[Etapa 7] CS Mioveni - FC Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce rezultat obtinem?

1. 3 puncte
12
48%
2. Egal
5
20%
3. Infrangere
8
32%
 
Total votes: 25

Avatar utilizator
anakin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1196
Membru din: 04 Iul 2007, 02:18

[Etapa 7] CS Mioveni - FC Universitatea Craiova

Mesaj de anakin » 15 Oct 2013, 17:34

Imagine vs. Imagine

Sâmbătă, 19 octombrie, ora 11:00
Last edited by anakin on 15 Oct 2013, 18:22, edited 2 times in total.
"Universitatea Craiova este una singură, echipa cu leul pe stemă." - Ilie Balaci

"Pentru mine există doar echipa care are stema cu leul pe tricouri, asta este echipa mea de suflet." - Aurel Țicleanu

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Etapa 7] FC UTA Arad - FC Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 15 Oct 2013, 17:37

am votat 3 pcte pt ca asta e rezultatul normal , dar cred ca ar putea aparea surprize. Singura problema pt FCU e deplasarea. Echipa a suferit atat la Oradea cat si la Satu Mare.

insa vad 3 puncte dupa un joc putin mai dificil.... sau mai usor. o:
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 7] FC UTA Arad - FC Universitatea Craiova

Mesaj de romaad » 15 Oct 2013, 17:42

Ma vere, etapa viitoare e cu Mioveni-ul .
http://frfotbal.ro/index.php?competitio ... pa_id=9223
voi ce beti la pranz? halal fani, nici nu stiti cu cine jucati etapa viitoare
Last edited by romaad on 15 Oct 2013, 17:45, edited 1 time in total.

virus alb-albastru
membru
membru
Mesaje: 242
Membru din: 05 Apr 2004, 02:20

Re: [Etapa 7] FC UTA Arad - FC Universitatea Craiova

Mesaj de virus alb-albastru » 15 Oct 2013, 17:43

s9k3k3 scrie:am votat 3 pcte pt ca asta e rezultatul normal , dar cred ca ar putea aparea surprize. Singura problema pt FCU e deplasarea. Echipa a suferit atat la Oradea cat si la Satu Mare.

insa vad 3 puncte dupa un joc putin mai dificil.... sau mai usor. o:
De fapt, va fi o deplasare mai usoara dpdv al distantei ... o:

Avatar utilizator
soare
membru
membru
Mesaje: 283
Membru din: 27 Iul 2006, 17:23

Re: [Etapa 7] FC UTA Arad - FC Universitatea Craiova

Mesaj de soare » 15 Oct 2013, 18:10

romaad scrie:Ma vere, etapa viitoare e cu Mioveni-ul .
http://frfotbal.ro/index.php?competitio ... pa_id=9223
voi ce beti la pranz? halal fani, nici nu stiti cu cine jucati etapa viitoare
esti orb nu vezi ca scrie 2 noiembrie ,etapa viitoare e pe 19 octombrie in deplsare la mioveni.

Avatar utilizator
anakin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1196
Membru din: 04 Iul 2007, 02:18

Re: [Etapa 7] FC UTA Arad - FC Universitatea Craiova

Mesaj de anakin » 15 Oct 2013, 18:12

Am moficat topicul. Într-adevăr, avem deplasare la Mioveni pe 19 octombrie, am încurcat-o cu deplasarea la Arad de pe 2 noiembrie. În orice caz, nu contează unde jucăm, suntem mai buni și trebuie să luăm 3 puncte! Recunosc, îmi stă gândul numai la revenirea pe "Oblemeco" cu Tg. Mureș! Sper ca până atunci să fim pe locul 1, să le dăm motive fanilor să umple stadionul.
"Universitatea Craiova este una singură, echipa cu leul pe stemă." - Ilie Balaci

"Pentru mine există doar echipa care are stema cu leul pe tricouri, asta este echipa mea de suflet." - Aurel Țicleanu

WhiteLionn
membru
membru
Mesaje: 176
Membru din: 11 Sep 2013, 16:26

Re: [Etapa 7] CS Mioveni - FC Universitatea Craiova

Mesaj de WhiteLionn » 15 Oct 2013, 19:01

Ia te uita, cica Stiinta revine pe Oblemenco :)) Prevad jale mare pe site-ul asta. Sper sa luam punctele la Mioveni pana una-alta, iar la meciul cu Tg.Mures presimt ca rupem stadionul si rezolvam definitiv disputa cu CSU privitor la fani. Poate se misca mai repede si astia de la FIFA si rezolvam si cu numele/culorile. Apoi altfel stam de vorba...

iuli

Re: [Etapa 7] CS Mioveni - FC Universitatea Craiova

Mesaj de iuli » 15 Oct 2013, 19:03

altul care vorbeste in necunostinta de cauza.

