5 caini au ajuns la spital in bulgaria

Discutii despre fotbalul de pe intreg mapamondul.

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns
Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 09 Noi 2005, 17:56

Ungurii sunt mult mai civilizati decat Bucurestenii. Raspunsul oricarui om cu putin bun simt ar fi: ii las pe unguri sa-i bata pe caini si pe urma urinez pe tricolor. Intrebarea este: pe care tricolor?
a) rosu-galben si albastru
b) rosu-alb-verde

Raspuns: Unirea Tricolor binenteles.

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 09 Noi 2005, 17:57

exact asta am vrut sa spun

nu este o situatie similara
cainii i-au atacat pe aia de la benzinarie, si au crezut ca sunt la ei in divizia becali
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 09 Noi 2005, 18:09

Sper ca scaparam de poataia aia de pe forum...

sperietoareadeciori

Mesaj de sperietoareadeciori » 09 Noi 2005, 18:09

ozzy scrie:ce tot ii dai cu steregerea user-ului? nu-ti convine, nu mai intra, nu mai scrie, nu mai citi
E naspa sa nu mai intri!!! Adica ....daca-mi dai ban ... nu mai intru ... daca nu-mi dai.... o sa tot intru ...ca-mi vine !!! Pur si simplu!

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 09 Noi 2005, 18:12

nu se refera la tine mesajul lui ozzy
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

sperietoareadeciori

Mesaj de sperietoareadeciori » 09 Noi 2005, 18:18

frozen scrie:nu se refera la tine mesajul lui ozzy
stiu, dar este un sentiment general!

zolo
suporter
suporter
Mesaje: 874
Membru din: 16 Mai 2004, 14:32

Mesaj de zolo » 09 Noi 2005, 18:20

bai sperietoare ce tot dai ex cu suporteri romani in budapesta
acolo mergi ca suporter al nationalei si sunt chestiuni etnice la mijloc
as fi vrut sa va vad daca erau racketii unguri prin preajma, erati la fel de viteji ca si-n benzinarie cum s-a vazut in filmulet
si in al doilea rand romanii care au insotit echipa romaniei la budapesta nu s-au apucat ei sa faca scandal
din pacate au fost asteptati de catre ultrasii maghiari la iesirile din budapesta
GRUPPO MAXIMA-TRANSILVANIA

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9827
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 09 Noi 2005, 18:45

eu zic urmatoarea treaba:oricine e binevenit aici. chiar si un dinamovist. asta daca nu se lanseaza in injurii si alte chesti urite. vor sa stea aici sa discute. e ok. zilele trecute am vorbit cu un fac steaua. si zicea ca ii pare rau ca a retrogradat craiova, ca atunci cind joaca craiova cu orice alta echipa in afara de steaua , el tine cu craiova. ce dovada mai buna vreti ca avem suporteri chiar si printre cei care nu sint fanii echipei?atita timp cit omul a venit aici pasnic, nu vad de ce ne-am lua noi de el. ca poti sa faci ironii, e altceva. insa nu vad sensul injuriilor, si jignirilor gratuite.
Am zis!!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 09 Noi 2005, 18:50

@manex: nu le vezi sensul pentru ca posturile lui au fost sterse. El este primul care a inceput sa puna bancuri cu olteni aici. Eu i-am servit un singur banc cu Haldan, dar asta nu pentru ca maderanjazu bancurile lui cu olteni ci pentru ca erau rasuflate rau de tot. Macar sa mafa ca sa rad daca tot pune bancuri...

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 09 Noi 2005, 18:52

De cate ori am fost in Ungaria m-am simtit mai in siguranta decat in Romania. nu m-a deranjat nimeni cu nimic si nu am avut nici o problema. Mai mut: spaga vamesilor unguri era mult mai mica decat cea perceputa de romani. Asa ca nu am ce sa reprosez Ungariei. In comparatie cu Romania chiar este o tara civilizata.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9827
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 09 Noi 2005, 18:55

ok. asta nu am stiut. insa e bine sa i se atraga atentia. daca jigneste va fi jignit. daca recidiveaza...out. am citit acum ultimele mesaje. alea cu mititelu...avem si aici suporteri care nu cred in mititelu. asa ca e liber sa zica ce crede. intr-un fel vreau sa spun ca macar aici nu ar trebui sa sarim la bataie cum fac ultrasii nostri pe stadion. sa le aratam ca putem fi si civilizati, chiar si cu un ciine intr-o cusca cu lei.
Am zis!!

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 09 Noi 2005, 18:55

Che Guevara scrie:De cate ori am fost in Ungaria m-am simtit mai in siguranta decat in Romania.
Eu nu...

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Mesaj de Perspico » 09 Noi 2005, 18:56

@Che, ai fost mai mult decit nepoliticos... Are drepate @manex, oricine poate sa scrie aici, sa fie ironic, in fond tipul poate are dubla personalitate si trece prin perioada cind "la putere" e ala dinamovistul... :)(
Cu tratament si rabdare poate il facem suporterul Stiintei :laughing:
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 09 Noi 2005, 19:11

Nu ma intereseaza sa convertesc lumea aici. Suporter al Craiovei te nasti sau nu. restul sunt vorbe goale.

un fan
membru
membru
Mesaje: 275
Membru din: 24 Iun 2005, 19:04

Mesaj de un fan » 09 Noi 2005, 20:03

Am ajuns s-o vad si pe asta : craioveni sa sprijine pe dinamo....miine poimiine poate ii vad si la meciurile jigodiilor scandind pro dinamo.......din partea mea sa putrezeasca in puscariile din bulgaria pentru ca asa merita toti cei care si-au ales asa echipa

Scrie răspuns