[PlayOFF]: Universitatea Craiova - Gloria Bistrita

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care credeti ca va fi rezultatul meciului cu Gloria?

Poll ended at 26 Apr 2014, 13:29

Victorie
23
88%
Egal
0
No votes
Infrangere
3
12%
 
Total votes: 26

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [PlayOFF]: Universitatea Craiova - Gloria Bistrita

Mesaj de muttley » 27 Apr 2014, 19:38

Vrei sa-ti postez mesajul? Am spus ca daca nu suntem atenti pe ce aruncam banii si dam salarii de 10.000 pe luna la niste jucatori de 2 lei, o sa ajungem ca cei de la Vaslui, in faliment. Dintre toti adusi in iarna doar doi jucatori sunt titulari, ceilalti rezerve sau sunt schimbati dupa 45 min.

Vezi ca Balint a spus ca am castigat din noroc si ca am fost slabi, niciodata un antrenor nu declara ca echipa castiga din noroc, daca nu e asa, indiferent cat vrea el sa-i tina in mana.


@Romaad

Locul 10 din prima liga se bate la retrogradare, bine ca l-au demis pe Niculescu. Nu mai are cine sa mai comenteze, el era ironic, prieten cu stanciu, punea presiune. Cum le aseaza Dumnezeu, acum 3 saptamani facea misto de noi ca n-am tras pe poarta, iar acum e somer :laughing: :laughing: :laughing:

E sigura stirea cu demiterea javrei?
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [PlayOFF]: Universitatea Craiova - Gloria Bistrita

Mesaj de romaad » 27 Apr 2014, 19:43

dap, cica vor sa il aduca pe Lincar!

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [PlayOFF]: Universitatea Craiova - Gloria Bistrita

Mesaj de muttley » 27 Apr 2014, 19:55

romaad scrie:dap, cica vor sa il aduca pe Lincar!
Sa speram :laughing: bine ca schimbarea antrenorului aduce un soc, dar e bine fara javra aia, nu mai e ironic. De injurat merge si daca nu e acolo.

@Sergyu_Costea

Uite parerea lui Balint despre nivelul ligi secunde si cum vede el treaba cu prima liga.

phpBB [video]


Si el spune ca nivelul e slab in liga a 2-a, iar cu prima liga nu se compara, cu exceptia a cateva echipe care si acolo sunt slabe. Urmareste declaratia.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: [PlayOFF]: Universitatea Craiova - Gloria Bistrita

Mesaj de SLH » 27 Apr 2014, 20:14


alex.giallorosso1927
senior
senior
Mesaje: 380
Membru din: 26 Apr 2014, 23:52

Re: [PlayOFF]: Universitatea Craiova - Gloria Bistrita

Mesaj de alex.giallorosso1927 » 27 Apr 2014, 20:20

Noi oltenii am fost intotdeauna optimisti. Ce e cu pesimismul asta? Cum sa terminam noi de la 10 in sus? AICI E CRAIOVA!!! Uitarati? Vad ca uitarati si ca la finalul sezonului ne vin inca 2 pusti, Avramia si Herghelegiu, ne vine si Mateiu, un jucator extraordinar, poate vine si Fernando Alexandre, un jucator destul de scump.
Uitarati de asemenea si ca noi avem o forta financiara, printre primele din Romania. Eu sunt sigur ca pentru patroni sezonul viitor o sa fie vital. Trebuie sa forjeze cu banii pentru a prinde un loc cat mai sus, sa incepem sa fim mari si sa isi recupereze si ei din investitiile facute. Va dati seama ca vor aduce 3-4 titulari la anul cu siguranta, pe putin! Va dati seama ca nu le convine sa se faca de ras la anul dupa ce s-a vorbit atat despre ei, sa aduca 2-3 ciurucuri si sa nu vina lumea la stadion din cauza unui sezon catastrofal. Anul acesta si anul viitor sunt esentiale pentru fotbalul craiovean!
Va rog sa imi scuzati mesajul lung! :)

alex.giallorosso1927
senior
senior
Mesaje: 380
Membru din: 26 Apr 2014, 23:52

Re: [PlayOFF]: Universitatea Craiova - Gloria Bistrita

Mesaj de alex.giallorosso1927 » 27 Apr 2014, 20:25

Ba da le-am citit si am vazut ca va deranjeaza de asta mi-am si cerut scuze. :))

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [PlayOFF]: Universitatea Craiova - Gloria Bistrita

