[Etapa 4] FC Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul acestui meci?

Poll ended at 28 Sep 2013, 22:08

Victorie
13
65%
Meci egal
0
No votes
Infrangere
7
35%
 
Total votes: 20

LiviuB

Re: [Etapa 4] FC Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de LiviuB » 28 Sep 2013, 19:32

pai stii foarte bine ca mai bine distruge echipa decat sa-i dea drumul. daca ar fi fost izolat ar fi cedat pana la urma dar daca nu vreti asta...

WhiteLionn
membru
membru
Mesaje: 176
Membru din: 11 Sep 2013, 16:26

Re: [Etapa 4] FC Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de WhiteLionn » 28 Sep 2013, 19:36

ozzy scrie:
WhiteLionn scrie: Intrebare slaba.
:laughing: La cât am văzut că te duce capul, ce voiai să te întreb, din filosofii germani? :laughing:
Incearca-ma, presupun ca acolo esti tu bun, apoi te intreb eu din scolastici sau din poezia latina medievala, acolo esti pe terenul meu. Nu jigni fara rost, sincer, nu e cazul. E decizia ta sa sustii acest CSU. Mie mi se pare grotesca echipa asta, e parerea mea. hai sa ne respectam si sa nu ne dusmanim astazi, nu se stie ce aduce viitorul, poate vom fi pe aceeasi baricada maine si o sa ne para rau. E dreptul meu sa tin cu Stiinta, asa cum e si al tau sa nu-l suporti pe Mititelu CU ORICE PRET. Ei bine, eu nu sunt dispus sa platesc pretul asta daca asta inseamna sa reneg Stiinta.

WhiteLionn
membru
membru
Mesaje: 176
Membru din: 11 Sep 2013, 16:26

Re: [Etapa 4] FC Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de WhiteLionn » 28 Sep 2013, 19:38

Trebuie sa ies acum, mai discutam, oricum, felicitari Stiinta si hai cu locul 1!

Avatar utilizator
anakin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1196
Membru din: 04 Iul 2007, 02:18

Re: [Etapa 4] FC Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de anakin » 28 Sep 2013, 19:43

ozzy scrie: Zău? Eu am impresia că mai mult vă băgaţi singuri în seamă, dar na, e de înţeles, la cât de puţini sunteţi, probabil v-aţi săturat să vorbiţi singuri
În locul tău aș verifica titlul topicului a doua oară. Vei afla care e de fapt cel care se bagă în seamă aici. Ați ales să susțineți clona, calea ușoară pentru a scăpa de Mititelu (nu și cea curată), comentați la topicurile clonei, nu aici.

Între timp, Știința e și mai aproape de promovare, și știu că asta vă roade tare. Felicitări jucătorilor și lui Napoli! ucv
"Universitatea Craiova este una singură, echipa cu leul pe stemă." - Ilie Balaci

"Pentru mine există doar echipa care are stema cu leul pe tricouri, asta este echipa mea de suflet." - Aurel Țicleanu

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Etapa 4] FC Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de DarkComy » 28 Sep 2013, 19:47

anakin scrie:Ați ales să susțineți clona, calea ușoară pentru a scăpa de Mititelu (nu și cea curată)
Si care e metoda ta de a scapa de el? Crezi ca daca stai pe net si incurajezi echipa familiei Mititelu o sa-l faci pe Ajica sa plece?
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

ozzy

Re: [Etapa 4] FC Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de ozzy » 28 Sep 2013, 19:47

anakin scrie: În locul tău aș verifica titlul topicului a doua oară. Vei afla care e de fapt cel care se bagă în seamă aici. Ați ales să susțineți clona, calea ușoară pentru a scăpa de Mititelu (nu și cea curată), comentați la topicurile clonei, nu aici.

Între timp, Știința e și mai aproape de promovare, și știu că asta vă roade tare. Felicitări jucătorilor și lui Napoli! ucv
L-am verificat, dar văd că nu se vorbeşte despre meciul FCU - CS Olt, ci sunt mesaje de genul: dedic această victorie la toţi duşmanii mei, care n-are valoarea mea.
Cât despre comentat, una că pe acest forum comentez unde am chef, două că aştept să aplicaţi voi primii această decizie înţeleaptă şi să nu vă mai băgaţi în discuţiile noastre, tot încercând să ne readuceţi pe calea cea dreaptă.

dxm_dxm
membru
membru
Mesaje: 156
Membru din: 30 Aug 2013, 02:15

Re: [Etapa 4] FC Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de dxm_dxm » 28 Sep 2013, 19:48

Mititelu nu e geniu. Craiova are rezultate pentru ca are o echipa de valoare si un antrenor si mai de valoare care rezultatele astea ar trebuii sa le aiba, nu ia salariu degeaba. Mititelu pare geniu comparat cu aia de la CS care au numai jucatori liberi de contract si antroner aproape debutant, toti adunati sa manance si ei o paine de impresarul lor Codoban care ia 10-20% din salarile jucatorilor pe care ii impresarioaza. Ce vedeti voi pe transfermarkt nu e total corect pt ca unu de 600mii luat liber de contract valora 600 mii la ultimul transfer acum 2-3 ani iar de atunci nu se mai stie cat costa, probabil a mai scazut sau s-a dus pe [cenzurat] de tot daca a ajuns liber de contract, ca oprita care nu inteleg cum ar putea sa faca 750 000euro.

