[Etapa 16]FC Universitatea Craiova - FC Bihor

Moderator: grup_moderatori

Pronostic:

Poll ended at 09 Mar 2014, 19:34

1
5
18%
x
6
21%
2
17
61%
 
Total votes: 28

JustME

Re: [Etapa 16]FC Universitatea Craiova - FC Bihor

Mesaj de JustME » 09 Mar 2014, 19:10

ooo, vai :o pai de ce nu spui ma pacala ca nu-ti place off topicul si limbajul meu. pe cuvant ca n-am stiut altfel iti garantez ca luam masuri si ma durea si mai mult in cot de parerile tale. dar vezi ce molipsitor e off topicul asta din moment ce nici macar tu nu poti sa ii rezisti, in prima parte a mesajului esti anti off topic iar in ultima parte imbratisezi off topicul din toata inima.

eu cu limbaj cladit in spatele blocului tu cu logica si coerenta marca booveni. eh, nu e nimeni perfect :-D

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Etapa 16]FC Universitatea Craiova - FC Bihor

Mesaj de manex » 09 Mar 2014, 20:14

eu stiu asa: 2>1,4>3, 6>5, 88>82.82,1>82. reinventati matematica? si daca ceva se judeca conform voturilor si 83>82.si punct. uite de aia nu voi putea sa sustin cs. din cauza acestui pumn in gura. din cauza faptului ca 82 aia spuneti ca sint la fael ca 88. puneti semnul =. nu e egal. cum nici Oblemnco nu a antrenat CS in 93, cum scrie pe marele baner de la stadion. insa asta nu ma mira, este noua politica cs.
Last edited by manex on 09 Mar 2014, 20:18, edited 1 time in total.
Am zis!!

sorin107

Re: [Etapa 16]FC Universitatea Craiova - FC Bihor

Mesaj de sorin107 » 09 Mar 2014, 20:16

manex scrie:eu stiu asa: 2>1,3>4, 5>6, 88>82.82,1>82. reinventati matematica? si daca ceva se judeca conform voturilor si 83>82.si punct. uite de aia nu voi putea sa sustin cs. din cauza acestui pumn in gura. din cauza faptului ca 82 aia spuneti ca sint la fael ca 88. puneti semnul =. nu e egal. cum nici Oblemnco nu a antrenat CS in 93, cum scrie pe marele baner de la stadion. insa asta nu ma mira, este noua politica cs.

pai aia-i ba manex, ca 3 nu-i mai mare ca 4.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Etapa 16]FC Universitatea Craiova - FC Bihor

Mesaj de manex » 09 Mar 2014, 20:18

sorin107 scrie:
manex scrie:eu stiu asa: 2>1,3>4, 5>6, 88>82.82,1>82. reinventati matematica? si daca ceva se judeca conform voturilor si 83>82.si punct. uite de aia nu voi putea sa sustin cs. din cauza acestui pumn in gura. din cauza faptului ca 82 aia spuneti ca sint la fael ca 88. puneti semnul =. nu e egal. cum nici Oblemnco nu a antrenat CS in 93, cum scrie pe marele baner de la stadion. insa asta nu ma mira, este noua politica cs.

pai aia-i ba manex, ca 3 nu-i mai mare ca 4.
pusei semnele prost. :))
Am zis!!

JustME

Re: [Etapa 16]FC Universitatea Craiova - FC Bihor

Mesaj de JustME » 09 Mar 2014, 20:34

manex scrie:eu stiu asa: 2>1,4>3, 6>5, 88>82.82,1>82. reinventati matematica? si daca ceva se judeca conform voturilor si 83>82.si punct. uite de aia nu voi putea sa sustin cs. din cauza acestui pumn in gura. din cauza faptului ca 82 aia spuneti ca sint la fael ca 88. puneti semnul =. nu e egal. cum nici Oblemnco nu a antrenat CS in 93, cum scrie pe marele baner de la stadion. insa asta nu ma mira, este noua politica cs.
nu pune nimeni egal intre nimic Manex. insa nu poti sa spui, daca esti cu toate tiglele pe casa, ca CS U e "rusinea Romaniei" sau ca votul asta "spune totul despre cum este perceputa aceasta echipa in tara" ca au votat 89 de insi contra.

daca esti un om serios si persoana logica realizezi ca parerile au fost impartite aproape egal. 171 : 2 = 85,5. deci CS U a fost la 3,5 voturi de 50% . pai atunci cum sa spui ca toata lumea zice ca CS U e naspa, rusinea Romaniei etc? daca din 171 votau impotriva 150, 160 de insi atunci da se putea trage concluzia ca perceptia este una naspa, "rusinea Romaniei" si alte aiureli de genul.

e vorba de proportii nu ca 89 e mai mare ca 82. aia 89 sunt la fel de importanti ca aia 82. sa vezi doar intr-o parte sau in alta inseamna sa fii ignorant sau chiar stupid direct. sau cel putin asta e parerea mea.

