[Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Câte puncte obţine FC Universitatea în acest meci?

Poll ended at 13 Oct 2013, 20:41

3
14
58%
1
0
No votes
0
10
42%
 
Total votes: 24

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

[Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de AdrianR » 08 Oct 2013, 20:41

Imagine vs Imagine
[center]FC Universitatea Craiova - CSM Râmnicu Vâlcea[/center][/color]
[center]Sâmbătă 12 Octombrie 2013 - ora 15
Stadionul Municipal Rosiori de Vede[/center][/b]
Last edited by AdrianR on 08 Oct 2013, 21:12, edited 1 time in total.
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Thunder99

Re: [Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de Thunder99 » 08 Oct 2013, 20:58

Ii spargem sa moara geronimo si tribu` lui cu totu`, iar le`o dam in ultimu` minut steagucv

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de DarkComy » 08 Oct 2013, 20:58

Adrian, daca ai nevoie de o stema mai mica a lui Valcea, just ask. o:
Last edited by DarkComy on 08 Oct 2013, 21:11, edited 2 times in total.
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Re: [Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de AdrianR » 08 Oct 2013, 21:00

DarkComy scrie:Adrian, daca ai nevoie de o stema mai mica a lui Valcea, just ask. o:
e singura pe care am gasit-o, daca poti sa o maresti esti invitatul meu o:
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Thunder99

Re: [Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de Thunder99 » 08 Oct 2013, 21:10

AdrianR scrie:
DarkComy scrie:Adrian, daca ai nevoie de o stema mai mica a lui Valcea, just ask. o:
e singura pe care am gasit-o, daca poti sa o maresti esti invitatul meu o:
Tin sa va anunt ca mi-am luat popcornu` aferent si sper sa nu va limitati doar la atat! :-D [box] [box] [box] [box] [box]

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: [Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de PocoLoco » 08 Oct 2013, 21:13

Se pare ca se joaca la Pitesti pana la urma

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Re: [Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de AdrianR » 08 Oct 2013, 21:13

Thunder99 scrie:
AdrianR scrie:
DarkComy scrie:Adrian, daca ai nevoie de o stema mai mica a lui Valcea, just ask. o:
e singura pe care am gasit-o, daca poti sa o maresti esti invitatul meu o:
Tin sa va anunt ca mi-am luat popcornu` aferent si sper sa nu va limitati doar la atat! :-D [box] [box] [box] [box] [box]
eu zic sa-ti rozi si unghiile, problema e rezolvata :)(
multumesc Comy o:
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Thunder99

Re: [Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de Thunder99 » 08 Oct 2013, 21:17

nu sunteti distractivi :mad:

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de DeuxEx » 08 Oct 2013, 21:22

Dar de ce nu puneti echipa gazda prima? Adica CSM Rm-Valcea? :lol:
Am inteles ca Ajica a aranjat, intr-un final, cu primarul sa duca echipa acasa. Primarul a declarat ca intreaga comunitate este pregatita sa-si astepte echipa acasa. Bineinteles, au existat voci printre locuitorii din Booveni care au sustinut ca echipa nu este a lor, ci a familiei lui Mititelu si a urmasilor lor. Acestia au fost ignorati, asa cum era cazul, de catre impatimitii fotbalului din localitate. :-D :-D :-D :-D

Stire preluata din Nu Iorc Taims
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Re: [Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de AdrianR » 08 Oct 2013, 21:30

DeuxEx scrie:Dar de ce nu puneti echipa gazda prima? Adica CSM Rm-Valcea? :lol:
Am inteles ca Ajica a aranjat, intr-un final, cu primarul sa duca echipa acasa. Primarul a declarat ca intreaga comunitate este pregatita sa-si astepte echipa acasa. Bineinteles, au existat voci printre locuitorii din Booveni care au sustinut ca echipa nu este a lor, ci a familiei lui Mititelu si a urmasilor lor. Acestia au fost ignorati, asa cum era cazul, de catre impatimitii fotbalului din localitate. :-D :-D :-D :-D
Stire preluata din Nu Iorc Taims
daca te joci cu focu', i-a de-aici:
Mai mulţi jucători de la CSU, suspendaţi pentru meciul cu UTA. “Nu şi-au plătit cotizaţia la partid”
Preşedintele CSU Craiova, Pavel Badea, ar putea să aibă câţiva jucători suspendaţi chiar de conducerea clubului. Motivul este simplu: sportivii nu au trecut pe la partid de trei luni, şi nu au plătit nici cotizaţia.
“Sperăm din tot sufletul să se rezolve acest inconvenient. Am planificat această victorie, şi nu vrem să nu ne îndeplinim obiectivul”, a spus Pavel Badea.
Preşedintele a spus că este dispus să plătească el cotizaţiile jucătorilor, numai să nu sufere de indisponibilităţi neprevăzute în lot.

