[Etapa 14] CSM Metalul Resita - CS Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ne consolidam pozitia de lider?

Poll ended at 29 Noi 2013, 10:47

Victorie
18
75%
Egal
1
4%
Infrangere
5
21%
 
Total votes: 24

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: [Etapa 14] CSM Metalul Resita - CS Universitatea Craiova

Mesaj de Pacala » 01 Dec 2013, 17:22

UneKa scrie:numele tau spune totul. Ce sens ar mai avea sa intru intr-o contra cu tine ? :)(
merci pentru apreciere. Dar tare ma tem ca ai vrut sa ma jignersti si incultura ti-a jucat o festa. :-)
SLH scrie:
Pacala scrie:
SLH scrie: Noi am fost vreo 25 din Craiova ...un mesaj: Mai bine te dezici de monstru / Decat sa-l injuri pe GICA al nostru!. De precizat ca mesajul nu este al Sezione ci al altui grup de suporteri
se vede in rezumatul meciului. Bannerul ala l-o fi adus echipa, o fi venit Plesan cu el. :)(
Nu inteleg ce vrei sa zici? De fapt vrei sa zici ceva sau trebuie sa atingi un anumit numar de mesaje pe zi?
ziceam ca banerul ala o fi a lui Plesan, liderul de galerie.
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [Etapa 14] CSM Metalul Resita - CS Universitatea Craiova

Mesaj de stuparu_alexandru » 01 Dec 2013, 17:32

pai tocmai asta il facea ilegal. faptul ca il cumparau si nu il expropriau. bine, "ilegal", poate asa pricepi la ce ma refer.


daca-mi aduc bine aminte, s-a votat sa-i faca puzul, s-au razgandit (s-au certat indragostitii) iar mititelu i-a dat in judecata ca s-au razgandit si nu au mai vrut sa-i faca puzul. s-ar putea sa ma insel, dar asa-mi aduc aminte.
(daca mai voiai o dovada ca e nebun)

si iti repet NU ARE NEVOIE DE TEREN PENTRU CEEA CE VOIAU EI SA FACA ACOLO. daca iar nu intelegi, cauta-ti singur articolele (Dan Cherciu explica foarte bine de ce nu e nevoie de achizitia asta ).

oricum, am impresia ca refuzi sa intelegi, asa ca oprim aici discutia.
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: [Etapa 14] CSM Metalul Resita - CS Universitatea Craiova

Mesaj de SLH » 01 Dec 2013, 17:38

SLH scrie:
Pacala scrie:
SLH scrie: Noi am fost vreo 25 din Craiova ...un mesaj: Mai bine te dezici de monstru / Decat sa-l injuri pe GICA al nostru!. De precizat ca mesajul nu este al Sezione ci al altui grup de suporteri
se vede in rezumatul meciului. Bannerul ala l-o fi adus echipa, o fi venit Plesan cu el. :)(
Nu inteleg ce vrei sa zici? De fapt vrei sa zici ceva sau trebuie sa atingi un anumit numar de mesaje pe zi?
Pacala scrie:ziceam ca banerul ala o fi a lui Plesan, liderul de galerie.
Am inteles, vrei sa atingi un numar de mesaje pe zi. Te rog sa nu mai incerci sa faci conversatie cu mine, nu sunt interesat si nu o sa iti mai rapund.
Last edited by SLH on 01 Dec 2013, 17:53, edited 1 time in total.

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: [Etapa 14] CSM Metalul Resita - CS Universitatea Craiova

Mesaj de hanky panky » 01 Dec 2013, 17:52

3 goluri primite in 10 meciuri
cat intr-un meci cu resita acasa :)(
cine zice ca nu stam bine... :hmm
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

DoRyN

Re: [Etapa 14] CSM Metalul Resita - CS Universitatea Craiova

Mesaj de DoRyN » 01 Dec 2013, 18:55

Cateva avertsimente au fost date pentru mesajele OT scrise aici! Sunt alte subiecte unde puteti discuta de terenuri, aici se discuta despre meci!

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Etapa 14] CSM Metalul Resita - CS Universitatea Craiova

Mesaj de Bobby » 01 Dec 2013, 20:06

Mai baieti, il fortati pe DoRyn sa imparta avertismente cu nemiluita, ca Alexandru Tudor :-)

Pe banca de rezerve a resitenilor a fost si Ionut Popescu, fost jucator al Craiovei. Ionut are 23 de ani, joaca fundas central, si a trecut si pe la nationala de juniori. In campionatul trecut a jucat destul de constant la Farul Constanta.

olteanupm
suporter
suporter
Mesaje: 501
Membru din: 30 Aug 2005, 04:39

Re: [Etapa 14] CSM Metalul Resita - CS Universitatea Craiova

Mesaj de olteanupm » 28 Dec 2013, 21:55

ucv ucv usteag usteag

Închis