Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care credeti ca o sa fie rezultatul meciului intre cele doua echipe?

Poll ended at 14 Sep 2013, 17:49

Victorie FCUC
14
24%
Egal
6
10%
Victorie CSUC
26
45%
meciul nu se va juca
12
21%
 
Total votes: 58

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de SLH » 13 Sep 2013, 16:04

alextudi scrie:Arbitrii Alexandru Tudor la centru ajutat de Cristi Nica și Ciprian Danșa
0-0

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de Zapada » 13 Sep 2013, 16:07

Clubul Sportiv UOlguta va fi trimisa in liga 5-a daca nu-si schimba numele asa ca nu e cazul sa va feceti iluzii de echipa succesoare a Craiovei Maxima.
Orcum Sandu va fi riunat daca nu chiar bagat la mititica, jilavica, porticica alba sau poate la popa sapca ca e mai aproape de serviciul lui de la UEFA.
Dragomir va merge si el tot acolo si apoi se va face curatenie si dreprate fotbalului craiovean.

Mititelu o sa creasca si o sa ajunga Maricelu dupa ce banii FRF si ai LPF vor ajunge in conturile lui.
Pana acolo nu mai e departe, asa ca ne mai distram cum putem si nu cred ca e cazul sa-l injuram pe mititelu sau pe Camataru mai degraba pe barbugiul de piturca ca orcum e un nimeni si ca antrenor ca sa nu mai vorbim de omul piturca care nu are caracter nici sa-si plateasca pensie alimentara.
Un nesimtit care ia banii degeaba de la FRF (adica ja bani deoarece la ajutat pe Sandu sa scape de Mitielu credeau ei) dar vor ajunge amndoi sa joace barbut la mititica.
Sa auzim de bine
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8100
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de Bobby » 13 Sep 2013, 16:09

e WhiteLionn » 13 Sep 2013, 06:31

DoRyN scrie:
Intrebarea ta nu are sens, e evident ca nu a invatat nimic!


pentru ce a fost dezafiliata Stiinta? Are cineva idee? Ce-a facut, a furat, a mituit, a aranjat meciuri, a omorat pe cineva? Nu, prieteni, l-a deranjat pe sultan, nu i-a pupat ciubotele lui Mircea Sandu. Voi il invinuiti pe Mititelu, asa e, este o catastrofa de patron, dar vinovatul numarul unu dupa parerea mea este putregaiul "federal", Nasu'. Vad ca ati uitat, pentru voi Stiinta in astia doi ani a murit si-a putrezit si refuzati sa credeti ca, totusi, astazi e vie, e-n perfuzii, dar traieste. In astia doi ani am invatat ca pentru mine nimeni, nicio echipa, oricare-ar fi ea, n-o poate inlocui vreodata pe Stiinta, am privit zeci de meciuri, dar nu trait unul singur, asta e. Din acest moment voi vorbi strict despre Stiinta mea, urez inca o data bafta acestei CSU, dar, repet, din etapa a 3-a.
Mititelu nu s-a dus la TAS - a fugit direct la instantele civile. De aceea a fost dezafiliat.

sorin107

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de sorin107 » 13 Sep 2013, 16:21

Zapada scrie:Clubul Sportiv UOlguta va fi trimisa in liga 5-a daca nu-si schimba numele asa ca nu e cazul sa va feceti iluzii de echipa succesoare a Craiovei Maxima.
Orcum Sandu va fi riunat daca nu chiar bagat la mititica, jilavica, porticica alba sau poate la popa sapca ca e mai aproape de serviciul lui de la UEFA.
Dragomir va merge si el tot acolo si apoi se va face curatenie si dreprate fotbalului craiovean.

