CS Universitatea Craiova - ASA Tirgu Mures

Moderator: grup_moderatori

Închis

Victorie cu ASA Tg. Mures?

Poll ended at 28 Feb 2014, 17:50

Da
28
85%
Nu
1
3%
Egal
4
12%
 
Total votes: 33

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: CS Universitatea Craiova - ASA Tirgu Mures

Mesaj de stuparu_alexandru » 02 Mar 2014, 11:40

@U : dar de mititelu care primea bani de la primaria din severin , nu zicem nimic nu ?


cat despre meciul de aseara, puteam sa avem lejer 2,3-0 in prima repriza. Se cam joaca in fata portii si nu e bine. Tusierul, cel mai prost pe care l-am vazut in toata viata mea. 2 lovituri de la 11 m sub ochii lui ! nu a dat nimic. pentru fiecare decizie se uita mai intai la central... o nulitate de arbitru !

sper ca pana la urma sa dea mai multe goluri, ca ocazii au.
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

FreakBoy

Re: CS Universitatea Craiova - ASA Tirgu Mures

Mesaj de FreakBoy » 02 Mar 2014, 11:58

DeuxEx scrie:@U: la acest meci au fost mai multe persoane decat au fost la cele doua meciuri la un loc jucate de echipa booveanului. Asa ca pliscu mic! Eu am fost in T2 si am vazut cum intreaga tribuna aplauda la fazele bune avute de echipa, in special cele din prima repriza. Totodata, am observat reactia publicului fata de deciziile brigazii de arbitrii, reactii pe care nu le au cei veniti sa vada un spectacol, ci cei care au venit sa sustina o echipa. Asa ca pliscul mic!
si majoritatea au avut o favorita si aseara...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: CS Universitatea Craiova - ASA Tirgu Mures

Mesaj de romaad » 02 Mar 2014, 12:25

Ma lasati-i pe astia sa traiasca in lumea lor populata de ajici, cimitire, cruci, neprezentari, procese, falimente si alte. Nu le mai hraniti frustrarile. Eu personal le doresc sa castige Liga Campionilor, le promit ca ma voi bucura la fel de tare ca atunci cand a castigat FC Porto
In afara de contestarea "clonei" si de gargara de pe FB si pe forum nu au facut nimic in plus ca sa scape de Mititelu asa ca isi merita din plin soarta!
Eu m-am simtit perfect aseara pe stadion alaturi de ceilalti clonati. Si asa cum a zis cineva mai devreme, si eu am vazut sezonul asta niste meciuri ale lui Mititelu , dar nu am avut nici un sentiment, echipa aia mi-e la fel de indiferenta ca Victoria Branesti

Avatar utilizator
jianu_max
fanatic
fanatic
Mesaje: 1305
Membru din: 14 Apr 2006, 01:47

Re: CS Universitatea Craiova - ASA Tirgu Mures

Mesaj de jianu_max » 02 Mar 2014, 14:10

fostii suporteri ai craiovei spun raspicat ca ei sustin decat o singura echipa., adevarata, unica..nemaiexistand, vor sustine saptamanal cate una, de fiecare data alta; cea cu care va juca cs universitatea...mititelu a reusit ce si a propus, asa prost cum e..cred ca nici nu visa el ca va gasi asa o masa manevrabila
sunt mai mult decat perfect, sunt OLTEAN

Avatar utilizator
jianu_max
fanatic
fanatic
Mesaje: 1305
Membru din: 14 Apr 2006, 01:47

Re: CS Universitatea Craiova - ASA Tirgu Mures

Mesaj de jianu_max » 02 Mar 2014, 14:14

un sustinator pana in panzele albe al adevaratei imi spunea ca s au dat bilete in licee, intreprinderi, fabrici etc....si ca lumea a fost obligata sa vina la meci..si ca s ar fi facut prezenta pe strazile apropiate stadionului..:))))))
oameni buni, e psihoza colectiva...a dat dracu in mititei rau de tot..pai ei sunt clone, prieteni, veritabile clone ale maretului mititel
sunt mai mult decat perfect, sunt OLTEAN

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: CS Universitatea Craiova - ASA Tirgu Mures

Mesaj de muttley » 02 Mar 2014, 14:24

stuparu_alexandru scrie:@U : dar de mititelu care primea bani de la primaria din severin , nu zicem nimic nu ?


cat despre meciul de aseara, puteam sa avem lejer 2,3-0 in prima repriza. Se cam joaca in fata portii si nu e bine. Tusierul, cel mai prost pe care l-am vazut in toata viata mea. 2 lovituri de la 11 m sub ochii lui ! nu a dat nimic. pentru fiecare decizie se uita mai intai la central... o nulitate de arbitru !

sper ca pana la urma sa dea mai multe goluri, ca ocazii au.
Nu-mi amintesc a 2-a faza , dar primul fault a fost afara , dar jegosul ala de Radu Petrescu care era la 3m nu a dat nici macar fault. Nu stiu daca gasesc faza , dar va spun ca ii putea rupe fara probleme piciorul.