Mesaj de sorialis » 27 Apr 2014, 21:26

alex.giallorosso1927 scrie:Ba da le-am citit si am vazut ca va deranjeaza de asta mi-am si cerut scuze. :))
Incepe sa-mi placa felul in care pui problemele o:

Skeke- aviz pt tine, e mic, nou dar mult mai constructiv:-) :-) :-)
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [PlayOFF]: Universitatea Craiova - Gloria Bistrita

Mesaj de muttley » 27 Apr 2014, 23:25

Sa speram ca nu e aceeasi persoana care posta pe aici si care inca mai posteaza pe toate siteurile de sport :)( sa se faca FC OLTENIA CRAIOVA GIALLOROSSA !!! (sper ca nu ati uitat :)( ) Care acum mai nou pe youtube este OLTENIArossonero, schimba sigla CSUC in ROSU-Portocaliu :laughing:

FC OLTENIA CRAIOVA - RED TEAM
DOAR O CRAIOVA GIALLOROSSA POATE TRIUMFA (roş-galbena -CULORILE OLTENIEI ), ALBASTRU ESTE O CULOARE NEINVINGATOARE IN SPORT)
https://www.youtube.com/user/OLTENIArossonero

http://forzaoltenia.blogspot.ro/2010/12 ... rossa.html

https://www.youtube.com/user/csOLTENIAcraiova1


phpBB [video]



:up:
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [PlayOFF]: Universitatea Craiova - Gloria Bistrita

Mesaj de romaad » 27 Apr 2014, 23:32

hai ma seke, termina cu tampeniile, omul tine cu Roma si cam atat! Ala cu oltenia craiova e un dezaxat, parca a fost si pe aici acum ceva vreme!

alex.giallorosso1927
senior
senior
Mesaje: 380
Membru din: 26 Apr 2014, 23:52

Re: [PlayOFF]: Universitatea Craiova - Gloria Bistrita

Mesaj de alex.giallorosso1927 » 27 Apr 2014, 23:47

Seke tu chiar esti nebun! Sustin AS Roma de cand o batea United de o zapacea prin Liga Campionilor si am vagi amintiri cu Batistuta si Assuncao prin anii 2000.

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [PlayOFF]: Universitatea Craiova - Gloria Bistrita

Mesaj de muttley » 27 Apr 2014, 23:49

romaad scrie:hai ma seke, termina cu tampeniile, omul tine cu Roma si cam atat! Ala cu oltenia craiova e un dezaxat, parca a fost si pe aici acum ceva vreme!
a fost, a fost :)( si acum il mai gasesti pe liga2.prosport.ro. N-am nimic cu Alex, doar ca numele lui mi-a amintit de ala :laughing: :laughing:
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [PlayOFF]: Universitatea Craiova - Gloria Bistrita

Mesaj de DeuxEx » 28 Apr 2014, 03:33

Ma, ironicule, tu sa iesi cu berea la interval, ca prea multi nervi le-ai mancat unora pe aici!

Trimis de pe al meu HUAWEI P6-C00 folosind Tapatalk
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [PlayOFF]: Universitatea Craiova - Gloria Bistrita

Mesaj de sorialis » 28 Apr 2014, 09:57

Aveti idee, se poate face un topic cu acces restrans, in care sa punem si noi mai multe detalii despre...noi? :)

Cineva, nu mai stiu cine, spunea ca in urma intalnirii de la bere, inca nu a reusit sa retina numele tuturor prezenti (poate din cauza berii, eu stiu:)?)

Cert e ca nici eu n-am reusit ... :)

Bine, ne vom mai vedea la berica, sunt sigur, dar totusi, poate ar fi buna o astfel de sectiune.

Completata cu poze si alte asemenea.

Inca odata, a fost o placere "MAXIMA" pentru mine, respect!
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

DoRyN

Re: [PlayOFF]: Universitatea Craiova - Gloria Bistrita

Mesaj de DoRyN » 28 Apr 2014, 11:20

Copacul scrie:Baietii la cofetarie. OK..si aia in renovare :)-
Poza e de mare clasa, e si in album, poate fi comentata si acolo.

@sorialis, in principiu se poate face.

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [PlayOFF]: Universitatea Craiova - Gloria Bistrita

Mesaj de sorialis » 28 Apr 2014, 11:24

DoRyN scrie:
Copacul scrie:Baietii la cofetarie. OK..si aia in renovare :)-
Poza e de mare clasa, e si in album, poate fi comentata si acolo.

@sorialis, in principiu se poate face.
Doryn, multumesc!

Eu zic...sa fie sectiune! :-)

As putea incerca eu, dar nu stiu daca reusesc.

Se ofera cineva?
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Închis