[Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Pentru cine va fi 13 cu noroc (3 puncte)?

Poll ended at 23 Noi 2013, 16:44

CS Universitatea
25
57%
Nimeni
5
11%
FC Universitatea
14
32%
 
Total votes: 44

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de stuparu_alexandru » 23 Noi 2013, 22:14

Thunder scrie:
stuparu_alexandru scrie:nu putem sa facem upgrade ca suntem clone. ai uitat asta ?
Io star trek l-am vazut acu 7-8 ani, daca nu si mai bine, da` dupa umila mea memorie, clonele inving :cool: (ghici ghicitoarea mea, cine e cea mai pedofila echipa din italia?) :)(
celtic ? :-D :-D
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Thunder

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de Thunder » 23 Noi 2013, 22:15

stuparu_alexandru scrie:
Thunder scrie:
stuparu_alexandru scrie:nu putem sa facem upgrade ca suntem clone. ai uitat asta ?
Io star trek l-am vazut acu 7-8 ani, daca nu si mai bine, da` dupa umila mea memorie, clonele inving :cool: (ghici ghicitoarea mea, cine e cea mai pedofila echipa din italia?) :)(
celtic ? :-D :-D
shit

ia hai sa bagam niste circ si pe forum, ca vad ca la stadion nu v-ajunse :cool:

LE: teapa, nu mai merge contu` 2 :laughing:
Last edited by Thunder on 23 Noi 2013, 22:17, edited 2 times in total.

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de DarkComy » 23 Noi 2013, 22:16

Thunder scrie:
stuparu_alexandru scrie:nu putem sa facem upgrade ca suntem clone. ai uitat asta ?
Io star trek l-am vazut acu 7-8 ani, daca nu si mai bine, da` dupa umila mea memorie, clonele inving :cool: (ghici ghicitoarea mea, cine e cea mai pedofila echipa din italia?) :)(
Baaaa ai vazut star wars nu star trek....vai your mother ba! :)(
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Thunder

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de Thunder » 23 Noi 2013, 22:16

DarkComy scrie:
Thunder scrie:
stuparu_alexandru scrie:nu putem sa facem upgrade ca suntem clone. ai uitat asta ?
Io star trek l-am vazut acu 7-8 ani, daca nu si mai bine, da` dupa umila mea memorie, clonele inving :cool: (ghici ghicitoarea mea, cine e cea mai pedofila echipa din italia?) :)(
Baaaa ai vazut star wars nu star trek....vai your mother ba! :)(
ba shit, ai dreptate :laughing: :laughing: :laughing:

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de stuparu_alexandru » 23 Noi 2013, 22:18

Thunder scrie:
DarkComy scrie:
Thunder scrie: Io star trek l-am vazut acu 7-8 ani, daca nu si mai bine, da` dupa umila mea memorie, clonele inving :cool: (ghici ghicitoarea mea, cine e cea mai pedofila echipa din italia?) :)(
Baaaa ai vazut star wars nu star trek....vai your mother ba! :)(
ba shit, ai dreptate :laughing: :laughing: :laughing:
:laughing: :laughing: :laughing:
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de Pacala » 23 Noi 2013, 22:20

Masive scrie: Ba, pe mine ma doare in [cenzurat] daca CS este Universitatea adevarata sau nu. Daca maine CS-ul isi schimba numele in CS Craiova , culorile in negru - verde si joaca pe extensiv, iar mititelu ar reveni pe omblenco - eu tot cs-ul l-as sustine pentru ca pur si simplu nu-l sufar pe omu ala si tot ce tine de el , inclusiv echipa lui.
in sfarsit unul corect. Nu-i mai place echipa pt ca e mititelu si e gata sa-si gasesca alta echipa: dinamo, flacara, ...cs craiova. maro-verde-negru, e gustul tau. Corect! o:
ucv
Last edited by Pacala on 23 Noi 2013, 22:21, edited 1 time in total.
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Thunder

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de Thunder » 23 Noi 2013, 22:21

Fratioare da tu n-o mai termini... O lasara toti balta, o continui tu...

