[Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Câte puncte obţine FC Universitatea în acest meci?

Poll ended at 13 Oct 2013, 20:41

3
14
58%
1
0
No votes
0
10
42%
 
Total votes: 24

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de stuparu_alexandru » 14 Oct 2013, 01:10

gsm scrie:http://sptfm.ro/2013/10/13/exclusiv-mar ... oblemenco/

cica la mciul retur se doreste de catre CSU ca stadionul ion oblemenco sa fie suspendat.

vai de [cenzurat] mea nu pot sa cred ca exista oameni care iau in calcul optiunea asta. incredibil ! :lol: :lol: :lol:
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

FreakBoy

Re: [Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de FreakBoy » 14 Oct 2013, 01:15

BluBoy scrie:
ady_azzuro scrie:bravo ba, ati inlocuit legendele Craiovei Maxima cu narcis drejan, ovidiu ioanitoaia, horia ivanovici si marius mitran...sa va spalati cu ei pe cap!
apld apld apld
si totusi praleo, cand vad in tribuna la FCU oameni "liberi" care ne cam invatau ce e aia galerie, am si mai multe noduri in gat!

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de DeuxEx » 14 Oct 2013, 01:19

Oameni liberi?! Liberi ... de ce? De contract, poate! Toti pierde vara merg la meciurile lui FC U Craiova pentru o ciorba de burta, 4 mici si 2 beri. Iar cand li se taie portia de mici sau berile din meniu, iese cu scandal. Cam des in ultima vreme, ce-i drept...
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

FreakBoy

Re: [Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de FreakBoy » 14 Oct 2013, 01:25

DeuxEx scrie:Oameni liberi?! Liberi ... de ce? De contract, poate! Toti pierde vara merg la meciurile lui FC U Craiova pentru o ciorba de burta, 4 mici si 2 beri. Iar cand li se taie portia de mici sau berile din meniu, iese cu scandal. Cam des in ultima vreme, ce-i drept...
varule, poate totusi te depaseste...

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de DeuxEx » 14 Oct 2013, 01:56

Ma depaseste .. ce? Nu esti de acord cu mine ca orice meci al FCU din acest sezon a inceput sau s-a terminat cu scandaluri, violenta sau alte asemenea tampenii? nu esti de acord cu mine ca 90% din oamenii din galeria lui Ajica sunt someri, care traiesc pe spinarea "lui mama si tata"? Nu esti de acord cu mine ca Gabi Blondu' conduce cu mana de fier "galeria", dupa ce in prealabil Ajica i-a trasat sarcinile? Sunt depasit de situatie eu sau fanii FC U Craiova?
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Thunder99

Re: [Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de Thunder99 » 14 Oct 2013, 02:06

DeuxEx scrie:Sunt depasit de situatie eu sau fanii FC U Craiova?
Eu zic ca tu :-D

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de DeuxEx » 14 Oct 2013, 07:18

Ptiu! Piei, drace! [popa]
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

whiteLion
suporter
suporter
Mesaje: 794
Membru din: 23 Sep 2008, 09:20

Re: [Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de whiteLion » 15 Oct 2013, 08:46

DarkComy scrie:
Popescu am auzit ca ar fi interesat de un teren al lui Mititelu si poate d-aia ii da apa la moara, dar nu sunt sigur de aceasta informatie asa ca nu o s-o dezvolt.
Ilie Balaci...imi pare rau sa te dezamagesc dar la ultimul interviu in care a fost intrebat care e echipa care il reprezinta a zis: "Poate CS sa-mi mai spuna ceva, legat de cei care sunt in echipa sau prin cadrul clubului."
HardCore Crew nu sunt vanduti. Unii au decis sa mearga in continuare alaturi de FCUC iar altii (aripa mai batrana hai sa ii zicem) cu CSUC.
http://editie.ro/articole/universitatea ... iinta.html

http://www.digisport.ro/Sport/FOTBAL/Co ... aign=cross
deci puteti sa ii mai bagati in categoria pupincuristilor lui miti pe Ilie Balaci si pe Aurica Ticleanu
... însă eu sînt Ilie Balaci şi visez ca într-o zi să mă bat alături de FC Universitatea Craiova cu Dinamo şi Steaua. Acolo vreau eu să ajung, să umplem stadionul , că acolo e locul echipei FC Universitatea Craiova ...

