[Etapa 16]FC Universitatea Craiova - FC Bihor

Moderator: grup_moderatori

Pronostic:

Poll ended at 09 Mar 2014, 19:34

1
5
18%
x
6
21%
2
17
61%
 
Total votes: 28

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Etapa 16]FC Universitatea Craiova - FC Bihor

Mesaj de muttley » 08 Mar 2014, 16:42

ce minut e? oricum e greu cand adversarul joaca in 10 pt ca se retrag si e greu pt o echipa sa-i desfaca. Fazele fixe o sa fie decisive :)(.

Pana la urma o sa dea gol.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
anakin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1196
Membru din: 04 Iul 2007, 02:18

Re: [Etapa 16]FC Universitatea Craiova - FC Bihor

Mesaj de anakin » 08 Mar 2014, 16:44

Min 85 Lovitură liberă de la 30 de metri lateral stânga pentru craioveni. Execută Dorel Stoica, iar balonul este respins în corner. Roman bate lovitura de la colţ, iar apărarea bihoreană îndepărtează pericolul.
"Universitatea Craiova este una singură, echipa cu leul pe stemă." - Ilie Balaci

"Pentru mine există doar echipa care are stema cu leul pe tricouri, asta este echipa mea de suflet." - Aurel Țicleanu

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Etapa 16]FC Universitatea Craiova - FC Bihor

Mesaj de manex » 08 Mar 2014, 16:51

0-0 final. nu e deloc bun rezultatul. in urmatoarele meciuri nu trebuie sa mai facem pasi gresiti. ucv
Am zis!!

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Etapa 16]FC Universitatea Craiova - FC Bihor

Mesaj de muttley » 08 Mar 2014, 16:53

manex scrie:0-0 final. nu e deloc bun rezultatul. in urmatoarele meciuri nu trebuie sa mai facem pasi gresiti. ucv
Urmatorul meci e la Brasov.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
anakin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1196
Membru din: 04 Iul 2007, 02:18

Re: [Etapa 16]FC Universitatea Craiova - FC Bihor

Mesaj de anakin » 08 Mar 2014, 16:55

Era de așteptat rezultatul ăsta, m-am așteptat mereu la egal. Bihorenii nu au echipă de speriat, dar în momentul ăsta echipa nu poate fi la capacitate maximă. Sper să se regleze deficiențele din pregătirea fizică, pentru că vin meciuri mai grele și avem neapărat nevoie de cel puțin 2-3 victorii.
"Universitatea Craiova este una singură, echipa cu leul pe stemă." - Ilie Balaci

"Pentru mine există doar echipa care are stema cu leul pe tricouri, asta este echipa mea de suflet." - Aurel Țicleanu

WhiteLionn
membru
membru
Mesaje: 176
Membru din: 11 Sep 2013, 16:26

Re: [Etapa 16]FC Universitatea Craiova - FC Bihor

Mesaj de WhiteLionn » 08 Mar 2014, 16:55

@ s9k3k3 : sa fie ca tine, eu sa fiu un penibil si sa bata Stiinta cu 1-0.
@Sergyu_costea: ai dreptate, scuze, m-a luat valul, pe astia 3 (Netoiu,Staicu si Mititelu) ii urasc atat de mult incat ordinea nu mai conteaza cand ii injur.
@JustME: 88>83. In momentul asta CSU nu este membru afiliat. Asta e un adevar pe care daca il accepti sau nu, e problema ta. Din ce am scris acolo tu ai inteles ca am e ceva cu Martorii lui Iehova. N-am absolut nimic cu ei, doar ca sunt putin cam insistenti si cateodata devin suparatori. Sunt un tip deschis in privinta religiilor, daca vrei sa stii chiar am o mare stima fata de invataturile baptiste si musulmane de exemplu.Era doar o comparatie (poate nereusita) intre stilul lor si al acestei CSU. Martorii s-au format prin 1850 la New York si acum au impresia ca sunt detinatorii adevarului, voi in 2013 si credeti ca sunteti adevarata Stiinta. Cum suna aia pe la usi sa ne arate calea, asa intrati voi pe orice subiect (Univ Craiova-FC Bihor de exemplu) si ne jigniti pe noi astia care am ales sa nu intoarcem spatel;e Stiintei, cat om mai putea si noi... Pace!

Avatar utilizator
Florin-UCV
membru
membru
Mesaje: 177
Membru din: 06 Mai 2009, 16:56

Re: [Etapa 16]FC Universitatea Craiova - FC Bihor

Mesaj de Florin-UCV » 08 Mar 2014, 16:56

WhiteLionn scrie:trebuie sa facem cu totii presiuni pentru o fuziune IMEDIATA
cum ma sa faci fuziune cu rusinea romaniei?
va rog nu, nu murdariti echipa fc mititelu, sunteti pe val, o sa promovati, o sa castigati campionate

dl mititelu trebuie sa faca demersuri pe langa dl martian sa i se alature in acest proiect, sa va lasam sa va pregatiti pentru liga campionilor

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Etapa 16]FC Universitatea Craiova - FC Bihor

Mesaj de muttley » 08 Mar 2014, 16:58

Florin-UCV scrie:
WhiteLionn scrie:trebuie sa facem cu totii presiuni pentru o fuziune IMEDIATA
cum ma sa faci fuziune cu rusinea romaniei?
va rog nu, nu murdariti echipa fc mititelu, sunteti pe val, o sa promovati, o sa castigati campionate

dl mititelu trebuie sa faca demersuri pe langa dl martian sa i se alature in acest proiect, sa va lasam sa va pregatiti pentru liga campionilor
imediat insemnand pana la procesul de insolventa? te rog sa te exprimi mai clar.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
jianu_max
fanatic
fanatic
Mesaje: 1305
Membru din: 14 Apr 2006, 01:47

