SSC Napoli

Discutii despre fotbalul de pe intreg mapamondul.

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns
Bornwild

Re: FORZA STIINTA

Mesaj de Bornwild » 06 Feb 2005, 21:21

sscndm10 scrie:VA promit la meciul VALENCIEI cu handicapztii , ca o sa obtzin pentru noi, o poza cu MARCO DI VAIO shi cu BERNARDO CORRADI TZINAND in mana fularul: FORZA STIINTA!
O vom duce la club shi zicem incurajare pentru jucatori sa nu retrogradeze!
O sa avem poze destule abia de la toamna incolo, daca nu o sa cadem!
Atunci imi voi achizitziona un CANON EOS 20 D!!!!!!!!!

Si eu va promit ca pana incepe returu' imi iau tenesi de Dragasani .......si un Zenit de nu aveti voi baaaaaa......din ala de face poze colorate :up:

sscndm10

inter ashtept sa-mi trimitzi un e-mail

Mesaj de sscndm10 » 06 Feb 2005, 21:27

da

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 06 Feb 2005, 21:31

Imagine

Imagine

ca tot ziceam de steaua rosie...
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

sscndm10

Mesaj de sscndm10 » 06 Feb 2005, 21:35

Nu mai face mishto, ca nu shtii despre ce vorbeshti. Am facut parte shi din echipa ProSport shi am intrare oricand la GazetaSporturilor, la Cristi PREDA care e o somitate in domeniu!

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 06 Feb 2005, 21:55

Bornwild scrie:ce cauta pozele astea asa de mari pe thread?Eu nu am voie sa pun poze cu Craiova-Maxima care sunt rare(nu stiu cati au asa ceva ) si voi imi aratati tot felul de homosexuali?
Doryn,acum nu mai zici nimik?.........pana nu de mult spuneai ca semnatura mea deranjeaza pt ca e cam mare.........acum punem poze cat tot ecranu' .....e hai ca bate la ochi :eek:
Modificai eu poza aia mare, acum nu mai face ecranu lat. :cool:

Bornwild

Mesaj de Bornwild » 06 Feb 2005, 22:03

sscndm10 scrie:Nu mai face mishto, ca nu shtii despre ce vorbeshti. Am facut parte shi din echipa ProSport shi am intrare oricand la GazetaSporturilor, la Cristi PREDA care e o somitate in domeniu!

Ma,Florine, tu chiar crezi ca eu nu stiu cu cine vorbesc?Pai cred ca ne cunoastem de mici copii ........nu vreau sa spun pe forum din "pataniile" noastre de cand eram mici ,insa as avea multe sa le spun la baietii de aici.
Daca ai intrare la Cristi Preda tu crezi ca ma udai? :o Stai usurel si dai din glezne ca nu prea impresionezi ,oricat de laudaros ai fi.......poate numai prin statura ta care e un pas cu moda....adika totul sa fie rotund ..........crezi ca daca tu iti iei Canon ,pe mine ma incalzeste ca n-am ce manca acasa si imi "moare" copilasii de foame?Esti plecat afara si eu mor de invidie ca n-am avut norocu' tau.......ai relatii si vreau sa ma imprietenesc cu tine ca poate imi gasesti si mie servici ,ca am auzit ca angajeaza astia acum vanzatori de ziare ambulanti.Ce zici prieten drag?ma ajuti? fac cinste cu o bere......daca vrei iti las nr meu de telefon........dar vezi ca e de la vecini ,pt ca eu nu-mi permit sa imi bag telefon acasa.Deh...traiesc din pensia lu' maica-mea...ma intelegi si tu :(

Avatar utilizator
GRUPPO+REgie
membru
membru
Mesaje: 183
Membru din: 30 Noi 2003, 00:02

Mesaj de GRUPPO+REgie » 07 Feb 2005, 01:42

LASATI-L IN PACE PE SSCNDM10,DACA L-ATI CUNOASTE MAI BINE NU ATI MAI VORBI ASA DESPRE EL!!!
SI ESTE MESERIAS IN ARTA FOTOGRAFICA!!!
P.S. PT. INTER,"VEZI CA ARE CU INTER-UL NISTE POZE BELEA"
ultras+regie

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 07 Feb 2005, 08:37

GRUPPO+REgie scrie:LASATI-L IN PACE PE SSCNDM10,DACA L-ATI CUNOASTE MAI BINE NU ATI MAI VORBI ASA DESPRE EL!!!
SI ESTE MESERIAS IN ARTA FOTOGRAFICA!!!
P.S. PT. INTER,"VEZI CA ARE CU INTER-UL NISTE POZE BELEA"
Vorbeste cu el, avem nevoie de cineva ca el, poate ne ajuta :-)

Bornwild

Mesaj de Bornwild » 07 Feb 2005, 13:31

GRUPPO+REgie scrie:LASATI-L IN PACE PE SSCNDM10,DACA L-ATI CUNOASTE MAI BINE NU ATI MAI VORBI ASA DESPRE EL!!!
SI ESTE MESERIAS IN ARTA FOTOGRAFICA!!!
P.S. PT. INTER,"VEZI CA ARE CU INTER-UL NISTE POZE BELEA"
Ba da' nu are voie omu' nici sa mai glumeasca......ce tot sariti asa parca i-as fi luat gatu'?A contestat careva meritele sale in "arta fotografica"?Pt mine n'a sarit nimeni cand am zis ca " moare" copilasii de foame....

Andryx_666

Mesaj de Andryx_666 » 07 Feb 2005, 20:51

WhiteBlue4ev stim ca si steaua rosie are colegrafie mistho . SSCNDM10 - mistho de tine ca ai ocazia sa e pozezi cu cei mai mari jucatori din lume ... tzine`o tot asa ... FORTZA NAPOLI ! o:

Leo_79

Mesaj de Leo_79 » 08 Feb 2005, 21:41

In ultimul meci al etapei a XXII-a din Serie C1 girone B, Napoli - Reggiana 2 - 0 (1 - 0).
Au marcat Abate si Calaio. La meci au asistat (iarasi!!) 65.000 de spectatori.
In clasament, Napoli a urcat pe locul 3, la 12 puncte de liderul Rimini.

Andryx_666

Mesaj de Andryx_666 » 08 Feb 2005, 21:45

pacat de cei 65.000 de oameni ca n`au ocazia sa vada echipa jucand in serie a ... app , in serie C , se mai sustzine si baraj !? ... sau urca doar primele clasate din cele 3 grupe (serie c1 , serie c2 , serie c3) ?!?!?!

Leo_79

Mesaj de Leo_79 » 08 Feb 2005, 21:54

Seria C1 are 2 grupe (girone cum le zic ei)...in serie B promoveaza castigatoarele celor 2 grupe iar ocupantele locurilor 2,3 si 4 din cele 2 grupe joaca baraj.

Andryx_666

Mesaj de Andryx_666 » 11 Feb 2005, 19:20

hmm...stiam eu ceva de mai multe serii si chestii , dar nu eram prea bine informat . deci totusi e bine ca napoli mai are o sansa ca sa urce in serie b , ptr ca serie c1 e chiar mai rau decat isi puteau imagina suporterii ca vor ajunge o:

Leo_79

Mesaj de Leo_79 » 13 Feb 2005, 19:07

In derbiul de azi, Avellino-Napoli 2-0...Napoli a cazut pe locul 5, iesind din zona play-off...

Scrie răspuns