ASA Târgu Mureş - CS Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce sperante aveti legate de meciul cu ASA Târgu Mureş?

Poll ended at 29 Sep 2013, 00:51

Victorie, printr-o minune echipa se redreseaza!
14
35%
Egal e maximul ce poate fi scos din acest meci!
7
18%
Infrangere!
19
48%
 
Total votes: 40

DoRyN

Re: ASA Târgu Mureş - CS Universitatea Craiova

Mesaj de DoRyN » 28 Sep 2013, 23:20

Corect, parca e ca in vremurile bune! Fara Pacala era plictiseala.

LiviuB

Re: ASA Târgu Mureş - CS Universitatea Craiova

Mesaj de LiviuB » 28 Sep 2013, 23:22

unii il merita pe mititelu din plin

DoRyN

Re: ASA Târgu Mureş - CS Universitatea Craiova

Mesaj de DoRyN » 28 Sep 2013, 23:25

Minunea nu s-a produs, asa ca acum am votat si eu in sondaj :laughing:

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: ASA Târgu Mureş - CS Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 28 Sep 2013, 23:26

Nu stiu de ce... dar inca mai sper ca poate facem ceva. De exemplu daca scoatem 6 puncte din urmatoarele 2 meciuri ne mentinem speranta.

Sincer sa fiu... la cum arata echipa ! si Trica e bun de antrenor.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
FanStiinta
fanatic
fanatic
Mesaje: 1806
Membru din: 05 Mai 2005, 18:53

Re: ASA Târgu Mureş - CS Universitatea Craiova

Mesaj de FanStiinta » 28 Sep 2013, 23:42

Vai dupa ce ca suntem vai de mama noastra ne mai dau si arbitrii in cap.. Slaba brigada.. Offside inexistent, penalty extrem de usor acordat.. Rosu fu corect dragalina e un zeu nu avu nicio treaba cu mingea.. Dar jocul este infect.. Deci sper ca de data asta isi da demisia lincar.. Parerea mea e ca nu se mai poate vorbi de promovare in acest moment.. Asta e poate la anul.. Numai bine

DoRyN

Re: ASA Târgu Mureş - CS Universitatea Craiova

Mesaj de DoRyN » 28 Sep 2013, 23:43

Fluierul de final dă startul la un meleu pe suprafaţa de joc. Elminatul Izvoranu reintră pe teren şi este unul dintre cei care se află în mijlocul conflictului. Se împart pumni în stânga şi în dreapta şi în sfârşit intervin şi forţele de ordine. "Acţiunea" se mută pe tunelul spre vestiare şi probabil în zona vestiarelor.

Din Prosport.

Masive

Re: ASA Târgu Mureş - CS Universitatea Craiova

Mesaj de Masive » 28 Sep 2013, 23:52

Sanse mai sunt. Putem recupera la meciurile directE din retur. Greu de crezut ca targu mures sau booveniu ne va bate in retur. Mai ales ca cei din urma cad fizic pe finalul meciurilor, asa ca exista mari sanse sa-i prindem obositi, infometati, si vai de mama lor.

LiviuB

Re: ASA Târgu Mureş - CS Universitatea Craiova

Mesaj de LiviuB » 29 Sep 2013, 00:18

Cica a luat si Plesan rosu...
macar de luau rosu Dragu, Voinea, Sin, Ionescu....

dxm_dxm
membru
membru
Mesaje: 156
Membru din: 30 Aug 2013, 02:15

Re: ASA Târgu Mureş - CS Universitatea Craiova

Mesaj de dxm_dxm » 29 Sep 2013, 00:31

cati au luat rosu pana la urma de la cs ? 2/3 ?

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: ASA Târgu Mureş - CS Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 29 Sep 2013, 00:38

Livius scrie:Cica a luat si Plesan rosu...
macar de luau rosu Dragu, Voinea, Sin, Ionescu....
circ... meciul urmator o sa joace aia doi dar fara astia doi. :laughing:

Doamne sfinte..... PLesan s-a miscat binisor dar se vede ca nu e pregatit fizic... e haos la echipa. Chiar nu inteleg ce trebuie sa se intample ca sa se schimbe ceva?

Hai sa fim seriosi ... ce jucatori au aia de la Resita? aia de la Satu Mare? Este rusinos ce se intampla....
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Thunder99

Re: ASA Târgu Mureş - CS Universitatea Craiova

Mesaj de Thunder99 » 29 Sep 2013, 00:49

Joaca ceseu zici ca-i Barcelona si erik linkar zici ca-i Guardiola :-D Bai nene da pe niciunde nu gasesc vreun scor, trebui sa intru p-aci sa vad si eu ce s-a intamplat la meci... Ma mir ca au scos egalul, ma asteptam la 3-4 pt Mures (ce-i drept, am uitat ca la ei e antrenor Edi Iordanescu,un fel de linkar 2). Din pacate, eu cred ca astia mai vor sa mai ramana o etapa (cel putin) cu Linkar, nu prea dau semne ca s-au plictisit de el...

FreakBoy

Re: ASA Târgu Mureş - CS Universitatea Craiova

Mesaj de FreakBoy » 29 Sep 2013, 01:08

Din provincie fiind, si tanjind dupa porecla de oltean (toti muntenii isi doresc sa fie numiti, daca nu moldoveni, macar olteni), am ales odata sa tin cu Stiinta... habar nu aveam unde era orasul Stiinta, vazusem multi de acolo in tribuna care ii strigau numele si eu aveam deja 10 ani. Dupa inca vreo 15 ani m-a dat che guevara , aka tibi , sau invers, cu capul de pamant cand mi-a spus ca mi-as dori eu sa fiu oltean dar nu o sa-mi iasa... acum nu stiu daca imi dorea binele sau raul. Cert e ca in zilele noastre prietenul L tine cu FC Olguta, iar prietenul C tine cu FC Booveni. Am ramas eu, din Plopeni, singurul care mai tine cu Stiinta. Cu toate astea tin la amândoi si ii intel e g pe amândoi... cand o sa revina Stiinta, amandoi or sa tina cu ea pan la sfârșit. Pana atunci, as juca in picioare orice maimutoi d-asta care imi jigneste prietenul... fie ca e L, fie ca e C. Hai, Forza Stiinta!
Last edited by FreakBoy on 29 Sep 2013, 01:32, edited 2 times in total.

Dtristan
fanatic
fanatic
Mesaje: 1155
Membru din: 26 Apr 2006, 22:01

Re: ASA Târgu Mureş - CS Universitatea Craiova

Mesaj de Dtristan » 29 Sep 2013, 01:13

stati linistiti daca intra ferfelea si curelea altfel va fi jocul. Sa nu uitam ca pe langa marile greseli de arbitraj mentionate mai sus a fost si un gol valabil anulat!
Unii au cantitate altii au calitate! Cantitatea se cumpara, calitatea se castiga!

DoRyN

Re: ASA Târgu Mureş - CS Universitatea Craiova

Mesaj de DoRyN » 29 Sep 2013, 01:42

@freak, nu am inteles daca se jignesc unul pe altul, pe cine calci primul in picioare?

FreakBoy

Re: ASA Târgu Mureş - CS Universitatea Craiova

Mesaj de FreakBoy » 29 Sep 2013, 01:58

DoRyN scrie:@freak, nu am inteles daca se jignesc unul pe altul, pe cine calci primul in picioare?
pe ala mai mare :)

Închis