[Etapa 33] Gloria Bistrita - Universitatea

Ultimul sezon in Liga I, inainte de dezafiliere.

Moderator: grup_moderatori

Închis

Va reusi Universitatea sa alinieze 11 jucatori la meciul cu Gloria ?

Poll ended at 16 Mai 2011, 10:17

Da, daca intra si Adrian
21
54%
Nu, fara Dorel echipa nu mai e aceeasi
4
10%
Poate, daca Dina isi face timp
14
36%
 
Total votes: 39

d`ampezzo

Re: [Etapa 33] Gloria Bistrita - Universitatea

Mesaj de d`ampezzo » 16 Mai 2011, 22:20

heschel scrie:mai avem o sansa! sa nu ia vreuna licenta si sa ramanem noi.Da Doamne! usteag usteag usteag usteag
Sincer...decat sa mai retrogradez si la anu mai bine sa ma ia dracu azi, acum si sa ma fiarba in B . Pana cand nu facem echipa de titlu sa nu mai vad A

Avatar utilizator
copaceljr
fanatic
fanatic
Mesaje: 1106
Membru din: 07 Apr 2009, 19:13

Re: [Etapa 33] Gloria Bistrita - Universitatea

Mesaj de copaceljr » 16 Mai 2011, 22:25

heschel scrie:mai avem o sansa! sa nu ia vreuna licenta si sa ramanem noi.Da Doamne! usteag usteag usteag usteag
Tu ori esti pufosenia si ne iei la misto, ori pur si simplu esti un bolnav incurabil.
Noi 40.000 la un meci, voi intr-un campionat.

heschel
junior
junior
Mesaje: 59
Membru din: 05 Dec 2010, 20:11

Re: [Etapa 33] Gloria Bistrita - Universitatea

Mesaj de heschel » 16 Mai 2011, 22:32

Echipa de titlu se face cu bani multi,unu ca mititelu n-o s-o faca niciodata pentru ca nu are bani.Singura solutie ca sa avem o echipa tare in Craiova e ca oamenii de afaceri din oltenia sa sponsorizeze echipa,pentru un om singur o echipa performanta costa prea mult.Va spun sincer dragii mei colegi suporteri aiu Universitatii ca saracul de mine as da 100 de euro pe an pentru echipa.Daca 100000 de suporteri ar face la fel s-ar aduna 10 milioane de euro,ar fi ceva! usteag usteag usteag

d`ampezzo

Re: [Etapa 33] Gloria Bistrita - Universitatea

Mesaj de d`ampezzo » 16 Mai 2011, 22:37

100 000 * 100 = 100 000 000 deci 10 mil
Dar nu se poate face asa ceva, nu strangi 100 000 de oameni, si nu exista oameni cu bani in craiova care sa se implice in football. Gica Popescu nu va investi niciodata in Mizeria Romaneasca

Avatar utilizator
ady1948
suporter
suporter
Mesaje: 813
Membru din: 04 Apr 2010, 21:17

Re: [Etapa 33] Gloria Bistrita - Universitatea

Mesaj de ady1948 » 16 Mai 2011, 22:39

d`ampezzo scrie:100 000 * 100 = 100 000 000 deci 10 mil
Dar nu se poate face asa ceva, nu strangi 100 000 de oameni, si nu exista oameni cu bani in craiova care sa se implice in football. Gica Popescu nu va investi niciodata in Mizeria Romaneasca
da , gica popescu e cel mai curat , cinstit si onest om vazut vreodata in rromania, nu?
" ACEASTA NU ESTE CRAIOVA NOASTRA ! "

Andrei Olteanu
suporter
suporter
Mesaje: 754
Membru din: 21 Mar 2011, 22:15

Re: [Etapa 33] Gloria Bistrita - Universitatea

Mesaj de Andrei Olteanu » 16 Mai 2011, 22:39

Oare poti sa stai deoparte Mariane?[/quote]

Lasa-l in pace...se alinta si el ca e suparat...da stie ca nu poate sta deoparte. La cati ani de stadion are nu traiesc eu ziua sa il vad pe "batran" stand deoparte.

d`ampezzo

Re: [Etapa 33] Gloria Bistrita - Universitatea

Mesaj de d`ampezzo » 16 Mai 2011, 22:41

ady1948 scrie:
d`ampezzo scrie:100 000 * 100 = 100 000 000 deci 10 mil
Dar nu se poate face asa ceva, nu strangi 100 000 de oameni, si nu exista oameni cu bani in craiova care sa se implice in football. Gica Popescu nu va investi niciodata in Mizeria Romaneasca
da , gica popescu e cel mai curat , cinstit si onest om vazut vreodata in rromania, nu?
Nu am zis asta, eu nu il suport, dar la cum il cunosc e prea ingamfat si pentru el inseamna o injosire sa intre in fotbalul romanesc si tiganie si asa
Eu nu am idoli gen Piturca Popescu Cartu, Cartu si-a facut treaba la craiova il respect ca jucator, dar antrenorul sau octogenarul Cartu este o lepra care se schimba dupa cum se muta banii
Sunt de parere ca cel care ne va scoate din [cenzurat] nu este Piturca sau Mititelu, este un om pe care nici nu-l cunoastem inca, si imi place sa cred asta. Ca va veni un om care va face echipa la craiova, ca Pajskani sau Nicolae care au aparut de nicaieri
Last edited by d`ampezzo on 16 Mai 2011, 22:44, edited 1 time in total.

