[Etapa 14]FC Universitatea Craiova - Minerul Motru

Moderator: grup_moderatori

Închis

Reusim sa "spargem gheata" dupa 5 meciuri fara victorie?

Poll ended at 30 Noi 2013, 16:38

Da
9
43%
Nu
10
48%
Alt egal
2
10%
 
Total votes: 21

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 14]FC Universitatea Craiova - Minerul Motru

Mesaj de DeuxEx » 02 Dec 2013, 16:57

Ajica jr. ....

Sent from my S500 using Tapatalk
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 14]FC Universitatea Craiova - Minerul Motru

Mesaj de romaad » 02 Dec 2013, 17:45

mah... daca ajunge Ajica jr vreo scula de fotbalist si CS U castiga vreo 2 campionate cu el golgeter, ce dreaq ne facem?

LiviuB

Re: [Etapa 14]FC Universitatea Craiova - Minerul Motru

Mesaj de LiviuB » 02 Dec 2013, 17:52

Cati copii talentati nu or avea loc din cauza astuia? asta mi se pare ignoranta suprema... dar dati-i inainte

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [Etapa 14]FC Universitatea Craiova - Minerul Motru

Mesaj de stuparu_alexandru » 02 Dec 2013, 19:08

dar ajica jr in perioada in care a fost dezafiliata craiova, unde s-a pregatit ? mai bine zis, unde a jucat acest junior de mare talent ?
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Etapa 14]FC Universitatea Craiova - Minerul Motru

Mesaj de manex » 02 Dec 2013, 21:09

"adita, adita,esti ultima fita!"
"mititelu cu baiatu vrea sa ia campionatul!"
"adita tu ai talent la furat in occident!"
citeva din scandarile ps la meci :)( :laughing:
Am zis!!

UneKa
suporter
suporter
Mesaje: 899
Membru din: 17 Mai 2010, 00:11

Re: [Etapa 14]FC Universitatea Craiova - Minerul Motru

Mesaj de UneKa » 02 Dec 2013, 21:27

manex scrie:"adita, adita,esti ultima fita!"
"mititelu cu baiatu vrea sa ia campionatul!"
"adita tu ai talent la furat in occident!"
citeva din scandarile ps la meci :)( :laughing:
extraordinar de dure scandarile , cum de a mai putut sa joace? asta e principalul motiv pt care nu a dat gol.

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Etapa 14]FC Universitatea Craiova - Minerul Motru

Mesaj de Bobby » 02 Dec 2013, 21:57

de manex » 02 Dec 2013, 14:09

"adita, adita,esti ultima fita!"
"mititelu cu baiatu vrea sa ia campionatul!"
"adita tu ai talent la furat in occident!"
citeva din scandarile ps la meci :)( :laughing:
Da - la meciul cu CS, proprietarul JR de club si brend, incita si dirija PS cu portavocea sa injure si sa arda fanionul CS. Atunci Aditza era bun, nu ? Se rasuceste Oblemenco in mormint ca stadionul care-i poarta numele e terenul de manevra al miilor de cocacari, in frunte cu ala JR de si-l merita !

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: [Etapa 14]FC Universitatea Craiova - Minerul Motru

Mesaj de _T@V_ » 02 Dec 2013, 22:10

Culmea conflictului de interese: sa detii un club, si sa joci in prima echipa. Sau tactu, ca cine stie cine o mai fi actionar la srl-ul pe care activeaza clubul.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [Etapa 14]FC Universitatea Craiova - Minerul Motru

Mesaj de stuparu_alexandru » 02 Dec 2013, 22:22

vai de mine ce de scandari. cred ca l-a durut fix in [cenzurat]. de fapt nu in [cenzurat], ca acolo-l doare in mod normal de scandarile voastre(desi daca ma gandesc mai bine, nici macar nu existati pentru el), l-a durut fix in varful [cenzurat]. cred ca radea cu toti cateii de-i are pe langa el de super scandarile celor de la sud.
incredibil ! ma mir ca nu v-au evacuat jandarmii de pe stadion pentru aceste scandari incredibil de dure.

manex, ia vezi poate are nevoie pipi boia de ajutor cu pagina de fb. esti adminul ideal pentru acel loc .


ps : vine langa gard si nimeni nu-i zice nimic , cere sa arda el fanionul, nimeni nu-i zice nimic. imi pare sincer rau ca nu a dat gol sa vad cum il aplaudati toti.
ps2 : imi pare rau ca desi am dat ignore sa nu mai vad tot felul de cretinitati postate pe aici , reusesc sa le vad in citatele altor useri de pe forum.
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