Astia de la cs au crezut ca in fotbal e ca in celelalte domenii, faci 20 ilegalitati grave sigur iesi cu ceva dar in fotbal tre sa te mai si pricepi si sa ai inspiratie nu doar sa bagi bani si sa faci ielgalitati ca nu e ca la pacanele. Macar am vazut si experimentul asta, o echipa psd. Macar de acum vor intelege cei carora le mai trecea prin cap asa ceva ca in fotbal nu e ca la partid sa ti cu cine vrei tu in functie de cat iti place de patron si cat de bine il invata consilierii de imagine sa actioneze. In fotbal suporterii tin cu echipa lor si la bine si la greu, nu se schimba. Cei de la timisoara nu s-au schimbat sa tina cu ASU Poli care e acum in A ci au ajuns chiar pe CNN si BBC pentru cel mai tare spectacol facut in liga a 5-a. La fel, fanii U Cluj nu s-au mutat la CFR Cluj. In fotbal suporterii sunt mai loiali decat una care a trecut de la PRM (ce partid bun de avut la cv) la PSD (alt partid splendid de avut la cv)

ozzy

Re: [Etapa 4] FC Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de ozzy » 28 Sep 2013, 19:51

WhiteLionn scrie: hai sa ne respectam si sa nu ne dusmanim astazi, nu se stie ce aduce viitorul, poate vom fi pe aceeasi baricada maine si o sa ne para rau.
Dacă se va întâmpla chestia asta, un lucru e sigur: nu va fi de partea baricadei pe care staţi voi- Aşa că voi ar trebui să fiţi mai atenţi şi să lăsaţi loc de bună ziua.
În rest, cred că ţi s-a mai spus şi de către altcineva: dacă vrei respect, mai întâi oferă-l. Nu dai cu băţul prin gard şi pe urmă te miri că ţi se răspunde.

ozzy

Re: [Etapa 4] FC Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de ozzy » 28 Sep 2013, 19:53

dxm_dxm scrie:nu ia salariu degeaba.
Sunt singurele cuvinte din comentariul tău care merită comentate. Şi comentariul pe care îl merită este:
:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

Avatar utilizator
anakin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1196
Membru din: 04 Iul 2007, 02:18

Re: [Etapa 4] FC Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de anakin » 28 Sep 2013, 19:57

ozzy scrie:
anakin scrie: În locul tău aș verifica titlul topicului a doua oară. Vei afla care e de fapt cel care se bagă în seamă aici. Ați ales să susțineți clona, calea ușoară pentru a scăpa de Mititelu (nu și cea curată), comentați la topicurile clonei, nu aici.

Între timp, Știința e și mai aproape de promovare, și știu că asta vă roade tare. Felicitări jucătorilor și lui Napoli! ucv
L-am verificat, dar văd că nu se vorbeşte despre meciul FCU - CS Olt, ci sunt mesaje de genul: dedic această victorie la toţi duşmanii mei, care n-are valoarea mea.
Cât despre comentat, una că pe acest forum comentez unde am chef, două că aştept să aplicaţi voi primii această decizie înţeleaptă şi să nu vă mai băgaţi în discuţiile noastre, tot încercând să ne readuceţi pe calea cea dreaptă.
E și normal să răspund celor ca tine și alții care comentează pe aici, dorindu-și victoria FC Olt. Așadar, ai dreptate, această victorie e dedicată și vouă, celor care vă tot roade grija de FC Universitatea Craiova, deși spuneți că nu vă interesează echipa, susțineți altă echipă, etc. Pe mine unul, dacă nu mă interesează ceva, ignor subiectul. Nu mai comentez la topicurile legate de CS de luni bune, îmi văd de echipa mea și atât. Le urez baftă celor de la CS să promoveze (chiar au nevoie), pentru că orice echipă în prima ligă ar face bine fotbalului craiovean, dar în rest nu mă roade grija să comentez la topicurile voastre, să scriu "Hai Tg. Mureș", și așa mai departe.

