[Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Ultimul sezon in Liga I, inainte de dezafiliere.

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte obtinem cu "U" Cluj?

Poll ended at 18 Apr 2011, 18:39

3
12
32%
1
10
27%
0
15
41%
 
Total votes: 37

Avatar utilizator
Cipri
membru
membru
Mesaje: 130
Membru din: 11 Noi 2010, 14:45

Re: [Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Cipri » 18 Apr 2011, 20:02

Unii dintre voi va bucurati ca retrogradam . Voi chiar credeti ca pleaca Mititelu ? :lol:
Din pacate asta o sa stea inca minim 10 ani de aici inainte .

UneKa
suporter
suporter
Mesaje: 899
Membru din: 17 Mai 2010, 00:11

Re: [Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de UneKa » 18 Apr 2011, 20:06

lol panarama aia de costea se antreneaza in Bucuresti cu Steaua... [cenzurat] mortiiii matiiiiii de jigodie tu si mititelu....
Cipri scrie:Unii dintre voi va bucurati ca retrogradam . Voi chiar credeti ca pleaca Mititelu ? :lol:
Din pacate asta o sa stea inca minim 10 ani de aici inainte .
tu traiesti pe alta planeta ... mai bine ramanem in liga 1 sa fim de rasul romaniei ..... oricum licenta nu o luam!

Avatar utilizator
David
fanatic
fanatic
Mesaje: 3199
Membru din: 04 Aug 2009, 05:20

Re: [Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de David » 18 Apr 2011, 20:11

aia pe la televizor spun ca DACA luam licenta e posibil sa ramanam in liga 1 si de pe locu' 15... :lol:

Avatar utilizator
Cipri
membru
membru
Mesaje: 130
Membru din: 11 Noi 2010, 14:45

Re: [Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Cipri » 18 Apr 2011, 20:13

David scrie:aia pe la televizor spun ca DACA luam licenta e posibil sa ramanam in liga 1 si de pe locu' 15... :lol:
noul obiectiv locul 15 ? :ruga :laughing:

Avatar utilizator
David
fanatic
fanatic
Mesaje: 3199
Membru din: 04 Aug 2009, 05:20

Re: [Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de David » 18 Apr 2011, 20:16

Cipri scrie:
David scrie:aia pe la televizor spun ca DACA luam licenta e posibil sa ramanam in liga 1 si de pe locu' 15... :lol:
noul obiectiv locul 15 ? :ruga :laughing:
daca nu-i batem pe brasov , nu m-ar mira sa declare mititelu asta... :lol:

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 18 Apr 2011, 20:18

Piturca la GSPTV "stiu ca suporterii olteni vor sa le spun ceva sa ii incurajez insa nu am ce sa fac ... am spus de o noua echipa insa nu sa miscat nimic in oras ... unii cred ca eu am adus clubul aici ... insa uita ca mititelu ma dat afara"
Depsre Costea care se antreneaza cu steaua " Asta arata faptul ca esteun HAOS! la club ... daca era un asa fotbalist cum zicea Mititelu trebuia sa il opreasca si sa se foloseasca de servicile sale. Daca nu ii mai sta mintea nici acum in ceasul al 12-lea atunci ce sportiv este? un fotbalist profesionist trebuie sa dea totul pentru clubul la care joaca chiar daca a semnat cu o alta echipa.
Nu are sens sa mai vorbim de Craiova ca am vazut ca Mititelu zice ca ma bucur cand pierde craiova sau cand pierdea nationala dupa ce am plecat ... poate ma bucur pentru ca asa e in fotbal , insa nu am de ce sa ma bucur cand pierde Craiova. Mititelu a facut de asa natura sa se tot amane din cate am inteles maine se va da o decizie dupa recurs. Daca nu primesc 12 milioane voi face recurs la TAS voi merge pana la final pentru a castiga tot ce este trecut in contract. Trebuie sa se invete si patronii astia sa respecte ce scrie in contract si trebuie sa fie un exemplu"

EDIT: mult mai exact este scris aici http://www.prosport.ro/fotbal-intern/li ... va-8169374
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Narcis Popescu

Re: [Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Narcis Popescu » 18 Apr 2011, 21:30

Piturca a avut dreptate..si cu nationala si cu Craiova..pt. el vorbesc rezultatele..faptul ca a lasat echipa la mijlocul clasamentului e un lux..la ce valoare avea..chiar si cu marile superstaruri ca Dilevski,Woobay sau Gaman...sa fim realisti :)(

WhiteBlue Heart
membru
membru
Mesaje: 206
Membru din: 28 Mai 2007, 00:10

Re: [Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de WhiteBlue Heart » 18 Apr 2011, 22:46