Pavel Badea a închiriat un Maybach, pentru a sărbători prima victorie a CSU
Imagine
Bucurie de nedescris a lui Pavel Badea, la sfârșitul partidei de fotbal CSU Craiova- Olimpia Satu Mare. Președintele a scos portofelul, pe care nu i l-a furat nimeni, de data asta, și a plătit cash și pe loc închirierea unui Maybach.
“A fost greu, mi-au cerut cam mult pe maibahu ăsta, da îți place cum îmi stă? Sunt barosan, barosan! Alo, suporterii, fac cinste la Perinița cu un mititel. Hai, că vă pleacă rata”.
sursa: craiovaniuz.ro
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Thunder99

Re: [Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de Thunder99 » 08 Oct 2013, 21:39

AdrianR scrie:daca te joci cu focu', i-a de-aici:
no, la cluj cica se scrie "ia" ma, adica impreunat ma...

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de manex » 08 Oct 2013, 21:52

nu-mi place ora. :)( in rest..cred ca batem. mi-e teama ca schimbarea asta de stadion nu le va face bine jucatorilor. nu e deloc usor meciul. vilcea vrea revansa...sper la ce e mai bine ucv
Am zis!!

ozzy

Re: [Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de ozzy » 08 Oct 2013, 22:27

AdrianR scrie:
DeuxEx scrie:Dar de ce nu puneti echipa gazda prima? Adica CSM Rm-Valcea? :lol:
Am inteles ca Ajica a aranjat, intr-un final, cu primarul sa duca echipa acasa. Primarul a declarat ca intreaga comunitate este pregatita sa-si astepte echipa acasa. Bineinteles, au existat voci printre locuitorii din Booveni care au sustinut ca echipa nu este a lor, ci a familiei lui Mititelu si a urmasilor lor. Acestia au fost ignorati, asa cum era cazul, de catre impatimitii fotbalului din localitate. :-D :-D :-D :-D
Stire preluata din Nu Iorc Taims
daca te joci cu focu', i-a de-aici:
Mai mulţi jucători de la CSU, suspendaţi pentru meciul cu UTA. “Nu şi-au plătit cotizaţia la partid”
Preşedintele CSU Craiova, Pavel Badea, ar putea să aibă câţiva jucători suspendaţi chiar de conducerea clubului. Motivul este simplu: sportivii nu au trecut pe la partid de trei luni, şi nu au plătit nici cotizaţia.
“Sperăm din tot sufletul să se rezolve acest inconvenient. Am planificat această victorie, şi nu vrem să nu ne îndeplinim obiectivul”, a spus Pavel Badea.
Preşedintele a spus că este dispus să plătească el cotizaţiile jucătorilor, numai să nu sufere de indisponibilităţi neprevăzute în lot.

Pavel Badea a închiriat un Maybach, pentru a sărbători prima victorie a CSU
Imagine
Bucurie de nedescris a lui Pavel Badea, la sfârșitul partidei de fotbal CSU Craiova- Olimpia Satu Mare. Președintele a scos portofelul, pe care nu i l-a furat nimeni, de data asta, și a plătit cash și pe loc închirierea unui Maybach.
“A fost greu, mi-au cerut cam mult pe maibahu ăsta, da îți place cum îmi stă? Sunt barosan, barosan! Alo, suporterii, fac cinste la Perinița cu un mititel. Hai, că vă pleacă rata”.
sursa: craiovaniuz.ro
Sincer acum, pe tine chiar te amuza chestiile astea?

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de DeuxEx » 08 Oct 2013, 23:02

Legat de treaba cu Maybach-ul si de cotizatiile la partid, eu cred ca aici Ajica are mai multa experienta. Sau tu nu stiai ca pe vremea cand Jiji avea partid (PNG), toti jucatorii si angajatii lui Mititelu faceau parte din PNG, filiala Dolj? Cat despre restaurantul Perinita, acolo se intalnesc de obicei fanii lui Ajica cu patronul lor.
Cat despre postarea mea anterioara, era o ironie (fina, ce-i drept, nu pentru tot booveanul!) la situatia trista in care se afla echipa lui Ajica.
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
anakin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1196
Membru din: 04 Iul 2007, 02:18

Re: [Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de anakin » 09 Oct 2013, 00:45

Meci foarte greu, 3 puncte ar fi ideale, dar nu va fi ușor. Știm unde jucăm măcar?

P.S. Din câte știam, locația meciului trebuie anunțată cu 3 zile înainte, altfel echipa gazdă pierde la masa verde.
"Universitatea Craiova este una singură, echipa cu leul pe stemă." - Ilie Balaci

"Pentru mine există doar echipa care are stema cu leul pe tricouri, asta este echipa mea de suflet." - Aurel Țicleanu

Închis