[Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Pentru cine va fi 13 cu noroc (3 puncte)?

Poll ended at 23 Noi 2013, 16:44

CS Universitatea
25
57%
Nimeni
5
11%
FC Universitatea
14
32%

Total votes: 44

DeuxEx
fanatic
fanatic

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de DeuxEx » 21 Noi 2013, 14:37

Sa speram ca nu e adevarat! Altfel imi anuleaza toate planurile pentru sambata! Thundere, aici e mana ta, ghiaure! Decat sa dai o cafea moka, mai bine ai uneltit cu arbitrii sa nu-si primeasca banii. Tradare! :lol:

Sent from my S500 using Tapatalk
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Bobby
fanatic
fanatic

Mesaj de Bobby » 21 Noi 2013, 15:15

de DeuxEx » 21 Noi 2013, 13:32

Meciul dintre CS Universitatea Craiova şi FC U este în pericol să nu se dispute. Motivul este, pe cât de simplu, pe atât de ruşinos pentru Adrian Mititelu: patronul de la FC U nu şi-a achitat baremele de arbitraj.

By micapi.ro

Bombe a la Mititelu pentru adormirea adversarului. Cit imi doresc sa treaca meciul asta, sa jucam cu echipe care vor sa joace fotbal - nu sa faca scandal.

Bobby
fanatic
fanatic

Mesaj de Bobby » 21 Noi 2013, 15:19

Se pare ca vor fi puse in vinzare bilete si prin vinzatorii volanti :

"Situaţia biletelor pentru meciul cu FCU a fost prezentată de Pavel Badea: „Noi am luat decizia ca să comercializăm biletele online pentru a avea o bază de date. Ieri, la ora 12, s-a închis vânzarea online. Drept pentru care am hotărât să comercializăm bilete şi prin vânzătorii noştri volanţi, pentru că doar 3.800 de bilete vândute sunt prea puţine faţă de dorinţa noastră de a avea un stadion arhiplin“. Managerul general al echipei Craiovei a adăugat: „Au fost discuţii în săptămâna premergătoare jocului, cum că noi am dori să îngrădim accesul. Nu este nimic adevărat: noi ne dorim să avem un stadion plin, să avem cât mai mulţi craioveni care să participe la meci şi să aibă posibilitatea să vadă un spectacol. Prin vânzătorii volanţi avem trei puncte de comercializare a biletelor. Pentru acest meci vom scoate în vânzare 12.000 de bilete. Dacă va fi cererea foarte mare, vom scoate la vânzare şi în ziua meciului. Dar recomandăm celor care vor să vină la stadion să cumpere astăzi şi mâine. Am pus preţ 15 lei, care mi se pare de bun simţ. Nu am făcut 150 -200 lei cum vehicula celălalt finanţator prin ziarele lui. Încă de acum o oră am dat prima tranşă de bilete galeriei domnului finanţator de la cealaltă echipă“.'

De pe www.csuc.ro

Copacul
fanatic
fanatic

Mesaj de Copacul » 21 Noi 2013, 15:57

Sunt deja bilete langa benzinaria de la ciuperca, am trecut eu pe la club si erau in strada cu masutele
C O P A C U LImagine

manex
fanatic
fanatic

Mesaj de manex » 21 Noi 2013, 15:59

T@V scrie:Si io chiar am ceva mai bun de facut sambata la ora aia: botezul ficei mele. Asa ca nu o sa ma uit la rusinea asta.
sa va traiasca!!! o:
feriti-va!cretinii sint printre noi! sa fie pace!!! am zis
sustin ideea schimbarii primelor versuri din imn :"De bucurie rar avuram parte"
aduc ghinion

DarkComy
fanatic
fanatic

Mesaj de DarkComy » 21 Noi 2013, 16:19

manex scrie:
T@V scrie:Si io chiar am ceva mai bun de facut sambata la ora aia: botezul ficei mele. Asa ca nu o sa ma uit la rusinea asta.
sa va traiasca!!! o:
1. T@V-ule...sa va traiasca. Vezi ca dupa "derby" voi organiza probabil o noua bauta
2. manex...mai ai locuri in masina? iei cu tine un cs-ist accidentat? :)(
3. am primit prin curier 2 bilete la Peluza Nord (cine le vrea, sa-mi zica...eu o sa intru cu abonamentul)
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

romaad
fanatic
fanatic

Mesaj de romaad » 21 Noi 2013, 16:33

am uitat sa specific eventualilor doritori ca cedez biletele alea gratis, evident

Andrei Olteanu
suporter
suporter

Mesaj de Andrei Olteanu » 21 Noi 2013, 16:39

DarkComy scrie:
manex scrie:
sa va traiasca!!! o:
1. T@V-ule...sa va traiasca. Vezi ca dupa "derby" voi organiza probabil o noua bauta
3. am primit prin curier 2 bilete la Peluza Nord (cine le vrea, sa-mi zica...eu o sa intru cu abonamentul)
Inseamna ca ti-ai revenit bine daca te gandesti la bauta.... o: Astept, pt ca la meci nu pot ajunge......sper nici la tv sa nu vad. La anul voi ajunge la mult mai multe ca anul asta....

DarkComy
fanatic
fanatic

Mesaj de DarkComy » 21 Noi 2013, 17:00

Andrei Olteanu scrie:
DarkComy scrie: 1. T@V-ule...sa va traiasca. Vezi ca dupa "derby" voi organiza probabil o noua bauta
Inseamna ca ti-ai revenit bine daca te gandesti la bauta.... o: Astept, pt ca la meci nu pot ajunge......sper nici la tv sa nu vad. La anul voi ajunge la mult mai multe ca anul asta....
Am inceput sa recuperez in ultima perioada :)( In mod normal nu vroiam sa particip la aceasta rusine de meci dar decat sa zica cei de la FC U ca au mai multi fani doar pentru ca cei de la CS nu s-au prezentat...prefer sa ma duc. Mi-e dor sa cant :)( mi-e dor sa mai vb cu manex si cu altii prieteni de la meciuri etc.
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

DeuxEx
fanatic
fanatic

Mesaj de DeuxEx » 21 Noi 2013, 17:06

Baietii, facem o intalnire inainte de meci. Cine se baga? Exclus agitatorii gen Thunder :P

"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

craiovel
junior
junior

Mesaj de craiovel » 21 Noi 2013, 17:24

Fratilor, am si eu o intrebare:

Cum se vor deosebi incurajarile pentru CSU de cele pentru FCU? Ca ambele tabere vor striga Forza Stiinta, si Hai Craiova, presupun... Ce caraghioasa situatie :)(

alex.p
fanatic
fanatic

Mesaj de alex.p » 21 Noi 2013, 17:26

craiovel scrie:Fratilor, am si eu o intrebare:

Cum se vor deosebi incurajarile pentru CSU de cele pentru FCU? Ca ambele tabere vor striga Forza Stiinta, si Hai Craiova, presupun... Ce caraghioasa situatie :)(
George, iti dai seama jucatorii ce debusolati o sa fie? :)( :)(

rhadookoo
suporter
suporter

Mesaj de rhadookoo » 21 Noi 2013, 17:28

Scandarile unei tabere vor consta in "muiri" de clone, olgute, mititei, etc.

hanky panky
fanatic
fanatic

Mesaj de hanky panky » 21 Noi 2013, 17:46

simplu
scandarile care nu-si "incurajeaza" echipa
sunt ale talibanilor
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

SLH
fanatic
fanatic

Mesaj de SLH » 21 Noi 2013, 17:57

Eu sunt curios cu cine o tine dorel...

Închis