Avatar utilizator
copaceljr
fanatic
fanatic
Mesaje: 1106
Membru din: 07 Apr 2009, 19:13

Re: [Etapa 7] CS Mioveni - FC Universitatea Craiova

Mesaj de copaceljr » 15 Oct 2013, 19:04

WhiteLionn scrie:Ia te uita, cica Stiinta revine pe Oblemenco :)) Prevad jale mare pe site-ul asta. Sper sa luam punctele la Mioveni pana una-alta, iar la meciul cu Tg.Mures presimt ca rupem stadionul si rezolvam definitiv disputa cu CSU privitor la fani. Poate se misca mai repede si astia de la FIFA si rezolvam si cu numele/culorile. Apoi altfel stam de vorba...
Sincer si eu vreau sa se miste mai repede astia de la FIFA! :-D
Noi 40.000 la un meci, voi intr-un campionat.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 7] CS Mioveni - FC Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 15 Oct 2013, 19:05

Chiar ma bucur ca umreaza sa joace pe Oblemenco. In sfarsit, se va vedea cu adevarat cati "adevarati" or sa vina alaturi de boovean si cati vor merge alaturi de CS.
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Etapa 7] CS Mioveni - FC Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 15 Oct 2013, 19:09

DeuxEx scrie:Chiar ma bucur ca umreaza sa joace pe Oblemenco. In sfarsit, se va vedea cu adevarat cati "adevarati" or sa vina alaturi de boovean si cati vor merge alaturi de CS.
citi sint alaturi de cs s-a vazut pina acum
Am zis!!

Avatar utilizator
soare
membru
membru
Mesaje: 283
Membru din: 27 Iul 2006, 17:23

Re: [Etapa 7] CS Mioveni - FC Universitatea Craiova

Mesaj de soare » 15 Oct 2013, 19:15

manex scrie:
DeuxEx scrie:Chiar ma bucur ca umreaza sa joace pe Oblemenco. In sfarsit, se va vedea cu adevarat cati "adevarati" or sa vina alaturi de boovean si cati vor merge alaturi de CS.
citi sint alaturi de cs s-a vazut pina acum
asta vroiam sa zic si eu ,eu cred ca voi sunteti aia "adevarati".

Avatar utilizator
anakin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1196
Membru din: 04 Iul 2007, 02:18

Re: [Etapa 7] CS Mioveni - FC Universitatea Craiova

Mesaj de anakin » 15 Oct 2013, 19:28

DeuxEx scrie:Chiar ma bucur ca umreaza sa joace pe Oblemenco. In sfarsit, se va vedea cu adevarat cati "adevarati" or sa vina alaturi de boovean si cati vor merge alaturi de CS.

CSU nici cu bilete gratis împărțite peste tot prin Craiova n-a reușit să umple juma' de stadion, s-a văzut ce susținere are echipa primăriei. Oamenii nu pot fi păcăliți așa ușor.
"Universitatea Craiova este una singură, echipa cu leul pe stemă." - Ilie Balaci

"Pentru mine există doar echipa care are stema cu leul pe tricouri, asta este echipa mea de suflet." - Aurel Țicleanu

ozzy

Re: [Etapa 7] CS Mioveni - FC Universitatea Craiova

Mesaj de ozzy » 15 Oct 2013, 19:45

V-am mai zis: nu vă mai ofticaţi pe biletele alea gratis. Nu e vina noastră că mititelu, din biletele pe care vi le vinde vouă, mănâncă, bea şi plăteşte şi avocaţii din procesele cu FIFA, NASA, FMI şi UNESCO.

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Etapa 7] CS Mioveni - FC Universitatea Craiova

Mesaj de DarkComy » 15 Oct 2013, 20:00

anakin scrie:
DeuxEx scrie:Chiar ma bucur ca umreaza sa joace pe Oblemenco. In sfarsit, se va vedea cu adevarat cati "adevarati" or sa vina alaturi de boovean si cati vor merge alaturi de CS.

CSU nici cu bilete gratis împărțite peste tot prin Craiova n-a reușit să umple juma' de stadion, s-a văzut ce susținere are echipa primăriei. Oamenii nu pot fi păcăliți așa ușor.
Voi nu ati reusit sa umpleti o cincime din zona de acces in complexul Oblemenco atunci cand a protestat echipa familiei minciunelu (si ati avut ocazia destule zile). De fapt, nu ati reusit sa-i egalati ca numar nici macar pe jucatorii FCUC, atat de mult iubiti echipa.
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Închis