[Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Pentru cine va fi 13 cu noroc (3 puncte)?

Poll ended at 23 Noi 2013, 16:44

CS Universitatea
25
57%
Nimeni
5
11%
FC Universitatea
14
32%
 
Total votes: 44

Avatar utilizator
FanStiinta
fanatic
fanatic
Mesaje: 1806
Membru din: 05 Mai 2005, 18:53

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de FanStiinta » 23 Noi 2013, 21:55

Pacala scrie:
FanStiinta scrie:
Pacala scrie::)( Pleşan: "Sîntem echipa Craiovei"
"Într-adevăr s-a văzut că fanii sînt împărţiti 50-50, jumătate au ţinut cu noi, jumătate cu ei. Au scăpat uşor adversarii, trebuiau să plece învinsi acasă"
Robert Săceanu, mijlocaş FC Universitatea :-)
un lucru e clar, meciul a fost frumos in tribune si in declarii. Ca meciul in sine...
Alte declarii tari:

"Mi-e ruşine de ce s-a întîmplat, dar eu sau cei de la CS U n-am provocat. Ar trebui ca fotbalul să fie doar pe teren. M-am reaccidentat la antrenamentul dinaintea meciului"
Mihăiţă Pleşan, mijlocaş CS U

"N-am bătut pe nimeni, ei s-au lovit de mine, am fost înjurat şi de Pleşan, şi de Cristescu. Am înţeles că Silvian Cristescu are un dinte lipsă pentru că s-a lovit de cotul meu. O să depun eu plîngere la Poliţie, pentru că el mi-a furat telefonul, ştiu că a fost hoţ de buzunare cînd era mic"
Andrei Preda, portar FC Universitatea
in tribune doar cand s-a cantat imnul si cand s-a strigat STIINTA.. in rest a fost dezgustator numai injuraturi..

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8100
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de Bobby » 23 Noi 2013, 21:55

de Pacala » 23 Noi 2013, 14:46

Bobby scrie:
Mai baiatule - traiesc si eu de multi ani pe afara - si iti spun eu regulile de aici
esti tare haios cind vorbesti cu atata superioritate despre traitul in strainantate. De parca tu te-ai fi nascut si ai fi traiat numai la Monte Carlo si restul, bietii de ei, au trait toata viata la coada Mititelului. :)( Mare lucru si fudulia asta.
Tu ai spus-o nu eu. Stii tu mai bine la ce coada ai trait. Dar, asa, pentru cultura ta generala iti spun ca ceea a insemnat circul interlopilor la Craiova in ultimii 20 de ani - nu avea nici o sansa sa insemne ceva intr-o tara civilizata. Fiecare comunitate are circul pe care il merita ! Alegerile tale reflecta gradul de educatie, reperele morale si maturitatea emotionala pe care le ai. Satisfactia ta in legatura cu raspunsul multimilor atesta gradul tau de intelegere a naturii umane - cel mult modesta. Stii citi romani il divinizeaza pe Becali ?

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de stuparu_alexandru » 23 Noi 2013, 21:56

Pacala scrie:
FanStiinta scrie:
Pacala scrie::)( Pleşan: "Sîntem echipa Craiovei"
"Într-adevăr s-a văzut că fanii sînt împărţiti 50-50, jumătate au ţinut cu noi, jumătate cu ei. Au scăpat uşor adversarii, trebuiau să plece învinsi acasă"
Robert Săceanu, mijlocaş FC Universitatea :-)
un lucru e clar, meciul a fost frumos in tribune si in declarii. Ca meciul in sine...
Alte declarii tari:

"Mi-e ruşine de ce s-a întîmplat, dar eu sau cei de la CS U n-am provocat. Ar trebui ca fotbalul să fie doar pe teren. M-am reaccidentat la antrenamentul dinaintea meciului"
Mihăiţă Pleşan, mijlocaş CS U