LiviuB

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de LiviuB » 23 Noi 2013, 22:24

Thunder scrie:
DarkComy scrie:
Thunder scrie:Ba va rog eu, terminati-o ca ma plictisiti... nu vreti voi sa va intalniti si sa va bateti ?
Se vede omul de afaceri...incearca sa aranjeze o mini gala K1 si sa vanda bilete si poate niste articole din magazinul sau (gala urmand a se desfasura la locul de munca al acestui patron) :-D
Ba zau ca deja e plictisitoare treaba... am inteles, ala te injura pe tine, tu-l injuri pe el si tot asa... pai hai sa facem upgrade, daca nu, ciocu` mic si mergeti tata la culcare, maine e o alta zi, a trecut meciu`, gata, sanatate :cool:
lasa-ma Thundere ca atata amar si dezamagire mi-a adus meciul asta... de parca nu a fost a de ajuns cu nationala...

LiviuB

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de LiviuB » 23 Noi 2013, 22:27

stuparu_alexandru scrie:
Pacala scrie:
Livius scrie:pai Pacala - vrei nu vrei FC U e legata de mititelu.
este, din pacate. Dar tu chiar crezi ca eu sau tot puhoiul ala de lume de la stadion suntem sub vraja lui Mititelu, sclavii bla bla? Ce e greu de inteles ca lumea nu-l place pe patron, sau or fi citiva si din aia. Are el citiva pe linga el. Nu e cazul meu si a multimii de pe stadion.. Sigur au si astia de la cs. As paria pe orice ca cs-ul are mult mai multi, prin primarie, niste baieti de pe la T0 :-) acolo....dar eu nu m-am aruncat sa-i zic niciunuia de pe forum ca ar fi sclavul lui x sau y. Meciul de azi are un singur castig. S-a lamurit toata tara ca oamenii din Craiova nu sint ca trestia in vant. Iti spun eu ca vor fi obligate anumite persoane sa tina cont de asta.

nu sunt ca trestia in vant... sunteti exact ca trestia in vant ! in functie de cum ragaie mititelu va miscati voi.
unde erati bai suporterilor cand a mutat la severin echipa ? unde [****] erau toti carnatii astia de pe stadion atunci ? ca in fata stadionului n-am fost decat vreo 30 de insi atunci.
mai taceti dracu din gura cu impresiile voastre de moralisti, corecti, vertebrati... sunteti complici la distrugerea stiintei.
atitudinea voastra de "iubesc echipa nu si pe mititelu, nu vad de ce nu e ok" e deplorabila. din cauza voastra isi bate asta **** de tot orasul. ca are 15.000 de prosti care vin la meciuri si ii injura dusmanul imaginar CSU si el scapa bine merci. sta la tribuna a II-a printre trogloditi si se crede mesia .
va mai da o fumigena, voi o procesati si el isi duce mai departe planurile contra craiovei.
treziti-va in **** mea mai repede !
nu vreau sa veniti sa sustineti CSU, ma lipsesc de suporteri ca tine si multi altii asemenea tie, dar mai ho ! doar ca sunteti multi nu inseamna ca aveti si dreptate.
perfect de acord! si cu tine si cu Masive

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9787
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de manex » 23 Noi 2013, 22:55

DeuxEx scrie:Se striga din peluza FC "Mititelu, Mititelu, Mititelu!" :lol:

Sent from my S500 using Tapatalk
??nu s-a strigat asa ceva.
in alta ordine de idei: cs nu a exista pe teren, noi am aratat cu 10 clase peste ei. am dominat tot meciul, am pasat. din pacate ne lipsesc atacantii. daca o dadea baird pe aia...despre baird pot spune ca meciul asta a facut o faza defensiva perfecta. (cam ce trebuia sa faca torje?). acka e fotbalist, dorel cind are chef are. incepuse prost repriza a doua, cu 3 pase consecutiv gresite, si-a revenit dupa aceea. pacat ca nu are cu cine in fata.
despre cs..ce sa zic? nimic. praf, [*****] fina.
despre atmosfera...a fost de meci mare, nici macar nu are sens sa comentam cu cine tine lumea. s-a vazut. dupa 10 minute de la terminarea meciului t2, t1 si ps erau pe loc si cintau. echipa vizitatoare a salutat stadionul(cu exceptia pn), in timp ce echipa gazda a salutat doar pn. cum dracu vine asta?
anomalii multe legate de meciul asta: cind pn striga "stiinta, stiinta!!" erau huiduiti, cind striga ps tot stadiounul striga. s-a cintat in difuzoare imnul echipei gazda, cintat si de suporterii echipei vizitatoare. anomalii. :o
daca primarita orasului craiova ar fi primarita orasului craiova..si-ar da seama ca nu e prea tirziu se repare ce a stricat. ucv
Am zis!!