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: [Etapa 33] Gloria Bistrita - Universitatea

Mesaj de hanky panky » 16 Mai 2011, 22:42

DarkComy scrie:
heschel scrie:mai avem o sansa! sa nu ia vreuna licenta si sa ramanem noi.Da Doamne! usteag usteag usteag usteag
Te rog frumos din tot sufletul!!! sa iei un bolovan, sa ti-l legi de picior si sa te arunci in Jiu
ia-l si pe [miti] sa cautati licenta pe fundu oltului
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

heschel
junior
junior
Mesaje: 59
Membru din: 05 Dec 2010, 20:11

Re: [Etapa 33] Gloria Bistrita - Universitatea

Mesaj de heschel » 16 Mai 2011, 22:53

Fotbalul romanesc a ajuns o mare cacanarie.Ma baieti ,Otelul a ajuns campioana in urma multor aranjamente cu arbitrii si cu ajutorul altor echipe,atata timp cat la conducerea fotbaLULUI NOSTRU STA DRAGOMIR SI MIRCEA SANDU NU VETI MAI VEDEA PERFORMANTE.RAMAN FERM CONVINS CA UNIVERSITATII I-AU FACUT VANT DIN LIGA 1-A PENTRU CA NU L-AU PUTUT CORUPE PE MITITELU

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: [Etapa 33] Gloria Bistrita - Universitatea

Mesaj de hanky panky » 16 Mai 2011, 22:55

heschel scrie:Fotbalul romanesc a ajuns o mare cacanarie.Ma baieti ,Otelul a ajuns campioana in urma multor aranjamente cu arbitrii si cu ajutorul altor echipe,atata timp cat la conducerea fotbaLULUI NOSTRU STA DRAGOMIR SI MIRCEA SANDU NU VETI MAI VEDEA PERFORMANTE.RAMAN FERM CONVINS CA UNIVERSITATII I-AU FACUT VANT DIN LIGA 1-A PENTRU CA NU L-AU PUTUT CORUPE PE MITITELU
al dracu [miti]
vroia sa castige campionatu pe bune
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Etapa 33] Gloria Bistrita - Universitatea

Mesaj de muttley » 16 Mai 2011, 23:01

heschel scrie:Fotbalul romanesc a ajuns o mare cacanarie.Ma baieti ,Otelul a ajuns campioana in urma multor aranjamente cu arbitrii si cu ajutorul altor echipe,atata timp cat la conducerea fotbaLULUI NOSTRU STA DRAGOMIR SI MIRCEA SANDU NU VETI MAI VEDEA PERFORMANTE.RAMAN FERM CONVINS CA UNIVERSITATII I-AU FACUT VANT DIN LIGA 1-A PENTRU CA NU L-AU PUTUT CORUPE PE MITITELU
tu ori esti OlteniaCraiova .... ori esti bolnav! in acest moment mai sunt 3 oameni care cred in echipa asta si in Boovean! tu manex si perspico. Intalniti-va faceti 1 plan mergeti la mititelu si sigur va gaseste un loc in conducerea clubului!

PS: Noi nu luam licenta pt liga a 2-a ....
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

heschel
junior
junior
Mesaje: 59
Membru din: 05 Dec 2010, 20:11

Re: [Etapa 33] Gloria Bistrita - Universitatea

Mesaj de heschel » 16 Mai 2011, 23:12

In echipa cred dar in mititelu nu.M-as bucura sa nu-i mai aud numele niciodata,e un om care nu stie ce vrea e ca unu care si-a cumpart mercedes si n-are bani de benzina.Vorbim si noi p'aci da'n-avem nici o putere,asta nu inseamna ca suntem bolnavi,ne place fotbalul si Universitatea. usteag usteag usteag

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9783
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Etapa 33] Gloria Bistrita - Universitatea

Mesaj de manex » 16 Mai 2011, 23:13

s9k3k3 scrie:mai sunt 3 oameni care cred in echipa asta si in Boovean! tu manex si perspico. Intalniti-va faceti 1 plan mergeti la mititelu si sigur va gaseste un loc in conducerea clubului!
ca ma simtii. :)( cred in echipa. nu cred in miti.
Am zis!!

Avatar utilizator
David
fanatic
fanatic
Mesaje: 3199
Membru din: 04 Aug 2009, 05:20

Re: [Etapa 33] Gloria Bistrita - Universitatea

Mesaj de David » 16 Mai 2011, 23:14

heschel scrie:In echipa cred dar in mititelu nu.M-as bucura sa nu-i mai aud numele niciodata,e un om care nu stie ce vrea e ca unu care si-a cumpart mercedes si n-are bani de benzina.Vorbim si noi p'aci da'n-avem nici o putere,asta nu inseamna ca suntem bolnavi,ne place fotbalul si Universitatea. usteag usteag usteag
manex scrie:
s9k3k3 scrie:mai sunt 3 oameni care cred in echipa asta si in Boovean! tu manex si perspico. Intalniti-va faceti 1 plan mergeti la mititelu si sigur va gaseste un loc in conducerea clubului!
ca ma simtii. :)( cred in echipa. nu cred in miti.
:laughing: :laughing: :laughing:
dubios... :)-

iuli

Re: [Etapa 33] Gloria Bistrita - Universitatea

Mesaj de iuli » 16 Mai 2011, 23:15

heschel scrie:ai gresit,sunt de la olt. usteag usteag
aruncati-va unde vrei tu:in jiu sau olt,noi nu sintem pretentiosi...... :-(

Închis