[Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul final?

Poll ended at 09 Noi 2013, 08:48

Victorie
5
29%
Egal
4
24%
Înfrângere
8
47%
 
Total votes: 17

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

[Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de AdrianR » 07 Noi 2013, 08:48

Imagine vs. Imagine
FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş
Sâmbătă 9 Noiembrie 2013 - ora 11
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de sorialis » 08 Noi 2013, 13:41

Deci, pana la urma, unde se joaca?
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
soare
membru
membru
Mesaje: 283
Membru din: 27 Iul 2006, 17:23

Re: [Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de soare » 08 Noi 2013, 13:53

duminica la ora 17 la severin se joaca .

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de DarkComy » 08 Noi 2013, 14:02

soare scrie:duminica la ora 17 la severin se joaca .
A cedat FRF-ul? Sau se incapataneaza in continuare mititelu?
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
soare
membru
membru
Mesaje: 283
Membru din: 27 Iul 2006, 17:23

Re: [Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de soare » 08 Noi 2013, 14:04

DarkComy scrie:
soare scrie:duminica la ora 17 la severin se joaca .
A cedat FRF-ul? Sau se incapataneaza in continuare mititelu?
cica ar fi cedat frf asa zisa la radio gsp acum sa vedem

Avatar utilizator
anakin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1196
Membru din: 04 Iul 2007, 02:18

Re: [Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de anakin » 08 Noi 2013, 16:12

Eu cred ca vom castiga meciul asta. Am trecut noi printr-o pasa proasta, dar cred ca se va termina odata cu acest meci. Cred ca era nevoie si de un dus rece, pentru motivare, sa realizam ca promovarea nu e chiar atat de simpla pe cat credeam.

Din pacate, va trebui sa jucam inca un meci cu Dorel in aparare (Acka mai e suspendat o etapa), dar partea buna e ca la meciul cu clona vom avea intreaga echipa apta de joc.
"Universitatea Craiova este una singură, echipa cu leul pe stemă." - Ilie Balaci

"Pentru mine există doar echipa care are stema cu leul pe tricouri, asta este echipa mea de suflet." - Aurel Țicleanu

WhiteLionn
membru
membru
Mesaje: 176
Membru din: 11 Sep 2013, 16:26

Re: [Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de WhiteLionn » 08 Noi 2013, 16:14

Stie cineva daca ne lipseste vreun jucator la meciul asta din cauza cartonaselor galbene? Ca am luat cateva la meciul cu Resita.... Tare mi-as dori sa vad echipa asta: Hotoboc - Busu, Acka, Ciuca,Mitic - Dorel Stoica, Goge, Saceanu, Vasile Gheorghe - Balan, Ripoli. Am eu un feeling ca asta e castigatoare :)

Avatar utilizator
anakin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1196
Membru din: 04 Iul 2007, 02:18

Re: [Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de anakin » 08 Noi 2013, 16:16

WhiteLionn scrie:Stie cineva daca ne lipseste vreun jucator la meciul asta din cauza cartonaselor galbene? Ca am luat cateva la meciul cu Resita.... Tare mi-as dori sa vad echipa asta: Hotoboc - Busu, Acka, Ciuca,Mitic - Dorel Stoica, Goge, Saceanu, Vasile Gheorghe - Balan, Ripoli. Am eu un feeling ca asta e castigatoare :)
Acka e suspendat 2 etape dupa rosu direct la Arad.. deci mai sta o etapa. In rest, toata echipa e apta din ce stiu. Ripoli a revenit la antrenamente.
"Universitatea Craiova este una singură, echipa cu leul pe stemă." - Ilie Balaci

"Pentru mine există doar echipa care are stema cu leul pe tricouri, asta este echipa mea de suflet." - Aurel Țicleanu

WhiteLionn
membru
membru
Mesaje: 176
Membru din: 11 Sep 2013, 16:26

Re: [Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de WhiteLionn » 08 Noi 2013, 16:21

Anakin, Acka a fost suspendat o singura etapa (se pare ca daca iei rosu in postura de ultim aparator si fara sa fie fault dur, nu se mai dau 2 etape suspendare ci una). In alta ordine de idei, daca e sa ne luam dupa nebunul de Mititelu, se pare ca am primit unda verde de la federatie ca urmatorul meci de acasa, cel cu Satu Mare sa se dispute la Craiova, pe Oblemenco. Ramane sa mai trecem si de 'impartiala" noastra primarita, oricum chelul era fericit, am ascultat emisiunea aia de la radio GSP de la ora 13. De mult nu l-am mai auzit asa fericit...ori a innebunit, ori stie el ceva...era mega-sigur ca jucam cu Olimpia pe Oblemenco. Ambele variante imi convin...

