[Etapa 24] Universitatea Craiova - Pandurii Tg. Jiu

Ultimul sezon in Liga I, inainte de dezafiliere.

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte vom obtine in meciul cu Pandurii Tg. Jiu ?

Poll ended at 07 Apr 2011, 19:43

3
8
20%
1
7
18%
0
25
63%
 
Total votes: 40

Avatar utilizator
Krizalid
junior
junior
Mesaje: 97
Membru din: 12 Sep 2010, 18:02

Re: [Etapa 24] Universitatea Craiova - Pandurii Tg. Jiu

Mesaj de Krizalid » 04 Apr 2011, 13:11

Era frumos sa nu se cumpere niciun pachet ..sa-l vedem pe mitica atunci cum da din colt in colt ...
Stii ceva ? Date'n MM !

conStiinta

Re: [Etapa 24] Universitatea Craiova - Pandurii Tg. Jiu

Mesaj de conStiinta » 04 Apr 2011, 13:56

manex scrie:
conStiinta scrie:pai si ce te face sa crezi ca renunta mai degraba daca ramane echipa in prima liga?
deci care doriti sa picam SPERATI, ca daca picam pleaca.
pai si cam ce astepti de la mine? garanti ca pleaca asta in cazul in care retrogradam?!?! :-D eu cred ca sunt sanse mai mari sa plece daca pica in b si sta 2-3 ani acolo! daca sta in prima liga n-o sa plece niciodata (daca s-ar gasi o solutie sa fie interzis sa mai apara la tv atunci sigur pleaca; asta e singurul lucru ptr care traieste :o: ).

si acum sa nu tragi concluzia ca eu vreau sa picam si sa stam 3 ani prin b o:

Avatar utilizator
David
fanatic
fanatic
Mesaje: 3199
Membru din: 04 Aug 2009, 05:20

Re: [Etapa 24] Universitatea Craiova - Pandurii Tg. Jiu

Mesaj de David » 04 Apr 2011, 13:58

Krizalid scrie:Era frumos sa nu se cumpere niciun pachet ..sa-l vedem pe mitica atunci cum da din colt in colt ...
n-are ma ce sa pateasca , uita-te la sport.ro ca eu zic ca are dreptate...
n-ai cum sa-l tapesti daca " cheia e la el " ... :lol:
in cazu' in care ramane asa , in sezonu' 2012-2013 o sa se dea cel putin suma de pe 2010-2011 pentru televizari... deci... totu' revine la "normal" :)-
o sa fie mai greu cu supravietuirea in sezonu' viitor , asa ca " mai bine ca am retrogradat acum , o sa promovam exact atunci cand o sa ne fie mai bine . multe cluburi din liga I nu vor supravietuii acestui sezon . intr-un fel aceasta retrogradare este un castig real pentru noi . nici suporterii nostrii nu ne-ar putea urmari la televizor , un alt castig real , pentru ca liga a II-a este transmisa de sport.ro , iar noi vom fi prima optiune " :)-

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [Etapa 24] Universitatea Craiova - Pandurii Tg. Jiu

Mesaj de stuparu_alexandru » 04 Apr 2011, 16:23

andone a zis "in momentul in care te bate U Cluj de 2 ori, iar pe pandurii nu poti sa-i bati macar o data intr-un campionat, e clar ca nu poti castiga campionatul".

la noi s-ar zice cam asa in momentul in care branestiul iti ia 4 puncte, pandurii iti ia 6(caci ne vor bate si acasa la noi), nu poti sa ramai in prima divizie. (si inca nu s-a terminat returul)
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
Alishor
suporter
suporter
Mesaje: 774
Membru din: 10 Sep 2010, 14:06

Re: [Etapa 24] Universitatea Craiova - Pandurii Tg. Jiu

Mesaj de Alishor » 04 Apr 2011, 18:50

baremul il facem sigurm dar eu totusi mai sper o minune, poate isi revin cizmele si incep sa lege ceva, cum a fost in primii 2 ani de la promovare, cand in primavara mereu ne reveneam
5 septembrie 1948... Legenda incepe

Avatar utilizator
robert
fanatic
fanatic
Mesaje: 1099
Membru din: 11 Mai 2009, 18:37

Re: [Etapa 24] Universitatea Craiova - Pandurii Tg. Jiu

Mesaj de robert » 04 Apr 2011, 19:04

meciul asta o sa scoatem un egal chinuit si respectam "istoria recenta" : 1 punct la 2 meciuri
*avem 12 etape fara victorie , cand dracu se trezesc astea ? , si incep sa joace fotbal ....

K1nd3ru
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 3
Membru din: 27 Feb 2006, 14:59

Re: [Etapa 24] Universitatea Craiova - Pandurii Tg. Jiu

Mesaj de K1nd3ru » 05 Apr 2011, 17:44

branesti 1-0 sportu (min 85) ... sa-i spuna cineva booveanului ca n-are rost sa se mai chinuie sa ia licenta.

s-a terminat 1-1 ... avem si noroc :lol:
M-am näscut inteligent . . . dar m-a ruinat educatia !