Re: [Etapa 16]FC Universitatea Craiova - FC Bihor

Mesaj de jianu_max » 08 Mar 2014, 17:02

Pe live ul de pe ziarul fanion al oltenilor nu scrie de bara bihorului fin min 57...scrie in schim de o mie de spectatori...nu scrie ca napoli a fost la meci...si i a fost strigat numele...as schimba numele ziarului in SCANTEIA BOOVEANA..
sunt mai mult decat perfect, sunt OLTEAN

Avatar utilizator
jianu_max
fanatic
fanatic
Mesaje: 1305
Membru din: 14 Apr 2006, 01:47

Re: [Etapa 16]FC Universitatea Craiova - FC Bihor

Mesaj de jianu_max » 08 Mar 2014, 17:05

Skeke...stiu cat de mult iti place sa ai dreptate..dar azi ai fost agasant cu previziunea privind golul feceului..ai nominalizat chiar si marcatorul...
sunt mai mult decat perfect, sunt OLTEAN

WhiteLionn
membru
membru
Mesaje: 176
Membru din: 11 Sep 2013, 16:26

Re: [Etapa 16]FC Universitatea Craiova - FC Bihor

Mesaj de WhiteLionn » 08 Mar 2014, 17:10

@s9k3k3: sunt un pesimist de felul meu. Stii de ce mi-e teama? Mi-e teama ca in prostia si mandria noastra suntem cu totii atat de ocupati sa ne contram, sa ne injuram sau sa ne fudulim incat scapam din vedere ceva esential: CSU in momentul asta risca dezafilierea iar FCU e aproape in faliment. Eu nu vad un viitor prea roz, dea Domnul sa ma insel. Crezi ca mie-mi place ideea de fuziune? Nimanui nu-i place, dar e posibil sa fie SINGURA solutie la un moment dat, intr-o anumita situatie. Doar ca e posibil sa fie tarziu, prea tarziu si o sa mai frecam menta prin B inca un an, cel putin. Sper din suflet sa n-am eu dreptate si sa nu se adevereasca ce spun.Mai vedem ce-o fi...

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Etapa 16]FC Universitatea Craiova - FC Bihor

Mesaj de muttley » 08 Mar 2014, 17:17

WhiteLionn scrie:@s9k3k3: sunt un pesimist de felul meu. Stii de ce mi-e teama? Mi-e teama ca in prostia si mandria noastra suntem cu totii atat de ocupati sa ne contram, sa ne injuram sau sa ne fudulim incat scapam din vedere ceva esential: CSU in momentul asta risca dezafilierea iar FCU e aproape in faliment. Eu nu vad un viitor prea roz, dea Domnul sa ma insel. Crezi ca mie-mi place ideea de fuziune? Nimanui nu-i place, dar e posibil sa fie SINGURA solutie la un moment dat, intr-o anumita situatie. Doar ca e posibil sa fie tarziu, prea tarziu si o sa mai frecam menta prin B inca un an, cel putin. Sper din suflet sa n-am eu dreptate si sa nu se adevereasca ce spun.Mai vedem ce-o fi...
nu stiu care e viziunea ta , dar in viziunea mea viitorul e foarte roz. Daca CSUC dispare, voi primiti ceea ce meritati :)( atunci puteti sa-l sustineti si sa-l pupati de brutar drept in funduletz. Iar daca dispare si FCUC !! primiti cu varf si indesat ! Atunci o sa va puteti manifesta bucuria ca l-ati facut si pe Boovean si pe USL-isti..

Nu stiu daca ai inteles , dar pe astia de la CSUC nu prea ii mai intereseaza SRL-ul vostru. Daca clubul lor dispare, le strang mana jucatorilor si isi continua de afaceri. Daca FCUC dispare, voi primiti circ.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

WhiteLionn
membru
membru
Mesaje: 176
Membru din: 11 Sep 2013, 16:26

Re: [Etapa 16]FC Universitatea Craiova - FC Bihor

Mesaj de WhiteLionn » 08 Mar 2014, 17:27

Seke, las-o moarta ca n-ai inteles nimic.

0-0. Exact ce-am zis inainte de meci, jucam fara varfuri. Nu marcam nici in superioritate. Trebuie neaparat 2 atacanti decenti daca vrem sa ramanem in playoff, dar de unde? Poate i-or mai fi ramas chelului doua ghiuluri sa le vanda, fmm de investitor...

OVI2806
fanatic
fanatic
Mesaje: 1293
Membru din: 07 Oct 2007, 11:15

Re: [Etapa 16]FC Universitatea Craiova - FC Bihor

Mesaj de OVI2806 » 08 Mar 2014, 17:28

Bun asa, mititelu face egal la fel ca Stanga&co, in conditiile in care s-a antrenat pe la primarie si langa cimitir :smoke:

Avatar utilizator
jianu_max
fanatic
fanatic
Mesaje: 1305
Membru din: 14 Apr 2006, 01:47

Re: [Etapa 16]FC Universitatea Craiova - FC Bihor

Mesaj de jianu_max » 08 Mar 2014, 17:41

Exact cum am mai zis..feceul exista doar pt ca a aparut cs universitatea craiova in vara....sivexista doar pt a se raporta la csuc...doar pt a se compara cu csuc...doamne fereste de fuziune..mai bine nimic absolut decat ceva in care sa fie si o umbra de mititel..sa dea dumnezeu sa intre in faliment..nu ma injurati ,adevaratilor..ar falimenta o societate comerciala,atat..
sunt mai mult decat perfect, sunt OLTEAN

Închis