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9787
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de manex » 23 Noi 2013, 23:05

jianu_max scrie: mai , oameni buni....dar mititelu, il imperatore, ce face,ma???bai de multime, mai nou...
mititelu u e primarul orasului. e, din pacate pentru noi, patronul echipei noastre.
Am zis!!

Avatar utilizator
soare
membru
membru
Mesaje: 283
Membru din: 27 Iul 2006, 17:23

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de soare » 23 Noi 2013, 23:07

ba nu va e rusine nu vedeti ca sunteti penibili cu clona voastra ,tot stadionu va huiduira.
Vad ca va place sa va mintiti singuri nu vedeti realitatea deloc,sunteti o mana de oameni care tineti cu clona sa va fie RUSINE!!!

LiviuB

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de LiviuB » 23 Noi 2013, 23:12

manex scrie:
DeuxEx scrie:Se striga din peluza FC "Mititelu, Mititelu, Mititelu!" :lol:

Sent from my S500 using Tapatalk
??nu s-a strigat asa ceva.
in alta ordine de idei: cs nu a exista pe teren, noi am aratat cu 10 clase peste ei. am dominat tot meciul, am pasat. din pacate ne lipsesc atacantii. daca o dadea baird pe aia...despre baird pot spune ca meciul asta a facut o faza defensiva perfecta. (cam ce trebuia sa faca torje?). acka e fotbalist, dorel cind are chef are. incepuse prost repriza a doua, cu 3 pase consecutiv gresite, si-a revenit dupa aceea. pacat ca nu are cu cine in fata.
despre cs..ce sa zic? nimic. praf, [*****] fina.
despre atmosfera...a fost de meci mare, nici macar nu are sens sa comentam cu cine tine lumea. s-a vazut. dupa 10 minute de la terminarea meciului t2, t1 si ps erau pe loc si cintau. echipa vizitatoare a salutat stadionul(cu exceptia pn), in timp ce echipa gazda a salutat doar pn. cum dracu vine asta?
anomalii multe legate de meciul asta: cind pn striga "stiinta, stiinta!!" erau huiduiti, cind striga ps tot stadiounul striga. s-a cintat in difuzoare imnul echipei gazda, cintat si de suporterii echipei vizitatoare. anomalii. :o
daca primarita orasului craiova ar fi primarita orasului craiova..si-ar da seama ca nu e prea tirziu se repare ce a stricat. ucv
trezeste-te Manex - asta a fost tot ce a putut da fc u. daca erau pe teren Ferfele, Plesan si Sin nu va vedeam bine. in rest - traiti in visele voastre si puneti-vi-l pe mititelu pe perete

LiviuB

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de LiviuB » 23 Noi 2013, 23:13

soare scrie:ba nu va e rusine nu vedeti ca sunteti penibili cu clona voastra ,tot stadionu va huiduira.
Vad ca va place sa va mintiti singuri nu vedeti realitatea deloc,sunteti o mana de oameni care tineti cu clona sa va fie RUSINE!!!
Mesaj sters
Last edited by LiviuB on 23 Noi 2013, 23:16, edited 1 time in total.
Motiv: Hai sa fim oameni maturi, foloseste argumente!

nyk_sorin
fanatic
fanatic
Mesaje: 2858
Membru din: 14 Aug 2006, 15:49

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de nyk_sorin » 23 Noi 2013, 23:14

trist e ca majoritatea astora care stateau azi cot la cot cu mititelu in tribuna, peste ceva timp o sa ii vezi la meciurile clonei, cand milogul n-o sa mai gaseasca vreo moara sa-l sponsorizeze si desfiinteaza iar echipa

Închis