[Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Câte puncte obţine FC Universitatea în acest meci?

Poll ended at 13 Oct 2013, 20:41

3
14
58%
1
0
No votes
0
10
42%
 
Total votes: 24

WhiteLionn
membru
membru
Mesaje: 176
Membru din: 11 Sep 2013, 16:26

Re: [Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de WhiteLionn » 12 Oct 2013, 17:05

3 puncte URIASE, care vor conta si la play-off, sunt sigur ca Valcea intra. Oare ce-o fi patit Ripoli, stie cineva? Eliminarea lui Stoianof nu afecteaza prea tare echipa, parerea mea. Victorie mare de tot! Bravo Napoli, bravo baieti! Hai cu locul 1 ca se poate!

Avatar utilizator
anakin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1196
Membru din: 04 Iul 2007, 02:18

Re: [Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de anakin » 12 Oct 2013, 17:09

3 puncte in deplasare cu o contracanditata la promovare, nu e rau deloc. ucv

Ca să nu mai zic că e încă o victorie "italiană", fără gol primit, și asta contează foarte mult. Avem apărare beton pentru liga a II-a!

Acum sper doar ca băieții să-și primească salariile, pentru că merită.
Last edited by anakin on 12 Oct 2013, 18:15, edited 1 time in total.
"Universitatea Craiova este una singură, echipa cu leul pe stemă." - Ilie Balaci

"Pentru mine există doar echipa care are stema cu leul pe tricouri, asta este echipa mea de suflet." - Aurel Țicleanu

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de romaad » 12 Oct 2013, 17:46

Dupa meciul asta este de retinut urmatorul aspect: cu Ripoli accidentat si Stoianof suspendat, sunt sanse mari ca in urmataorul meci Ajica jr sa inceapat titular :)

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de muttley » 12 Oct 2013, 17:48

eu cand v-am zis ca valcea nu castiga.... sa fim seriosi RM. are o echipa slaba ! la promovare se bate FCU TG Mures si Bistrita !! poate si noi daca castigam azi si in urmatoarea deplasare.

Ma bucur pt victoria boovenilor pt ca au avut cota 1.90 la public :)(. Parca vad ca ma scoate CSUC cu 1.30
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

virus alb-albastru
membru
membru
Mesaje: 242
Membru din: 05 Apr 2004, 02:20

Re: [Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de virus alb-albastru » 12 Oct 2013, 18:06

romaad scrie:Dupa meciul asta este de retinut urmatorul aspect: cu Ripoli accidentat si Stoianof suspendat, sunt sanse mari ca in urmataorul meci Ajica jr sa inceapat titular :)
ce as mai rade sa joace si sa inscrie juniorul ..sa va dea un pic peste nas :)-

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de muttley » 12 Oct 2013, 18:07

virus alb-albastru scrie:
romaad scrie:Dupa meciul asta este de retinut urmatorul aspect: cu Ripoli accidentat si Stoianof suspendat, sunt sanse mari ca in urmataorul meci Ajica jr sa inceapat titular :)
ce as mai rade sa joace si sa inscrie juniorul ..sa va dea un pic peste nas :)-
cam ce pretentiiiii am putea avea de la tine? daca tu il numesti pe ala Junior si ai vrea sa dea gol? bn ca nu ai zis "Ce mi-ar place ca Mititelu (sefu' tau) sa castige la lotto si sa ne batem la cupele europene cu el"
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

WhiteLionn
membru
membru
Mesaje: 176
Membru din: 11 Sep 2013, 16:26

Re: [Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de WhiteLionn » 12 Oct 2013, 18:09

romaad scrie:Dupa meciul asta este de retinut urmatorul aspect: cu Ripoli accidentat si Stoianof suspendat, sunt sanse mari ca in urmataorul meci Ajica jr sa inceapat titular :)

N-are loc de Balan si sper ca Ripoli nu e grav. Cu Cale accidentat si el, Stoianof suspendat, in momentul asta vrei,nu vrei al mic devine optiunea nr.3 in atac. Dar mai era anuntat in lot la inceputul sezonului si Catalin Craciun, are cineva idee, mai e in lot?

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de muttley » 12 Oct 2013, 18:14

WhiteLionn scrie:
romaad scrie:Dupa meciul asta este de retinut urmatorul aspect: cu Ripoli accidentat si Stoianof suspendat, sunt sanse mari ca in urmataorul meci Ajica jr sa inceapat titular :)

N-are loc de Balan si sper ca Ripoli nu e grav. Cu Cale accidentat si el, Stoianof suspendat, in momentul asta vrei,nu vrei al mic devine optiunea nr.3 in atac. Dar mai era anuntat in lot la inceputul sezonului si Catalin Craciun, are cineva idee, mai e in lot?
voi ce dracu vorbiti aici? jucati cu UTA ! singura problema pe care o vad e deplasarea... echipa a suferit cand distanta a fost mare !! in rest nu o sa fie probleme. Repet !! deplasarea ar putea face ca echipa sa nu se exprime la nivelul ei , dar in rest FCU e mult peste UTA! E cam a 3/4-a echipa din Serie.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

WhiteLionn
membru
membru
Mesaje: 176
Membru din: 11 Sep 2013, 16:26

Re: [Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de WhiteLionn » 12 Oct 2013, 18:20

s9k3k3 scrie:eu cand v-am zis ca valcea nu castiga.... sa fim seriosi RM. are o echipa slaba ! la promovare se bate FCU TG Mures si Bistrita !! poate si noi daca castigam azi si in urmatoarea deplasare.

