[Playoff]: CS Universitatea Craiova - CSM Resita

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ne facem iar de rusine?

Nu, luam trei puncte.
20
77%
Da, dar luam un punct.
2
8%
Da, ne bat si astia.
4
15%
 
Total votes: 26

daniel_vl
membru
membru
Mesaje: 177
Membru din: 20 Ian 2007, 18:54

Re: [Playoff]: CS Universitatea Craiova - CSM Resita

Mesaj de daniel_vl » 07 Mai 2014, 22:37

s9k3k3 scrie:
Sergyu_costea scrie:Mai da-l ma in mortii lui si pe balint. Da ba ai lot da-o in ma-sa...Nu sunt 5 echipe in Liga I cu atacant ca si Curelea , dar daca nu ii dai mingi...Vatajelu , Ferfelea , Izvoranu , Ljubinkovic a jucat in CL , Plesan , Varga . Nu zic ca nu sunt vinovati. Dar sa nu fi in stare sa faci un traseu ceva , toti joaca din talent , nicio idee tactica. Stanga mai nimerea cate un meci bun , asta chiar niciunul ba!
Au fost candva la viata lor niste jucatori de fotbal, dar gata.
Ce exemplu mai bun poate sa existe decat URZICENI. Aia de la URZICENI joaca cu 6 luni in urma in UCL, pleaca toti la Steaua si nu misca acolo, pleaca de la Steaua si tot nu misca. Ce jucator din lotul urzceni a mai facut ceva in fotbal dupa pleacarea de acolo? Bilasco care dubla peste 15 mingi pe meci, nu a mai jucat in viata lui fotbal de atunci. Singurul care a mai jucat a fost Brandan in rest pauza.

Daca astia au jucat acum cativa ani in europa nu inseamna ca mai sunt la acelasi nivel, altfel ramaneau ei acolo in europa. Nu vedeti ca la noi cel mai bine joaca aia mai tineri pt ca ai pot frate , inca au viata in ei. Vatajelu asta nu e o mare scula, dar joaca meci de meci, face lucrui bune, lucruri rele, dar macar da din picioare, vezi ca are determinare.

Si Curelea asta, e bun, dar la cati bani primeste... oricum el nu are rezerva, joaca meci de meci titular, incredibil. Vad ca nimeni din club nu are curajul ne zica cine a condus campania de transferuri. Daca a fost Stanga, ne-am lamurit si cu el, a inceput campionatul cu un singur varf apld apld

@marius_vl

pai mergi la Valcea pe forum daca vrei ca echipa aia as promoveze, esti orb? nu vezi cum se numeste acest forum si ce echipa sustina?
eu vad 2 steme pe forumul asta pentru mine cea cu leul este SFANTA voi sunteti clona craiova si decat voi in a clar echipa mea locala. Sper sa mi se indeplineasca dorinta mea drept de promovare pentru clona dar sa nu o obtina pe teren de la locul in 3 in jos sa-i vad atunci cum o mai scalda!!!

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Playoff]: CS Universitatea Craiova - CSM Resita

Mesaj de muttley » 07 Mai 2014, 22:40

pai mars ba la booveni, forumul asta e dedicat doar suporterilor Craiovei, nu jegosilor de fani ai boovenilor.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

daniel_vl
membru
membru
Mesaje: 177
Membru din: 20 Ian 2007, 18:54

Re: [Playoff]: CS Universitatea Craiova - CSM Resita

Mesaj de daniel_vl » 07 Mai 2014, 22:42

mars ma tu jegosule daca asta e limbajul pe aici hai pa si poate veniti cumva la valcea sa va o luati pe costum va umilim si in tribune si pe teren!!!!

alex.giallorosso1927
senior
senior
Mesaje: 380
Membru din: 26 Apr 2014, 23:52

Re: [Playoff]: CS Universitatea Craiova - CSM Resita

Mesaj de alex.giallorosso1927 » 07 Mai 2014, 22:44

Bai Skeke te rog eu nene lasa-ne!
Cum dracu' se face ca tu la fiecare meci faci analize si balmajesti ca o moara stricata cand tu in timpul meciului esti aici?!
Am sarit gardu' la scoala sa apuc meciul ca nu ma lasa directorul sa ies si tu ce dracu' faci?
Pari a fi cel mai mare tactician si tehnician din lume si un suporter inflacarat si ne aburesti pe aici.
Du-te ma nene si culca-te!
Craiova poate renaste si fara tine!

FreakBoy

Re: [Playoff]: CS Universitatea Craiova - CSM Resita

Mesaj de FreakBoy » 07 Mai 2014, 22:44

s9k3k3 scrie:pai mars ba la booveni, forumul asta e dedicat doar suporterilor Craiovei, nu jegosilor de fani ai boovenilor.
si atunci de ce toate exemplele tale se refera la oi?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Playoff]: CS Universitatea Craiova - CSM Resita

Mesaj de muttley » 07 Mai 2014, 22:45

daniel_vl scrie:mars ma tu jegosule daca asta e limbajul pe aici hai pa si poate veniti cumva la valcea sa va o luati pe costum va umilim si in tribune si pe teren!!!!
vezi ca tu ai inceput sa agiti atmosfera pe aici, ce cauti tu pe threadul Craiovei? Si unde vezi tu stema echipei copiilor pe acest forum? Stiu ca voi, Boovenii, nu aveti treaba cu istoria, dar respectiva stema pe care o vezi tu nu a fost, nu este si nici nu o sa fie a booveanului sef.

