Manchester United

Discutii despre fotbalul de pe intreg mapamondul.

Moderator: grup_moderatori

kebur

Manchester United

Mesaj de kebur » 02 Iul 2004, 23:58

Cati dintre voi tin cu aceasta echipa minunata? Eu cel putin sunt cel mai mare fan!

alex_xzoi

Mesaj de alex_xzoi » 03 Iul 2004, 09:28

si eu tin cu aceasta echipa de ceva timp insa ordinea la mine e :

I UNIVERSITATEA CRAIOVA

II AC MILAN

III MANCHESTER UNITED SI FC BARCELONA

probabil ca nu ar trebui sa am o ordine insa ...

kebur

Mesaj de kebur » 03 Iul 2004, 09:43

Eu tin cam egal cu UCraiova si Manchester.
PS: Eu am tinut cu Manchester inainte de a tine cu Universitatea...(cum Man tin de la 7-8 ani iar cu Ucraiova doar de 4-5 ani...)

Avatar utilizator
asterix
fanatic
fanatic
Mesaje: 1250
Membru din: 24 Feb 2004, 10:13

Mesaj de asterix » 05 Iul 2004, 13:14

Manchester, Manchester, Manchester....
Dar nu poate fi peste Universitatea.

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Re: Manchester United

Mesaj de ady_azzuro » 05 Iul 2004, 18:48

kebur scrie:Cati dintre voi tin cu aceasta echipa minunata? Eu cel putin sunt cel mai mare fan!
Huoo man uTD, eu tin cu CHELSEA! :up:

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 05 Iul 2004, 19:32

in primul rand FORZA CRAIOVA

si pe 2 FORZA JUVE
(mai ales pt alex_xzoi ca am vazut ca e milanez :p)
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

alex_xzoi

Mesaj de alex_xzoi » 05 Iul 2004, 20:14

chiar daca nu am vb. prea mult pe forum despre AC MILAN (fiindca eu personal consider ca daca e forumul UNIVERSITATII CRAIOVA trebuie sa vb. mult mai mult despre STIINTA decat despre celelalte echipe pe care eu le simpatizez) si acum sa continui propozitia, tin cu AC MILAN de la 5 ani si am trait multe momente frumoase cat si multe alte momente mai putin fericite de cand tin cu aceasta echipa, ( in special in perioada cand vedeam meciurile lui AC MILAN pe canalul bulgaresc, si se mai intrerupea transmisia), dar asta e o sa vedem la anul care echipa o sa faca mai bine fata campionatului italian. deocamdata AC MILAN e Campioana Italiei si sper ca la anu sa pot spune acelasi lucru :)) :)) :))

oricum prin ce am scris nu vrea sa creez o controversa ( fiindca asa cum am spus, in primul rand pe acest forum trebuie sa discutam despre UNIVERSITATEA CRAIOVA)

ORICUM ASA CUM SPUNEAM CU VREO DOUA POSTARI MAI SUS IN AFARA DE STIINTA SI AC MILAN MAI TIN SI CU BARCA SI CU MANCHESTER UNITED.

PS: In FRANTA imi place tare mult MARSEILLE

inter
suporter
suporter
Mesaje: 733
Membru din: 04 Sep 2003, 11:11

Mesaj de inter » 12 Feb 2005, 13:53

Man.Utd a respins oferta de preluare a magnatului american Malcom Glazer , calificand-o ca "nesatisfacatoare" ..

poate il convinge dinel sa-i vanda Stiinta .. ca in 2 ani castigam CL :D:D

vlad22
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 4
Membru din: 01 Iun 2006, 01:36

Mesaj de vlad22 » 02 Iun 2006, 00:37

sunt membru Man Utd ....merg la tot ce prind acasa ...da tot Craiova e echipa de suflet
Hai oltenii!

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 02 Iun 2006, 14:20

vlad22 scrie:sunt membru Man Utd ....merg la tot ce prind acasa ...da tot Craiova e echipa de suflet
Ar trebui sa ne tii la curent cu evolutia lor in sezonul urmator. Ce zici ?

vlad22
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 4
Membru din: 01 Iun 2006, 01:36

Mesaj de vlad22 » 02 Iun 2006, 16:14

DoRyN scrie:
vlad22 scrie:sunt membru Man Utd ....merg la tot ce prind acasa ...da tot Craiova e echipa de suflet
Ar trebui sa ne tii la curent cu evolutia lor in sezonul urmator. Ce zici ?
Nici o problema...eventual o sa va dau si ceva impresii de dupa meciurile de pe Old Trafford.
Hai oltenii!

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 02 Iun 2006, 16:33

ba da ce intra lumea pe forumu asta.care mai de care,cu topicuri si vrajeli.si ce COIincidenta,M.U. are acelasi culori ca Dinamo....
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
asterix
fanatic
fanatic
Mesaje: 1250
Membru din: 24 Feb 2004, 10:13

Mesaj de asterix » 02 Iun 2006, 16:42

stuparu_alexandru scrie:ba da ce intra lumea pe forumu asta.care mai de care,cu topicuri si vrajeli.si ce COIincidenta,M.U. are acelasi culori ca Dinamo....
Si eu tin cu manchester si, surpriza, cu liverpool... ce vrei acum? Sa ma declar dinamovist?

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 02 Iun 2006, 16:44

asterix scrie:
stuparu_alexandru scrie:ba da ce intra lumea pe forumu asta.care mai de care,cu topicuri si vrajeli.si ce COIincidenta,M.U. are acelasi culori ca Dinamo....
Si eu tin cu manchester si, surpriza, cu liverpool... ce vrei acum? Sa ma declar dinamovist?
pai da tu esti vechi pe aici.acuma intrara numa persoane noi,si exact inaintea meciului cu dinamo 2
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
asterix
fanatic
fanatic
Mesaje: 1250
Membru din: 24 Feb 2004, 10:13

Mesaj de asterix » 02 Iun 2006, 16:47

stuparu_alexandru scrie:
asterix scrie:
stuparu_alexandru scrie:ba da ce intra lumea pe forumu asta.care mai de care,cu topicuri si vrajeli.si ce COIincidenta,M.U. are acelasi culori ca Dinamo....
Si eu tin cu manchester si, surpriza, cu liverpool... ce vrei acum? Sa ma declar dinamovist?
pai da tu esti vechi pe aici.acuma intrara numa persoane noi,si exact inaintea meciului cu dinamo 2
Poate o fi chiar coincidenta. A bagat ceva mesaje subversive?

Scrie răspuns