia nu s-a sesizat, iti zic eu acum, "deci" e pus la vrajala): de ce tii mortis sa te bagi in vorba daca nu ai nimic de spus? crezi ca daca o arzi in biza esti mai jmecher? ok, stie lumea ca esti contra.gata, esti un bizos de nota 10. ai umor cit pentru toti sclavii lui piti, stiu. e timpul sa scrii pe topicul tau favorit, "discutii despre victor pizdurca".
Am zis!!

LiviuB

Re: [Amical] Universitatea Craiova - Mlada Boleslav

Mesaj de LiviuB » 06 Feb 2011, 16:11

echipa a aratat binisor, pentru nivelul la care suntem eu sunt multumit.

Avatar utilizator
anakin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1196
Membru din: 04 Iul 2007, 02:18

Re: [Amical] Universitatea Craiova - Mlada Boleslav

Mesaj de anakin » 06 Feb 2011, 16:13

Livius scrie:echipa a aratat binisor, pentru nivelul la care suntem eu sunt multumit.
Da.. pentru locul 10-11 merge.. apld
"Universitatea Craiova este una singură, echipa cu leul pe stemă." - Ilie Balaci

"Pentru mine există doar echipa care are stema cu leul pe tricouri, asta este echipa mea de suflet." - Aurel Țicleanu

nicky
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 7
Membru din: 04 Feb 2011, 21:58

Re: [Amical] Universitatea Craiova - Mlada Boleslav

Mesaj de nicky » 06 Feb 2011, 16:14

Astia de la Digi sunt cretini cu schimbarea orelor de difuzare. Oricum bravo baieti pentru rezultat ! FORTZA STIINTA !!! MEREU ALATURI DE VOI !!!

rhadookoo
suporter
suporter
Mesaje: 706
Membru din: 29 Oct 2008, 23:46

Re: [Amical] Universitatea Craiova - Mlada Boleslav

Mesaj de rhadookoo » 06 Feb 2011, 16:32

Mi se pare mie sau Ciuca a mai slabit? Se pare ca dieta cu biscuiti stabilita de [miti] functioneaza. Ar trebui sa-l puna si pe Florin la cura, ca prea s-a umflat de la atata prosciutto si parmezan.
Last edited by rhadookoo on 06 Feb 2011, 16:36, edited 1 time in total.

Avatar utilizator
robert
fanatic
fanatic
Mesaje: 1099
Membru din: 11 Mai 2009, 18:37

Re: [Amical] Universitatea Craiova - Mlada Boleslav

Mesaj de robert » 06 Feb 2011, 16:33

a inregistrat cineva meciul?

Închis