Așadar, fi tu singur exemplul care vrei să fie urmat, și vezi-ți de propria ogradă, nu te mai uita la vecinu' peste gard, chiar dacă acolo merg lucrurile mult mai bine.
"Universitatea Craiova este una singură, echipa cu leul pe stemă." - Ilie Balaci

"Pentru mine există doar echipa care are stema cu leul pe tricouri, asta este echipa mea de suflet." - Aurel Țicleanu

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: [Etapa 4] FC Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de alex.p » 28 Sep 2013, 19:59

ozzy scrie:
dxm_dxm scrie:nu ia salariu degeaba.
Sunt singurele cuvinte din comentariul tău care merită comentate. Şi comentariul pe care îl merită este:
:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
Chiar reusisi sa razi? Mie inca nu imi trece mirarea de la ce poate debita.

@anakin: arata si mie un mesaj de-al lui ozzy in care sa scrie Hai FC Olt.

PS. si cum nu mai comentezi tu de 'luni bune'? Timpul trece altfel in Booveni City?

dxm_dxm
membru
membru
Mesaje: 156
Membru din: 30 Aug 2013, 02:15

Re: [Etapa 4] FC Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de dxm_dxm » 28 Sep 2013, 20:00

Si care e metoda ta de a scapa de el? Crezi ca daca stai pe net si incurajezi echipa familiei Mititelu o sa-l faci pe Ajica sa plece?
In primul rand poate sa fie si hitler patron la craiova ca suporterii tot vor tine cu ea. In al 2-lea rand stiu cate a facut mititelu dar parca prea se exagereaza "cate si mai cate a facut mititelu" ce a facut ma a dat cu bomba atomica in craiova, a facut genocide, ce naiba a facut chiar asa sa il urasca unii de parca i-ar fi violat mititelu zi de zi de cand snt mici. Craiova e craiova indiferent de cat va place voua de mititelu.

Si pentru ca tot se poarta expresii de genul "booveni, mititelieni, psd-isti etc." uite ca lansez si eu una noua si foarte potrivita pentru astia care si-au abandonat echipa ca il urasc pe un patron care nici top 5 cei mai prosti patroni din ro nu il prinde (pe langa ca acum are si stofa de erou ca are tupeu sa se bata cu frf si psd in acelasi timp) anume: violati de mititelu. Consider ca doar cineva violat de mititelu zi de zi de cand era mic a ramas atat de traumatizat incat si-a lasat echipa la greu, dezafiliata ilegal de frf si pusa pe tusa pentru a sustine o echipa bagata dupa 30 de ilegalitati in B care e accesoriul lui Sandu.

PS: Exista politie si psihologi care se pot ocupa de cazurile de viol repetat.

Avatar utilizator
anakin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1196
Membru din: 04 Iul 2007, 02:18

Re: [Etapa 4] FC Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de anakin » 28 Sep 2013, 20:01

alex.p scrie: Chiar reusisi sa razi? Mie inca nu imi trece mirarea de la ce poate debita.

@anakin: arata si mie un mesaj de-al lui ozzy in care sa scrie Hai FC Olt.

PS. si cum nu mai comentezi tu de 'luni bune'? Timpul trece altfel in Booveni City?

Nu mă refer la el neapărat, dar mai era unu care scria pe aici că speră să câștige FC Olt. Și da, nu am mai comentat la topicurile clonei de cel puțin o lună, mă lasă complet rece subiectul.
Last edited by anakin on 28 Sep 2013, 20:07, edited 1 time in total.
"Universitatea Craiova este una singură, echipa cu leul pe stemă." - Ilie Balaci

"Pentru mine există doar echipa care are stema cu leul pe tricouri, asta este echipa mea de suflet." - Aurel Țicleanu

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: [Etapa 4] FC Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de alex.p » 28 Sep 2013, 20:03

dxm_dxm scrie: PS: Exista politie si psihologi care se pot ocupa de cazurile de viol repetat.
Probabil ca tu stii mai bine.

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Etapa 4] FC Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de muttley » 28 Sep 2013, 20:10

anakin scrie:
alex.p scrie: Chiar reusisi sa razi? Mie inca nu imi trece mirarea de la ce poate debita.

@anakin: arata si mie un mesaj de-al lui ozzy in care sa scrie Hai FC Olt.

PS. si cum nu mai comentezi tu de 'luni bune'? Timpul trece altfel in Booveni City?

Nu mă refer la el neapărat, dar mai era unu care scria pe aici că speră să câștige FC Olt. Și da, nu am mai comentat la topicurile clonei de cel puțin o lună, mă lasă complet rece subiectul.
te referi la dracu... esti frustrat sau? a castigat FCU ! bravo. Era previzibil sa castige , dar asta nu inseamna ca nu e o victorie extrem de importanta.

Cand ataci pe cineva posteaza si o dovada.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Închis