Fc Olt - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cu cate puncte ne intoarcem din Slatina ?

Poll ended at 26 Mar 2014, 13:51

3
21
70%
1
5
17%
0
4
13%
 
Total votes: 30

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: Fc Olt - Universitatea Craiova

Mesaj de sorialis » 26 Mar 2014, 16:51

sorin107 scrie:
sorialis scrie:da-i naiba pe alilalti, cine dadu gol de la noi??//

autogol wallace.
BUNNNN o: o: o: o:

autogol goge/balasa la fc mititelu....

Si mai bun :)( :)( :)( :)(

vine deneaul.... :)( :)(
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: Fc Olt - Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 26 Mar 2014, 16:54

sorialis scrie:gol valcea 1-0......

bun ca bate pe asa, rau ca s-ar putea sa ne luptam la baioneta cu ei in poff...
Nasoala rau treaba. Un egal ar fi fost aur , dar poate il dau aia pe Stanciu afara si scapam de dintos. Valcea e cea mai puternica echipa acasa!

Au 9 victorii si 1 egal !!! 19-6 golaveraj. E aproape imposibil sa bati la ei. Eu cred ca Valcea o sa promoveze. Fie nu primim noi drept de promovare sau nu suntem afiliati ! Fie trermina peste ASA. Un egal ar fi fost extraordinar. SA nu uitam ca la inceputul returului Valcea era cea mai slaba echipa din POFF ca nr de puncte. Aveau victorii doar cu echipele din Play-out

Victoria lor ne obliga si pe noi sa batem azi chiar daca asta inseamna sa scotem momentan Slatina din POFF. Se pot intoarce meciul urmator pt ca au la Motru.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: Fc Olt - Universitatea Craiova

Mesaj de sorialis » 26 Mar 2014, 16:56

1-1 la uta-motru

valcea batu....
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

conStiinta

Re: Fc Olt - Universitatea Craiova

Mesaj de conStiinta » 26 Mar 2014, 16:57

Tg Mures nu prea e sigur de locul in PlayOFF. Poate ne fac o bucurie acum pe final :)(

Masive

Re: Fc Olt - Universitatea Craiova

Mesaj de Masive » 26 Mar 2014, 17:00

Ba ce dracu', toti ii bat pe astia de la ASA, numai noi n-am fost in stare :laughing:

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: Fc Olt - Universitatea Craiova

Mesaj de sorialis » 26 Mar 2014, 17:01

s9k3k3 scrie:
sorialis scrie:gol valcea 1-0......

bun ca bate pe asa, rau ca s-ar putea sa ne luptam la baioneta cu ei in poff...
Nasoala rau treaba. Un egal ar fi fost aur , dar poate il dau aia pe Stanciu afara si scapam de dintos. Valcea e cea mai puternica echipa acasa!

Au 9 victorii si 1 egal !!! 19-6 golaveraj. E aproape imposibil sa bati la ei. Eu cred ca Valcea o sa promoveze. Fie nu primim noi drept de promovare sau nu suntem afiliati ! Fie trermina peste ASA. Un egal ar fi fost extraordinar. SA nu uitam ca la inceputul returului Valcea era cea mai slaba echipa din POFF ca nr de puncte. Aveau victorii doar cu echipele din Play-out

Victoria lor ne obliga si pe noi sa batem azi chiar daca asta inseamna sa scotem momentan Slatina din POFF. Se pot intoarce meciul urmator pt ca au la Motru.
skeke, optimist mai esti, te contrazici singur: pai ce are afilierea, cand tot tu faci planuri de playoff? :)( :)( :)( :)(
eu incep sa vad si alt scenariu, dupa cel cu bistritia ca nu intra in playoff o: : asa parca avea doar 1 pct inaintea noastra, cu insa 1 meci mai mult inaintea etapei de azi (clasament pt playoff):-->dupa azi, daca batem noi, valcea deja lua 3 pct, mi se pare mie, sau favorite la promovare sunt valcea cu noi???? :-)
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: Fc Olt - Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 26 Mar 2014, 17:06

Masive scrie:Ba ce dracu', toti ii bat pe astia de la ASA, numai noi n-am fost in stare :laughing:
Ghinionul nostru a fost ca meciul s-a disputat imediat dupa pregatire. Jucatorii nu erau inca acomodati cu romania , iar aia de la ASA aveau un moral puternic.