"N-am bătut pe nimeni, ei s-au lovit de mine, am fost înjurat şi de Pleşan, şi de Cristescu. Am înţeles că Silvian Cristescu are un dinte lipsă pentru că s-a lovit de cotul meu. O să depun eu plîngere la Poliţie, pentru că el mi-a furat telefonul, ştiu că a fost hoţ de buzunare cînd era mic"
Andrei Preda, portar FC Universitatea
iti place sa vezi cacaturi din astea este ?
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de Pacala » 23 Noi 2013, 22:00

calmeaza-te tata. vorbim cand esti logic. Acum cred ca muscasi din tastatura. Ho, ca lumea nu se rezuma la fotbal. Iti spun doar atat, ai facut o obsesie cu mititelu. Numai de el vorbesti, numai la el te gandesti. Ce-ai tata? Calm :lol:
lumea nu incepe si nici nu se sfarseste cu ala. Tu daca ai fi vecin cu ala, ti-ai da foc la casa numai sa arda si casa lui shit
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de stuparu_alexandru » 23 Noi 2013, 22:03

Pacala scrie:calmeaza-te tata. vorbim cand esti logic. Acum cred ca muscasi din tastatura. Ho, ca lumea nu se rezuma la fotbal. Iti spun doar atat, ai facut o obsesie cu mititelu. Numai de el vorbesti, numai la el te gandesti. Ce-ai tata? Calm :lol:
lumea nu incepe si nici nu se sfarseste cu ala. Tu daca ai fi vecin cu ala, ti-ai da foc la casa numai sa arda si casa lui shit

esti la fel de amuzant ca mititelu.

da-ti foc shit
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Thunder

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de Thunder » 23 Noi 2013, 22:07

Ba va rog eu, terminati-o ca ma plictisiti... nu vreti voi sa va intalniti si sa va bateti asa cum ar face oricare 2 oameni normali la cap ? :)(
Last edited by Thunder on 23 Noi 2013, 22:09, edited 1 time in total.

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de stuparu_alexandru » 23 Noi 2013, 22:08

Thunder scrie:Ba va rog eu, terminati-o ca ma plictisiti... nu vreti voi sa va intalniti si sa va bateti ?
la cate id-uri ai pe aici, nu e de mirare ca esti suporterul clonei
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de Pacala » 23 Noi 2013, 22:09

Bobby scrie: Alegerile tale reflecta gradul de educatie, reperele morale si maturitatea emotionala pe care le ai. Satisfactia ta in legatura cu raspunsul multimilor atesta gradul tau de intelegere a naturii umane - cel mult modesta. ?
nu face cu elitistul cu mine ca esti mai ridicol decit crezi. Nu jigni un om pe care nu-l cunosti numai pt ca nu a ales ce-ai ales tu. ..echipa federatiei :-x

P.S.: stupare, culca-te.
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Thunder

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de Thunder » 23 Noi 2013, 22:09

stuparu_alexandru scrie:
Thunder scrie:Ba va rog eu, terminati-o ca ma plictisiti... nu vreti voi sa va intalniti si sa va bateti ?
la cate id-uri ai pe aici, nu e de mirare ca esti suporterul clonei
supara-ma sa-ti zic ceva de milan, hai...

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de DarkComy » 23 Noi 2013, 22:09

Thunder scrie:Ba va rog eu, terminati-o ca ma plictisiti... nu vreti voi sa va intalniti si sa va bateti ?
Se vede omul de afaceri...incearca sa aranjeze o mini gala K1 si sa vanda bilete si poate niste articole din magazinul sau (gala urmand a se desfasura la locul de munca al acestui patron) :-D
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Masive

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de Masive » 23 Noi 2013, 22:10