Ma bucur pt victoria boovenilor pt ca au avut cota 1.90 la public :)(. Parca vad ca ma scoate CSUC cu 1.30

Putin bun-simt nu ti-ar strica. Mergi si bucura-te la ai tai, nu mai jigni oamenii pe-aici. Daca vi se raspunde cu aceeasi moneda incepeti sa va dati cu fundul de pamant ca suntem necivilizati, iesiti din grota..etc. Ceilalti sustinatori CSU se pare ca au inteles, noi, de asemenea, nu comentam pe topicurile CSU, tu esti singurul care esti afara din peisaj. Corecteaza-te, te rog...

whiteLion
suporter
suporter
Mesaje: 794
Membru din: 23 Sep 2008, 09:20

Re: [Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de whiteLion » 12 Oct 2013, 20:43

Felicitari pentru victorie!

LE:
Narcis Drejan:
Asta e adevărata Craiova, chiar dacă joacă în exil, aşa urâtă de nişte netrebnici şi alungată de nişte politruci! HAI CRAIOVA! Neînvinşi după 6 etape!
Si Narcis este "un nenorocit" care il pupa in [cenzurat] pe miti, ce "[cenzurat]"!
... însă eu sînt Ilie Balaci şi visez ca într-o zi să mă bat alături de FC Universitatea Craiova cu Dinamo şi Steaua. Acolo vreau eu să ajung, să umplem stadionul , că acolo e locul echipei FC Universitatea Craiova ...

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Re: [Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de ady_azzuro » 13 Oct 2013, 00:46

bravo ba, ati inlocuit legendele Craiovei Maxima cu narcis drejan, ovidiu ioanitoaia, horia ivanovici si marius mitran...sa va spalati cu ei pe cap!

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de stuparu_alexandru » 13 Oct 2013, 02:02

ady_azzuro scrie:bravo ba, ati inlocuit legendele Craiovei Maxima cu narcis drejan, ovidiu ioanitoaia, horia ivanovici si marius mitran...sa va spalati cu ei pe cap!

:lol: :lol:
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

ozzy

Re: [Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de ozzy » 13 Oct 2013, 08:52

A, dacă a zis aşa Narcis, parcă simt cum mă cuprinde îndoiala.
Păi Lung şi bietul Ştefănescu erau nişte copii, mă, pe vremea când Narcis făcea performanţă pentru clubul ăsta.

whiteLion
suporter
suporter
Mesaje: 794
Membru din: 23 Sep 2008, 09:20

Re: [Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de whiteLion » 13 Oct 2013, 09:21

ady_azzuro scrie:bravo ba, ati inlocuit legendele Craiovei Maxima cu narcis drejan, ovidiu ioanitoaia, horia ivanovici si marius mitran...sa va spalati cu ei pe cap!
legendele au ramas, caracterele au disparut, iar cu aceste caractere puteti voi sa va spalati pe cap
... însă eu sînt Ilie Balaci şi visez ca într-o zi să mă bat alături de FC Universitatea Craiova cu Dinamo şi Steaua. Acolo vreau eu să ajung, să umplem stadionul , că acolo e locul echipei FC Universitatea Craiova ...

Avatar utilizator
mihu
fanatic
fanatic
Mesaje: 3158
Membru din: 16 Iul 2006, 19:25

Re: [Etapa 6] FC Universitatea Craiova - CSM Rm. Vâlcea

Mesaj de mihu » 13 Oct 2013, 10:38

whiteLion scrie:
ady_azzuro scrie:bravo ba, ati inlocuit legendele Craiovei Maxima cu narcis drejan, ovidiu ioanitoaia, horia ivanovici si marius mitran...sa va spalati cu ei pe cap!
legendele au ramas, caracterele au disparut, iar cu aceste caractere puteti voi sa va spalati pe cap
nu vreau sa te supar, dar daca poti fi numit caracter doar daca il slujesti pe [miti] , in genul lui Ticleanu, atunci mai bine sa fi nunit fara caracter precum restul celor din Maxima...Eu am mai zis-o, nu ma intereeaza palmaresul, ci mai degarba seriozitatea in cadrul unui club...In rest va doresc numai bine, eu decat cu mititelu patron , mai bine lipsa...
"STIINTA A REVENIT ACASA !!!"

Închis