Olimpia Satu Mare - CS Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Reusesc baietii nostri?

Da
23
68%
Nu
4
12%
Cam greu
4
12%
Egal
3
9%
 
Total votes: 34

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: Olimpia Satu Mare - CS Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 05 Mar 2014, 19:27

Aditza scrie::laughing: You make my day :laughing:
*made :)( :)(
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

WhiteLionn
membru
membru
Mesaje: 176
Membru din: 11 Sep 2013, 16:26

Re: Olimpia Satu Mare - CS Universitatea Craiova

Mesaj de WhiteLionn » 05 Mar 2014, 20:44

Hmm, ce atmosfera de inmormantare dupa alegerile astea... A picat Nasu', a picat si entuziasmul... Ce e mai baieti cu voi? Sau va intrebati si voi ce ma tot intreb si eu de-azi dimineata? Oare ce-ar fi avut alea 88 de cluburi care au fost impotriva afilierii dragutei de CSU?

WhiteLionn
membru
membru
Mesaje: 176
Membru din: 11 Sep 2013, 16:26

Re: Olimpia Satu Mare - CS Universitatea Craiova

Mesaj de WhiteLionn » 05 Mar 2014, 21:03

Nu pot sa cred ca in sfarsit se face curatenie in fotbal. Dupa "scumpii" mei Borcea si Netoiu, astazi sistemul mafiot al lui Sandu a cazut. Sandu, Avram, Kassai, Alexandrescu, Dragomir etc... am trait s-o vad si pe-asta. Se pare ca si clonuta e pe faras. Un lucru e clar, orasul Craiova are in acest moment o singura solutie: negocieri intre chelios si investitorii CSU. Si asta repede, pana nu se alege praful. Cu CSU posibil dezafiliata, chiar probabil dupa ultimele zvonuri si cu o FCU in curul gol, neantrenata si fara puncte, o sa ramanem in cazul unei eventuale impacari sa ne batem spre sfarsitul campionatului la play-out si mai pierdem un an, cel putin. Asadar, fac un apel catre toti fanii Stiintei, indiferent de ce parte cred ei ca se afla adevarul: trebuie sa facem cu totii presiuni pentru o fuziune IMEDIATA, altfel e posibil sa ramanem cu buza umflata cu totii. Cu un Mititelu in faliment si o CSU exclusa n-avem niciun viitor, cu o uniune, chiar nedorita de multi dintre noi, avem un viitor macar. Probabil o sa fiu injurat de ambele tabere, dar nu vad alta solutie in situatia asta. Hai sa fim uniti si inteligenti pentru un bine comun. Astept reactii...

ozzy

Re: Olimpia Satu Mare - CS Universitatea Craiova

Mesaj de ozzy » 05 Mar 2014, 21:12

WhiteLionn scrie:Sau va intrebati si voi ce ma tot intreb si eu de-azi dimineata? Oare ce-ar fi avut alea 88 de cluburi care au fost impotriva afilierii dragutei de CSU?
Ești pe aproape, doar că nu mă întreb asta, ci cum o dormi coana maică-ta, știind ce papagal a trimis în lume. Și nu de azi dimineață, ci de când ai apărut pe aici.

ozzy

Re: Olimpia Satu Mare - CS Universitatea Craiova

Mesaj de ozzy » 05 Mar 2014, 21:14

WhiteLionn scrie: Astept reactii...
Iată-le: :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

WhiteLionn
membru
membru
Mesaje: 176
Membru din: 11 Sep 2013, 16:26

Re: Olimpia Satu Mare - CS Universitatea Craiova

Mesaj de WhiteLionn » 05 Mar 2014, 21:47

Ozzy, n-ai obraz...:( Dezbinarea asta ne-a adus unde suntem si mi-e teama ca va fi mai rau decat atat. Lasa mamele in pace, e saptamana martisorului si doamnele merita respectate. Ma rog, daca sa-mi arati degetul mijlociu si sa ma-njuri e tot ce poti in situatia asta, te las in bezna mintii tale. Sigur te simti bine acolo. Pace.

ozzy

Re: Olimpia Satu Mare - CS Universitatea Craiova

Mesaj de ozzy » 05 Mar 2014, 21:54

Dar unde vezi tu că am zis ceva rău de mama ta?

conStiinta

Re: Olimpia Satu Mare - CS Universitatea Craiova

Mesaj de conStiinta » 05 Mar 2014, 22:13

Du-te dreaq cu fuziunea ta cu tot! Decat orice legat de [miti] mai bine fara echipa!

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: Olimpia Satu Mare - CS Universitatea Craiova

Mesaj de alex.p » 05 Mar 2014, 22:27

WhiteLionn scrie:Nu pot sa cred ca in sfarsit se face curatenie in fotbal. Dupa "scumpii" mei Borcea si Netoiu, astazi sistemul mafiot al lui Sandu a cazut. Sandu, Avram, Kassai, Alexandrescu, Dragomir etc... am trait s-o vad si pe-asta. Se pare ca si clonuta e pe faras. Un lucru e clar, orasul Craiova are in acest moment o singura solutie: negocieri intre chelios si investitorii CSU. Si asta repede, pana nu se alege praful. Cu CSU posibil dezafiliata, chiar probabil dupa ultimele zvonuri si cu o FCU in curul gol, neantrenata si fara puncte, o sa ramanem in cazul unei eventuale impacari sa ne batem spre sfarsitul campionatului la play-out si mai pierdem un an, cel putin. Asadar, fac un apel catre toti fanii Stiintei, indiferent de ce parte cred ei ca se afla adevarul: trebuie sa facem cu totii presiuni pentru o fuziune IMEDIATA, altfel e posibil sa ramanem cu buza umflata cu totii. Cu un Mititelu in faliment si o CSU exclusa n-avem niciun viitor, cu o uniune, chiar nedorita de multi dintre noi, avem un viitor macar. Probabil o sa fiu injurat de ambele tabere, dar nu vad alta solutie in situatia asta. Hai sa fim uniti si inteligenti pentru un bine comun. Astept reactii...
Ai mai postat acest mesaj si pe alt topic. E de ajuns o data!