Pacala scrie:
Livius scrie:pai Pacala - vrei nu vrei FC U e legata de mititelu.
este, din pacate. Dar tu chiar crezi ca eu sau tot puhoiul ala de lume de la stadion suntem sub vraja lui Mititelu, sclavii bla bla? Ce e greu de inteles ca lumea nu-l place pe patron, sau or fi citiva si din aia. Are el citiva pe linga el. Nu e cazul meu si a multimii de pe stadion.. Sigur au si astia de la cs. As paria pe orice ca cs-ul are mult mai multi, prin primarie, niste baieti de pe la T0 :-) acolo....dar eu nu m-am aruncat sa-i zic niciunuia de pe forum ca ar fi sclavul lui x sau y. Voi cu asta incepeti toate mesajele adresate suporterilor Universitatii Craiova.Meciul de azi are un singur castig. S-a lamurit toata tara ca oamenii din Craiova nu sint ca trestia in vant. Iti spun eu ca vor fi obligate anumite persoane sa tina cont de asta.
Ba tu nu vrei sa intelegi, ca atata timp, voi astia sustineti echipa aia - mititelu va supravietui si el? De ce nu intelegi ca singura scapare a echipei a sa-l pui pe "ignor" total, sa nu mai sustii echipa, sa nu-i mai dai apa la moara cu clone si sa nu mai injuri oameni care n-au nici o vina. Trebuie LASAT SA MOARA!

Ba, pe mine ma doare in [cenzurat] daca CS este Universitatea adevarata sau nu. Daca maine CS-ul isi schimba numele in CS Craiova , culorile in negru - verde si joaca pe extensiv, iar mititelu ar reveni pe omblenco - eu tot cs-ul l-as sustine pentru ca pur si simplu nu-l sufar pe omu ala si tot ce tine de el , inclusiv echipa lui.
Last edited by Masive on 23 Noi 2013, 22:11, edited 1 time in total.

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de stuparu_alexandru » 23 Noi 2013, 22:10

Thunder scrie:
stuparu_alexandru scrie:
Thunder scrie:Ba va rog eu, terminati-o ca ma plictisiti... nu vreti voi sa va intalniti si sa va bateti ?
la cate id-uri ai pe aici, nu e de mirare ca esti suporterul clonei
supara-ma sa-ti zic ceva de milan, hai...

cea mai glorioasa echipa a lumii ? te rog, laud-o cat vrei :)(
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Thunder

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de Thunder » 23 Noi 2013, 22:11

DarkComy scrie:
Thunder scrie:Ba va rog eu, terminati-o ca ma plictisiti... nu vreti voi sa va intalniti si sa va bateti ?
Se vede omul de afaceri...incearca sa aranjeze o mini gala K1 si sa vanda bilete si poate niste articole din magazinul sau (gala urmand a se desfasura la locul de munca al acestui patron) :-D
Ba zau ca deja e plictisitoare treaba... am inteles, ala te injura pe tine, tu-l injuri pe el si tot asa... pai hai sa facem upgrade, daca nu, ciocu` mic si mergeti tata la culcare, maine e o alta zi, a trecut meciu`, gata, sanatate :cool:

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de stuparu_alexandru » 23 Noi 2013, 22:13

Thunder scrie:
DarkComy scrie:
Thunder scrie:Ba va rog eu, terminati-o ca ma plictisiti... nu vreti voi sa va intalniti si sa va bateti ?
Se vede omul de afaceri...incearca sa aranjeze o mini gala K1 si sa vanda bilete si poate niste articole din magazinul sau (gala urmand a se desfasura la locul de munca al acestui patron) :-D
Ba zau ca deja e plictisitoare treaba... am inteles, ala te injura pe tine, tu-l injuri pe el si tot asa... pai hai sa facem upgrade, daca nu, ciocu` mic si mergeti tata la culcare, maine e o alta zi, a trecut meciu`, gata, sanatate :cool:

nu putem sa facem upgrade ca suntem clone. ai uitat asta ?
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Thunder

Re: [Etapa 13]CS Universitatea Craiova-FC Universitatea Crai

Mesaj de Thunder » 23 Noi 2013, 22:14

stuparu_alexandru scrie:nu putem sa facem upgrade ca suntem clone. ai uitat asta ?
Io star trek l-am vazut acu 7-8 ani, daca nu si mai bine, da` dupa umila mea memorie, clonele inving :cool: (ghici ghicitoarea mea, cine e cea mai pedofila echipa din italia?) :)(

Închis