Mititelu o sa creasca si o sa ajunga Maricelu dupa ce banii FRF si ai LPF vor ajunge in conturile lui.
Pana acolo nu mai e departe, asa ca ne mai distram cum putem si nu cred ca e cazul sa-l injuram pe mititelu sau pe Camataru mai degraba pe barbugiul de piturca ca orcum e un nimeni si ca antrenor ca sa nu mai vorbim de omul piturca care nu are caracter nici sa-si plateasca pensie alimentara.
Un nesimtit care ia banii degeaba de la FRF (adica ja bani deoarece la ajutat pe Sandu sa scape de Mitielu credeau ei) dar vor ajunge amndoi sa joace barbut la mititica.
Sa auzim de bine

de tine si de buruienile tale chiar ca nu mi-a fost dor...

ozzy

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de ozzy » 13 Sep 2013, 16:23

Băi Zăpadă, lasă prostiile, când ți-am văzut numele, am sperat că ne lămurești și pe noi cu cine trebuie să ținem la meciul ăsta în Divizia Sexy :laughing:

sorin107

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de sorin107 » 13 Sep 2013, 16:24

ozzy scrie:Băi Zăpadă, lasă prostiile, când ți-am văzut numele, am sperat că ne lămurești și pe noi cu cine trebuie să ținem la meciul ăsta în Divizia Sexy :laughing:

ahahaahahahaahahahahaha, prea buna asta!

si mai avea la fiecare post chestia aia cu: mititelu are capul cat damigeana si mintea cat dopul. oricum, daca face pe prostul si e doar caterinca, omul e prea tare! :))

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de Zapada » 13 Sep 2013, 16:27

ozzy scrie:Băi Zăpadă, lasă prostiile, când ți-am văzut numele, am sperat că ne lămurești și pe noi cu cine trebuie să ținem la meciul ăsta în Divizia Sexy :laughing:

Dupa cum poate ai vazut nu am mai scris nimic aici de aproape 2 ani iar de D sexy nu ma mai intereseaza.


sorin107 asta cu damigean scriam atunci cand eram suparat pe mititelu ca era incapatanat dar e cant a fost jmenuit de zarurile masluite alr barbugiului Piturca am trecut de partea dreptatii

Santate si la mai maricelu
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

WhiteLionn
membru
membru
Mesaje: 176
Membru din: 11 Sep 2013, 16:26

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de WhiteLionn » 13 Sep 2013, 16:48

hanky panky scrie: tot timpul a ezistat un VOI si NOI

sunt oameni care n-au mai fost pe stadion si nu s-au mai uitat la un meci al craiovei de foarte timp
alora sa le spunem NOI

NOI
care si-au dat seama ca mititelul e un nenorocit si a stins spiritul
UCV-ul mititelului nu-i mai reprezenta
si au stat in asteptare
pana in momentul asta
cand a aparut o alternativa

VOI
care se dau cu curu de pamant ca vai ce ii face FRF/LPF mititelului
mititelul cu artificiile lui sa-si acopere neputinta si prostia
care se lasa umiliti de un brutar
care sunt partasi prin alianta la distrugere
martori tacuti si umili
care au cazut in capcana dezafiliarii si au uitat ca de fapt mititelu a retrogradat pe teren

daca nu era "schema" cu dezafilierea
defilati cu mititelul prin liga a doua?

Cu regret constat ca si tu, ca si multi altii, esti incapabil sa faci diferenta intre Stiinta si Mititelu. Tu preferi pomana Nasului. Mai bine mor decat sa pup mana care m-a lovit. E decizia ta. O sa ai un culcus cald si un os bun la masa stapanului, dar atat. Numai sa ai grija sa nu latri prea tare ca Stapanaul se poate supara si atunci te va dezafilia, pardon, eutanasia...

WhiteLionn
membru
membru
Mesaje: 176
Membru din: 11 Sep 2013, 16:26

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de WhiteLionn » 13 Sep 2013, 16:53

sorin107 scrie:
alextudi scrie:Arbitrii Alexandru Tudor la centru ajutat de Cristi Nica și Ciprian Danșa
groaznic. tudor ala e horror, ar fi bun la baschet. o sa fie un joc si-asa tensionat, o sa-l mai fragmenteze si tudor maxim...
Tudor ca Tudor, dar Cristinica e de vis...:) Asta a rupt-o pe Stiinta si pe vremea cand eram in gratiile federatiei, sa vezi acum distractie.

