CS Universitatea Craiova- FC Olt

Moderator: grup_moderatori

Închis

Victorie cu FC OLT?

Poll ended at 26 Oct 2013, 16:55

Da
24
77%
Nu
4
13%
Egal
3
10%
 
Total votes: 31

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Re: CS Universitatea Craiova- FC Olt

Mesaj de Copacul » 27 Oct 2013, 22:56

FreakBoy scrie:Iuli, eu care tin cu Stiinta(asta inseamna CSU +FCU) ce sunt? mititel sau psd-ist?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
psd-ist mititel ca daca erai mai mare te vedeam cu ponta la niuiorc :)
C O P A C U LImagine

FreakBoy

Re: CS Universitatea Craiova- FC Olt

Mesaj de FreakBoy » 27 Oct 2013, 22:59

Copacul scrie:
FreakBoy scrie:Iuli, eu care tin cu Stiinta(asta inseamna CSU +FCU) ce sunt? mititel sau psd-ist?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
psd-ist mititel ca daca erai mai mare te vedeam cu ponta la niuiorc :)
pe bune ca nu-mi place ciorba altfel eram deja ospatar in perinita :)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

FreakBoy

Re: CS Universitatea Craiova- FC Olt

Mesaj de FreakBoy » 27 Oct 2013, 23:00

Bobby scrie:
de FreakBoy » 27 Oct 2013, 15:50

iuli scrie:
pe facebook mititeii sint cei mai tari,che guevara conduce oastea ciorbarilor exact cum conduce mititelu echipa copiilor adica dezinformari,poze trucate si e foarte multumit ca e venerat de indivizi care inca mai cred ca pi e un cetatean chinez.
in viata mea nu am vazut atatia analfabeti la un loc.
Iuli, eu care tin cu Stiinta(asta inseamna CSU +FCU) ce sunt? mititel sau psd-ist?
Si la meciul direct cu cine tii ? Cam asta determina daca esti mititel sau sluga psd-ista :-)
cu Stiinta

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: CS Universitatea Craiova- FC Olt

Mesaj de Bobby » 28 Oct 2013, 00:01

de FreakBoy » 27 Oct 2013, 16:00

Bobby scrie:
de FreakBoy » 27 Oct 2013, 15:50

iuli scrie:
pe facebook mititeii sint cei mai tari,che guevara conduce oastea ciorbarilor exact cum conduce mititelu echipa copiilor adica dezinformari,poze trucate si e foarte multumit ca e venerat de indivizi care inca mai cred ca pi e un cetatean chinez.
in viata mea nu am vazut atatia analfabeti la un loc.
Iuli, eu care tin cu Stiinta(asta inseamna CSU +FCU) ce sunt? mititel sau psd-ist?


Si la meciul direct cu cine tii ? Cam asta determina daca esti mititel sau sluga psd-ista :-)
cu Stiinta

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Aia a murit acum 20 de ani.

Cine vrei tu sa cistige leii sau vargatii ?

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: CS Universitatea Craiova- FC Olt

Mesaj de romaad » 28 Oct 2013, 01:30

AdrianR scrie:
DoRyN scrie:Imagine
Foto: micapi.ro
Cam asa se promoveaza lansarea magazinului CS Universitatea. Ingenios si neobisnuit!
mai e o varianta care circula pe facebook a acestei fotografii :)(
ce glume de tot cacatu' faceti!

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: CS Universitatea Craiova- FC Olt

Mesaj de muttley » 28 Oct 2013, 01:41

A dat photoshopu' in ei.... sigur... cand esti frustrat si disperat faci bascalie (ironia e arma omului inteligent... bascalia e arma prostului).

Ultima oara cand Marin a promovat ceva... a fost acum 5 saptamani cand dadea cadou un poster la bilet (mega campanie). Pacat ca dobitocii aia de au facut poza nu au vazut ca acolo se afla si o fata de maxim 12 ani , dar ce mai conteaza? sunt curios cum ar reactiona daca ar aparea o pzoa cu fata lor facuta in photo.