UneKa
suporter
suporter
Mesaje: 899
Membru din: 17 Mai 2010, 00:11

Re: [Etapa 14]FC Universitatea Craiova - Minerul Motru

Mesaj de UneKa » 02 Dec 2013, 22:33

stuparu_alexandru scrie:vai de mine ce de scandari. cred ca l-a durut fix in ****. de fapt nu in ****, ca acolo-l doare in mod normal de scandarile voastre(desi daca ma gandesc mai bine, nici macar nu existati pentru el), l-a durut fix in varful [cenzurat]. cred ca radea cu toti cateii de-i are pe langa el de super scandarile celor de la sud.
incredibil ! ma mir ca nu v-au evacuat jandarmii de pe stadion pentru aceste scandari incredibil de dure.

manex, ia vezi poate are nevoie pipi boia de ajutor cu pagina de fb. esti adminul ideal pentru acel loc .


ps : vine langa gard si nimeni nu-i zice nimic , cere sa arda el fanionul, nimeni nu-i zice nimic. imi pare sincer rau ca nu a dat gol sa vad cum il aplaudati toti.
ps2 : imi pare rau ca desi am dat ignore sa nu mai vad tot felul de cretinitati postate pe aici , reusesc sa le vad in citatele altor useri de pe forum.
esti doar un individos ce traiesti din bani statului. Ajica junior "are ceva din Florin Costea."
"Fiul meu, dacă se va ține de fotbal, va ajunge un jucător foarte bun pentru Liga 1. Seamănă cu Florin Costea, lovește mingea cu ambele picioare. După ce îl vor vedea jucînd, oamenii îl vor aprecia"
http://www.fanatik.ro/nu-le-dat-banii-d ... mwIuy.dpuf

Dtristan
fanatic
fanatic
Mesaje: 1155
Membru din: 26 Apr 2006, 22:01

Re: [Etapa 14]FC Universitatea Craiova - Minerul Motru

Mesaj de Dtristan » 02 Dec 2013, 23:07

Mai tata dar de ce transformam ura fata de Mitittelu in fiuso? El nu are nicio vina si cine stie poate promite ca nu a stat nimeni sa se uite la el din cauza num elui. Nu mai judecati numele. Intradevar daca se dorea ceva serios il inregimenta la alta echipa la fel cum a fost Iordanescu jr, sau Grigoras junior. Nu vb si de cazul piturca pentru ca daca ar fi macar de acelasi nivel nu vad o problema asa de mare. Ca e marioneta lui Craiova asta e alta problema dar nu as vedeao neaprat din prisma debutului lui Miti junior. MUlta bafta pentru junior as zice si pentru taicaso la puscarie sa isi decida soarta:)
Unii au cantitate altii au calitate! Cantitatea se cumpara, calitatea se castiga!

iuli

Re: [Etapa 14]FC Universitatea Craiova - Minerul Motru

Mesaj de iuli » 02 Dec 2013, 23:36

manex scrie:"adita, adita,esti ultima fita!"
"mititelu cu baiatu vrea sa ia campionatul!"
"adita tu ai talent la furat in occident!"
citeva din scandarile ps la meci :)( :laughing:
la asa patron,asa echipa
la asa echipa,asa suporteri
la asa suporteri,asa scandari.

ce pretentii sa ai de la indivizi care-si ard istoria??!?
nimic,tabula rasa!!!
daca maine se inchide facebook-ul,90% din ei nu stiu sa ajunga la stadion,dar il injura pe Craioveanu sau pe Lung si idolatrizeaza progenitura chelului cu tichie de margaritar.

UneKa
suporter
suporter
Mesaje: 899
Membru din: 17 Mai 2010, 00:11

Re: [Etapa 14]FC Universitatea Craiova - Minerul Motru

Mesaj de UneKa » 02 Dec 2013, 23:58

Dtristan scrie:Mai tata dar de ce transformam ura fata de Mitittelu in fiuso? El nu are nicio vina si cine stie poate promite ca nu a stat nimeni sa se uite la el din cauza num elui. Nu mai judecati numele. Intradevar daca se dorea ceva serios il inregimenta la alta echipa la fel cum a fost Iordanescu jr, sau Grigoras junior. Nu vb si de cazul piturca pentru ca daca ar fi macar de acelasi nivel nu vad o problema asa de mare. Ca e marioneta lui Craiova asta e alta problema dar nu as vedeao neaprat din prisma debutului lui Miti junior. MUlta bafta pentru junior as zice si pentru taicaso la puscarie sa isi decida soarta:)
ai vrut sa glumesti? daca da nu prea ai reusit.

tu l-ai auzit pe jegosul ala mic cum vorbeste? cum sa-i urezi bafta. Putem sa-i uram bafta sa dea masina peste el sau bafta sa ajunga sub un tir cu masina in care sa se afle si seniorul.

Musteste de talent aditza cum musteste al batran de talent la facut afaceri profitabile, se plangea pe la fanatik ca este blocat in Craiova si ca din cauza Olgutei jucatorii sunt neplatiti. Afacerile lui de milioane de euro sunt blocate de primaria Craiova.

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 14]FC Universitatea Craiova - Minerul Motru

Mesaj de romaad » 02 Dec 2013, 23:59

ca sa nu mai vorbim ca fiuso e actionaru majoritar in acte la echipa

Închis