UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2013-14

Discutii despre fotbalul de pe intreg mapamondul.

Moderator: grup_moderatori

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2013-14

Mesaj de romaad » 01 Oct 2013, 22:58

oile o fura grav! [miti] mori de ciuda!

LiviuB

Re: UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2013-14

Mesaj de LiviuB » 01 Oct 2013, 22:59

OVI2806 scrie:Asta arata Gigi din duba: 2-0 la pauza pentru Chelsea :lol:
Maine-poimaine ne face si mititelu semne din duba

Imagine

:-x la oi
ce bine-i sta! sper sa-l urmeze si mititelu in curand

iuli

Re: UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2013-14

Mesaj de iuli » 01 Oct 2013, 23:03

il doare la bascheti pe mititelu de puscarie,n-ati vazut ca lui ii e frica de spital. :)(

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2013-14

Mesaj de romaad » 01 Oct 2013, 23:05

iuli scrie:il doare la bascheti pe mititelu de puscarie,n-ati vazut ca lui ii e frica de spital. :)(
Stie el ce stie, unii oameni sunt declarati inapti sa urmeze puscaria si atunci sunt dusi la ....spital!

DoRyN

Re: UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2013-14

Mesaj de DoRyN » 01 Oct 2013, 23:19

Bunica avea o vorba: De ce ti-e frica nu scapi! Oricum se zvoneste ca acum dupa revenirea Craiovei in fotbal, revine si Poiana Mare!

LiviuB

Re: UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2013-14

Mesaj de LiviuB » 01 Oct 2013, 23:29

Gooooool Atletico! Arda Turannnnnnnn
acum poti sa explici copilului de ce tii cu Atleti o:

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2013-14

Mesaj de muttley » 23 Oct 2013, 21:42

Nu stiu daca se uita cnv al Real - Juve , dar tricourile lui Juventus sunt superbe. aceeasi firma de echipament si model ca ale Craiovei... (ma refer ca au guler) dar calitatea materialului e superioara.

Sper ca (si o sa am grija sa vb cu Felix) cei de la club sa pregateasca modelul tricourilor pt anul viitor inca de pe acum. Pentru a avea model personalizat.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

ozzy

Re: UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2013-14

Mesaj de ozzy » 24 Oct 2013, 11:12

Na, mă, să vă distrați și voi, ăștia de la Juve au impresia că pe Bernabeu, în Champions League, îi arbitrează tot fluierașii lor din serie A :laughing:

http://www.digisport.ro/Sport/FOTBAL/Co ... eze+singur

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2013-14

Mesaj de DarkComy » 24 Oct 2013, 13:33

ozzy scrie:Na, mă, să vă distrați și voi, ăștia de la Juve au impresia că pe Bernabeu, în Champions League, îi arbitrează tot fluierașii lor din serie A :laughing:

http://www.digisport.ro/Sport/FOTBAL/Co ... eze+singur
:lol: :lol: :lol:
Imagine
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2013-14

Mesaj de muttley » 24 Oct 2013, 15:33

nu sunt fanul celor de la juve.... adica lol !!! dar illarramendi ala il atungie putin pe picorul drept !! Nu e penalty , dar cred ca asta il face sa loveasca cartita si nu mingea.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

ozzy

Re: UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2013-14

Mesaj de ozzy » 24 Oct 2013, 16:11

s9k3k3 scrie:nu sunt fanul celor de la juve.... adica lol !!! dar illarramendi ala il atungie putin pe picorul drept !! Nu e penalty , dar cred ca asta il face sa loveasca cartita si nu mingea.
Numai tu puteai să vezi așa ceva :laughing:

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2013-14

Mesaj de muttley » 24 Oct 2013, 17:55

ozzy scrie:
s9k3k3 scrie:nu sunt fanul celor de la juve.... adica lol !!! dar illarramendi ala il atungie putin pe picorul drept !! Nu e penalty , dar cred ca asta il face sa loveasca cartita si nu mingea.
Numai tu puteai să vezi așa ceva :laughing:
nu mai tu poti sa nu vezi asa ceva. Cauta pe net reluari din toate unghiurile si ai sa vezi ca il atinge usor.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

iuli

Re: UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2013-14

Mesaj de iuli » 24 Oct 2013, 18:01

s9k3k3 scrie:
ozzy scrie:
s9k3k3 scrie:nu sunt fanul celor de la juve.... adica lol !!! dar illarramendi ala il atungie putin pe picorul drept !! Nu e penalty , dar cred ca asta il face sa loveasca cartita si nu mingea.
Numai tu puteai să vezi așa ceva :laughing:
nu mai tu poti sa nu vezi asa ceva. Cauta pe net reluari din toate unghiurile si ai sa vezi ca il atinge usor.

ce fault?pune piciorul de sprijin jos si da in pamant,chiar asa am innebunit cu totii?
mai tare l-ar fi putut deranja un laser din tribuna decat adversarul in situatia data.

JustME

Re: UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2013-14

Mesaj de JustME » 24 Oct 2013, 18:03

sursa pozei: digisport.ro

hai vere ce naiba ca e la un metru de fundas cand da ca natafletu cu picioru in pamant. si daca il atinge (in faza prealabila momentului de noob cand da cu piciorul in pamant) impresia mea e ca il atinge pe piciorul stang nu drept. oricum ar fi parerea mea e ca Vidal e ridicol cerand penalti la faza asta. e jenant pe bune.

L.E.
uite si o poza cu presupusul contact:
insa din poza e imposibil sa iti dai seama daca il atinge sau nu. poate sa il atinga dar la fel de bine poate sa nu existe contact. daca totusi l-a atins de ce nu a cazut atunci in momentul respectiv? e clar ca si daca l-a atins (e totusi fotbal nu baschet) nu a fost ceva semnificant din moment ce Vidal a continuat faza a mai facut un pas si chiar a incercat sa traga la poarta. parerea mea e ca avea tot timpul din lume sa se reechilibreze (in situatia ipotetica in care jucatorul lui Real l-a atins si dezechilibrat) si sa suteze bine nu sa dea ca bolovanul cu piciorul in pamant.

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2013-14

Mesaj de muttley » 24 Oct 2013, 19:21

de atins il atinge... adica e un contact minor involuntar... insa nu se pune problema de fault... dar cred ca acest contact minor il face pe Vidal sa rateze mingea.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Scrie răspuns