in discutia respectiva nu era vorba ca majoritatea voturilor a fost impotriva CS U ci era vorba ca baiatul ala spune ca vezi domne CS U e naspa si e rusinea Romaniei ca au votat 89 de insi contra ei. pai ce facem bai nene cu ceilalti 82 care au votat pro? ca nu sunt deloc putini. sau luam in considerare doar ce ne convine?

dar daca scorul era 85 contra CS U si 86 pentru CS U concluzia era ca fotbalul romanesc ne iubeste si ca suntem mandria Romaniei? :lol: ca vorba aia 86 > 85 [smile10]

THE LION
suporter
suporter
Mesaje: 683
Membru din: 26 Sep 2005, 11:33

Re: [Etapa 16]FC Universitatea Craiova - FC Bihor

Mesaj de THE LION » 09 Mar 2014, 21:06

Cei 88 nu au votat impotriva, doar s-au abtinut. Deci 83 voturi pentru si 88 abtineri.
Hai Universitatea, Hai Craiova,
Tu, CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI !!!

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Etapa 16]FC Universitatea Craiova - FC Bihor

Mesaj de manex » 09 Mar 2014, 21:28

just, lucrez in vinzari . si cind e cazul fac pe dracu in patru sa arat clientului ca 82>87. sau ca 100. :)(
Am zis!!

JustME

Re: [Etapa 16]FC Universitatea Craiova - FC Bihor

Mesaj de JustME » 09 Mar 2014, 21:33

da stiu si te inteleg si eu am lucrat putin in vanzari si mi s-a parut un domeniu fabulos de dificil. insa eu incercam sa spun ca in situatia in care am 5 prieteni si 3 imi zic ca sunt nebun iar 2 imi zic ca-s sanatos nu pot sa trag o concluzie clara. insa daca din aia 5 prieteni 4 imi spun ca sunt nebun si doar unul imi spune ca-s sanatos pot sa trag o concluzie extrem de clara :)(

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 09 Mar 2014, 22:09

THE LION scrie:Cei 88 nu au votat impotriva, doar s-au abtinut. Deci 83 voturi pentru si 88 abtineri.
Nu e asa, au fost voturi pentru, apoi nu s-a mai votat impotriva sau abtineri. Discutia a inutila, e doar un drog pentru unii ca sa suporte mai usor durerea.

iuli

Re: [Etapa 16]FC Universitatea Craiova - FC Bihor

Mesaj de iuli » 11 Mar 2014, 08:32

arbitrul de rezerva al acestei partide a fost din Slatina si a spus intr-o discutie privata ca nu a vazut asa ceva in viata lui.jucatorii au recunoscut ca mai stau doar obligati de faptul ca nu pot evolua in alta parte,nimeni nu stie ce se va intampla maine si recunosc faptul ca sint blocati de ingineriile ochelaristului.amenintarile la adresa lor nu lipsesc si asteapta cu toti neacceptarea planului de reorganizare de catre judecatori pt a scapa din cosmar.

dingo

Re: [Etapa 16]FC Universitatea Craiova - FC Bihor

Mesaj de dingo » 11 Mar 2014, 09:51

iuli scrie:arbitrul de rezerva al acestei partide a fost din Slatina si a spus intr-o discutie privata ca nu a vazut asa ceva in viata lui.jucatorii au recunoscut ca mai stau doar obligati de faptul ca nu pot evolua in alta parte,nimeni nu stie ce se va intampla maine si recunosc faptul ca sint blocati de ingineriile ochelaristului.amenintarile la adresa lor nu lipsesc si asteapta cu toti neacceptarea planului de reorganizare de catre judecatori pt a scapa din cosmar.
Nu mai e nimic de zis la aberatiile scrise de tine. Daca situatia e asa de neagra cum zici tu cum de continua sa semneze jucatori valorosi cu Universitatea Craiova? [smile84]

Du-te si canta la alta masa. :-D

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: [Etapa 16]FC Universitatea Craiova - FC Bihor

Mesaj de hanky panky » 11 Mar 2014, 10:21

a venit mihai costea?
ca "luni" trebuia sa vina

un protestatar care s-a dus peste mititelu
a vazut SMS-ul de la Nila
l-a citit mititel in fata protestatarilor
si ca luni (acum cateva saptamani) vine
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

dingo

Re: [Etapa 16]FC Universitatea Craiova - FC Bihor

Mesaj de dingo » 11 Mar 2014, 10:32

hanky panky scrie:a venit mihai costea?
ca "luni" trebuia sa vina

un protestatar care s-a dus peste mititelu
a vazut SMS-ul de la Nila
l-a citit mititel in fata protestatarilor
si ca luni (acum cateva saptamani) vine
mihai costea e sub ce avem noi acum in lot

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Etapa 16]FC Universitatea Craiova - FC Bihor

Mesaj de DarkComy » 11 Mar 2014, 10:35

dingo scrie:
hanky panky scrie:a venit mihai costea?
ca "luni" trebuia sa vina

un protestatar care s-a dus peste mititelu
a vazut SMS-ul de la Nila
l-a citit mititel in fata protestatarilor
si ca luni (acum cateva saptamani) vine
mihai costea e sub ce avem noi acum in lot
:laughing: :laughing: :laughing: ma omori grasule!!!
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Închis