Avatar utilizator
Krizalid
junior
junior
Mesaje: 97
Membru din: 12 Sep 2010, 18:02

Re: [Etapa 24] Universitatea Craiova - Pandurii Tg. Jiu

Mesaj de Krizalid » 05 Apr 2011, 19:22

Eu nu cred ca avem noroc , eu zic ca ne ajunge si sportul pana la final :))
Stii ceva ? Date'n MM !

Dtristan
fanatic
fanatic
Mesaje: 1155
Membru din: 26 Apr 2006, 22:01

Re: [Etapa 24] Universitatea Craiova - Pandurii Tg. Jiu

Mesaj de Dtristan » 06 Apr 2011, 01:59

Eu zic ca e ultima noastra sansa cu astia....daca nu ii batem sa se duca ei la fund ne ducem noi sigur. Si tare prevad ca se alege prafu de tot ca e greu sa faci iarasi echipa sa promoveze. De scapat nu nu scapam fiti siguri de mititelu.


Asta e ultima sansa! Cu sportul a fost minge de break acum e minge de meci!NU va ganditi ca pentru noi ci pentru ei.



Cat despre Dina----daca intra nici nu ma uit la TV ca innebunesc :eek: .....Subotic dupa parerea mea e singurul fotbalist care macar vrea ceva de la meci.....diferenta mare intre el si fratii Costea ca si daruire. Dina e opusul cuvantului daruire si ar trebui pus in dictionar pt asta.



Sa speram ca iese bine.
Unii au cantitate altii au calitate! Cantitatea se cumpara, calitatea se castiga!

DoRyN

Re: [Etapa 24] Universitatea Craiova - Pandurii Tg. Jiu

Mesaj de DoRyN » 06 Apr 2011, 09:06

Pitrivit GSP, Dina a fost declarat jucator liber, nu are cum sa intre.

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Etapa 24] Universitatea Craiova - Pandurii Tg. Jiu

Mesaj de blixa » 06 Apr 2011, 11:24

Craiova nu are cum sa-i bata pe gorjeni. Reghe salvatorul o sa lucreze la atitudine, dar ma intreb cine-o sa lucreze la folbal, cu lotul asta care mai e...
S-a rupt Brazda.

OlteniaCraioava2011
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 2
Membru din: 06 Apr 2011, 11:34

Re: [Etapa 24] Universitatea Craiova - Pandurii Tg. Jiu

Mesaj de OlteniaCraioava2011 » 06 Apr 2011, 11:45

ASTA NU E CRAIOVA NOASTRA !!! e momentul sa facem o noua echipa - ce conteaza cum si cat timp ne va lua !!! Acum sa punem bazele echipei OLTENIA CRAIOVA alb-albastra si sa joace pe stadionul central OBLEMENCO acolo unde Mititelu si echipa lui de combinatii nu mai are loc. Intrati pe linkul din nume - daca altcineva are alta propunere sa spuna- eu ca suporter al echipei mi-am expus propria idee despre cum ar trebui sa fie noua echipa - m-am saturat de expresii -- echipa familiei --- nu vand echipa adita(gigi mititelu jr) e mai infocat decat mine---Sa rada becali de mine---jucatorul ala e copt ala e palit - dar ce e Mititelu aici pepiniera de lubenita - e o crescatorie de fotbalisti la momentul asta echipa nimic mai mult -
VREM CA ECHIPA CARE JOACA IN CRAIOVA SA REDEVINA A OLTENILOR SI A SUPORTERILOR CRAIOVEI DE PESTE TOT
[youtube][/youtube]

Avatar utilizator
Alishor
suporter
suporter
Mesaje: 774
Membru din: 10 Sep 2010, 14:06

Re: [Etapa 24] Universitatea Craiova - Pandurii Tg. Jiu

Mesaj de Alishor » 06 Apr 2011, 11:47

coregrafiile si ce ai tu mai sus sunt facute pt Universitatea Craiova, nu Oltenia Craiova. o singura echipa avem. alta nu vrem. pune tu bazele si fa-ti tu echipa. eu unul alta nu vreau
5 septembrie 1948... Legenda incepe

Avatar utilizator
Alishor
suporter
suporter
Mesaje: 774
Membru din: 10 Sep 2010, 14:06

Re: [Etapa 24] Universitatea Craiova - Pandurii Tg. Jiu

Mesaj de Alishor » 06 Apr 2011, 11:48

Krizalid scrie:Eu nu cred ca avem noroc , eu zic ca ne ajunge si sportul pana la final :))

eu cred ca tre' sa taci :-x
5 septembrie 1948... Legenda incepe

LiviuB

Re: [Etapa 24] Universitatea Craiova - Pandurii Tg. Jiu

Mesaj de LiviuB » 06 Apr 2011, 12:48

Alishor scrie:coregrafiile si ce ai tu mai sus sunt facute pt Universitatea Craiova, nu Oltenia Craiova. o singura echipa avem. alta nu vrem. pune tu bazele si fa-ti tu echipa. eu unul alta nu vreau
nici eu nu vreau sa aud de alta echipa

Închis