Minerul Motru - CS Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cu cate puncte se intoarce Universitatea Craiova de la Motru ?

Poll ended at 19 Oct 2013, 15:56

3
25
71%
1
2
6%
0
8
23%
 
Total votes: 35

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: Minerul Motru - CS Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 19 Oct 2013, 23:22

daca google minte... atunci mint si eu , dar nu prea cred :P.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
jianu_max
fanatic
fanatic
Mesaje: 1305
Membru din: 14 Apr 2006, 01:47

Re: Minerul Motru - CS Universitatea Craiova

Mesaj de jianu_max » 19 Oct 2013, 23:24

romaad scrie:stie cineva cum arata Andrici... ca eu nu!
nici eu nu stiu..:))..asta e paradoxul..multi spun ca l au vazut pe la meciuri, ba chiar la Craiova..eu l am vazut langa badea mereu pe mihai leonard rotaru, patronal Rotary Construct.....camataru pe el il anuntase initial ca principal finantator, cu mult inainte sa auzim noi de andrici
sunt mai mult decat perfect, sunt OLTEAN

Avatar utilizator
jianu_max
fanatic
fanatic
Mesaje: 1305
Membru din: 14 Apr 2006, 01:47

Re: Minerul Motru - CS Universitatea Craiova

Mesaj de jianu_max » 19 Oct 2013, 23:27

nu exista nici macar poze cu nea andrici asta....cu brailoiu am gasit una....ce ciudat, avand in vedere expunerea media a celorlalti finantatori din fotbalul nostru.:))
sunt mai mult decat perfect, sunt OLTEAN

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: Minerul Motru - CS Universitatea Craiova

Mesaj de romaad » 19 Oct 2013, 23:31

ala e beze vere din pozele de mai sus. Andrici asta pare o fantoma, nu e o poza cu el....

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: Minerul Motru - CS Universitatea Craiova

Mesaj de DarkComy » 19 Oct 2013, 23:36

s9k3k3 scrie:daca google minte... atunci mint si eu , dar nu prea cred :P.
E Laviniu Beze cel din pozele postate de tine. Google minte cateodata si e bine sa intri pe articole cand apar poze care nu trebuie la un search
Daca intri pe link-ul asta http://www.zf.ro/burse-fonduri-mutuale/ ... a-11087644 si o sa citesti comentariul de sub prima poza, o sa vezi ca e declaratia lui Beze...deci este poza cu el o:
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: Minerul Motru - CS Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 19 Oct 2013, 23:40

Pana si actionarii sunt un model din punctul asta de vedere...
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: Minerul Motru - CS Universitatea Craiova

Mesaj de romaad » 19 Oct 2013, 23:42

chiar se spune in articol ca nu exista poze cu Andrici in presa. Mie asta mi se pare fabulos...mai ales decand e in fotbal. Nici macar la meciurile Stiintei nu s-a gasit vreun fotoreporter sa-l toarne intr-o poza.... La meciul Cu Chindia din cupa am stat cu toti astia la un loc (asa s-a nimerit) si ziceau aia la un moment dat ca vine si Andrici, insa nu am reusit sa imi dau seama care din ei e.

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: Minerul Motru - CS Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 19 Oct 2013, 23:49

Pai daca nu-l cunoaste nimeni... poate nici nu vine pe la meciuri. E ciudat..... Copac, asteptam poze cu el :).


edti: si apropo de patroni... pai asta e principala problema a panaramelor din presa. Daca astia erau un fel de Becali , Cristescu , Marin , Iancu !! acum aveam N articole. Imi si imaginez cum ar sta Andrici sau Brailoiu langa Ivanovici care sa-l mai aibe invitat si pe Mitica.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Re: Minerul Motru - CS Universitatea Craiova

Mesaj de ady_azzuro » 20 Oct 2013, 00:35

suntem pe calea cea buna daca am ajuns sa confundam pozele cu patronii echipei de fotbal :)

asa si trebuie, cei care conduc clubul sa fie in umbra, sa iasa in fata doar cei care se ocupa de partea sportiva, adica Badita, Craioveanu si Stanga!

cortinadampezzo
fanatic
fanatic
Mesaje: 3241
Membru din: 21 Iul 2013, 23:09

Re: Minerul Motru - CS Universitatea Craiova

Mesaj de cortinadampezzo » 20 Oct 2013, 01:36

Last edited by cortinadampezzo on 20 Oct 2013, 01:53, edited 2 times in total.

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: Minerul Motru - CS Universitatea Craiova

Mesaj de Bobby » 20 Oct 2013, 01:40

Felicitari baietilor care au fost la Motru !

Multumesc pentru detalii.

Ce ziceti de Gorovei la debut ? Cum se compara cu Dragu ?

Inca o intrebare : ce impresie v-a lasat Cretu in comparatie cu Carja ?

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: Minerul Motru - CS Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 20 Oct 2013, 01:59

Pe Visan l-am vazut o intreaga repriza (a doua) jucand pe partea tribunei unde ma aflam. A jucat simplu si curat, avand si 2-3 incursiuni in atac. Mi-a placut (din nou!) Cristi Ganea. In maxim 3-4 ani va juca in Nationala, daca se va tine de treaba! Imi aduce aminte de Mutu la 20 de ani - foarte tehnic si dezinvolt. Pe Gorovei nu l-am remarcat, sincer sa fiu. Nici nu stiu ce nr. a avut pe tricou. Ca fapt divers, aveam un motrean langa mine care injura in genul "Șesare, f... m... m...ti!" Cand a intrat cred ca Gorovei (nr. 25, parca), i-a dat eroare! Nu stia cum sa-l injure! :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: Minerul Motru - CS Universitatea Craiova

Mesaj de Bobby » 20 Oct 2013, 02:43

de DeuxEx » 19 Oct 2013, 17:59

Pe Visan l-am vazut o intreaga repriza (a doua) jucand pe partea tribunei unde ma aflam. A jucat simplu si curat, avand si 2-3 incursiuni in atac. Mi-a placut (din nou!) Cristi Ganea. In maxim 3-4 ani va juca in Nationala, daca se va tine de treaba! Imi aduce aminte de Mutu la 20 de ani - foarte tehnic si dezinvolt. Pe Gorovei nu l-am remarcat, sincer sa fiu. Nici nu stiu ce nr. a avut pe tricou. Ca fapt divers, aveam un motrean langa mine care injura in genul "Șesare, f... m... m...ti!" Cand a intrat cred ca Gorovei (nr. 25, parca), i-a dat eroare! Nu stia cum sa-l injure! :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
usteag

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: Minerul Motru - CS Universitatea Craiova

Mesaj de Bobby » 20 Oct 2013, 02:49

Se pare ca sint patru oameni cu bani la CS : Beze, Rotaru, Andrici si Brailoiu. Nimeni nu stie cum arata Andrici - care e presedintele Consiliului de Administratie.

Revista Maxima are ceva conexiuni cu publicatia Kamikaze - unde Andrici a actionar. Unii dintre cei care scriu la Maxima sint si in stafful Kamikaze.

JustME

Re: Minerul Motru - CS Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 20 Oct 2013, 02:56

hehe, nu stim cum arata unul dintre patronii echipei. am trait sa o vad si p-asta :)( acum in prim plan sunt jucatorii si conducatorii echipei (gen Badita, Corneliu Stroe, Stanga etc) asta e un pas important spre normalitate o:

Închis