FC Olt Slatina - FC U Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce se va intampla la acest meci?

- FC U Craiova se prezinta si castiga
8
24%
- FC U Craiova se prezinta si face egal
0
No votes
- FC U Craiova se prezinta si pierde
8
24%
- FC U Craiova nu se prezinta
18
53%
 
Total votes: 34

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: FC Olt Slatina - FC U Craiova

Mesaj de DeuxEx » 02 Mar 2014, 23:15

E furtuna, chiar! :lol:

Trimis de pe al meu HUAWEI P6-U06
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
jianu_max
fanatic
fanatic
Mesaje: 1305
Membru din: 14 Apr 2006, 01:47

Re: FC Olt Slatina - FC U Craiova

Mesaj de jianu_max » 03 Mar 2014, 22:05

U scrie:
DeuxEx scrie:Iuli, eu am o singura intrebare pentru ei: ce a facut echipa voastra ieri? Restul cuvintelor sunt de prisos!
A pierdut trei puncte la fel ca struto-camila primariei.
ei, nu chiar...struto camila a pierdut cu 6 mii de olteni in tribune, booveniul a pierdut prin neprezentare..cu alte cuvinte, in timp ce stiinta juca pe oblemenco , jucatorii adevaratei faceau kangoo-jump printre balegi la leamna....
sunt mai mult decat perfect, sunt OLTEAN

Avatar utilizator
jianu_max
fanatic
fanatic
Mesaje: 1305
Membru din: 14 Apr 2006, 01:47

Re: FC Olt Slatina - FC U Craiova

Mesaj de jianu_max » 03 Mar 2014, 22:09

dingo scrie:
DeuxEx scrie:Dingo, ti-o repet ca sa-ti intre bine in cap: locul castigat in instanta a fost in anul competitional 2012-2013, atunci când tac-tu Ajica a refuzat sa inscrie echipa in divizia B. Remember?
Actele de confirmare a locului in liga 2 au ajuns la club la mijlocul lui august 2012. Ce echipa sa faci in 2 saptamani? Si pentru cei care cred ca Universitatea Craiova s-a inscris in campionat doar pentru ca a aparut CSU, mai bine ati vorbi cu jucatorii sa vedeti ca cu majoritatea s-a discutat despre revenirea la echipa cu mult inainte ca proiectul CSU sa existe.
sau mai bine ai merge tu la silviu bogdan sa il rogi sa iti arate copia dupa documentul inregistrat in care ajica solicita inscrierea il liga judeteana cu 2 saptamani inainte de a se anunta official demararea proiectului CSU...adica stiinta reinviata..campioana unei mari iubiri..Craiova noastra...urmasa craiovei maxima.
exista insa posibilitatea ca acel document inregistrat sa fie caduc!
sunt mai mult decat perfect, sunt OLTEAN

dingo

Re: FC Olt Slatina - FC U Craiova

Mesaj de dingo » 03 Mar 2014, 23:17

jianu_max scrie:
dingo scrie:
DeuxEx scrie:Dingo, ti-o repet ca sa-ti intre bine in cap: locul castigat in instanta a fost in anul competitional 2012-2013, atunci când tac-tu Ajica a refuzat sa inscrie echipa in divizia B. Remember?
Actele de confirmare a locului in liga 2 au ajuns la club la mijlocul lui august 2012. Ce echipa sa faci in 2 saptamani? Si pentru cei care cred ca Universitatea Craiova s-a inscris in campionat doar pentru ca a aparut CSU, mai bine ati vorbi cu jucatorii sa vedeti ca cu majoritatea s-a discutat despre revenirea la echipa cu mult inainte ca proiectul CSU sa existe.
sau mai bine ai merge tu la silviu bogdan sa il rogi sa iti arate copia dupa documentul inregistrat in care ajica solicita inscrierea il liga judeteana cu 2 saptamani inainte de a se anunta official demararea proiectului CSU...adica stiinta reinviata..campioana unei mari iubiri..Craiova noastra...urmasa craiovei maxima.
exista insa posibilitatea ca acel document inregistrat sa fie caduc!
Esti intr-o foarte mare eroare. Mititelu nu a solicitat niciodata inscrierea in liga judeteana. El a solicitat inscrierea in liga 1, dar pana la urma a fost primit doar in liga 2. Dar asta nu e o problema ca oricum la finalul sezonului vom promova in liga 1, asa ca nu mai e mult pana Universitatea Craiova va reveni acolo unde ii este locul. [miti]

dingo

Re: FC Olt Slatina - FC U Craiova

Mesaj de dingo » 03 Mar 2014, 23:25

Sergyu_costea scrie:Hai ba pe bune acum ,recunoasteti care faceti misto de noi.
Salveaza mesajul meu si mai vorbim la finalul sezonului cand majoritatea fanilor CSU vor reveni la Universitatea Craiova si vor zice ca ei mereu au fost alaturi de echipa. O sa fie chiar interesant de urmarit spectacolul. o:

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: FC Olt Slatina - FC U Craiova

Mesaj de hanky panky » 03 Mar 2014, 23:57

bafta dingo
vreau sa promoveze FC o:
si sa nu ia licenta
sa intre CS in locul ei
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: FC Olt Slatina - FC U Craiova

Mesaj de romaad » 03 Mar 2014, 23:59

dingo scrie:
Sergyu_costea scrie:Hai ba pe bune acum ,recunoasteti care faceti misto de noi.
Salveaza mesajul meu si mai vorbim la finalul sezonului cand majoritatea fanilor CSU vor reveni la Universitatea Craiova si vor zice ca ei mereu au fost alaturi de echipa. O sa fie chiar interesant de urmarit spectacolul. o:
Dingo, faci ma fata la o intalnire face-to-face cu membrii forumului? Dau e berea! Am o curiozitate bolnava sa te cunosc, desi presupun ca esti fie mtitelu jr, fie o farsa a vreunui coleg de forum mai glumetz
Last edited by romaad on 04 Mar 2014, 00:12, edited 1 time in total.

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: FC Olt Slatina - FC U Craiova

Mesaj de SLH » 04 Mar 2014, 00:04

romaad scrie:
dingo scrie:
Sergyu_costea scrie:Hai ba pe bune acum ,recunoasteti care faceti misto de noi.
Salveaza mesajul meu si mai vorbim la finalul sezonului cand majoritatea fanilor CSU vor reveni la Universitatea Craiova si vor zice ca ei mereu au fost alaturi de echipa. O sa fie chiar interesant de urmarit spectacolul. o:
Dingo, faci ma fata la o intalnire face-to-face cu membrii forumului? Dau e berea! Am o curiozitate bolnava sa te cunosc, desi presupun ca esti fie mtitelu jr, fie o farsa a vreunuluicoleg de forum mai glumetz
Cu siguranta dingo e o farsa, fie a vreunui glumet, fie a geneticii.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: FC Olt Slatina - FC U Craiova

Mesaj de DeuxEx » 04 Mar 2014, 00:45

Sergyu_costea scrie:Te rog frumos spune-mi ca glumesti in continuare si ca nu vrei sa recunosti :-D Altfel esti patetic rau de tot. Haide merge un pariu? O lada de bere. Promoveaza CS Universitatea Craiova o dai tu , promoveaza FC U Craiova o dau eu. Daca vrei maresc miza , tu dai una , eu dau doua
Merg si eu la pariul asta cu o lada de bere!
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Re: FC Olt Slatina - FC U Craiova

Mesaj de Copacul » 04 Mar 2014, 00:48

Eu ma sacrific si pun la dispozitie burta daca nu puteti dovedi pariul.
C O P A C U LImagine

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: FC Olt Slatina - FC U Craiova

Mesaj de muttley » 04 Mar 2014, 00:56

E Ajica ! "Esti intro mare eroare" a schimbata "grava eroare" cu "mare eroare" ca sa nu se deconspire
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: FC Olt Slatina - FC U Craiova

Mesaj de sorialis » 04 Mar 2014, 09:13

DeuxEx scrie:
Sergyu_costea scrie:Te rog frumos spune-mi ca glumesti in continuare si ca nu vrei sa recunosti :-D Altfel esti patetic rau de tot. Haide merge un pariu? O lada de bere. Promoveaza CS Universitatea Craiova o dai tu , promoveaza FC U Craiova o dau eu. Daca vrei maresc miza , tu dai una , eu dau doua
Merg si eu la pariul asta cu o lada de bere!
Ma bag si eu, tot cu doua navete, numai sa apuc sa-l vad pe marele dingo in persoana! Ar fi o ocazie unica-n viata, nu vreau s-o ratez!
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

dingo

Re: FC Olt Slatina - FC U Craiova

Mesaj de dingo » 04 Mar 2014, 10:07

La cate lazi de bere o sa iau de aici o sa pot sa imi deschid un PUB. [miti]

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: FC Olt Slatina - FC U Craiova

Mesaj de hanky panky » 04 Mar 2014, 10:27

dingo scrie:La cate lazi de bere o sa iau de aici o sa pot sa imi deschid un PUB. [miti]
nu cumva ai deja un magazin langa stadion aunde ai cea mai buna cafea? :)-
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

Avatar utilizator
Ovidiu*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2410
Membru din: 19 Aug 2006, 13:14

Re: FC Olt Slatina - FC U Craiova

Mesaj de Ovidiu* » 04 Mar 2014, 12:52

Nu e el pe de-a-ntregul...E doar jumatatea lui care tine cu FC !! :-D
The problem of putting your foot on a lion's neck is, you can never let it up.

Închis