Fc Olt - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cu cate puncte ne intoarcem din Slatina ?

Poll ended at 26 Mar 2014, 13:51

3
21
70%
1
5
17%
0
4
13%
 
Total votes: 30

Avatar utilizator
Ovidiu*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2410
Membru din: 19 Aug 2006, 13:14

Re: Fc Olt - Universitatea Craiova

Mesaj de Ovidiu* » 26 Mar 2014, 21:49

Pozele nu sunt facute de mine si nu detin niciun drept asupra lor.

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine
The problem of putting your foot on a lion's neck is, you can never let it up.

Saviola
membru
membru
Mesaje: 142
Membru din: 23 Feb 2004, 02:14

Re: Fc Olt - Universitatea Craiova

Mesaj de Saviola » 26 Mar 2014, 21:50

O mentiune speciala astazi, pentru baietii de la Sezione, care s-au comportat IREPROSABIL! Daca la unele meciuri de acasa le mai strigam, in gluma, de la a 2-a, ca au ragusit, astazi au cintat TOT MECIUL, si fara sa foloseasca trivialitati! Cred ca si printr-un astfel de comportament ne atragem sustinatori, sau macar respectul celorlalti. usteag

Imi amintesc un meci de acum citiva ani, cu CFR Cluj, care venise pe Oblemenco cu o galerie numeroasa. Ai nostri ii injurau de mama focului, iar ei cintau doar pentru echipa lor si ne aplaudau. M-am simtit rusinat atunci!

Felicitari, baieti! Tineti-o tot asa! o:

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: Fc Olt - Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 26 Mar 2014, 22:02

Vreti sa spuneti ca o mare parte din suporterii ce apar in aceste poze ne-au aplaudat echipa la final?
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
Ovidiu*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2410
Membru din: 19 Aug 2006, 13:14

Re: Fc Olt - Universitatea Craiova

Mesaj de Ovidiu* » 26 Mar 2014, 22:09

Suporterii din prima poza au fost sustinatori FC Olt, si nu, nu ne-au aplaudat la final, din contra.
Celelalte sunt cu Peluza oaspete.
The problem of putting your foot on a lion's neck is, you can never let it up.

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: Fc Olt - Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 26 Mar 2014, 22:14

nu aia , dar ceilalti? Vreau sa stiu daca ne-au aplaudat si oameni care nu au fost in peluza noastra.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: Fc Olt - Universitatea Craiova

Mesaj de hanky panky » 26 Mar 2014, 22:20

Daca au venit miercuri la ora 4 atatia spectatori
inseamna ceva, semn bun
chiar daca nu ne-au aplaudat :))
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: Fc Olt - Universitatea Craiova

Mesaj de romaad » 26 Mar 2014, 22:22

aia ai lu' FC Olt au inceput sa se cam care prin min 80, cu toate ca echipa lor juca binisor, dar nah...la fluierul final din 5000, daca mai erau 2000

conStiinta

Re: Fc Olt - Universitatea Craiova

Mesaj de conStiinta » 26 Mar 2014, 22:26

Nu stiu de ce va mira ca nu avem sustinatori prea multi in Slatina. Daca in urma cu 20 de ani erau jumate-jumate intre Craiova si stoaia,va dati seama cum si-a putut pune amprenta asupra numarului de suporteri ai Stiintei ceea ce s-a intamplat in acesti 20 de ani.

iuli

Re: Fc Olt - Universitatea Craiova

Mesaj de iuli » 26 Mar 2014, 22:51

daca noi jucam fotbal si ii bateam usor ne aplaudau,asa de ce sa ne aplaude?ca am avut noroc cu carul?
de obicei adversarul e fair-play,dar respectul peste tot in lume trebui sa-l castigi.la cum am jucat azi nu eram aplaudati nici pe Oblemenco,nici pe vreun alt stadion.
Slatina e plin de stelisti,suporteri de rezultat.de la desfiintarea FC Olt in 1990 pana acum vreo 2 ani acest oras nu a avut treaba cu fotbalul.de exemplu din generatia mea erau multi cu Stiinta,dar ultimii 10-15 ani i-au indepartat de fenomen si multi ma privesc ciudat cand tin cu echipele straine prin cupele europene. :)(

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: Fc Olt - Universitatea Craiova

Mesaj de SLH » 26 Mar 2014, 23:43

Desi meciul a fost execrabil(nu mai are sens sa dezvolt, pt ca au facut-o deja altii), pot sa spun ca a fost o deplasare in care m-am simtit excelent. Am cantat bine chiar daca ne-a spart soarele si jocul nu ne-a ajutat deloc. Ma bucur si pt ca am vazut foarte multi pusti de 15-20 de ani si sper sa le fi placut si sa mai vina si la deplasari mai lungi.

Am avut si 2 mesaje: 'Jucati pentru capitan'(a fost si un moment frumos la final ca i-am scandat numele lui Stefanescu alaturi de jucatori) si 'Craioveanu titular'.

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: Fc Olt - Universitatea Craiova

Mesaj de hanky panky » 27 Mar 2014, 00:05

"Am și uitat să vă spunem că finanțatorii Universității au văzut meciul de la tribuna a doua, camuflați între spectatorii gazdelor."

MAXIMASPORT
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Re: Fc Olt - Universitatea Craiova

Mesaj de praetorianus » 27 Mar 2014, 07:54

O echipa puternica va castiga meciul si cand prinde o zi proasta! Multi nu credeau ca vom lua toate punctele iar acum gasim hibe...
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

iuli

Re: Fc Olt - Universitatea Craiova

Mesaj de iuli » 27 Mar 2014, 09:38

deocamdata Balint are atitudinea corecta si recunoste ca ieri am fost muci.sa vedem ce schimba pana la play-off,altfel e grav.in repriza a 2 a n-am ajuns la poarta nici macar o data in fata unui adversar care,la fel ca noi, nu are nicio idee de joc.

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: Fc Olt - Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 27 Mar 2014, 10:04

Problema e ca se joaca din 3 in 3 zile , iar Balint nu poate sa lucreze. Ce poate el sa faca cu echipa pana sambata? Abia azi fac recuperare, maine un antrenament mai usor la care cred ca o sa se lucreze faze fixe si o vizionare a adversarului si dupa trebuie sa joace.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: Fc Olt - Universitatea Craiova

Mesaj de romaad » 27 Mar 2014, 11:31

meciul urmator nu ar trebui sa fiedecat un antrenament cu public. Eu daca as fi Balint as da sansa la joc oamenilor mai putin folositi!

Închis