Thunder99

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de Thunder99 » 13 Sep 2013, 16:54

WhiteLionn scrie:si pe vremea cand eram in gratiile federatiei
cand s-a intamplat asta vreodata?

WhiteLionn
membru
membru
Mesaje: 176
Membru din: 11 Sep 2013, 16:26

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de WhiteLionn » 13 Sep 2013, 16:58

Bobby scrie:
e WhiteLionn » 13 Sep 2013, 06:31

DoRyN scrie:
Intrebarea ta nu are sens, e evident ca nu a invatat nimic!


pentru ce a fost dezafiliata Stiinta? Are cineva idee? Ce-a facut, a furat, a mituit, a aranjat meciuri, a omorat pe cineva? Nu, prieteni, l-a deranjat pe sultan, nu i-a pupat ciubotele lui Mircea Sandu. Voi il invinuiti pe Mititelu, asa e, este o catastrofa de patron, dar vinovatul numarul unu dupa parerea mea este putregaiul "federal", Nasu'. Vad ca ati uitat, pentru voi Stiinta in astia doi ani a murit si-a putrezit si refuzati sa credeti ca, totusi, astazi e vie, e-n perfuzii, dar traieste. In astia doi ani am invatat ca pentru mine nimeni, nicio echipa, oricare-ar fi ea, n-o poate inlocui vreodata pe Stiinta, am privit zeci de meciuri, dar nu trait unul singur, asta e. Din acest moment voi vorbi strict despre Stiinta mea, urez inca o data bafta acestei CSU, dar, repet, din etapa a 3-a.
Mititelu nu s-a dus la TAS - a fugit direct la instantele civile. De aceea a fost dezafiliat.
Citezi cumva din Mircea Sandu sau mi se pare mie? Pana una-alta justitia i-a dat dreptate Stiintei, federatia a fost obligata sa o reprimeasca in competitii. Sandu si Dragomir au sechestru pe averi, ei sunt inculpatii pana una-alta, nu Mititelu. Si daca retin bine, ieri, domnii respectivi nu prea s-au prezentat la judecata. Dar, ma rog, traiasca Nasu', mergem cu el ca ne-a facut loc peste rand in B, ce mai conteaza ca ne-a calcat in picioare si ca a distrus Stiinta? Un fleac...ne-a ciuruit...

WhiteLionn
membru
membru
Mesaje: 176
Membru din: 11 Sep 2013, 16:26

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de WhiteLionn » 13 Sep 2013, 17:01

Thunder99 scrie:
WhiteLionn scrie:si pe vremea cand eram in gratiile federatiei
cand s-a intamplat asta vreodata?
Ai dreptate, rectific: pe vremea cand Mititelu nu fusese inca luat la ochi...

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de muttley » 13 Sep 2013, 17:10

Tudor la centru ! asistat de Nica si Dansa. (arbitri de europa) oricum daca se intampla ceva ! unicul vinovat e Chiron si FRF & co.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de SLH » 13 Sep 2013, 17:16

WhiteLionn scrie: Mai bine mor decat sa pup mana care m-a lovit. E decizia ta. O sa ai un culcus cald si un os bun la masa stapanului, dar atat. Numai sa ai grija sa nu latri prea tare ca Stapanaul se poate supara si atunci te va dezafilia, pardon, eutanasia...
mi se pare ca paragraful asta descrie perfect relatia pe care o are mititelu cu suporterii sai

iuli

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de iuli » 13 Sep 2013, 17:20

@Zapada decat sa astepti sa primeasca ochelaristul banii de frf mai bine te feresti de topirea ghetarilor,sint mai mult sanse sa se intample asta. :)(
domne mai trebuie sa revina perspico si che guevara ca sa avem echipa completa.
paunel reveni la echipa,ce mai ca-n 2004-2005.de dinel mai stiti ceva? :)(

Închis