[Etapa 23] Sportul Studentesc - Universitatea Craiova

Ultimul sezon in Liga I, inainte de dezafiliere.

Moderator: grup_moderatori

Închis

Mai batem si noi pe cineva?

Poll ended at 01 Apr 2011, 22:04

da
10
20%
x
10
20%
nu
31
61%
 
Total votes: 51

Avatar utilizator
ady1948
suporter
suporter
Mesaje: 813
Membru din: 04 Apr 2010, 21:17

Re: [Etapa 23] Sportul Studentesc - Universitatea Craiova

Mesaj de ady1948 » 02 Apr 2011, 20:49

au dat foc sa fie si ei baieti , dar sunt 100% sigur ca daca ar fi sa faca o "interventie" in stilu lor, ar fugii de aia 30 de stelisti.

numai eu am observat ca lesinatii de la timisoara nu sunt mai mult de 50 in deplsari gen dinamo?
" ACEASTA NU ESTE CRAIOVA NOASTRA ! "

d`ampezzo

Re: [Etapa 23] Sportul Studentesc - Universitatea Craiova

Mesaj de d`ampezzo » 02 Apr 2011, 20:55

hai ma...despre cine vorbim
astia sunt aia care cumpara fulare de la magazinu adversarilor si le dau foc pe stadion
ultrasie d'asta faceam la gradinita, ca fenomen ultras romania e o scursura
Ca natie fotbalistica banatenii se starnesc greu, trebuie sa te bati 3 ani la titlu ca sa umpli un stadion. Vezi acum cu Timisoara si Cluj.
Noi la doua victorii consecutive nu mai avel loc pe stadion. Iubirea este diferita ca si latitudinea :lol:
Ce e absurd..pana acum Ticleanu ce facea, in afara de a comenta Champion League ? Nu a fost si pana acum manager - antrenor, sau sfatuitor...acum nu e tot aia ca si napoli...

Avatar utilizator
anakin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1196
Membru din: 04 Iul 2007, 02:18

Re: [Etapa 23] Sportul Studentesc - Universitatea Craiova

Mesaj de anakin » 02 Apr 2011, 21:00

Presimt un scor fluviu si cu pandurii..
"Universitatea Craiova este una singură, echipa cu leul pe stemă." - Ilie Balaci

"Pentru mine există doar echipa care are stema cu leul pe tricouri, asta este echipa mea de suflet." - Aurel Țicleanu

d`ampezzo

Re: [Etapa 23] Sportul Studentesc - Universitatea Craiova

Mesaj de d`ampezzo » 02 Apr 2011, 21:00

Cu pandurii nu, ca poate este blat, dar crapidu te sparge
Se razbuna pentru ultimii ani ... ceva ce n-ai vazut

Avatar utilizator
Doomsday
suporter
suporter
Mesaje: 795
Membru din: 05 Sep 2009, 13:17

Re: [Etapa 23] Sportul Studentesc - Universitatea Craiova

Mesaj de Doomsday » 02 Apr 2011, 21:05

Am apucat ultimele 20 minute, un joc mai mult decat modest, dar ce sa faci, nu le poti cere mai mult de atat.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Etapa 23] Sportul Studentesc - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 02 Apr 2011, 21:07

UneKa scrie:Aia au dat foc la STADION! lol ... imi vine sa schimb programu de ciuda cand vad peluza timisoarei. Cand ma gandesc ca putea fi ceva asemanator si la noi daca nu era un boovean imputit care sa schimbe antrenorul dupa ce il salveaza de la faliment.
manex scrie:vazui acu rezumatul. si imi amintii ocazia lui zorro in min 8. daca marcam, nu cred ca pierdeam meciul asta. iar la stoianof a fost penalty clar. bine, inutil, dar...daca e, sa ni-l dea.
ba mititelu e un membru al familiei tale? numai tu cu el puteti spune ca daca marcam nu pierdeam sau ca acel penalty schimba soarta meciului.
Daca tot esti un pupincurist de ce nu iti pui un avatar cu "miti te iubesc fara tine nu pot sa traiesc"
tu esti un mare zeu. unde vezi ca am zis ca penalty-ul schimba soarta meciului? si cine esti tu sa imi zici ca nu am voie sa cred ca daca marcam unei formatii de [cenzurat] un gol in min 8 , tot ne bateau. uneori am impresia ca dobitocii si comunistii au invadat forumul.
Am zis!!

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Re: [Etapa 23] Sportul Studentesc - Universitatea Craiova

Mesaj de AdrianR » 02 Apr 2011, 21:22

Last edited by Anonymous on 02 Apr 2011, 21:53, edited 1 time in total.
Motiv: schimbat tag-urile IMG in HSIMG
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Avatar utilizator
blondu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1653
Membru din: 16 Apr 2005, 02:13

Re: [Etapa 23] Sportul Studentesc - Universitatea Craiova

Mesaj de blondu » 02 Apr 2011, 21:27

la tribuna a doua 99% tineau cu craiova.si la peluza cealalta ereau cativa.