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de DarkComy » 15 Oct 2013, 09:16

whiteLion scrie:
DarkComy scrie:
Popescu am auzit ca ar fi interesat de un teren al lui Mititelu si poate d-aia ii da apa la moara, dar nu sunt sigur de aceasta informatie asa ca nu o s-o dezvolt.
Ilie Balaci...imi pare rau sa te dezamagesc dar la ultimul interviu in care a fost intrebat care e echipa care il reprezinta a zis: "Poate CS sa-mi mai spuna ceva, legat de cei care sunt in echipa sau prin cadrul clubului."
HardCore Crew nu sunt vanduti. Unii au decis sa mearga in continuare alaturi de FCUC iar altii (aripa mai batrana hai sa ii zicem) cu CSUC.
http://editie.ro/articole/universitatea ... iinta.html

http://www.digisport.ro/Sport/FOTBAL/Co ... aign=cross
deci puteti sa ii mai bagati in categoria pupincuristilor lui miti pe Ilie Balaci si pe Aurica Ticleanu
Spre deosebire de voi care ii faceti pe restul tradatori si membri de partid, noi preferam sa nu ii jignim pe cei doi. Este punctul lor de vedere.
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

whiteLion
suporter
suporter
Mesaje: 794
Membru din: 23 Sep 2008, 09:20

Re: [Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de whiteLion » 15 Oct 2013, 09:22

Nu am jignit pe nimeni, am facut o constatare, dar oamenii trebuie sa mai si traiasca pe vremurile astea tulburi, nu?
... însă eu sînt Ilie Balaci şi visez ca într-o zi să mă bat alături de FC Universitatea Craiova cu Dinamo şi Steaua. Acolo vreau eu să ajung, să umplem stadionul , că acolo e locul echipei FC Universitatea Craiova ...

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Re: [Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de AdrianR » 15 Oct 2013, 10:16

whiteLion, modifica semnatura, incalci regulamentul!
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Re: [Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de Zapada » 15 Oct 2013, 16:29

azi cu o zi inainte de 61 ani am primit o veste buna, ne intoarcem acasa pe Ion Oblemenco.
Bravo Mititelu o sa-i bati pe toti ca vor fi si judecatori care se pricep la fotbal si au iubit echipa Craiovei.
Sigur Sandu si Mitica vor ajunge faliti daca nu chiar si la puscarie.

la mai mare
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de muttley » 15 Oct 2013, 17:18

Zapada scrie:azi cu o zi inainte de 61 ani am primit o veste buna, ne intoarcem acasa pe Ion Oblemenco.
Bravo Mititelu o sa-i bati pe toti ca vor fi si judecatori care se pricep la fotbal si au iubit echipa Craiovei.
Sigur Sandu si Mitica vor ajunge faliti daca nu chiar si la puscarie.

la mai mare
vezi ma ca tot la rosiori joci ! eventual peste 2 saptamani va intoarceti pe stadion (Casa la voi e NIU IORC). Dar nu o sa mai calcati pe stadion.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

daniel_vl
membru
membru
Mesaje: 177
Membru din: 20 Ian 2007, 18:54

Re: [Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de daniel_vl » 15 Oct 2013, 17:46

s9k3k3 scrie:
Zapada scrie:azi cu o zi inainte de 61 ani am primit o veste buna, ne intoarcem acasa pe Ion Oblemenco.
Bravo Mititelu o sa-i bati pe toti ca vor fi si judecatori care se pricep la fotbal si au iubit echipa Craiovei.
Sigur Sandu si Mitica vor ajunge faliti daca nu chiar si la puscarie.

la mai mare
vezi ma ca tot la rosiori joci ! eventual peste 2 saptamani va intoarceti pe stadion (Casa la voi e NIU IORC). Dar nu o sa mai calcati pe stadion.
mistocareala a mai ramas de voi Stiinta revine pe Oblemenco !

Avatar utilizator
copaceljr
fanatic
fanatic
Mesaje: 1106
Membru din: 07 Apr 2009, 19:13

Re: [Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de copaceljr » 15 Oct 2013, 17:57

daniel_vl scrie:
s9k3k3 scrie:
Zapada scrie:azi cu o zi inainte de 61 ani am primit o veste buna, ne intoarcem acasa pe Ion Oblemenco.
Bravo Mititelu o sa-i bati pe toti ca vor fi si judecatori care se pricep la fotbal si au iubit echipa Craiovei.
Sigur Sandu si Mitica vor ajunge faliti daca nu chiar si la puscarie.

la mai mare
vezi ma ca tot la rosiori joci ! eventual peste 2 saptamani va intoarceti pe stadion (Casa la voi e NIU IORC). Dar nu o sa mai calcati pe stadion.
mistocareala a mai ramas de voi Stiinta revine pe Oblemenco !
Mistocari, nemistocari, Marin al vostru nu va mai calca niciodata pe stadionul "Ion Oblemenco", iti garantez eu! o:
Noi 40.000 la un meci, voi intr-un campionat.

Închis