Dupa au inceput sa-l lucreze pe Sabau pt ca probabil era mult prea dur cu vedete ca Hora , Voiculet si ceilalti. Nu ati vazut ce a declarat N'Doye? Singurul care a fost multumit de Sabau , iar asta s-a vazut si pe teren.

Rezultatul lor de azi este si nu este surprinzator. E surprinzator pt ca atunci cand se schimba antrenorul , echipa joaca mai bine din entuziasm.

Nu este surprinzator pt ca Valcea e de departe cea mai buna echipa pe teren propriu , iar Falub a avut doar 1 zi la dispozitie.

Sa nu ne facem iluzii ca ASA nu o sa prinda POff-ul. O sa se bage Stanciu ala tare si in arbitraje , dar si la meciuri. Si sa nu uitam ca mai au meci cu FC-ul deci +3 puncte si parca mai au un meci usor.

Eu personal nu as vrea ca ASA sa nu prinda POff-ul. O lasare a lor pe locul 7 ar face un val de contestari ale dintosului prin media si nu am avea nevoie de asa ceva. Bine e sa promovam noi si ASA ca celelalte echipe au gura mica.

@Sorin

nu stiu cum e clasamentul actual din POFf. Valcea statea prost , dar prost de tot la inceputul returului. Aveau 4 puncte sau ceva de genul. Asteptam sa se termine etapa si vedem ce si cum.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: Fc Olt - Universitatea Craiova

Mesaj de sorialis » 26 Mar 2014, 17:09

eu tot prefer valcea in loc de ASA favaorita la promovare, uite asa, de al naibii.... :):):)
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: Fc Olt - Universitatea Craiova

Mesaj de sorialis » 26 Mar 2014, 17:11

nu prea suntem multi pe aici, inseamna ca snt multi la slatina! Cat as vrea sa stiu cat suntem acolo!!
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: Fc Olt - Universitatea Craiova

Mesaj de stuparu_alexandru » 26 Mar 2014, 17:11

ba mai lasa-ma cu moralul alora de la ASA, a fost blat pe fata ! ce dracu, nu mai recunoasteti manevrele jucatorilor ??? s-a vazut clar. da-o-n [cenzurat] mea, ca puteau sa dea 3-0 la pauza, pe langa alea 2 lovituri de la 11 m pe care orbul ala de tusier nu le-a vazut.
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: Fc Olt - Universitatea Craiova

Mesaj de sorialis » 26 Mar 2014, 17:13

11 m pentru olt! :(:(:(

LE: Ratat! :):):)
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: Fc Olt - Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 26 Mar 2014, 17:14

sorialis scrie:11 m pentru olt! :(:(:(

LE: Ratat! :):):)
aparat sau ratat ? :)(

Ba esti nebun? si dumnezeu tine cu noi ! mai ramane sa tina si kyron si gata :laughing: :laughing: :laughing:
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: Fc Olt - Universitatea Craiova

Mesaj de sorialis » 26 Mar 2014, 17:16

s9k3k3 scrie:
sorialis scrie:11 m pentru olt! :(:(:(

LE: Ratat! :):):)
aparat sau ratat ? :)(

Ba esti nebun? si dumnezeu tine cu noi ! mai ramane sa tina si kyron si gata :laughing: :laughing: :laughing:
apara Brac!!!!!!!!!!!!!

Se pare ca avura un 11 m mai devreme, apoi il dadu pe asta in compensatie...
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: Fc Olt - Universitatea Craiova

Mesaj de stuparu_alexandru » 26 Mar 2014, 17:19

cati sunteti ?
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: Fc Olt - Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 26 Mar 2014, 17:23

:)( sa speram ca tinem rezultatul.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Închis