Problema mare consta in faptul ca echipa face un al 4-lea joc mizerabil in fata a peste 5-6 mii de spectatori si din pacate al 2-lea consecutiv. Trist (sa nu zic nesimtit) e ca nimeni nu si-a cerut scuze publicului. Cand ai o asemenea prestatie nu poti face decat sa-ti cer scuze oamenilor care au venit. La aproape 24h tot nu pot sa cred ca noi aseara nu am jucat fotbal. Practic golul a venit intamplator si in rest nu am jucat nimic. Au mai fost 2-3 situatii in care am fi putut da gol , dar in rest nimic.

Sper ca Ebben sa rezolve problema fizica pt ca asta e singura noastra sansa, este clar ca tactic nu putem sa dominam adversarii ... macar fizic sa facem asta. Oricum dezamagirea e mare (cel putin pt mine) si nu cred ca poate sa fie uitata decat cu o victorie in play-off in fata muresenilor.

Cred ca sunt ceva sanse sa vedem si meciul cu UTA la TV. TVR are sediu in timisoara deci ar putea trimite o echipa , dar sper sa fie alti comentatori.

@U

Lasa-ne asa clonati cum suntem.

@Max

faptul ca s-au dat bilete la licee , este un lucru pozitiv. N-am vazut pe Ajica sa faca ceva asemanator ca sa apropie publicul tanar furat de stelisti si alte echipe mizerabile de prin romania.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Re: CS Universitatea Craiova - ASA Tirgu Mures

Mesaj de U » 02 Mar 2014, 14:37

Ce ironie...o furaciune de echipa sa atraga suporterii "furati" de s+d... :laughing: :hai
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: CS Universitatea Craiova - ASA Tirgu Mures

Mesaj de muttley » 02 Mar 2014, 14:45

U scrie:Ce ironie...o furaciune de echipa sa atraga suporterii "furati" de s+d... :laughing: :hai
mare furaciune ! bine macar sunt furati de aia care au spiritul Craiove si nu de aia "ma jur pe familia mea ca vreau ca Steaua sa castige campionatul" o:
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Re: CS Universitatea Craiova - ASA Tirgu Mures

Mesaj de U » 02 Mar 2014, 14:50

Erai si pe atunci fan echipa primarie+frf+lpf?
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: CS Universitatea Craiova - ASA Tirgu Mures

Mesaj de DarkComy » 02 Mar 2014, 14:55

U scrie:Erai si pe atunci fan echipa primarie+frf+lpf?
Apropo, tu cu ce echipa tii? a lui Mititelu sau a clubului sportiv?
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Re: CS Universitatea Craiova - ASA Tirgu Mures

Mesaj de U » 02 Mar 2014, 14:57

Daca te uiti atent ai sa vezi...din 2010 februarie 25 pentru mine a murit fotbalul in oras!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: CS Universitatea Craiova - ASA Tirgu Mures

Mesaj de DarkComy » 02 Mar 2014, 15:00

U scrie:Daca te uiti atent ai sa vezi...din 2010 februarie 25 pentru mine a murit fotbalul in oras!
Pai tocmai d-aia intrebam. Daca fotbalul din Craiova a murit pentru tine acum 4 ani, nu inteleg de unde atata inversunare impotriva CS. Ar trebui sa te doara in penix de ce se intampla fie la FC, fie la CS.
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: CS Universitatea Craiova - ASA Tirgu Mures

Mesaj de hanky panky » 02 Mar 2014, 15:06

Ce-a ajuns craiova asta interlopa
Se fura suporterii liceenii pensionarii
Si domnu victor de la guvern nu intervine
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Re: CS Universitatea Craiova - ASA Tirgu Mures

Mesaj de U » 02 Mar 2014, 15:13

Nu e vorba de inversunare...e vorba de faptul ca toti suntem delasatori, ipocriti si de faptul ca prostia de s-a intamplat in vara a rupt orasul. M-am saturat sa vad prieteni care se contreaza pe tampenia asta, vecinii care pana in vara erau de aceiasi parte a baricadei acum sunt intr-un dezacord total. Chelu asta prost si coarda de la primarie reprezinta muma padurii fotbalului din oras si noi ca prostii ne batem cu pumnii in piept ca unii sunt mai adevarati decat ceilalti! Daca vrem sa realizam ceva trebuie sa fim uniti nu dezbinati ca acum.
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: CS Universitatea Craiova - ASA Tirgu Mures

Mesaj de muttley » 02 Mar 2014, 15:16

mai du-te pe thread-ul FC-ului si lasa thread-ul meciului liber. Vezi ca aceste rahaturi se disucta pe thread-ul " FC U Craiova 2013-2014 , dar trebuie sa-i schimbam numele in FC U Craiova 2013-marite2014"
Last edited by Anonymous on 02 Mar 2014, 15:31, edited 2 times in total.
Motiv: ultimul avertisment in ceea ce priveste limbajul!
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Închis