Tu esti singurul care a ramas pe aici si ameninti si ai vise umede, ramai in scorbura ta si lasa-ne, nu ne intereseaza de viata ta sau a echipei tale patronate de idolul tau, Adrian Marin Mititelu.

Stai linistiti ca etapa viitoare, tot va batem, asa slabi cum suntem noi.
@gialorosso

Tu esti ala cu Ganea peste Stancu?

@Freak

ce treaba are exeplul cu ce se intampla la noi? Daca situatia e asemanatoare, vrei sa nu o spun doar ca e vorba de oi sau javre?
Last edited by muttley on 07 Mai 2014, 22:48, edited 1 time in total.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Playoff]: CS Universitatea Craiova - CSM Resita

Mesaj de DeuxEx » 07 Mai 2014, 22:47

Ia uite si la asta! A murit FC U, s-a dat cu CSM Valcea! Nice! Suporter adevarat, ce sa mai! Cum zicea cineva mai sus, te rog sa-l iei si pe Coco si fa in asa fel incat sa ne fie dor de voi!
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Playoff]: CS Universitatea Craiova - CSM Resita

Mesaj de romaad » 07 Mai 2014, 22:47

atat as mai vrea de la sezonul asta, sa vina Cartu antrenor. Cred ca numai el ne mai poate promova. Echipa e taras pe branci, zici ca a luat-o jianu_max pe campul de instructie. M-am lamurit si eu in fine, Balint nu are vreo treaba cu sportul asta. Oare Halagian mai traieste?

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Playoff]: CS Universitatea Craiova - CSM Resita

Mesaj de DeuxEx » 07 Mai 2014, 22:48

Ce Halagian! Eu am alta propunere - Ticleanu! :lol:
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

alex.giallorosso1927
senior
senior
Mesaje: 380
Membru din: 26 Apr 2014, 23:52

Re: [Playoff]: CS Universitatea Craiova - CSM Resita

Mesaj de alex.giallorosso1927 » 07 Mai 2014, 22:49

Eu sunt! :) Tu esti ala cu Atletico ca Cholo nu le-a dat incredere? Esti un fin cunoscator al fotbalului!
N-am nimic cu tine, dar eu sunt cam satul sa te vad zbatandu-te pe aici, crede-ma!

Avatar utilizator
jianu_max
fanatic
fanatic
Mesaje: 1305
Membru din: 14 Apr 2006, 01:47

Re: [Playoff]: CS Universitatea Craiova - CSM Resita

Mesaj de jianu_max » 07 Mai 2014, 22:52

Nu stiu daca se mai poate face ceva...poate sa revina norocul lui balint si sa se incurce intre ele celelalte echipe
sunt mai mult decat perfect, sunt OLTEAN

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Playoff]: CS Universitatea Craiova - CSM Resita

Mesaj de muttley » 07 Mai 2014, 22:58

A fost si Gicanu la meci, vad acum un interviu cu el si Gilberto la digisport. In mare, Gicanu era foarte suparat, incerca sa zambeasca dar suparat, a spus ceva de genu: "Trebuie mai mult, avem cele mai bun lot din diviza B, poate noi si Mures, dar trebuie sa dea mai mult, pentru ca baietii, sefii, bag bani, ofera toate conditiile si nu se poate asa"

Dupa a venit Gilberto care a vorbit in spaniola si n-a fost tradus, dar in momentul in care l-a intrebat Gicanu, cum a fost partida, a inceput sa zambeasca :)( :)( a spus ca i-a remarcat pe nr 10 si nr 3. Caut link pe digi si-l postez, sper sa fie.


@gialorosso

daca tu ai inteles ca eu am zis aia despre Cholo, e foarte bine.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [Playoff]: CS Universitatea Craiova - CSM Resita

Mesaj de stuparu_alexandru » 07 Mai 2014, 23:00

daniel_vl scrie:mars ma tu jegosule daca asta e limbajul pe aici hai pa si poate veniti cumva la valcea sa va o luati pe costum va umilim si in tribune si pe teren!!!!
am fost si in retur acum , nu te-am vazut pisi pe acolo. poate vrei sa ne vizitezi in playoff, incearca si tu mai mult.
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

alex.giallorosso1927
senior
senior
Mesaje: 380
Membru din: 26 Apr 2014, 23:52

Re: [Playoff]: CS Universitatea Craiova - CSM Resita

Mesaj de alex.giallorosso1927 » 07 Mai 2014, 23:01

Balint cred ca e prea moale cu ei! Nici pe Linkar, nici pe Stinga si nici pe Balint nu-i vad urland la jucatori!

Avatar utilizator
Ovidiu*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2410
Membru din: 19 Aug 2006, 13:14

Re: [Playoff]: CS Universitatea Craiova - CSM Resita

Mesaj de Ovidiu* » 07 Mai 2014, 23:03

Tu nu stii cine-i Stanga cred :)(
The problem of putting your foot on a lion's neck is, you can never let it up.

Închis