[Etapa 33] Gloria Bistrita - Universitatea

Ultimul sezon in Liga I, inainte de dezafiliere.

Moderator: grup_moderatori

Închis

Va reusi Universitatea sa alinieze 11 jucatori la meciul cu Gloria ?

Poll ended at 16 Mai 2011, 10:17

Da, daca intra si Adrian
21
54%
Nu, fara Dorel echipa nu mai e aceeasi
4
10%
Poate, daca Dina isi face timp
14
36%
 
Total votes: 39

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Re: [Etapa 33] Gloria Bistrita - Universitatea

Mesaj de Perspico » 16 Mai 2011, 20:21

David scrie:cartu ala , [cenzurat] in gura... vorbeste de o ora la gsptv de steaua [cenzurat] , mai si vorbeste cu " noi " cand se refera la steaua... :smoke:
Imi luasi vorba din gura, numai ca voiam sa scriua asta pe topicul lui... :mad:
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Etapa 33] Gloria Bistrita - Universitatea

Mesaj de muttley » 16 Mai 2011, 20:23

Perspico scrie:
David scrie:cartu ala , [cenzurat] in gura... vorbeste de o ora la gsptv de steaua [cenzurat] , mai si vorbeste cu " noi " cand se refera la steaua... :smoke:
Imi luasi vorba din gura, numai ca voiam sa scriua asta pe topicul lui... :mad:
@perspico am modificat! nu am fost atent cand am tastat! ...
Pe Cartu nu il mai intereseaza Craiova de ceva timp.... oricum ce sa vorbeasca ? ca am retrogradat? asta sa intamplat etapa trecuta
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
alfyyy
senior
senior
Mesaje: 387
Membru din: 26 Iul 2010, 16:25

Re: [Etapa 33] Gloria Bistrita - Universitatea

Mesaj de alfyyy » 16 Mai 2011, 20:24

David scrie:cartu ala , [cenzurat] in gura... vorbeste de o ora la gsptv de steaua [cenzurat] , mai si vorbeste cu " noi " cand se refera la steaua... :smoke:

pe toti ii doare`n p... de retrogradarea Universitatii. Presa a mancat bine tot anul pe spatele Universitatii mediatizand si promovand scandaluri chiar si atunci cand nu erau, iar acum se dau la fund si se dezic de noi.
Only God Can Judge Me !

Masive

Re: [Etapa 33] Gloria Bistrita - Universitatea

Mesaj de Masive » 16 Mai 2011, 20:30

Perspico scrie:
s9k3k3 scrie:
David scrie:ma , cu faza aia are dreptate... trebuia lasat avantaj si era gol valabil... da' in rest... MULTA **** ! :bad:
balaci a fluierat imediat! mingea a ajuns la prepelita din intamplare nu avea de unde sa stie Balaci ca un jucator al Bistritei o deviaza la Prepe.
In momentul cand a fost faultat mingea nu ajungea la prepelita! a fost foarte corect ....
Ba, a dracu' Minune Blonda, ajunse si arbitru. Daca nu erau si tusierii aia Negrila si Tilihoi poate aveam vreo sansa. Cica vorbim de fotbal pe-aici... :-D
:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

d`ampezzo

Re: [Etapa 33] Gloria Bistrita - Universitatea

Mesaj de d`ampezzo » 16 Mai 2011, 20:53

Exista si arbitrul Balaci din Valcea ne-a arbitrat cu Sportul 0-3...numai ca pe asta il chema Balaj

Avatar utilizator
LUTU
suporter
suporter
Mesaje: 988
Membru din: 16 Sep 2003, 18:48

Re: [Etapa 33] Gloria Bistrita - Universitatea

Mesaj de LUTU » 16 Mai 2011, 20:56

ce s-a intamplat azi, pentru multi dintre noi era previzibil de cand a plecat piti
cu toate astea am sperat sa nu picam
multumim mare manager mititel fmm :eek: :bad:
nu ti-am stricat planurile, ai reusit sa ne retrogradezi a 2a oara tot tu
ROMANI PRIN NASTERE,
OLTENI PRIN GRATIE DIVINA!

Avatar utilizator
evo_dk
suporter
suporter
Mesaje: 665
Membru din: 08 Mai 2006, 13:58

Re: [Etapa 33] Gloria Bistrita - Universitatea

Mesaj de evo_dk » 16 Mai 2011, 21:08

Handicapatu` incearca sa se scoata in fata opiniei publice, da vina pe Balaj. Eu zic ca ne-a arbitrat ok, fata de altii. La faza aia a fluierat imediat, mingea apoi s-a dus de la un bistritean la Prepelita, nefiind avantaj ci bulan, plus ca dupa ce a fluierat ala l-a lasat din marcaj pe Prepelita si Albut s-a oprit ca apoi sa se intinda putin.

