ASA Târgu Mureş - CS Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce sperante aveti legate de meciul cu ASA Târgu Mureş?

Poll ended at 29 Sep 2013, 00:51

Victorie, printr-o minune echipa se redreseaza!
14
35%
Egal e maximul ce poate fi scos din acest meci!
7
18%
Infrangere!
19
48%
 
Total votes: 40

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: ASA Târgu Mureş - CS Universitatea Craiova

Mesaj de romaad » 01 Oct 2013, 10:10

problema e ca noi avem suspendati exact jucatorii cei mai importanti, si foarte posbil ca vor lua de la 2 etape in sus

LiviuB

Re: ASA Târgu Mureş - CS Universitatea Craiova

Mesaj de LiviuB » 01 Oct 2013, 10:14

si mie imi e ciuda pe chestia asta - chiar s-a vazut intrarea lui Plesan si a lui Izvoranu si acum i-am pierdut pt 2 etape...


Avatar utilizator
Alishor
suporter
suporter
Mesaje: 774
Membru din: 10 Sep 2010, 14:06

Re: ASA Târgu Mureş - CS Universitatea Craiova

Mesaj de Alishor » 01 Oct 2013, 11:00


foarte bine. acum mai ramane codoban ala :o: . oricum la cum e Stanga cam om, personalitate, sa vedem daca ii mai impune jucatori
5 septembrie 1948... Legenda incepe

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: ASA Târgu Mureş - CS Universitatea Craiova

Mesaj de romaad » 01 Oct 2013, 11:05

Jucatori cred ca nu-i impunea nici lui Lincar, insa erau pe mana. Codoban nu are vreo functie oficiala, ce are el probabil sunt clauze in contractele jucatorilor si cine stie, poate vreun contract facut cu actionarii... Asta nu vom afla probabil niciodata. Sper ca odata cu Lincar sa o roiasca si Bundea, mi-e profund antipatic omul asta. Am avut ocazia sa stau de vorba cu el la meciul cu Chindia si mi-a dat niste replici de taran parvenit.

sorin107

Re: ASA Târgu Mureş - CS Universitatea Craiova

Mesaj de sorin107 » 01 Oct 2013, 11:23

romaad scrie:Jucatori cred ca nu-i impunea nici lui Lincar, insa erau pe mana. Codoban nu are vreo functie oficiala, ce are el probabil sunt clauze in contractele jucatorilor si cine stie, poate vreun contract facut cu actionarii... Asta nu vom afla probabil niciodata. Sper ca odata cu Lincar sa o roiasca si Bundea, mi-e profund antipatic omul asta. Am avut ocazia sa stau de vorba cu el la meciul cu Chindia si mi-a dat niste replici de taran parvenit.

si eu am aceeasi impresie despre el. are o fata de mutalau din deal...

LiviuB

Re: ASA Târgu Mureş - CS Universitatea Craiova

Mesaj de LiviuB » 01 Oct 2013, 23:04

sper sa se uite si desteptul ala de kovacs la meci, poate invata si el ceva (daca vrea). asa vede si el ca pentru un fault de joc nu se da rosu... (A Cole la Stanciu)

Închis