UneKa
suporter
suporter
Mesaje: 899
Membru din: 17 Mai 2010, 00:11

Re: [Etapa 23] Sportul Studentesc - Universitatea Craiova

Mesaj de UneKa » 02 Apr 2011, 21:45

manex scrie: tu esti un mare zeu. unde vezi ca am zis ca penalty-ul schimba soarta meciului? si cine esti tu sa imi zici ca nu am voie sa cred ca daca marcam unei formatii de [cenzurat] un gol in min 8 , tot ne bateau. uneori am impresia ca dobitocii si comunistii au invadat forumul.
mai bine zeu si comunist decat pupincurist si un servitor ca tine. Se vede ca esti un boovean si te uiti la meciuri cu televizoru intors spui ca sportu e o echipa de [cenzurat] ... cand sportu dupa parerea mea joaca un fotbal destul de bun si ocupa o pozitie nemeritata ...
Nu am zis ca nu au fost greseli de arbitraj dar devii penibil daca aduci vorba de arbitri intr-un meci ca asta ... probabil ca nu poti sa vezi de ochelari ca echipa asta nu joaca nimic de 5 etape.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Etapa 23] Sportul Studentesc - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 02 Apr 2011, 21:50

vere. tu daca ai vrut neaparat sa jignesti, ai facut-o. ca de altfel orice om care nu stie sa conteste o parere decit jignind. dar nu ma intereseaza ce crezi despre mine. pur si simplu am analizat greseala de arbitraj. si mi-am spus o parere. o spun si acum pentru tine: nu jucam nimic, sintem pamint de flori.care e problema daca spun ca ne-a fost refuzat un penalty? servitor...sclav....atita poti, atita spui.si da: sportul este o echipa de rahat. au o aparare praf. noroc cu mijlocul lor. dar noi sintem acum mai ceva decit ei.a. si du-te si tine cu sportul.
Am zis!!

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Etapa 23] Sportul Studentesc - Universitatea Craiova

Mesaj de blixa » 02 Apr 2011, 21:51

ma, eu v-am mai spus: pe Sportul o bati daca te lasa sa o bati. adica daca ai banu'. aia nu mai au bani si asta e singurl mod in care isi iau salariile.
S-a rupt Brazda.

d`ampezzo

Re: [Etapa 23] Sportul Studentesc - Universitatea Craiova

Mesaj de d`ampezzo » 02 Apr 2011, 21:52

UneKa scrie:
manex scrie: tu esti un mare zeu. unde vezi ca am zis ca penalty-ul schimba soarta meciului? si cine esti tu sa imi zici ca nu am voie sa cred ca daca marcam unei formatii de [cenzurat] un gol in min 8 , tot ne bateau. uneori am impresia ca dobitocii si comunistii au invadat forumul.
mai bine zeu si comunist decat pupincurist si un servitor ca tine. Se vede ca esti un boovean si te uiti la meciuri cu televizoru intors spui ca sportu e o echipa de [cenzurat] ... cand sportu dupa parerea mea joaca un fotbal destul de bun si ocupa o pozitie nemeritata ...
Nu am zis ca nu au fost greseli de arbitraj dar devii penibil daca aduci vorba de arbitri intr-un meci ca asta ... probabil ca nu poti sa vezi de ochelari ca echipa asta nu joaca nimic de 5 etape.
Ma de cand ti-au luat tu grade asa
La primul gol al sportului a fost aut, la actiunea lui Stoianof a fost penalty, la tragerea lui Subotici in prima repriza a fost comentabil, lui firtulescu i-au rupt picioarele si abia a dat un galben Balaci. Arbitraju a fost foarte deficitar, nu prost, foarte prost. Sportu a practicat un antijoc, te-au batut pe contra-atac, spre deosbire de tine legau 3 pase si aruncau mingea la Curelea care era singur singurel in careu. Meciul a fost unul slab, de comedie, niste executii care arata de ce te bate bosnia si arata valoarea fotbalului romanesc. Tu nu ai nicio idee de joc de cand a inceput returul, dar puteai prinde un egal daca ai fi avut parte de un arbitraj corect ucv

Avatar utilizator
robert
fanatic
fanatic
Mesaje: 1099
Membru din: 11 Mai 2009, 18:37

Re: [Etapa 23] Sportul Studentesc - Universitatea Craiova

Mesaj de robert » 02 Apr 2011, 21:52

acum avem parte de fobal pe digisprt : Milan -Inter ce am vazut noi astazi nu se poate numi fotbal

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Etapa 23] Sportul Studentesc - Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 02 Apr 2011, 22:01

manex scrie: si du-te si tine cu sportul.
nu vreau sa ma bag in cearta voastra chiar daca am o parere asemanatoare cu a lui Uneka insa replica ta e geniala "si du-te si tine cu sportul" daca cineva spune ca aia au jucat mai bine sau ca joaca bine si pierd nemeritat unele partide nu seamna ca tine cu sportul.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Etapa 23] Sportul Studentesc - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 02 Apr 2011, 22:08

trebuia sa il pun pe zimbila ala :)( . cite partide am pierdut noi nemeritat? aud? citi din cei care scriu pe aici au zis: "ba, am jucat foarte bine si am pierdut. am avut ghinion..etc" rahat. acum stau sa dau dreptate ca zice careva ca sportul e nemritat pe locul ala. aveau 10(zece puncte). daca erau buni puteau demonstra. a, sint mai buni ca noi. clar. dar tot praf sint.cu doi atacanti azi, ii faceam praf.
le. cit de grav o fi prepe? urla de durere pe banca.
Am zis!!

Închis