CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Moderator: grup_moderatori

Închis

Batem pe UTA?

Poll ended at 11 Oct 2013, 20:00

Da
26
79%
Nu
7
21%
 
Total votes: 33

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de DeuxEx » 13 Oct 2013, 17:52

Dragu are o problema - ii lipseste spiritul de echipa! Oltenii n-au inghiti niciodat jucatorii care incercau sa isi dea talente, desi tehnica nu tinea niciodata cu ei. Sa nu uitam ca Dragu greseste foarte multe pase, iar cand exista posibilitati de a pasa catre un coechipier liber, incearca artificii tehnice pe care nu le stapaneste. Noi nu avem nevoie de jucatori care nu stiu nici sa paseze, nici sa dribleze, ori asta il va atrage pe Dragu "on the dark side" [nnther] in inima suporterilor. Dragu, ca si jucator, este principalul capat de linie pentru pasele celorlalti coechipieri. Nu zic ca nu ar fi talentat, dar inca nu a ajuns la nivelul la care sa-si permita gafeze fara a fi admonestat de suporteri!
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

sorin107

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de sorin107 » 13 Oct 2013, 18:17

poate ceva calitati arata dragu, dar un lucru e clar pentru mine - n-are creier. insa compenseaza cu tineretea. daca o sa munceasca si o sa fie modest, o sa vina si reusitele, pentru ca vad ca la ocazii se lipeste. bara la mures, bara cu uta + o dubla ocazie mare.

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8098
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de Bobby » 13 Oct 2013, 21:21

Nu stiu de ce va mai obositi sa va bateti capul cu declaratiile lui Ajica - facute acum prin gura lui Trica.

Iar daca "adevaratii" defileaza acum cu prostiile lui Trica, am eu o declaratie a lui Trica din vara asta : "Eugen Trică: "Dacă CS U va avea un debut bun de sezon, lumea din Craiova o să țină cu ei. Oricum nu se știe care e adevărata Universitatea"""

Sursa declaratiei :http://www.stiridesport.ro/competitii/l ... ltate.html

Daca se poate hai sa punem declaratia asta pe prima pagina, si sa o trimitem si la editie.ro

Iar daca o masa la "Perinita" cu Ajica vineri seara l-a facut pe Trica sa-si schimbe brusc pozitia, asta nu e decit o dovada a caracterului sau.

Inca o data : dilema CS - FC e un test de sanatate mintala pentru noi toti. Testul asta nu se aplica lui Ajica : un test de sanatate mintala presupune existenta mintii, iar Ajica a lipsit cind s-a impartit mintea.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9786
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de manex » 13 Oct 2013, 22:56

ce ratari au avut aia de la uta....
Am zis!!

ozzy

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de ozzy » 13 Oct 2013, 22:58

manex scrie:ce ratari au avut aia de la uta....
Asta e din ciclul "Hai să dăm cu băţul prin gard şi , după aia, să ne mirăm că nu ni se arată respect" :-)

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9786
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de manex » 13 Oct 2013, 23:02

ce am zis? am vazut rezumatul acum si am remarcat ratarile alora. si faptul ca cs a ratat un 11 m. nu stiu la ce tereferi cind zici ca dau cu batul prin gard. si daca simti nevoia de ceva apelative ca am zis ca au ratat aia enorm..fie..da-i inainte. :)-
bai..ce ratari au avut aia de la uta.......
Am zis!!

JustME

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de JustME » 13 Oct 2013, 23:05

stai sa vezi ratari la meciul cu Motru, sau poate cine stie isi dau si cu noi autogol in ultimul minut ca-n meciul cu FC :up:

p.s. cam in directia asta pot duce mesajele tale "nevinovate" Manex :-) dupa care ne povestesti ca tu vrei sa existe respect bla bla bla. macar asuma-ti comentariile si insinuarile aferente, mi se pare mai corect asa. sau putem sa o ardem asa la modul asta smecheresc tip booveni.. cerem respect dar umblam cu soalda.

p.s.2 mama, mama ce ratara astia de la UTA. iti vine sa crezi? mie nu :-D

Thunder99

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de Thunder99 » 13 Oct 2013, 23:11

Adevaru` e ca puteau aia de la UTA sa si intoarca rezultatul daca ar fi avut un atacant mai de doamne ajuta :cool: Apararea clonei e pamant grav de tot o:

JustME

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de JustME » 13 Oct 2013, 23:12

daca si cu parca, la fel de bine scorul putea sa fie 3 sau 4 zero si mai intorceau pe draq.

Thunder99

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de Thunder99 » 13 Oct 2013, 23:14

JustME scrie:daca si cu parca, la fel de bine scorul putea sa fie 3 sau 4 zero si mai intorceau pe draq.
Pai putea fi, dar nu era corect. Penalty-ul a fost acordat pt ca Mircea Sandu e fan clona, n-a fost corect... Portaru` alora a respins mingea, nu a faultat...

JustME

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de JustME » 13 Oct 2013, 23:17

eh poate data viitoare. totusi mai bine asa decat ca adevaraciunea din booveni care primeste penaltiuri in primele minute si autogoluri cado' in ultimele minute. da cu hentu ala in careu de la Bihor? mana lu sandu cumetreee, sariti dujmanii :hai

PoeUCV
fanatic
fanatic
Mesaje: 1543
Membru din: 29 Noi 2006, 12:18

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de PoeUCV » 13 Oct 2013, 23:17

SLH scrie: urmeaza o deplasare scurta, dar un meci complicat, sper sa ne mobilizam mai bine sa umplem sectorul oaspeti si sa le oferim baietilor un meci ca acasa, o sa anunta in zilele viitoare daca organizam deplasarea prin ASO
chiar vroiam sa te intreb de ce nu organizati deplasari. ne vedem la motru o:

Thunder99

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de Thunder99 » 13 Oct 2013, 23:19

JustME scrie:eh poate data viitoare. totusi mai bine asa decat ca adevaraciunea din booveni care primeste penaltiuri in primele minute si autogoluri cado' in ultimele minute. da cu hentu ala in careu de la Bihor. mana lu sandu cumetreee, sariti dujmanii :-D

hai distracite placuta cu fc-ul la severin/rosiori/petrosni/booveni/etc. bafta :hai
clona-i clona moldoveana nu e stiinta cea olteana :-D

JustME

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de JustME » 13 Oct 2013, 23:21

ba ej nebuuuun, clona-i clona? :o genial :lol:

Thunder99

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de Thunder99 » 13 Oct 2013, 23:21

JustME scrie:ba ej nebuuuun, clona-i clona? :o genial :lol:
citez si eu din clasicii aia de pe prima pagina :-D

Închis