ACF GLORIA 1922 Bistriţa - FCU Craiova SA

Moderator: grup_moderatori

Cu câţi lei se întorc adevăraţii de la Bistriţa?

Poll ended at 27 Mar 2014, 14:43

3 lei
5
28%
1 leu
4
22%
0 lei
9
50%
 
Total votes: 18

Masive

Re: ACF GLORIA 1922 Bistriţa - FCU Craiova SA

Mesaj de Masive » 26 Mar 2014, 16:47

Unde urmariti voi meciurile?

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: ACF GLORIA 1922 Bistriţa - FCU Craiova SA

Mesaj de sorialis » 26 Mar 2014, 16:57

depinde... bet365 cand vor sa dea.... maximasport pe fb, flashscore...
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

DarkDark
junior
junior
Mesaje: 32
Membru din: 19 Mar 2014, 09:33

Re: ACF GLORIA 1922 Bistriţa - FCU Craiova SA

Mesaj de DarkDark » 26 Mar 2014, 16:59

Masive scrie:Unde urmariti voi meciurile?
s9k3k3 le urmareste de la Olga din birou. Nu i-a dat liber sa plece la Slatina.

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: ACF GLORIA 1922 Bistriţa - FCU Craiova SA

Mesaj de sorialis » 26 Mar 2014, 17:03

DarkDark scrie:
Masive scrie:Unde urmariti voi meciurile?
s9k3k3 le urmareste de la Olga din birou. Nu i-a dat liber sa plece la Slatina.
acum, ca nici sediu nu mai aveti, ai vrea si tu de la olga, nu???? :)( :)( :)( :)(

Deci, cum e treaba, aveti sanse la PO, nu? Vezi mai intai ce inseamna PO, sa fii sigur ce raspunzi....
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

DarkDark
junior
junior
Mesaje: 32
Membru din: 19 Mar 2014, 09:33

Re: ACF GLORIA 1922 Bistriţa - FCU Craiova SA

Mesaj de DarkDark » 26 Mar 2014, 17:10

sorialis scrie:
DarkDark scrie:
Masive scrie:Unde urmariti voi meciurile?
s9k3k3 le urmareste de la Olga din birou. Nu i-a dat liber sa plece la Slatina.
acum, ca nici sediu nu mai aveti, ai vrea si tu de la olga, nu???? :)( :)( :)( :)(

Deci, cum e treaba, aveti sanse la PO, nu? Vezi mai intai ce inseamna PO, sa fii sigur ce raspunzi....
N-avem sanse de cand ne-am inscris, asa ca suntem relaxati. BTW vezi ca PO poate fi si off si out, iar la out avem sanse.

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: ACF GLORIA 1922 Bistriţa - FCU Craiova SA

Mesaj de sorialis » 26 Mar 2014, 17:12

Ai dreptate 100% :):)
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: ACF GLORIA 1922 Bistriţa - FCU Craiova SA

Mesaj de muttley » 26 Mar 2014, 17:22

Eu zic ca FCUC poate prinde POff-ul. Stiu ca o sa radeti si o sa ma injurati, dar asta cred.

Mai au urmatoarele meciuri. Arad(A), Resita(A) si ASA (D)

Mai jos va explica de ce cred eu ca mai au sanse.


Sunt de parere ca pot castiga meciul cu Arad, trebuie sa fim seriosi si sa admitem ca sansele sunt macar egale. Ambele echipe sunt fix in aceeasi situatie, doar deplasarea mai lunga a celor de la Craiova sa conteze, dar si Arad se deplaseaza.

Dupa care mai au cu Resita si ASA. Aici sunt de urmarit urmatoarele lucruri. Care e interesul celor de la Resita, au avantaj daca FCUC intra in POFF? Resita are etapa viitoare cu Bistrita , iar ASA cu Mioveni.

O victorie a celor de la Resita cu Bistrita si un mic noroc la rezultate ! le-ar asigura locul in POFF si ar putea sa le ofere un punct celor de la FC.

Ultimul meci cu ASA e banal si o sa-mi dati dreptate la momentul respectiv. Daca ASA e salvata de pierderea locului din POFF, iar FCUC in urma rezultatelor cu Arad si Resita ! se mai afla inca in lupta pt POFF ! o sa le dea meciul 100% ca sa aiba avantaj de puncte.

Eu zic ca situatia din punct de vedere matematic si a intereselor este destul de favorabila celor de la FCUC. Trebuie sa asteptam si sa vedem cum se misca lucrurile.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

DarkDark
junior
junior
Mesaje: 32
Membru din: 19 Mar 2014, 09:33

Re: ACF GLORIA 1922 Bistriţa - FCU Craiova SA

Mesaj de DarkDark » 26 Mar 2014, 17:29

s9k3k3 scrie:Eu zic ca FCUC poate prinde POff-ul. Stiu ca o sa radeti si o sa ma injurati, dar asta cred.

Mai au urmatoarele meciuri. Arad(A), Resita(A) si ASA (D)

Mai jos va explica de ce cred eu ca mai au sanse.


Sunt de parere ca pot castiga meciul cu Arad, trebuie sa fim seriosi si sa admitem ca sansele sunt macar egale. Ambele echipe sunt fix in aceeasi situatie, doar deplasarea mai lunga a celor de la Craiova sa conteze, dar si Arad se deplaseaza.

Dupa care mai au cu Resita si ASA. Aici sunt de urmarit urmatoarele lucruri. Care e interesul celor de la Resita, au avantaj daca FCUC intra in POFF? Resita are etapa viitoare cu Bistrita , iar ASA cu Mioveni.

O victorie a celor de la Resita cu Bistrita si un mic noroc la rezultate ! le-ar asigura locul in POFF si ar putea sa le ofere un punct celor de la FC.

Ultimul meci cu ASA e banal si o sa-mi dati dreptate la momentul respectiv. Daca ASA e salvata de pierderea locului din POFF, iar FCUC in urma rezultatelor cu Arad si Resita ! se mai afla inca in lupta pt POFF ! o sa le dea meciul 100% ca sa aiba avantaj de puncte.

Eu zic ca situatia din punct de vedere matematic si a intereselor este destul de favorabila celor de la FCUC. Trebuie sa asteptam si sa vedem cum se misca lucrurile.
Sigur :))))

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: ACF GLORIA 1922 Bistriţa - FCU Craiova SA

Mesaj de sorialis » 26 Mar 2014, 18:22

bai , dar nu se poate sa ceva>!>!>

Pe editie.ro nici un livetext, ceva?!?!?!

Sa vina deneaul, ne-au luat pana si ultima speranta! :):):)
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Închis