Avatar utilizator
gsm
fanatic
fanatic
Mesaje: 1450
Membru din: 23 Feb 2004, 11:12

Re: [Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de gsm » 08 Noi 2013, 16:29

WhiteLionn scrie:Anakin, Acka a fost suspendat o singura etapa (se pare ca daca iei rosu in postura de ultim aparator si fara sa fie fault dur, nu se mai dau 2 etape suspendare ci una). In alta ordine de idei, daca e sa ne luam dupa nebunul de Mititelu, se pare ca am primit unda verde de la federatie ca urmatorul meci de acasa, cel cu Satu Mare sa se dispute la Craiova, pe Oblemenco. Ramane sa mai trecem si de 'impartiala" noastra primarita, oricum chelul era fericit, am ascultat emisiunea aia de la radio GSP de la ora 13. De mult nu l-am mai auzit asa fericit...ori a innebunit, ori stie el ceva...era mega-sigur ca jucam cu Olimpia pe Oblemenco. Ambele variante imi convin...
adica iti convine ca nebunul de mititelu este fericit? el este fericit tot timpul. tu nu esti fericit de familia ta?

LiviuB

Re: [Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de LiviuB » 08 Noi 2013, 16:59

WhiteLionn scrie:Anakin, Acka a fost suspendat o singura etapa (se pare ca daca iei rosu in postura de ultim aparator si fara sa fie fault dur, nu se mai dau 2 etape suspendare ci una). In alta ordine de idei, daca e sa ne luam dupa nebunul de Mititelu, se pare ca am primit unda verde de la federatie ca urmatorul meci de acasa, cel cu Satu Mare sa se dispute la Craiova, pe Oblemenco. Ramane sa mai trecem si de 'impartiala" noastra primarita, oricum chelul era fericit, am ascultat emisiunea aia de la radio GSP de la ora 13. De mult nu l-am mai auzit asa fericit...ori a innebunit, ori stie el ceva...era mega-sigur ca jucam cu Olimpia pe Oblemenco. Ambele variante imi convin...
si ce v-a mai transmis guru'? care mai sunt noile ordine?

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de manex » 08 Noi 2013, 17:36

nu sint optimist deloc. echipa vine dupa meciuri pierdute, moralul nu cred ca le e cel mai bun. daca le-ar da ceva bani as putea sa sper la o victorie. meci foarte greu. ucv
Am zis!!

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: [Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de hanky panky » 08 Noi 2013, 17:55

WhiteLionn scrie:Anakin, Acka a fost suspendat o singura etapa (se pare ca daca iei rosu in postura de ultim aparator si fara sa fie fault dur, nu se mai dau 2 etape suspendare ci una). In alta ordine de idei, daca e sa ne luam dupa nebunul de Mititelu, se pare ca am primit unda verde de la federatie ca urmatorul meci de acasa, cel cu Satu Mare sa se dispute la Craiova, pe Oblemenco. Ramane sa mai trecem si de 'impartiala" noastra primarita, oricum chelul era fericit, am ascultat emisiunea aia de la radio GSP de la ora 13. De mult nu l-am mai auzit asa fericit...ori a innebunit, ori stie el ceva...era mega-sigur ca jucam cu Olimpia pe Oblemenco. Ambele variante imi convin...
iluminatul a venit la stadion cu un executor
executorul si-a dat seama ca nu are ce sa execute
crezi ca intre timp s-a gasit ceva de executat?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

iuli

Re: [Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de iuli » 08 Noi 2013, 18:02

e deja certitudine:cand mititelu anunta ceva,mai mult ca sigur e invers.

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de muttley » 08 Noi 2013, 18:06

Eu cred ca acest meci e cel mai dificil din aceasta toamna pentru FCUC ... chiar peste cel cu CSUC. Nu are sens sa ne ascundem.... FCUC are sau avea cel mai bun antrenor din liga a 2-a .... insa in acest meci o sa aiba un adversar pe masura. Sabau nu e cel mai ofensiv antrenor , dar e un antrenor cu experienta ! care a vazut multe jocuri la viata lui.
Eu vad mai mult un duel al antrenorilor in acest meci ... pt ca sa fim seriosi !! jucatori de valoare (cu cateva exceptii) nu sunt.

La cum i-am vazut pe cei de la Mures ! nu cred ca FCUC poate castiga ! maxim un egal.... (poate cu ajutorul publicului)
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Închis