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: Olimpia Satu Mare - CS Universitatea Craiova

Mesaj de DarkComy » 05 Mar 2014, 23:59

Fuziune? Uniune? NU MERSI.

Sent from my Nokia Lumia 625 using Tapatalk
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
cristicraiova
junior
junior
Mesaje: 26
Membru din: 08 Mai 2010, 01:43

Re: Olimpia Satu Mare - CS Universitatea Craiova

Mesaj de cristicraiova » 06 Mar 2014, 00:01

batem cu 2 la 1 (goluri ferfelea si varga ) - STIINTA RENASTE ! ....uitasem : mori arjica!

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: Olimpia Satu Mare - CS Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 06 Mar 2014, 00:20

Se joaca degeaba :)( maine ala nu o sa aprobe in CEx schimbarile din statut si adio promovare :)( dar e bine ca ramane loc pt booveni :)(.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

JustME

Re: Olimpia Satu Mare - CS Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 06 Mar 2014, 00:37

WhiteLionn scrie:Nu pot sa cred ca in sfarsit se face curatenie in fotbal. Dupa "scumpii" mei Borcea si Netoiu, astazi sistemul mafiot al lui Sandu a cazut. Sandu, Avram, Kassai, Alexandrescu, Dragomir etc... am trait s-o vad si pe-asta. Se pare ca si clonuta e pe faras. Un lucru e clar, orasul Craiova are in acest moment o singura solutie: negocieri intre chelios si investitorii CSU. Si asta repede, pana nu se alege praful. Cu CSU posibil dezafiliata, chiar probabil dupa ultimele zvonuri si cu o FCU in curul gol, neantrenata si fara puncte, o sa ramanem in cazul unei eventuale impacari sa ne batem spre sfarsitul campionatului la play-out si mai pierdem un an, cel putin. Asadar, fac un apel catre toti fanii Stiintei, indiferent de ce parte cred ei ca se afla adevarul: trebuie sa facem cu totii presiuni pentru o fuziune IMEDIATA, altfel e posibil sa ramanem cu buza umflata cu totii. Cu un Mititelu in faliment si o CSU exclusa n-avem niciun viitor, cu o uniune, chiar nedorita de multi dintre noi, avem un viitor macar. Probabil o sa fiu injurat de ambele tabere, dar nu vad alta solutie in situatia asta. Hai sa fim uniti si inteligenti pentru un bine comun. Astept reactii...
daca nu postezi mesajul asta, ce musteste de penibil, pe toate subiectele forumului nu rezolvi nimic [rolleyes]

reactia mea, daca te intereseaza, e simpla: du-te si plimba nitel ursul. mai bine dezafiliati sau desfiintati decat inapoi in aceeasi tabara cu ajica si adevaratii (iarasi subliniez ca nu ma refer la toti fanii FCU ci doar la partea aia infecta de adevarati de care mi-e tare scarba de la o vreme).

@S9k3k3

ai luat-o grav pe urma lu' Che Guevara. doar ala era priceput in tot si in toate si stia ce se va intampla inainte ca lucrurile sa se intample. sincer chiar nu imi era dor de un Guevara2.

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: Olimpia Satu Mare - CS Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 06 Mar 2014, 02:03

JustME scrie:
@S9k3k3

ai luat-o grav pe urma lu' Che Guevara. doar ala era priceput in tot si in toate si stia ce se va intampla inainte ca lucrurile sa se intample. sincer chiar nu imi era dor de un Guevara2.
Nu stiu cine a fost "Che Guevara" aici pe forum , dar niciodata n-am spus ca sunt detinatorul adevarului absolut. Spun doar ce cred, iar faptul ca din intamplare am mici cunostiinte si in alte sporturi sau activitati... nu inseamna nimic. La fel si faptul ca s-a mai "nimerit" ca unele pareri sa fie adevarate.

Pt mine e clar ca in viitorul apropiat Burleanu nu o sa inghita CSUC si nici in viitorul indepartat. As putea sa argumentez de ce cred asta , dar nu are sens.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

sorin107

Re: Olimpia Satu Mare - CS Universitatea Craiova

Mesaj de sorin107 » 06 Mar 2014, 09:18

s9k3k3 scrie:
JustME scrie:
@S9k3k3

ai luat-o grav pe urma lu' Che Guevara. doar ala era priceput in tot si in toate si stia ce se va intampla inainte ca lucrurile sa se intample. sincer chiar nu imi era dor de un Guevara2.
Nu stiu cine a fost "Che Guevara" aici pe forum , dar niciodata n-am spus ca sunt detinatorul adevarului absolut. Spun doar ce cred, iar faptul ca din intamplare am mici cunostiinte si in alte sporturi sau activitati... nu inseamna nimic. La fel si faptul ca s-a mai "nimerit" ca unele pareri sa fie adevarate.

Pt mine e clar ca in viitorul apropiat Burleanu nu o sa inghita CSUC si nici in viitorul indepartat. As putea sa argumentez de ce cred asta , dar nu are sens.

chiar n-are sens.

Închis