Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care credeti ca o sa fie rezultatul meciului intre cele doua echipe?

Poll ended at 14 Sep 2013, 17:49

Victorie FCUC
14
24%
Egal
6
10%
Victorie CSUC
26
45%
meciul nu se va juca
12
21%
 
Total votes: 58

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Cupa] CSM Rm. Vâlcea - FC Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 11 Sep 2013, 17:16

romaad scrie:avand in vedere ca Ajica a pus meciul de la ora 20.00 (deci cheltuie bani cu gazu' pentru nocturna), sa intelegem ca a facut vreo intelegere cu vreo televiziune sa se transmita meciul?
sper ca nu dolce ! PT CA VREAU sa-l vad.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
bitzahip
junior
junior
Mesaje: 21
Membru din: 09 Aug 2013, 09:52

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de bitzahip » 11 Sep 2013, 17:22

s-ar putea sa-l transmita digisport! sunt discutii!

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de SLH » 11 Sep 2013, 17:28

bitzahip scrie:s-ar putea sa-l transmita digisport! sunt discutii!
si comentator porcul de ivanovici

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de PocoLoco » 11 Sep 2013, 17:34

Eventual pe digisport2 sau 3, ca sambata seara pe digisport1 am vazut ca au oile meci.

Oricum, eu nu cred ca vor pune la concurenta cele doua meciuri.

Avatar utilizator
gsm
fanatic
fanatic
Mesaje: 1452
Membru din: 23 Feb 2004, 11:12

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de gsm » 11 Sep 2013, 18:26

pronostic 1 solist. au un moral foarte bun.

WhiteLionn
membru
membru
Mesaje: 176
Membru din: 11 Sep 2013, 16:26

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de WhiteLionn » 11 Sep 2013, 20:12

SLH scrie:
bitzahip scrie:s-ar putea sa-l transmita digisport! sunt discutii!
si comentator porcul de ivanovici
Si de ce ma rog e porc Ivanovici, pentru ca nu-l suporta pe Mircea Sandu? Sau pe Piturca?

u2blue
fanatic
fanatic
Mesaje: 1861
Membru din: 25 Sep 2005, 15:52

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de u2blue » 11 Sep 2013, 21:53

Bai verilor intru Universitatea, CS sau FC sau invers, nu stiu voi cum va impacati cu treaba asta cu 2 echipe insa io o vad mai penibila decat faza aia cand nu era niciuna.

Cand una a mancat-o pe ailalta (nu conteaza care) sa-mi dati si mie mesaj privat sa ma conectez pe aici. Pana atunci:
Forza Stiinta!
ucv

PS daca multisecularului nostru finantator [miti], manca-l-ar ciuma, i-ati facut iconita sa-i faceti si una lui Olguta sa nu va mai obositi cu scrisul

WhiteBlue Heart
membru
membru
Mesaje: 206
Membru din: 28 Mai 2007, 00:10

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de WhiteBlue Heart » 11 Sep 2013, 22:17

panarama de meci,altceva n-am de adaugat.sper doar sa nu ne injuram ca prostii intre noi.
"Veneau ca sa ne vada pe noi.Si aveau acea mandrie specifica olteanului,sa se bata cu pumnul in piept,sa zica noi suntem cei mai buni.40 de mii?noi eram obisnuiti,jucasem si cu valcea cu 40 de mii,si cu jiul...pentru noi era surpriza daca n-am fi gasit cei 40 de mii acolo!"(King Ilie Balaci)

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de romaad » 11 Sep 2013, 22:20

WhiteLionn scrie:
SLH scrie:
bitzahip scrie:s-ar putea sa-l transmita digisport! sunt discutii!
si comentator porcul de ivanovici
Si de ce ma rog e porc Ivanovici, pentru ca nu-l suporta pe Mircea Sandu? Sau pe Piturca?
Daca tu ai impresia ca Porcovici nu-l suporta pe M Sandu, atunci ai imaginatie. Iti zic eu, sunt chiar prieteni.

cortinadampezzo
fanatic
fanatic
Mesaje: 3241
Membru din: 21 Iul 2013, 23:09

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de cortinadampezzo » 11 Sep 2013, 22:20

Va fi un meci interesant, desi cred ca nam sa ma uit la el. Probabil ma imbat si ma duc la curve...
Lincar a odihnit cativa titulari in meciul de cupa deci taberele nu sunt chiar dezechilibrate.
Sigur va fi un meci de orgoliu, sigur vor fi cartonase rosii. Ma gandesc aici la Oprita, Patrascu, Saceanu, Ciuca.
Eu prevad un meci foarte tensionat, injositor pentru intreaga suflare olteneasca finalizandu-se cu un circ de prost gust in media.
Circul deja a inceput intre suporteri. Cine este dinamue? Dusmanii de moarte sunt vecinii de scara acum!