David scrie:aia pe la televizor spun ca DACA luam licenta e posibil sa ramanam in liga 1 si de pe locu' 15... :lol:
cred ca [miti] sustine foarte mult in aceste momente o echipa din b :)(
http://www.liga2.ro/seria-1/campionat/s ... re-8160689
"Veneau ca sa ne vada pe noi.Si aveau acea mandrie specifica olteanului,sa se bata cu pumnul in piept,sa zica noi suntem cei mai buni.40 de mii?noi eram obisnuiti,jucasem si cu valcea cu 40 de mii,si cu jiul...pentru noi era surpriza daca n-am fi gasit cei 40 de mii acolo!"(King Ilie Balaci)

Avatar utilizator
David
fanatic
fanatic
Mesaje: 3199
Membru din: 04 Aug 2009, 05:20

Re: [Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de David » 18 Apr 2011, 22:53

WhiteBlue Heart scrie:
David scrie:aia pe la televizor spun ca DACA luam licenta e posibil sa ramanam in liga 1 si de pe locu' 15... :lol:
cred ca [miti] sustine foarte mult in aceste momente o echipa din b :)(
http://www.liga2.ro/seria-1/campionat/s ... re-8160689
" În aceste condiţii, dacă una dintre aceste grupări termină campionatul pe loc promovabil, următoarea clasată va evolua în sezonul următor în eşalonul superior. " :|

WhiteBlue Heart
membru
membru
Mesaje: 206
Membru din: 28 Mai 2007, 00:10

Re: [Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de WhiteBlue Heart » 18 Apr 2011, 23:07

David scrie:
WhiteBlue Heart scrie:
David scrie:aia pe la televizor spun ca DACA luam licenta e posibil sa ramanam in liga 1 si de pe locu' 15... :lol:
cred ca [miti] sustine foarte mult in aceste momente o echipa din b :)(
http://www.liga2.ro/seria-1/campionat/s ... re-8160689
" În aceste condiţii, dacă una dintre aceste grupări termină campionatul pe loc promovabil, următoarea clasată va evolua în sezonul următor în eşalonul superior. " :|
rahat!mi-am adus aminte ca vazusem stirea asta zilele trecute si am crezut ca se respecta regula anilor precedenti!my bad :)(
"Veneau ca sa ne vada pe noi.Si aveau acea mandrie specifica olteanului,sa se bata cu pumnul in piept,sa zica noi suntem cei mai buni.40 de mii?noi eram obisnuiti,jucasem si cu valcea cu 40 de mii,si cu jiul...pentru noi era surpriza daca n-am fi gasit cei 40 de mii acolo!"(King Ilie Balaci)

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9783
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 18 Apr 2011, 23:10

daca in locul nostru erau pandurii, cu siguranta s-ar fi aplicat regula din anii trecuti.
Am zis!!

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Re: [Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de AdrianR » 18 Apr 2011, 23:13

WhiteBlue Heart scrie:
David scrie:aia pe la televizor spun ca DACA luam licenta e posibil sa ramanam in liga 1 si de pe locu' 15... :lol:
cred ca [miti] sustine foarte mult in aceste momente o echipa din b :)(
http://www.liga2.ro/seria-1/campionat/s ... re-8160689
eu cred ca se bazeaza mai mult pe neprogramarea bistritei si retrogrdarea ei decat pe salvarea noastra prin rezultatele obtinute pe teren; desi si pentru asta va trebui sa ramana pe locul 15
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Avatar utilizator
wb_lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 1226
Membru din: 28 Iul 2007, 17:25

Re: [Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de wb_lion » 18 Apr 2011, 23:25

manex scrie:daca in locul nostru erau pandurii, cu siguranta s-ar fi aplicat regula din anii trecuti.
intrebare : iti doresti sa fii pandurii 2 ?

iuli

Re: [Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de iuli » 18 Apr 2011, 23:30

indiferent de metode,prin jocul prestat echipa asta nu merita sa ramana in liga 1.
in ultimele 3 jocuri o singura data am legat mai mult de 3 pase in jumatatea adversa:la golul lui Subotic din meciul cu Muresul.nu avem ce cauta in liga 1,mititelu nu ar trebuie sa iasa din casa de rusine si el delireaza pe la televiziuni.
ce mai poate face Reghecampf?ca sa-i reprosezi lui cand e obligat sa joace cu jackie si buleica,gugu,busu.

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de blixa » 19 Apr 2011, 11:40

iuli scrie:mititelu nu ar trebuie sa iasa din casa de rusine si el delireaza pe la televiziuni.
pai n-auzi ca presa e si ea de vina pt retrogradare?
S-a rupt Brazda.

Închis