Un astfel de "razboi" cretin il poate face oricine ! nu trebuie sa ai prea multa imaginatie ca sa schimbi o pzoa ! dar cum spuneam pe alt thread.... astia nu au IQ !! poate in cel mai bun caz PQ (asta e mare rau....)
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Thunder99

Re: CS Universitatea Craiova- FC Olt

Mesaj de Thunder99 » 28 Oct 2013, 05:55

DeuxEx scrie:Thundere, si gemenele alea creole sunt OK. Hai, nu fii carcotas! :lol:
alea decat la tzatze ca la fatza tot nasoale raman :-D

iuli

Re: CS Universitatea Craiova- FC Olt

Mesaj de iuli » 28 Oct 2013, 07:25

FreakBoy scrie:
iuli scrie:pe facebook mititeii sint cei mai tari,che guevara conduce oastea ciorbarilor exact cum conduce mititelu echipa copiilor adica dezinformari,poze trucate si e foarte multumit ca e venerat de indivizi care inca mai cred ca pi e un cetatean chinez.
in viata mea nu am vazut atatia analfabeti la un loc.
Iuli, eu care tin cu Stiinta(asta inseamna CSU +FCU) ce sunt? mititel sau psd-ist?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Cristi esti prietenul meu,nu esti nici mititel nici pesedist.
si eu tin tot cu Stiinta. o:

Avatar utilizator
gogu2005
fanatic
fanatic
Mesaje: 2071
Membru din: 03 Iun 2006, 23:44

Re: CS Universitatea Craiova- FC Olt

Mesaj de gogu2005 » 28 Oct 2013, 10:30

AdrianR scrie: Cam asa se promoveaza lansarea magazinului CS Universitatea. Ingenios si neobisnuit!
mai e o varianta care circula pe facebook a acestei fotografii :)
glume de atarnache.... imediat ne da si linkul din craiovaniuz.....
CRAIOVA NESUPUSA

DoRyN

Re: CS Universitatea Craiova- FC Olt

Mesaj de DoRyN » 28 Oct 2013, 11:48

Majoritatea din fetele alea sunt minore, astfel de "prelucrări" sunt demne de [wc] , mai ales ca poate unii avem fiice de varsta asta. Poate cei care se simt deranjati de poza aia o raporteaza la FB!

Astfel de prelucrari se vor reactie la poza asta, dar nu se ridica nici pe departe la acest nivel:
Imagine

LiviuB

Re: CS Universitatea Craiova- FC Olt

Mesaj de LiviuB » 28 Oct 2013, 12:02

pai atat ii duce capul... nu era nevoie sa o mai arate, ne-am dat seama de asta din sustinerea lor pt mititelu

doimicisizeceberi
junior
junior
Mesaje: 20
Membru din: 13 Sep 2013, 14:19

Re: CS Universitatea Craiova- FC Olt

Mesaj de doimicisizeceberi » 28 Oct 2013, 15:52

Livius scrie:pai atat ii duce capul... nu era nevoie sa o mai arate, ne-am dat seama de asta din sustinerea lor pt mititelu
neah, ei nu il sustin pe mititelu, ci sustin adevarata craiova.. uf.. n-ai inteles nimic :P
Iar daca nu "nu gandesti" la fel ca ei, esti tradator, pesedist, clona si mai nou dau si cu pietre in tine..

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: CS Universitatea Craiova- FC Olt

Mesaj de DarkComy » 28 Oct 2013, 16:00

doimicisizeceberi scrie:
Livius scrie:pai atat ii duce capul... nu era nevoie sa o mai arate, ne-am dat seama de asta din sustinerea lor pt mititelu
neah, ei nu il sustin pe mititelu, ci sustin adevarata craiova.. uf.. n-ai inteles nimic :P
Iar daca nu "nu gandesti" la fel ca ei, esti tradator, pesedist, clona si mai nou dau si cu pietre in tine..
ai uitat "curva"
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
Aditza
senior
senior
Mesaje: 401
Membru din: 24 Sep 2013, 20:34

Re: CS Universitatea Craiova- FC Olt

Mesaj de Aditza » 28 Oct 2013, 16:15

doimicisizeceberi scrie:
Livius scrie:pai atat ii duce capul... nu era nevoie sa o mai arate, ne-am dat seama de asta din sustinerea lor pt mititelu
neah, ei nu il sustin pe mititelu, ci sustin adevarata craiova.. uf.. n-ai inteles nimic :P
Iar daca nu "nu gandesti" la fel ca ei, esti tradator, pesedist, clona si mai nou dau si cu pietre in tine..
Da, sunteti contra lui mititelu voi, ii dati o m**e la meciuri si gata. Asta faceti voi impotriva lui! Restu e can-can, ciorbe si alte alea :D

Închis