Imi e scarba de placa asta, face pe vinovatu` sa se scoata si vorbeste de corectitutine booveanu`, daca va mai sensibilizeaza voma asta de om sunteti mai rau ca el, telenovelisti care n-ar merita sa mai respire aer. Vorbea lu` porcu ala de Ivanovici de corectitudine, da unde crucea ma-sii era corectitudinea cand lua bani la negru pe Ubi fara sa plateasca impozit, unde mortii ma-sii e corectitudinea cand fenteaza fiscul sau da meciurile Stelei si Vasluiului?

Singura faza e faultul la Nicolae, dar acolo trebuia sa-si faca datoria si tusierul. Balaj a mai avut o atitudine profesionista cand au fost 2 mingii pe teren, a-2-a nu influenta jocul, nu l-a oprit.

Are zilele numarate canceru` asta.
suporter independent, Ex-HC...

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: [Etapa 33] Gloria Bistrita - Universitatea

Mesaj de hanky panky » 16 Mai 2011, 21:49

David scrie:cartu ala , [cenzurat] in gura... vorbeste de o ora la gsptv de steaua pu.lii , mai si vorbeste cu " noi " cand se refera la steaua... :smoke:

si ce sa zica?
ca am retrogradat!? din nou!!!!

:laughing:
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Re: [Etapa 33] Gloria Bistrita - Universitatea

Mesaj de Perspico » 16 Mai 2011, 21:58

LUTU scrie:ce s-a intamplat azi, pentru multi dintre noi era previzibil de cand a plecat piti
Pot sa spun ca pentru mine a fost previzibil de cand A VENIT Satana! Cand vad cum il alintati pe ticalosul asta...
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Re: [Etapa 33] Gloria Bistrita - Universitatea

Mesaj de Perspico » 16 Mai 2011, 22:01

hanky panky scrie:
David scrie:cartu ala , [cenzurat] in gura... vorbeste de o ora la gsptv de steaua pu.lii , mai si vorbeste cu " noi " cand se refera la steaua... :smoke:

si ce sa zica?
ca am retrogradat!? din nou!!!!

:laughing:
Pai normal ca nu putea sa spuna "am retrogradat", fiindca pe doua posturi de televiziune cand spunea "noi" vorbea despre steaua. El acum vorbeste despre noi ca fiind "aia". :mad:
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: [Etapa 33] Gloria Bistrita - Universitatea

Mesaj de hanky panky » 16 Mai 2011, 22:10

Perspico scrie:
hanky panky scrie:
David scrie:cartu ala , [cenzurat] in gura... vorbeste de o ora la gsptv de steaua pu.lii , mai si vorbeste cu " noi " cand se refera la steaua... :smoke:

si ce sa zica?
ca am retrogradat!? din nou!!!!

:laughing:
Pai normal ca nu putea sa spuna "am retrogradat", fiindca pe doua posturi de televiziune cand spunea "noi" vorbea despre steaua. El acum vorbeste despre noi ca fiind "aia". :mad:

foarte bine
asa ne trebuie

cand se certa cu cu pritenul nostru [miti]
ati sarit la gatu lui

acum!? :lol:
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

d`ampezzo

Re: [Etapa 33] Gloria Bistrita - Universitatea

Mesaj de d`ampezzo » 16 Mai 2011, 22:14

Daca judecam din privinta meciurilor ...
Meciurile simple pierdute de Piti puteau sa te salveze acum, meciurile pierdute de Napoli puteau sa te salveze acum etc Ticleanu... au fost meciuri simple la care ai dat cu piciorul , nu are rost sa le enumar ca sunt peste 10 echipe pe care le devansai linistit dar ai pierdut ca prostu de la 1-0 sau 1-1 ai pierdut meciul.
Astfel erai pe locul 9... si puteau sa iti faca arbitrii frecare si sus si jos ca erai imun
Asta e ipocrizie si idiotenie, apari la TV sa faci scandal in loc sa plangi si sa regreti ca ai distrus o echipa si sute de mii de inimi

heschel
junior
junior
Mesaje: 59
Membru din: 05 Dec 2010, 20:11

Re: [Etapa 33] Gloria Bistrita - Universitatea

Mesaj de heschel » 16 Mai 2011, 22:16

mai avem o sansa! sa nu ia vreuna licenta si sa ramanem noi.Da Doamne! usteag usteag usteag usteag

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Etapa 33] Gloria Bistrita - Universitatea

Mesaj de DarkComy » 16 Mai 2011, 22:17

heschel scrie:mai avem o sansa! sa nu ia vreuna licenta si sa ramanem noi.Da Doamne! usteag usteag usteag usteag
Te rog frumos din tot sufletul!!! sa iei un bolovan, sa ti-l legi de picior si sa te arunci in Jiu
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

heschel
junior
junior
Mesaje: 59
Membru din: 05 Dec 2010, 20:11

Re: [Etapa 33] Gloria Bistrita - Universitatea

Mesaj de heschel » 16 Mai 2011, 22:19

ai gresit,sunt de la olt. usteag usteag

Închis