Indiferent cine va castiga sa stiti ca oltenia pierde. Spun asta chiar daca va castiga CSU si va pierde FC Mititelu pentru ca ambele echipa vor manji prin acest meci istoria Craiovei Maxima.
De acum echipele astea scriu istoria, iar istoria asta nu mai este scrisa in continuarea Craiovei Maxima...
romaad scrie:Oprita este suspendat
correct, uitai
Last edited by cortinadampezzo on 11 Sep 2013, 22:26, edited 3 times in total.

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de romaad » 11 Sep 2013, 22:22

Oprita este suspendat

dxm_dxm
membru
membru
Mesaje: 156
Membru din: 30 Aug 2013, 02:15

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de dxm_dxm » 11 Sep 2013, 22:26

avand in vedere ca cs a pierdut cu o echipa din liga a 3-a, a facut egal acasa cu gloria care a pierdut si ea cu o echipa de liga a 3-a in cupa iar craiova a batut o echipa buna de liga a 2-a si a facut un egal nemeritat in deplasare la olimpia, prevad in 3-0 fara drept de apel

iuli

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de iuli » 11 Sep 2013, 22:32

dxm_dxm scrie:avand in vedere ca cs a pierdut cu o echipa din liga a 3-a, a facut egal acasa cu gloria care a pierdut si ea cu o echipa de liga a 3-a in cupa iar craiova a batut o echipa buna de liga a 2-a si a facut un egal nemeritat in deplasare la olimpia, prevad in 3-0 fara drept de apel
avand in vedere ca echipa copiilor copiilor a batut echipa a 2 a a celor de la csm valcea,iar prima echipa a acestora a facut egal cu o echipa eliminata de Targoviste in turul anterior de cupa,ce mai prevezi gigi jr?sau nu pricepi ce te-am intrebat?
Last edited by iuli on 11 Sep 2013, 22:34, edited 1 time in total.
Motiv: E mai bine asa.

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de romaad » 11 Sep 2013, 22:34

dxm_dxm scrie: a facut un egal nemeritat in deplasare la olimpia
Aici clar, ai dreptate, asa am auzit si eu ca a luat 1 punct nemeritat. Trebuia sa nu ia niciunul

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: Fotbal Club U Craiova - Clubul Sportiv U Craiova

Mesaj de PocoLoco » 11 Sep 2013, 22:57

cortinadampezzo scrie:Va fi un meci interesant, desi cred ca nam sa ma uit la el. Probabil ma imbat si ma duc la curve...
Lincar a odihnit cativa titulari in meciul de cupa deci taberele nu sunt chiar dezechilibrate.
Sigur va fi un meci de orgoliu, sigur vor fi cartonase rosii. Ma gandesc aici la Oprita, Patrascu, Saceanu, Ciuca.
Eu prevad un meci foarte tensionat, injositor pentru intreaga suflare olteneasca finalizandu-se cu un circ de prost gust in media.
Circul deja a inceput intre suporteri. Cine este dinamue? Dusmanii de moarte sunt vecinii de scara acum!

Indiferent cine va castiga sa stiti ca oltenia pierde. Spun asta chiar daca va castiga CSU si va pierde FC Mititelu pentru ca ambele echipa vor manji prin acest meci istoria Craiovei Maxima.
De acum echipele astea scriu istoria, iar istoria asta nu mai este scrisa in continuarea Craiovei Maxima...
romaad scrie:Oprita este suspendat
correct, uitai
:lol:
Amuzant cum vrei sa faci pe mahnitu' din cauza situatie in care s-a ajuns, dar pe unii ii numesti CSU, iar pe ceilalti FC Mititelu.
Chiar nu participi cu nimic la circul pe care spui ca l-au inceput suporterii... Pff...

Închis