Gloria Bistrita - CS Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Reusim a 8`a victorie consecutiva?

Poll ended at 16 Noi 2013, 11:15

Da
21
66%
Nu
7
22%
Egal
4
13%
 
Total votes: 32

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9734
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Gloria Bistrita - CS Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 18 Noi 2013, 21:39

eu cred ca cine a avut minte sa inteleaga de ce am pus comentariul ala a inteles. nici urma sa rid ca ati fost putini. stiu ce inseamna deplasari, pentru cei din bucuresti mersul la craiova era o deplasare.felicitari ca ati fost acolo. insa deja nu mai suport sa vad tot felul de comentarii despre unii..despre altii. ca sint multi, ca sint putini...ca sint adevarati...ca sint nu mai stiu cum. asta e. fc a jucat pina acum fiecare meci in deplasare. la severin o fi oltenia,insa nici cind eram in liga 1 nu se inghesuia lumea acolo. asa ca...sa nu vedem lucrurile altfel decit sint. eu mi-am facut un scop: cind vad mesaje deranjante pe topicul fc...copy-paste pe topicul cs. poate asa ne invatam sa ne respectam opiniile. in rest...numai de bine
Am zis!!

iuli

Re: Gloria Bistrita - CS Universitatea Craiova

Mesaj de iuli » 18 Noi 2013, 22:17

manex scrie:eu cred ca cine a avut minte sa inteleaga de ce am pus comentariul ala a inteles. nici urma sa rid ca ati fost putini. stiu ce inseamna deplasari, pentru cei din bucuresti mersul la craiova era o deplasare.felicitari ca ati fost acolo. insa deja nu mai suport sa vad tot felul de comentarii despre unii..despre altii. ca sint multi, ca sint putini...ca sint adevarati...ca sint nu mai stiu cum. asta e. fc a jucat pina acum fiecare meci in deplasare. la severin o fi oltenia,insa nici cind eram in liga 1 nu se inghesuia lumea acolo. asa ca...sa nu vedem lucrurile altfel decit sint. eu mi-am facut un scop: cind vad mesaje deranjante pe topicul fc...copy-paste pe topicul cs. poate asa ne invatam sa ne respectam opiniile. in rest...numai de bine
nici cand juca mititelu la Craiova nu se inghesuia lumea sau ai uitat?ai uitat ca ciorbari sefi erau in protest?
vad ca o tot dai cu respectatul de opinii,pai tu le respecti pe ale celorlalti?

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9734
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Gloria Bistrita - CS Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 18 Noi 2013, 23:38

unde ai vazut ca nu le respect?
Am zis!!

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: Gloria Bistrita - CS Universitatea Craiova

Mesaj de alex.p » 18 Noi 2013, 23:40

manex scrie:unde ai vazut ca nu le respect?
In mesaje.

Am si eu o intrebare pentru tine: acum la Severin zici tu ca echipa nu joaca de fapt acasa, ci in deplasare. Dar in 2010 juca acasa, sau tot in deplasare?

Avatar utilizator
Aditza
senior
senior
Mesaje: 401
Membru din: 24 Sep 2013, 20:34

Re: Gloria Bistrita - CS Universitatea Craiova

Mesaj de Aditza » 19 Noi 2013, 00:58

alex.p scrie:
manex scrie:unde ai vazut ca nu le respect?
In mesaje.

Am si eu o intrebare pentru tine: acum la Severin zici tu ca echipa nu joaca de fapt acasa, ci in deplasare. Dar in 2010 juca acasa, sau tot in deplasare?
apld apld apld

Thunder99

Re: Gloria Bistrita - CS Universitatea Craiova

Mesaj de Thunder99 » 19 Noi 2013, 01:48

Voiam sa zic ceva de rau pt astia care se iau de manex da cand vazui ca se implica mogulu` o lasai balta, n-am nicio sansa :)(

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: Gloria Bistrita - CS Universitatea Craiova

Mesaj de alex.p » 19 Noi 2013, 09:11

Thunder99 scrie:Voiam sa zic ceva de rau pt astia care se iau de manex da cand vazui ca se implica mogulu` o lasai balta, n-am nicio sansa :)(
:laughing: :laughing: :laughing:

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9734
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Gloria Bistrita - CS Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 19 Noi 2013, 17:03

alex.p scrie:
manex scrie:unde ai vazut ca nu le respect?
In mesaje.

Am si eu o intrebare pentru tine: acum la Severin zici tu ca echipa nu joaca de fapt acasa, ci in deplasare. Dar in 2010 juca acasa, sau tot in deplasare?
deplasare
Am zis!!

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: Gloria Bistrita - CS Universitatea Craiova

Mesaj de alex.p » 19 Noi 2013, 17:12

manex scrie:
alex.p scrie:
manex scrie:unde ai vazut ca nu le respect?
In mesaje.

Am si eu o intrebare pentru tine: acum la Severin zici tu ca echipa nu joaca de fapt acasa, ci in deplasare. Dar in 2010 juca acasa, sau tot in deplasare?
deplasare
Pai nu Mititelu zicea ca nu merita craiovenii echipa? Acum o merita?

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: Gloria Bistrita - CS Universitatea Craiova

Mesaj de stuparu_alexandru » 19 Noi 2013, 17:19

alex.p scrie:
Pai nu Mititelu zicea ca nu merita craiovenii echipa? Acum o merita?

nu meritau ca era in efect campania nimeni la meci. si nu mai calca nimeni la stadion.
din pacate, lumea are memorie scurta si uita . acum toti simt nevoia sa fie langa echipa dintr-un sentiment tampit de "ultrasie" sau de iubire care e de fapt, o "iubire-n gura" si vine dintr-o singura directie.
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9734
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Gloria Bistrita - CS Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 19 Noi 2013, 20:41

alex.p scrie:Pai nu Mititelu zicea ca nu merita craiovenii echipa? Acum o merita?
daca faceam eu declaratia aia imi puteai pune mie intrebarea. asa...nu raspund eu pentru declaratiile lui.
Last edited by Anonymous on 19 Noi 2013, 21:58, edited 1 time in total.
Motiv: Hai sa ramanem la un limbaj decent
Am zis!!

Închis